Lista kontrolna hostingu WordPress

Wordpress-hosting-lista kontrolna


Chcesz stworzyć własną stronę WordPress? WordPress to świetny wybór. I nie jesteś sam w swoim myśleniu. Około 25% całej sieci to teraz WordPress! Chociaż możesz założyć blog na WordPress.com, zawsze zalecamy utworzenie własnej witryny z własnym oprogramowaniem na podstawie pobrania oprogramowania WordPress.org. Będziesz miał o wiele więcej swobody i kontroli – nie wspominając o tym, że będzie wyglądać bardziej profesjonalnie.

Utworzenie własnej witryny WordPress jest obecnie znacznie łatwiejsze. Pierwszym krokiem jest uzyskanie własnej nazwy domeny dla witryny i zakup hostingu. Wiele firm hostingowych zapewni nawet bezpłatną nazwę domeny, gdy zarejestrujesz się w ich planie hostingowym. Oczywiście nie wszystkie firmy hostingowe lub plany hostingowe w tym zakresie są takie same. Jeśli planujesz zbudować witrynę WordPress, z pewnością masz pewne funkcje, które należy mieć w planie hostingowym.

Zdecydowanie zalecamy, aby upewnić się, że następujące elementy z naszej Listy kontrolnej hostingu WordPress znajdują się w zakupionym abonamencie internetowym.

Lista kontrolna hostingu WordPress

 • –Łatwa i szybka instalacja WordPress
 • –Automatyczne aktualizacje
 • –Optymalizowane środowisko buforowania
 • –Proaktywne bezpieczeństwo witryny
 • –Automatyczne codzienne kopie zapasowe
 • –Wiele lokalizacji centrów danych
 • –Darmowe certyfikaty SSL
 • –Sieć dostawcza treści (CDN)
 • –Ostatnie obsługiwane wersje PHP
 • –Szybka i szybka obsługa klienta

Łatwa i szybka instalacja WordPress

Aby szybko rozpocząć pracę, po zakupie hostingu poszukaj instalacji WordPress za pomocą jednego kliknięcia lub jeszcze lepiej preinstalacji WordPress.

Zautomatyzowane aktualizacje

Aktualizowanie oprogramowania to jeden z najlepszych sposobów ochrony witryny przed atakami hakerów. Dzięki automatycznym aktualizacjom WordPress masz pewność, że korzystasz z najnowszej wersji.

Zoptymalizowane środowisko buforowania

Sam WordPress nie zawsze jest najszybszą aplikacją. Jeśli jednak otrzymasz plan hostingowy, który obejmuje zastrzeżoną technologię buforowania lub zoptymalizowane środowisko buforowania, szybkość witryny można zdecydowanie poprawić.

Proaktywne bezpieczeństwo witryny

Ponieważ bezpieczeństwo witryny jest niezwykle ważne, zawsze szukaj skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i innych proaktywnych funkcji bezpieczeństwa.

Automatyczne codzienne kopie zapasowe

Zautomatyzowane codzienne kopie zapasowe witryn internetowych oraz bezpłatne przywracanie danych powinny być dołączone do Twojego hostingu WordPress. Niektóre plany hostingowe WordPress przechowują ostatnie 30 dni kopii zapasowych, co jest idealną sytuacją.

Wiele lokalizacji centrów danych

Idealnie byłoby, gdyby Twój host WordPress miał lokalizacje centrów danych na całym świecie, dzięki czemu będziesz mógł wybrać lokalizację najbliższą tobie. Lokalizacja centrum danych może mieć zdecydowany wpływ na szybkość witryny.

Darmowe certyfikaty SSL

Teraz, gdy Google i przeglądarki internetowe zgłaszają witryny, na których nie działa protokół https, konieczne jest wdrożenie protokołu SSL / TLS w witrynie WordPress. Na szczęście wiele firm hostingowych WordPress oferuje teraz bezpłatne certyfikaty Let’s Encrypt SSL. Możesz teraz mieć SSL z WordPress bez dodatkowych kosztów!

Sieć dostarczania treści (CDN)

Tak jak bliższa lokalizacja centrum danych może zwiększyć szybkość witryny, dzięki sieci dostarczania treści dane Twojej witryny mogą być rozłożone na różne serwery na całym świecie. W ten sposób odwiedzający Twoją stronę mogą uzyskać dostęp do Twojej zawartości z serwera znajdującego się bliżej ich obszaru, co skraca czas ładowania strony.

Najnowsze wersje PHP obsługiwane

Ponieważ WordPress jest w dużej mierze oparty na PHP, powinieneś upewnić się, że Twój plan hostingowy WordPress zawiera najnowsze obsługiwane wersje PHP.

Szybka i elastyczna obsługa klienta

Chociaż dobra obsługa klienta jest nie tylko ważna dla hostingu WordPress, to z pewnością jest jedną z kluczowych części solidnego planu hostingowego WordPress. Wiele firm hostingowych twierdzi, że ma eksperckie wsparcie WordPress, dlatego ważne jest, aby wcześniej przeprowadzić pewne badania. Na przykład firmy hostingowe, które koncentrują się wyłącznie na WordPress, i te, które podkreślają WordPress poprzez włączenie zoptymalizowanego środowiska WordPress i większej liczby funkcji WP, mają większe szanse na to, że eksperci WordPress będą mieli swoich pracowników pomocy technicznej.

Zalecenia dotyczące hostingu WordPress

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu poszukiwania wspaniałego hosta WordPress, oto 3 moje ulubione – z których osobiście korzystam!

Hosting A2

a2-wordpress-hosting
Mówiąc wprost, A2 Hosting wyróżnia się w każdej kategorii. Moim zdaniem są one obecnie najlepszym wyborem dla niezarządzanego hostingu WordPress. Zacznijmy od wyboru lokalizacji centrum danych i wstępnej instalacji WordPress. Ponadto dzięki A2 Hosting otrzymujesz zoptymalizowane środowisko WordPress w celu zwiększenia szybkości i bezpieczeństwa. Czterokrotna nadmiarowa sieć A2, pamięć RAID 10 i dyski SSD zapewniają szybki i niezawodny hosting. Możesz nawet wybrać ich Turbo Serwery (tak jak my), które zapewniają jeszcze większą prędkość.

Niektóre inne doskonałe funkcje oferowane przez A2 Hosting obejmują bezpłatne certyfikaty SSL, ochronę HackScan, sieć dostarczania treści Cloudflare (CDN) oraz kopie zapasowe danych Rewind Server. Pracownicy obsługi klienta w A2 Hosting, znani jako Guru Crew, są bardzo responsywni, uprzejmi i pomocni. Wreszcie, A2 Hosting oferuje Gwarancję zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie.

Sprawdź naszą szczegółową recenzję A2 Hosting tutaj.

SiteGround

siteground-wordpress
SiteGround imponuje ciągłymi ulepszeniami i innowacjami. Specjalizują się w świadczeniu zarządzanych usług hostingowych – w tym WordPress – po znacznie niższych cenach niż inne hosty. Oznacza to, na przykład, że dzięki WordPress otrzymujesz automatyczne aktualizacje i kopie zapasowe danych. Co więcej, SiteGround zapewnia zastrzeżoną technologię SuperCacher, która skraca czas ładowania strony w celu przyspieszenia Twojej witryny.

SiteGround obejmuje dyski SSD, Cloudflare CDN i bezpłatne certyfikaty SSL Let’s Encrypt. Jednak najlepszą częścią SiteGround może być ich obsługa klienta. Agenci wsparcia SiteGround przechodzą rygorystyczny program szkoleniowy, zanim jeszcze będą mogli pomagać klientom. Nigdy nie miałem złego wsparcia, a ich czasy reakcji należą do najlepszych.

Zobacz naszą recenzję SiteGround tutaj.

WP Engine

wp-engine-wordpress
Wreszcie, aby uzyskać najlepszą jakość hostingu WordPress, zalecamy WP Engine. Tak, cena jest nieco wyższa. Niezależnie od tego, czy masz osobistą witrynę WordPress, czy aplikację korporacyjną, WP Engine oferuje plan hostingu premium zarządzany, który na dłuższą metę jest tego wart.

Podczas gdy wiele firm hostingowych twierdzi, że jest ekspertami WordPress, WP Engine robi tylko WordPress. Ich wiedza była widoczna przez cały czas, gdy byłem klientem. Personel pomocniczy z pewnością zna się na swoich sprawach i zawsze był z nimi przyjemnością.

Dzięki hostingowi WP Engine Twoja strona internetowa jest najwyższa. Połączenie ich zastrzeżonej technologii EverCache dla większej prędkości, codziennych kopii zapasowych, a także możliwości tworzenia kopii zapasowych migawek i zarządzanych aktualizacji zapewnia najlepsze zarządzanie hostowane. Dostajesz także środowisko testowe do testowania zmian przed przeniesieniem ich do produkcyjnej witryny WordPress. Ponadto WP Engine zapewnia najlepsze funkcje dla programistów WordPress.

Kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółową recenzję WP Engine.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map