Recenze motoru WP

recenze wp-engine


2019 Nejlepší webhostingNejlepší spravovaný hosting WordPress Pokud hledáte spravovaný hosting WordPress, pravděpodobně budete slyšet jméno WP Engine. Mnoho vážných vlastníků stránek WordPress se spoléhá na to, že WP Engine bude hostit své osobní, obchodní a podnikové webové stránky. Stojí za to utratit více peněz za spravovaný hosting? Pokud jste hledali čestně Recenze motoru WP, Zde je moje recenze WP Engine a mé zkušenosti z první ruky s používáním jejich spravovaného hostování pro můj web WordPress.

Co získáte s WP Engine

Na začátku mé recenze musím zdůraznit, že když si koupíte hosting ve společnosti WP Engine, získáte čistě spravovaný hostingový plán WordPress. Na rozdíl od většiny obvyklých plánů webhostingu, které zahrnují doménové jméno, e-mailové účty atd., Se WP Engine zaměřuje na poskytování výhradně hostování WordPress – což je činí ideálními pro stávající weby WordPress, které vyžadují plně spravované řešení hostování s odbornou podporou, nebo pro vlastníky webů které vyžadují podnikový plán hostování WordPress. To neznamená, že nemůžete začít používat WP Engine pro svůj první web. Nezapomeňte však mít svou doménu a e-mail k dispozici z jiného zdroje.

Registrace pomocí WP Engine

Při registraci pomocí služby WP Engine si můžete vybrat umístění datového centra (Spojené státy, Velká Británie, Japonsko).
WP Engine Vyberte datové centrum

Po zadání mých informací a přihlášení jsem obdržel uvítací e-mail.
Uvítací e-mail WP Engine

A ačkoli společnost WP Engine uvádí, že dokončení nastavení účtu může trvat až 24 hodin, e-mail s dokončením účtu jsem obdržel téměř okamžitě!
Oznámení o vytvoření webu WP Engine

Přenos stávajícího webu do služby WP Engine

Chcete-li přenést svůj stávající web WordPress do služby WP Engine, postupujte podle jejich Kontrolního seznamu migrace. Až kliknete na tlačítko Aktivace v e-mailu s nastavením účtu, budete vyzváni k zahájení procesu.
Kontrolní seznam migrace motoru WP

Kontrolní seznam migrace

Zde je shrnutí kroků kontrolního seznamu migrace:
1. Nastavte přístup k SFTP.
2. Zadejte název domény aktuálního webu.
3. Zálohujte svůj web u aktuálního webového hostitele.
4. Zkontrolujte, zda WP Engine nespouští nepovolené doplňky.
5. Ujistěte se, že jádro, zásuvné moduly a motivy WordPress jsou aktuální.
6. Exportujte databázi MySQL z předchozího webového hostitele.
7. Stáhněte složku wp-content.
8. Importujte databázi do WP Engine.
9. Importujte složku wp-content do WP Engine pomocí klienta SFTP, jako je FileZilla. (Doporučují se použít verzi se zipem a poté klepnutím na tlačítko oznámíte podporu dokončení procesu.)
10. Náhled své webové stránky na WP Engine, aby se ujistil, že je vše správné.
11. Synchronizujte svůj web – tento krok musíte provést pouze v případě, že se přes něj určitý obsah nepřenesl.
12. Nakonfigurujte DNS. Toto je další krok, který může nějakou dobu trvat. Protože služba WP Engine nepoužívá nameservery, může se tento proces lišit od toho, co jste udělali v minulosti. Doporučuji vám kontaktovat podporu prostřednictvím živého chatu a nechat je projít tento proces s vámi.
13. Umožněte šíření DNS
14. Můžete volitelně nastavit přesměrování URL a domén.

Zatímco použití metody Kontrolní seznam migrace pro přenos webu do služby WP Engine bylo poměrně přímé, vyskytlo se několik drobných problémů. Zaprvé to bylo trochu matoucí, protože první blok úkolů v seznamech pro kontrolu migrace uvádí tři kroky (tj. 1/3 dokončené úkoly atd.). K dispozici jsou však pouze dvě úlohy zaškrtávacího políčka.

Také bychom rádi viděli proces zefektivnění o něco více. Například po zkopírování složky s obsahem wp na zip do služby WP Engine byste měli klepnout na tlačítko a upozornit podporu na dokončení procesu. Když jsem se to pokusil poprvé, nic se nestalo – nejsem si jistý, o co jde. Později jsem se vrátil a zkusil tlačítko oznámení znovu a tentokrát to fungovalo. S potěšením mohu říci, že tento proces trval méně než pět minut. Podpora Engineer Jason okamžitě odpověděl s podrobnou odpovědí (viz níže).
Podpora migrace motoru WP

Navzdory výše uvedeným problémům je metoda kontroly migrace WP Engine pro migraci vašich stránek stále efektivním způsobem přenosu vašich webových stránek WordPress. U některých jiných spravovaných plánů hostování WordPress jsem měl velké potíže s přesunem svých stránek na nového hostitele. Ve skutečnosti s jedním konkrétním spravovaným hostingovým plánem jsem nikdy nemohl převést své stránky. Žádné takové problémy s WP Engine.

Témata a doplňky WordPress

Ačkoli většinu pluginů a témat WordPress lze použít s vaším webem ve službě WP Engine, mějte na paměti, že některé jsou nyní povoleny kvůli možnému konfliktu s jejich vlastní technologií. Například, protože WP Engine používá pro zvýšení rychlosti vlastní technologii EverCache. Pluginy pro ukládání do mezipaměti jsou proto zakázány, aby se zabránilo konfliktům a nevyhovujícím výkonům.

Naštěstí v mém případě byl jediným pluginem, se kterým byl problém, plugin Hello Dolly, který byl ve výchozím nastavení nainstalován na můj starý web. Vlastně jsem si ani neuvědomoval, že tento plugin existuje, protože nebyl aktivován. Po přenosu mého webu do WP Engine jsem byl e-mailem rychle informován o nepovoleném pluginu.

E-mail v zásadě říká, že máte 7 dní před tím, než bude nepovolený plugin automaticky smazán. Během této doby můžete pokračovat a smazat plugin sami a najít alternativu. Vzhledem k tomu, že jsem se staral o plugin Hello, jednoduše jsem do toho pustil a sám to smazal. Následující den jsem obdržel e-mail s poděkováním za okamžitou akci.

Zdarma StudioPress Témata

free-studiopress-themes
Nyní, když společnost WP Engine získala StudioPress, je jednou z největších výhod získání jednoho z jejich spravovaných hostingových plánů WordPress zahrnutí bezplatných témat StudioPress založených na Genesis Framework. Klepnutím sem zobrazíte seznam témat, která jsou součástí. Témata StudioPress jsou některá z nejúčinnějších kódovaných témat WordPress, která jsou k dispozici. Nejlepší je, že tato témata můžete i přesto použít, i když se později rozhodnete přesunout svůj web na jiného hostitele.

Rozhraní řídicího panelu motoru WP

Přestože WP Engine využívá více textového rozhraní ovládacího panelu, je velmi intuitivní a snadno použitelný. Zahrnuli dokonce i několik animovaných zvukových průchodů k určitým tématům. Kliknutím na kartu Instalace v horní nabídce získáte přístup k funkcím souvisejícím s instalací vašeho webu.
Instalace řídicího panelu motoru WP

Možnost Pravidla přesměrování v nabídce na levém postranním panelu je obzvláště výhodná, protože umožňuje určit přesměrování domény, aniž byste museli provádět změny v souboru htaccess. A také můžete přistupovat k phpMyAdmin a vaší WordPress Admin oblasti pomocí odkazů v levé postranní nabídce.

Zálohování a obnovení motoru WP

Funkce zálohování a obnovy WP Engine získávají vysoké známky. Váš web (databáze a složka obsahu) je denně automaticky zálohován. Funkce Záložní body navíc umožňuje ručně nastavit nový záložní bod – což se doporučuje před provedením změn na vašem webu. Máte také možnost stáhnout si zipové soubory vašich záloh, abyste se udrželi.
Obrazovka bodů zálohování motoru WP

Chcete-li obnovit zálohované soubory, musíte otevřít podpůrný lístek, protože z rozhraní řídicího panelu WP Engine nelze provést obnovu webu. Volitelně můžete také data rozbalit a obnovit je pomocí SFTP.

Vývoj a prezentace vašeho webu

Další velkou výhodou hostování WordPress řízeného společností WP Engine je možnost vyzkoušet změny na vašem webu v pracovní oblasti a poté je vytlačit na vlastní produkční web. Chcete-li zkopírovat svůj živý web do pracovní oblasti, přejděte do řídicího panelu WordPress do oblasti nastavení WP Engine. Klikněte na kartu Staging a poté na tlačítko Kopírovat web z živého na pracovní.
Vytvoření pracovní oblasti motoru WP

V závislosti na velikosti vašeho webu může chvíli trvat, než se vytvoří pracovní plocha. V mém případě to trvalo jen pár minut. Když je vaše pracovní plocha připravená, můžete kliknutím na odkaz vstoupit do této oblasti. Až budete připraveni přesunout své změny do výroby, klikněte na tlačítko Kopírovat web ze stagingu na živé.
Připravena pracovní plocha motoru WP

Doposud pro mě byl pracovní prostor WP Engine Staging Area velmi dobrý. Je to absolutně jedna z mých oblíbených funkcí. Tento proces je velmi rychlý a efektivní. Všechny mé změny v oblasti inscenace byly úspěšně přeneseny do výroby bez problémů.

Obslužné programy motoru WP

Z oblasti Utilities na ovládacím panelu WP Engine získáte přístup k dalším funkcím, které zahrnují:

Ochrana heslem – Umožňuje omezit prohlížení vašich webových stránek. Dobré pro blokování provozu a robotů z vašeho webu, když na něm pracujete během fáze před spuštěním.

Obnovit oprávnění souboru – Umožňuje udělit přístup k souborům, které jste nahráli obnovením jejich oprávnění k souborům.

Multisite – Umožňuje převádět vaše webové stránky z jednoho webu do vícesítového prostředí s podstránkami.

Možnosti mezipaměti – Můžete povolit nebo zakázat ukládání objektů do mezipaměti a odtud také vymazat mezipaměť stránky.
Obslužné programy motoru WP

Zabezpečení motoru WP

WP Engine používá některá přísná bezpečnostní opatření na webových stránkách svých zákazníků i v hardwarovém prostředí. Další výhodou jejich spravovaných hostingových služeb je to, že aktivně a nepřetržitě vyhledávají zranitelnosti a uzavírají smlouvy s dalšími bezpečnostními firmami o přidanou ochranu – což vám umožní soustředit se na jiné věci, jako je vytváření skvělého obsahu pro váš web.!

Certifikáty SSL zdarma

S hostitelským plánem WP Engine získáte zdarma Pojďme šifrovat certifikáty SSL, které si můžete snadno vyžádat na instalačním panelu.
SSL bez WP Engine

Výkon ve společnosti WP Engine

Díky WP Engine skutečně existuje značný rozdíl v rychlosti webových stránek. Optimalizované prostředí spolu s technologií EverCache zlepšilo dobu načítání mé stránky. Testoval jsem své stránky na webu webpagetest.org a níže jsou mé výsledky.
Test výkonu webové stránky motoru WP

Zákaznická podpora motoru WP

WP Engine Support také získává vysoké skóre ode mě. Když jsem přenášel svůj web do WP Engine, musel jsem několikrát kontaktovat podporu a mohl jsem snadno říci, že jejich podpůrní inženýři vědí, o čem mluví a co dělají. Kromě jejich odborných znalostí jsem byl také ohromen jejich rychlostí vyřešení problémů nebo otázek, které jsem měl.

Přenosné instalace a převod faktur WP Engine

Kromě těch, kteří potřebují plně spravovaný hosting WordPress, je WP Engine také skvělou volbou pro vývojáře, kteří potřebují pro své klienty pracovat na webech. Pomocí funkce Přenosné instalace můžete vytvořit neomezený počet vývojových webů, na kterých můžete vytvářet a testovat webové stránky pro svého klienta. Až budete připraveni, můžete tento web převést na účet WP Engine svého klienta. A s funkcí převodu fakturace budou vaši klienti automaticky fakturováni prostřednictvím služby WP Engine.

Chcete-li získat přístup k této funkci, klikněte na odkaz Přidat instalaci vlevo na hlavním panelu WP Engine. Poté klikněte na možnost Vytvořit přenosnou instalaci a nyní budete moci pracovat na vývojovém webu.
Přenosné instalace WP Engine

Opravdu si myslím, že vývojáři ocení funkci Přenosná instalace.

Další recenze motorů WP

WP Engine vs DreamHost
WP Engine vs InMotion
WP Engine vs Media Temple
WP Engine vs SiteGround

Video: Rozhovor s Davidem Vogelpohlem WP Engine

Zde je rozhovor, který jsem nedávno udělal s Davidem Vogelpohlem, viceprezidentem pro webovou strategii společnosti WP Engine. David hovoří o nástrojích pro automatizaci WP Engine, Gutenberg a WordPress.

Doporučení

Zatímco spravované pole hostování WordPress stále roste s dalšími společnostmi, které přicházejí se speciálně označenými nabídkami WordPress, WP Engine zůstává lídrem v této kategorii. Na základě svých zkušeností s používáním spravovaných hostingových služeb se musím s komunitou WordPress shodnout, že WP Engine je dokonalým řešením pro weby vyžadující plně spravovaný výkon a podporu WordPress..

WP Engine se nyní zaměřuje na novou platformu Digital Experience Platform. Nová platforma řešení se zaměřuje na čtyři oblasti: Creative Agility, Actionable Intelligence, Enterprise Performance a Ecosystem Integration. Pokud jde o jejich plány webhostingu, platforma Digital Experience Platform vede k zahrnutí dalších funkcí – i když za poněkud vyšší ceny.

Zde je přehled aktuální sestavy hostitelského plánu ve službě WP Engine:
wp-engine-digital-experience-hosting-plans

Navzdory nárůstu cen zůstává společnost WP Engine podle našeho názoru celkově jedničkou v oblasti prémiového hostování WordPress. A stále vám můžeme nabídnout velkou slevu! Viz. níže.

Výhody a nevýhody

 • Klady:
 • Skutečně plně spravovaný hosting WordPress
 • Odborní technici podpory
 • Snadno použitelné rozhraní přístrojové desky
 • Animované zvukové průchody jsou zahrnuty pro další pomoc.
 • Záložní body umožňují snadné zálohování a obnovení webu.
 • Oblast Staging Area je skvělá pro testování nových změn na vašem webu.
 • Proprietární technologie EverCache vede k rychlejšímu výkonu webu.
 • Přenosné instalace a převod fakturace jsou skvělé pro vývojáře.
 • Nevýhody:
 • Drahý
 • Některá omezení týkající se pluginů.

Doporučení motoru WP

Kliknutím sem získáte 3 měsíce zdarma na hostování s ročním plánem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map