WordPress mitināšanas kontrolsaraksts

WordPress-hostings-kontrolsaraksts


Tātad, jūs vēlaties izveidot savu WordPress vietni? WordPress ir lieliska izvēle. Un jūs domāšanā neesat viens. Apmēram 25% no visa tīmekļa tagad ir WordPress! Lai gan jūs varat iegūt emuāru vietnē WordPress.com, mēs vienmēr iesakām izveidot savu pats mitinātu vietni, izmantojot programmatūras WordPress.org lejupielādi. Jums būs daudz vairāk brīvības un kontroles – nemaz nerunājot par to, ka tas izskatīsies daudz profesionālāk.

Pašlaik izveidot WordPress vietni ir daudz vieglāk. Pirmais solis ir iegūt savu domēna vārdu savai vietnei un iegādāties savu tīmekļa mitināšanu. Daudzi hostinga uzņēmumi pat nodrošinās bezmaksas domēna vārdu, kad reģistrēsities viņu tīmekļa mitināšanas plānam. Protams, ne visi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi vai tīmekļa mitināšanas plāni ir vienādi. Kad plānojat izveidot WordPress vietni, noteikti ir dažas funkcijas, kurām jums vajadzētu būt pārliecinātai, ka tās ir iekļautas jūsu mitināšanas plānā.

Es ļoti iesaku pārliecināties, vai šie mūsu WordPress mitināšanas kontrolsarakstā iekļautie vienumi ir iekļauti iegādātajā tīmekļa mitināšanas plānā.

WordPress mitināšanas kontrolsarakstu vienumi

  • –Viegla un ātra WordPress instalēšana
  • –Automātiski atjauninājumi
  • –Optimizēta kešatmiņas vide
  • –Proaktīva vietņu drošība
  • –Automātiskas ikdienas rezerves kopijas
  • –Daudzas datu centra atrašanās vietas
  • – Bezmaksas SSL sertifikāti
  • –Satura piegādes tīkls (CDN)
  • – Tiek atbalstītas jaunākās PHP versijas
  • – ātri reaģējošs klientu atbalsts

Vienkārša un ātra WordPress instalēšana

Lai ātri izveidotu un darbotos, iegādājoties hostingu, meklējiet WordPress viena klikšķa instalēšanu vai vēl labāku WordPress iepriekšēju instalēšanu..

Automatizētie atjauninājumi

Programmatūras atjaunināšana ir viens no labākajiem veidiem, kā aizsargāt jūsu vietni no uzlaušanas. Izmantojot automātiskos WordPress atjauninājumus, varat būt pārliecināti, ka izmantojat jaunāko versiju.

Optimizēta kešatmiņas vide

WordPress pats par sevi ne vienmēr ir ātrākā programmatūras lietojumprogramma. Tomēr, ja jūs saņemat tīmekļa mitināšanas plānu, kas ietver vai nu patentētu kešatmiņas tehnoloģiju, vai optimizētu kešatmiņas vidi, jūsu vietnes ātrumu noteikti var uzlabot..

Proaktīva vietņu drošība

Tā kā vietņu drošība ir ārkārtīgi svarīga, vienmēr meklējiet ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu un citas aktīvas drošības funkcijas.

Automātiskas ikdienas rezerves kopijas

WordPress mitināšanā jāiekļauj automatizētas ikdienas vietņu rezerves kopijas un bezmaksas datu atjaunošana. Daži WordPress mitināšanas plāni saglabās pēdējās 30 dienas dublēšanas, kas ir ideāla situācija.

Vairākas datu centra atrašanās vietas

Ideālā gadījumā jūsu WordPress resursdatoram būs datu centra atrašanās vietas visā pasaulē, lai jūs varētu izvēlēties sev vistuvāko. Datu centra atrašanās vietai var būt noteikta ietekme uz jūsu vietnes ātrumu.

Bezmaksas SSL sertifikāti

Tagad, kad Google un tīmekļa pārlūkprogrammas atzīmē tīmekļa vietnes, kurās nedarbojas https, ir obligāti jāievieš SSL / TLS savā WordPress vietnē. Par laimi, daudzi WordPress mitināšanas uzņēmumi tagad piedāvā bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikātus. Tātad jums tagad var būt SSL ar WordPress bez papildu maksas!

Satura piegādes tīkls (CDN)

Tāpat kā tuvāka datu centra atrašanās vieta var palielināt vietnes ātrumu, izmantojot satura piegādes tīklu, jūsu vietnes datus var izkliedēt dažādos serveros visā pasaulē. Tādā veidā jūsu vietnes apmeklētāji var piekļūt jūsu saturam no servera, kas atrodas tuvāk viņu teritorijai, tādējādi samazinot lapas ielādes laiku.

Atbalstītās jaunākās PHP versijas

Tā kā WordPress pamatā ir PHP, jums noteikti jāpārliecinās, vai WordPress mitināšanas plānā ir iekļautas jaunākās atbalstītās PHP versijas.

Ātra klientu atsaucība

Lai gan labs klientu atbalsts nav tikai svarīgs WordPress mitināšanai, tas noteikti ir viens no cietā WordPress mitināšanas plāna kritiskajiem elementiem. Daudzi mitināšanas uzņēmumi apgalvo, ka viņiem ir ekspertu WordPress atbalsts, tāpēc ir svarīgi iepriekš veikt nelielu izpēti. Piemēram, tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas koncentrējas tikai uz WordPress, un tiem, kas uzsver WordPress, iekļaujot optimizētu WordPress vidi un vairāk WP funkcijas, visticamāk, ka viņu atbalsta personālā faktiski būs WordPress eksperti..

WordPress mitināšanas ieteikumi

Ja jums nepieciešama palīdzība, lai sāktu meklēt lielisku WordPress resursdatoru, šeit ir 3 no maniem favorītiem – tos visus es personīgi izmantoju!

A2 mitināšana

a2-WordPress mitināšana
Vienkārši izsakoties, A2 Hostings ir izcils visās kategorijās. Manuprāt, tie šobrīd ir labākā izvēle nepārvaldītai WordPress mitināšanai. Sāksim ar datu centra atrašanās vietas izvēli un WordPress iepriekšēju instalēšanu. Izmantojot A2 hostingu, jūs iegūstat viņu optimizēto WordPress vidi, lai palielinātu ātrumu un drošību. A2 četrkāršais lieks tīkls, RAID 10 krātuve un cietvielu diskdziņi (SSD) nodrošina ātru un uzticamu mitināšanu. Jūs pat varat izvēlēties viņu Turbo serverus (kā mēs), kas nodrošina vēl lielāku ātrumu.

Dažas no citām lieliskajām funkcijām, kuras jūs saņemat, izmantojot A2 Hosting, ietver bezmaksas SSL sertifikātus, HackScan aizsardzību, Cloudflare satura piegādes tīklu (CDN) un Server Rewind Data Backups. A2 Hostinga klientu atbalsta aģenti, kas pazīstami kā Guru apkalpe, ir ļoti atsaucīgi, pieklājīgi un izpalīdzīgi. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, A2 Hostings piedāvā savu naudas atdošanas garantiju jebkurā laikā.

Iepazīstieties ar mūsu detalizēto pārskatu par A2 mitināšanu šeit.

Vietne

vietne-WordPress
Vietne SiteGround turpina pārsteigt ar saviem pastāvīgajiem uzlabojumiem un jauninājumiem. Viņi specializējas pārvaldītu mitināšanas pakalpojumu, tostarp WordPress, nodrošināšanā par daudz zemākām cenām nekā citi mitinātāji. Tas nozīmē, ka, piemēram, izmantojot WordPress, jūs saņemat automatizētus atjauninājumus un datu dublējumus. Vēl labāk, ja SiteGround nodrošina patentēto SuperCacher tehnoloģiju, kas samazina lapas ielādes laiku, lai paātrinātu jūsu vietni.

Vietnē SiteGround ietilpst SSD, Cloudflare CDN un bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikāti. Tomēr vislabākā SiteGround daļa var būt viņu klientu atbalsts. Vietnes vietņu atbalsta aģenti iziet stingru apmācības programmu, pirms viņiem pat ir atļauts palīdzēt klientiem. Man nekad nav bijusi slikta atbalsta pieredze, un viņu reakcijas laiki ir vieni no labākajiem.

Skatiet mūsu vietnes pārskata pārskatu šeit.

WP dzinējs

wp-engine-wordpress
Visbeidzot, lai vislabāk pārvaldītu WordPress mitināšanas pieredzi, mēs iesakām WP Engine. Jā, cenu zīme ir nedaudz augstāka. Tomēr neatkarīgi no tā, vai jums ir personīga WordPress vietne vai uzņēmuma lietojumprogramma, WP Engine piedāvā premium līmeņa pārvaldītu mitināšanas plānu, kas ilgtermiņā ir tā vērts.

Kaut arī daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi apgalvo, ka ir WordPress eksperti, WP Engine nedara neko citu kā WordPress. Viņu kompetence ir bijusi acīmredzama visu laiku, kad esmu bijis klients. Atbalsta personāls noteikti zina viņu lietas un ar to vienmēr ir bijis patīkami nodarboties.

Izmantojot WP Engine mitināšanu, jūsu vietnes veiktspēja ir labākā. Viņu patentētās EverCache tehnoloģijas apvienojums labākai ātruma nodrošināšanai, ikdienas dublējumi, kā arī momentuzņēmuma rezerves iespējas un pārvaldītie atjauninājumi nodrošina vislabāk pārvaldīto mitināšanas pieredzi. Jūs arī iegūstat pieturvietas vidi izmaiņu testēšanai, pirms tās pārvietojat uz savu pašreizējo WordPress vietni. Un WP Engine nodrošina labākās iespējas arī WordPress izstrādātājiem.

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu detalizētu pārskatu par WP Engine.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector