WordPressi hostimise kontrollnimekiri

WordPress-hostimine-kontroll-leht


Niisiis, soovite luua oma WordPressi veebisaidi? WordPress on suurepärane valik. Ja te pole oma mõtlemises üksi. Ligikaudu 25% kogu veebist on nüüd WordPress! Ehkki WordPress.com-ist saate ajaveebi, soovitame teil alati luua WordPress.org-i tarkvara allalaadimisel omaenda hostitud veebisait. Teil on palju rohkem vabadust ja kontrolli – rääkimata sellest, et see näeb välja palju professionaalsem.

Isetehtud WordPressi saidi loomine on tänapäeval palju lihtsam. Esimene samm on oma veebisaidi domeeninime hankimine ja veebimajutuse ostmine. Paljud hosting firmad pakuvad isegi tasuta domeeninime, kui registreerute nende veebimajutusplaanile. Muidugi pole kõik veebimajutusettevõtted ega selles küsimuses veebimajutusplaanid samad. Kui plaanite WordPressi saiti üles ehitada, on kindlasti mõned funktsioonid, mille osas peaksite olema kindel, et need sisalduvad teie hostimisplaanis.

Soovitan tungivalt veenduda, et järgmised meie WordPressi hostimise kontrollnimekirjas olevad üksused sisalduvad teie ostetud veebimajutusplaanis.

WordPressi hostimise kontrollnimekirja üksused

  • – WordPressi lihtne ja kiire installimine
  • –Automaateeritud värskendused
  • – optimeeritud vahemälukeskkond
  • –Proaktiivne veebisaidi turvalisus
  • –Automaatsed igapäevased varukoopiad
  • –Mitu andmekeskuse asukohta
  • –Tasuta SSL-sertifikaadid
  • –Sisu edastamise võrk (CDN)
  • – Toetatud on PHP uusimad versioonid
  • – Kiire reageerimisega klienditugi

WordPressi lihtne ja kiire installimine

Kiireks tööks üles saamiseks otsige oma hostimise ostmisel WordPressi ühe klõpsuga installimine või WordPressi veel parem installimine..

Automatiseeritud värskendused

Tarkvara ajakohasena hoidmine on üks parimaid viise oma veebisaidi häkkimise eest kaitsmiseks. Automaatsete WordPressi värskendustega saate olla kindel, et kasutate uusimat versiooni.

Optimeeritud vahemälu keskkond

WordPress ei ole iseenesest alati kiireim tarkvararakendus. Kui saate aga veebimajutuskava, mis sisaldab kas patenteeritud vahemälutehnoloogiat või optimeeritud vahemällu salvestamise keskkonda, saab teie saidi kiirust kindlasti parandada.

Ennetav veebisaidi turvalisus

Kuna veebisaidi turvalisus on eluliselt tähtis, otsige alati pahavara skannimist ja muid ennetavaid turvafunktsioone.

Automaatne igapäevane varundamine

WordPressi hostisse tuleks lisada automatiseeritud igapäevased veebisaidi varukoopiad koos tasuta andmete taastamisega. Mõni WordPressi hostimisplaan hoiab varundamist viimase 30 päeva jooksul, mis on ideaalne olukord.

Mitu andmekeskuse asukohta

Ideaalis on teie WordPressi hostil andmekeskuse asukohad kogu maailmas, nii et saate valida endale kõige lähemal asuva. Andmekeskuse asukoht võib teie veebisaidi kiirusele kindlat mõju avaldada.

Tasuta SSL-sertifikaadid

Nüüd, kui Google ja veebibrauserid märgistavad veebisaite, millel pole https-i, on hädavajalik, et rakendaksite oma WordPressi saidiga SSL / TLS. Õnneks pakuvad paljud WordPressi hostimisettevõtted nüüd tasuta Let’s Encrypt SSL-sertifikaate. Seega saate nüüd WordPressiga SSL-i ilma lisatasuta!

Sisu edastamise võrk (CDN)

Nii nagu tihedam andmekeskuse asukoht võib teie saidi kiirust suurendada, saab sisu edastamise võrgu abil teie veebisaidi andmeid jaotada erinevatele serveritele üle kogu maailma. Nii saavad teie veebisaidi külastajad juurdepääsu teie sisule oma alale lähemal asuvast serverist, vähendades sellega lehe laadimisaega.

Toetatud uusimad PHP versioonid

Kuna WordPress põhineb suuresti PHP-l, peaksite kindlasti veenduma, et teie WordPressi hostimiskava sisaldab PHP uusimaid toetatud versioone.

Kiire reageeriv klienditugi

Ehkki hea klienditugi pole WordPressi hostimise juures oluline, on see kindlasti kindla WordPressi hostimiskava üks kriitilisi osi. Paljud hostimisettevõtted väidavad, et neil on asjatundlik WordPressi tugi, seetõttu on oluline eelnevalt natuke uurida. Näiteks veebimajutusettevõtted, mis keskenduvad ainult WordPressile, ja need, mis rõhutavad WordPressi, kaasates optimeeritud WordPressi keskkonna ja rohkem WP funktsioone, tõenäoliselt tõenäolisemalt, et nende tugiteenistujate hulka kuuluvad WordPressi eksperdid.

WordPressi majutamise soovitused

Kui vajate abi suurepärase WordPress-hosti otsingu alustamiseks, siis siin on 3 minu lemmikut – kõiki neid kasutan isiklikult!

A2 majutamine

a2-wordpress-hostimine
Lihtsalt öeldes on A2-hostimine silmapaistev igas kategoorias. Minu arvates on need praegu hallamata WordPressi hostimise jaoks parim valik. Alustame teie valitud andmekeskuse asukoha valimist ja WordPressi eelinstalleerimist. Samuti saate A2 Hostingiga nende optimeeritud WordPressi keskkonna, et suurendada kiirust ja turvalisust. A2 neljakordne koondatud võrk, RAID 10 salvestusruum ja SSD-d tagavad kiire usaldusväärse hostimise. Võite valida isegi nende Turbo-serverite (nagu me tegime), mis pakuvad veelgi suuremat kiirust.

Mõned muud suurepärased funktsioonid, mille saate A2 Hostingiga, hõlmavad tasuta SSL-sertifikaate, HackScani kaitset, Cloudflare’i sisuedastusvõrku (CDN) ja serveri tagasikerimise andmete varukoopiaid. Guru meeskonnana tuntud A2 Hostingi klienditoeagendid on väga vastutulelikud, viisakad ja abivalmid. Ja viimane, kuid mitte vähem oluline, pakub A2 Hosting oma raha tagasi garantii igal ajal.

Tutvuge meie üksikasjaliku ülevaatega A2 hostimise kohta siin.

SiteGround

siteground-wordpress
SiteGround avaldab muljet nende jätkuvate täiustuste ja uuenduste abil. Nad on spetsialiseerunud hallatavate hostimisteenuste – sealhulgas WordPress – pakkumisele palju madalamate hindadega kui teised hostid. See tähendab, et näiteks WordPressi abil saate automatiseeritud värskendusi ja andmete varundamist. Veelgi parem, kui SiteGround pakub nende patenteeritud SuperCacher-tehnoloogiat, mis vähendab teie veebisaidi kiirendamiseks lehtede laadimisaegu.

Ja SiteGround sisaldab SSD-sid, Cloudflare CDN-i ja tasuta Let’s Encrypt SSL-sertifikaate. Kuid SiteGroundi parim osa võib olla nende klienditugi. SiteGroundi tugiesindajad läbivad range koolitusprogrammi, enne kui neil lubatakse kliente isegi abistada. Mul pole kunagi olnud halba tugikogemust ja nende reageerimise ajad on ühed parimad.

Vaadake meie SiteGround ülevaadet siit.

WP mootor

wp-mootor-WordPress
Lõpuks soovitame WordPressi kõige paremini hallatava veebimajutuskogemuse saamiseks WP Engine. Jah, hinnasilt on natuke kõrgem. Kuid hoolimata sellest, kas teil on isiklik WordPressi sait või ettevõtterakendus, pakub WP Engine esmaklassiliselt hallatavat hostimiskava, mis on pikas perspektiivis seda väärt.

Kuigi paljud veebimajutusettevõtted väidavad end olevat WordPressi eksperdid, ei tee WP Engine muud kui WordPress. Ja nende asjatundlikkus on olnud ilmne kogu aeg, kui olen olnud klient. Tugiteenistujad teavad kindlasti nende asju ja nendega on alati olnud hea meel tegeleda.

WP Engine’i hostimise korral on teie veebisaidi jõudlus tipptasemel. Parimalt hallatud hostimiskogemust pakuvad nende omanduses oleva EverCache tehnoloogia kombinatsioon, mis tagab parema kiiruse, igapäevased varundamised ja hetktõmmise varundamise võimalus ning hallatavad värskendused. Samuti saate muudatuste testimiseks enne nende muutmist oma reaalajas WordPressi saidile teisaldamise keskkonna. Ja WP Engine pakub parimaid funktsioone ka WordPressi arendajatele.

WP Engine’i üksikasjaliku ülevaate saamiseks klõpsake siin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector