WP mootori ülevaade

wp-mootori ülevaated


2019. aasta parim veebimajutusParim hallatud WordPressi hostimine Kui otsite hallatud WordPressi hostimist, on üks nimi, mida tõenäoliselt kuulete, WP Engine. Paljud tõsised WordPressi saidiomanikud loodavad oma isiklike, äri- ja koguettevõtete veebisaitide majutamiseks WP Engine. Kas hallatud hostimise jaoks tasub kulutada rohkem raha? Kui olete otsinud ausat WP mootori ülevaated, siin on minu ülevaade WP Mootorist ja minu esimesed kogemused nende hallatud hostimise kasutamisel minu WordPressi saidil.

Mida saate WP-mootoriga

Läbivaatamise alguses pean märkima, et WP Engine’is majutust ostes saate puhtalt hallatava WordPressi hostimiskava. Erinevalt enamikust tüüpilistest veebimajutusplaanidest, mis sisaldavad domeeninime, e-posti kontosid jne, keskendub WP Engine ainult WordPressi hostimise pakkumisele – mis muudab need ideaalseks olemasolevatele WordPressi saitidele, mis vajavad täielikult hallatud ekspertide toega hostimislahendust, või saidiomanikele mis vajavad ettevõtte WordPressi hostimiskava. See ei tähenda, et te ei saa oma esimese saidi jaoks WP Engine’i kasutama hakata. Kuid veenduge, et teie domeen ja e-posti aadress oleks saadaval teisest allikast.

Registreerumine WP mootoriga

WP Engine’is registreerumisel saate valida oma andmekeskuse asukoha (Ühendkuningriik, Suurbritannia, Jaapan).
WP Engine Valige andmekeskus

Pärast oma teabe sisestamist ja registreerumist sain oma tervitusmeili.
WP mootori tervitusmeil

Ja ehkki WP Engine väidab, et teie konto seadistamiseks võib kuluda kuni 24 tundi, sain oma konto seadistamise lõpuleviimise e-kirja peaaegu kohe!
WP mootori saidi loomise teatis

Teie olemasoleva saidi ülekandmine WP mootorile

Olemasoleva WordPressi saidi ülekandmiseks WP Engineile järgige nende migratsiooni kontrollnimekirja. Teil palutakse alustada protsessi jälgimist, kui klõpsate konto seadistamise meilil nupul Aktiveerimine.
WP mootori migratsiooni kontrollnimekiri

Migratsiooni kontroll-loend

Siin on kokkuvõte migratsiooni kontroll-loendi toimingutest:
1. Seadistage oma SFTP-juurdepääs.
2. Sisestage oma praeguse saidi domeeninimi.
3. Varundage oma saiti praeguses veebimajutajas.
4. Veenduge, et te ei kasutaks WP Engine’i keelatud pistikprogramme.
5. Veenduge, et teie WordPressi tuum, pistikprogrammid ja teemad oleksid ajakohased.
6. Eksportige MySQL-i andmebaas oma eelmisest veebimajutajast.
7. Laadige alla wp-sisu kaust.
8. Impordi andmebaas WP Engine’i.
9. Impordi oma wp-sisuga kaust WP Engine’i, kasutades SFTP-klienti nagu FileZilla. (Nad soovitavad kasutada pakitud versiooni ja siis klõpsate nuppu, et protsessi lõpetamiseks tugiteenusest teada anda.)
10. Vaadake oma veebisaiti WP Engine’is eelvaatena, et veenduda, kas kõik on korrektne.
11. Saidi sünkroonimine – see toiming on vajalik ainult siis, kui teatud sisu ei edastatud.
12. Seadistage DNS. See on veel üks samm, mille täitmine võib võtta veidi aega. Kuna WP Engine ei kasuta nimeservereid, võib protsess erineda sellest, mida olete varem teinud. Soovitan pöörduda otsevestluse kaudu tugiteenuste poole ja paluda neil seda protsessi teiega läbi käia.
13. Laske DNS-l levida
14. Valikuliselt saate seadistada URL-i ja domeeni ümbersuunamised.

Kui migratsioonikontrolli meetodi kasutamine saidi WP Engine’i ülekandmiseks oli üsna sirgjooneline, oli seal paar väikest probleemi. Esiteks oli see natuke segane, kuna rände kontroll-loendite esimeses ülesannete blokis on loetletud kolm sammu (s.o 1/3 ülesandeid täidetud jne). Märkeruudu ülesandeid on aga ainult kaks.

Samuti tahaksime, et seda protsessi sujuvamaks muuta. Näiteks pärast pakitud wp-sisu kausta kopeerimist WP Engine’i peaksite klõpsama nuppu, et protsessi lõpuleviimiseks tugiteenusest teada anda. Kui ma esimest korda seda proovisin, ei juhtunud midagi – pole kindel, milles asi. Hiljem läksin tagasi ja proovisin uuesti teavitusnuppu ning seekord see töötas. Mul on hea meel öelda, et protsessi kulus vähem kui viis minutit. Tugiinsener Jason vastas kohe üksikasjaliku vastusega (vt allpool).
WP mootori migratsiooni tugi

Vaatamata ülaltoodud probleemidele on WP mootori migratsiooni kontrollnimekirja meetod teie saidi teisaldamiseks endiselt tõhus viis oma WordPressi veebisaidi ülekandmiseks. Mõne muu hallatava WordPressi hostimiskavaga on mul olnud palju raskusi oma saitide uude hostisse kolimisega. Tegelikult ei saanud ma ühe konkreetse hallatud hostimiskavaga oma saiti kunagi üle kanda. WP Mootoriga selliseid probleeme pole.

WordPressi teemad ja pistikprogrammid

Ehkki enamikku WordPressi pistikprogrammidest ja teemadest saab teie saidil WP Engine’is kasutada, võtke arvesse, et mõned neist on nüüd lubatud, kuna võimalikud vastuolud nende patenteeritud tehnoloogiaga on võimalik. Näiteks kuna WP Engine kasutab suurenenud kiiruse jaoks oma EverCache tehnoloogiat. Seetõttu on vahemällu pistikprogrammid keelatud, et vältida konflikte ja vähem optimaalset toimimist.

Õnneks oli minu puhul ainus seal kõne all olev pistikprogramm Hello Dolly pistikprogramm, mis oli vaikimisi minu vanale saidile installitud. Tegelikult polnud ma isegi teadlik, et see pistikprogramm olemas oli, kuna seda ei aktiveeritud. Pärast oma veebisaidi ülekandmist WP Engine’ile teatati mulle e-posti teel kiiresti keelatud pistikprogrammist.

Põhimõtteliselt öeldakse meilis, et teil on 7 päeva enne seda, kui keelatud pistikprogramm automaatselt kustutatakse. Selle aja jooksul saate ise pistikprogrammi kustutada ja leida alternatiivi. Kuna ma ei huvitanud Hello pistikprogrammi, läksin lihtsalt edasi ja kustutasin selle ise. Järgmisel päeval sain meili, milles tänati mind kiire tegutsemise eest.

Tasuta StudioPressi teemad

free-studiopress-themes
Nüüd, kui WP Engine on omandanud StudioPressi, on nende hallatavate WordPressi hostimiskavade saamise suurim eelis Genesise raamistikul põhinevate tasuta StudioPressi teemade kaasamine. Kaasatud teemade loendi kuvamiseks klõpsake siin. StudioPressi teemad on mõned kõige tõhusamalt kodeeritud WordPressi teemad. Ja mis kõige parem, on see, et saate teemasid kasutada ka siis, kui otsustate hiljem oma veebisaidi teise hostiks teisaldada.

WP mootori armatuurlaua liides

Ehkki WP Engine kasutab rohkem tekstipõhist juhtpaneeli liidest, on see väga intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav. Nad on isegi lisanud mõned animeeritud helirajad teatud teemadel. Klõpsates ülamenüü vahekaardil Installid, saate juurdepääsu oma veebisaidi installimisega seotud funktsioonidele.
WP mootori armatuurlaua installimine

Vasakul külgribal asuvas menüüs on valik Suuniste reeglid eriti mugav, kuna see võimaldab teil domeeni ümbersuunamisi täpsustada, ilma et peaksite oma htaccess-failis muudatusi tegema. Ja vasakpoolses menüüs olevate linkide kaudu pääsete juurde ka phpMyAdminile ja oma WordPressi administraatori alale.

WP mootori varundamine ja taastamine

WP Mootori varundamise ja taastamise funktsioonid saavad kõrge hinde. Teie saiti (andmebaasi ja sisukausta) varundatakse automaatselt iga päev. Lisaks võimaldab funktsioon Varundamispunktid teil käsitsi seada uue varupunkti – see on soovitatav enne saidil muudatuste tegemist. Enda hoidmiseks on teil ka võimalus alla laadida varukoopiate ZIP-failid.
WP mootori varunduspunktide ekraan

Varundatud failide taastamiseks peate avama tugipileti, kuna saidi taastamist ei saa teha WP Mootori armatuurlaua liidesest. Soovi korral saate oma andmed ka lahti pakkida ja SFTP-faili abil need ise taastada.

Teie saidi arendamine ja lavastamine

Veel üks WP Engine’i hallatava WordPress-hostimise suur eelis on võime testida teie saidi muudatusi peatuspaigas enne nende tõukamist oma tegelikule veebisaidile. Aktiivse saidi kopeerimiseks oma alale minge WordPressi administraatori armatuurlauale WP Mootori seadete ala. Klõpsake vahekaarti Staging, seejärel klõpsake nuppu Kopeeri sait Livest Staging.
WP mootori peatuspaiga loomine

Sõltuvalt teie veebisaidi suurusest võib lavastuspiirkonna loomine veidi aega võtta. Minu puhul võttis protsess ainult paar minutit. Kui teie lavastusala on valmis, võite sellele juurdepääsu saamiseks klõpsata linki. Kui olete valmis muudatused tootmisesse viima, klõpsake nuppu Kopeeri sait lavastuselt otseülekandele.
WP mootori peatumisala on valmis

Siiani on WP mootori lavastusala minu jaoks eriti hästi välja töötanud. See on absoluutselt üks minu lemmikfunktsioone. Protsess on väga kiire ja tõhus. Kõik minu muudatused lavastusalas on probleemideta edukalt tootmisesse üle viidud.

WP mootori utiliidid

WP Mootori juhtpaneeli utiliitide alalt saate juurdepääsu täiendavatele funktsioonidele, mis hõlmavad järgmist:

Paroolikaitse – võimaldab piirata oma veebisaidi vaatamist. Sobib oma veebisaidi liikluse ja robotite blokeerimiseks, kui töötate selle käivitamiseelses etapis.

Lähtesta failiõigused – võimaldab teil anda juurdepääsu üleslaaditud failidele, lähtestades nende failide õigused.

Multisite – võimaldab teil oma veebisaidi teisendada ühelt saidilt alamsaitidega mitme saidi keskkonda.

Vahemälu valikud – Saate lubada või keelata objektide vahemällu salvestamise, kustutades siit oma lehe vahemälu.
WP mootori utiliidid

WP mootori turvalisus

WP Engine rakendab oma klientide veebisaitide ja riistvarakeskkonnaga rangeid turvameetmeid. Nende hallatavate hostimisteenuste teine ​​eelis on see, et nad otsivad aktiivselt ja pidevalt haavatavusi ning sõlmivad täiendava kaitse lepinguid teiste turvafirmadega – see võimaldab teil keskenduda muudele asjadele, näiteks oma saidi suurepärase sisu loomisele!

Tasuta SSL-sertifikaadid

WP Engine’i hostimisplaaniga saate tasuta Let’s Encrypt SSL-sertifikaate, mida saate hõlpsalt oma Install-juhtpaneelilt taotleda..
WP mootori tasuta SSL

Jõudlus WP mootoril

Minu veebisaidi kiiruses on WP Engine’i kasutamisel tõesti märgatav erinevus. Optimeeritud keskkond koos nende EverCache tehnoloogiaga on parandanud minu lehe laadimisaegu. Testisin oma saiti aadressil webpagetest.org ja allpool on toodud minu tulemused.
WP mootori veebilehe jõudlustesti

WP mootori klienditugi

WP mootori tugi saab ka minult kõrge hinde. Pidin oma saidi WP Engine’i ülekandmisel paar korda tugiteenusega ühendust võtma ja sain hõlpsalt öelda, et nende tugiteenuste insenerid teavad, mida nad räägivad ja teevad. Lisaks nende asjatundlikkusele avaldas mulle muljet ka nende operatiivsus lahendada mingeid probleeme või küsimusi.

WP mootori ülekantavad installid ja arvete ülekandmine

Lisaks neile, kes vajavad täielikult hallatud WordPressi hostimist, on WP Engine suurepärane valik ka arendajatele, kes peavad töötama oma klientide saitidel. Funktsiooni Ülekantavad installid abil saate luua piiramatu arvu arendussaite, kus saate oma kliendi jaoks veebisaiti luua ja testida. Kui olete selleks valmis, saate selle saidi üle kanda oma kliendi WP Mootori kontole. Ja arvelduse ülekandmise funktsiooni abil võetakse teie klientidelt arve WP Engine’i kaudu automaatselt arvelduse eest.

Sellele funktsioonile pääsemiseks klõpsate WP Enginei juhtpaneeli vasakul asuval lingil Lisa installimine. Seejärel klõpsate suvandil Loo ülekantav install ja nüüd saate töötada arendussaidil.
WP mootori ülekantavad installid

Ma tõesti arvan, et arendajad hindavad ülekantava installimise funktsiooni.

Veel WP mootori ülevaateid

WP mootor vs DreamHost
WP mootor vs InMotion
WP mootor vs meediumitempel
WP mootor vs SiteGround

Video: Intervjuu WP Mootori David Vogelpohliga

Siin on intervjuu, mille tegin hiljuti WP Mootori veebistrateegia asepresidendi David Vogelpohliga. David räägib WP Engine, Gutenberg ja WordPress automaatikatööriistadest.

Soovitused

Kui hallatava WordPressi hostimisväli kasvab jätkuvalt koos teiste ettevõtetega, kes tulevad välja spetsiaalselt märgistatud WordPressi pakkumistega, püsib WP Engine selles kategoorias endiselt liider. Tuginedes oma kogemustele nende hallatavate hostimisteenuste kasutamisel, pean paljude WordPressi kogukonna esindajatega nõustuma, et WP Engine on ülim lahendus veebisaitidele, mis vajavad täielikult hallatud WordPressi jõudlust ja tuge.

WP Engine keskendub nüüd nende uuele digitaalse kogemuse platvormile. Uute lahenduste platvorm keskendub neljale valdkonnale: loov paindlikkus, teostatav intelligentsus, ettevõtte jõudlus ja ökosüsteemide integreerimine. Nende veebimajutuskavade osas toob digitaalse kogemuse platvorm kaasa rohkem funktsioone – ehkki mõnevõrra kõrgemate hindadega.

Siin on ülevaade WP Engine’i praegusest hostimisplaani rivistusest:
wp-mootor-digitaalne-kogemus-hostimisplaanid

Hoolimata hinnatõusust on WP Engine meie arvates premium-hallatava WordPressi hostimise üldine liider. Ja me saame teile endiselt pakkuda suurt allahindlust! Vt allpool.

Plussid ja miinused

 • Plussid:
 • Tõeliselt täielikult hallatav WordPressi hostimine
 • Asjatundlikud tugiinsenerid
 • Lihtne kasutada armatuurlaua liidest
 • Lisateabe saamiseks on lisatud animeeritud heliülevaateid.
 • Varundamispunktid võimaldavad saidi hõlpsat varundamist ja taastamist.
 • Üleminekuala on suurepärane teie veebisaidi uute muudatuste katsetamiseks.
 • Patenteeritud EverCache tehnoloogia tagab saidi kiirema toimivuse.
 • Teisaldatavad installid ja arvelduse ülekandmine on arendajatele suurepärased.
 • Miinused:
 • Kallid
 • Mõned piirangud pistikprogrammidele.

WP mootori soovitused

Klõpsake siin, et saada aasta tasuta paketiga 3 tasuta kuud majutust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector