WP variklio apžvalga

wp-variklio apžvalgos


2019 m. Geriausia žiniatinklio prieglobaGeriausiai valdomas „WordPress“ priegloba Jei ieškote valdomo „WordPress“ prieglobos, vienas vardas, kurį tikriausiai išgirsite, yra „WP Engine“. Daugelis rimtų „WordPress“ svetainių savininkų pasikliauja „WP Engine“, kad priglobtų savo asmenines, verslo ir visos įmonės svetaines. Ar verta išleisti daugiau pinigų už valdytą prieglobą? Jei ieškojote sąžiningumo WP variklio apžvalgos, Čia yra mano „WP Engine“ apžvalga ir mano paties patirtis naudojant jų valdomą prieglobą mano „WordPress“ svetainėje.

Ką jūs gaunate su „WP Engine“

Apžvalgos pradžioje turiu pabrėžti, kad pirkdami prieglobą „WP Engine“ gaunate grynai valdomą „WordPress“ prieglobos planą. Skirtingai nuo tipiškų žiniatinklio prieglobos planų, kuriuose yra domeno vardas, el. Pašto abonementai ir kt., „WP Engine“ daugiausia dėmesio skiria išskirtinai „WordPress“ prieglobos teikimui – todėl jos idealiai tinka esamoms „WordPress“ svetainėms, kurioms reikalingas visiškai valdomas prieglobos sprendimas su ekspertų palaikymu, arba svetainių savininkams kuriems reikalingas įmonės „WordPress“ prieglobos planas. Tai nereiškia, kad negalite pradėti naudoti „WP Engine“ savo pirmojoje svetainėje. Tačiau būtinai turėkite savo domeną ir el. Paštą iš kito šaltinio.

Registracija naudojant „WP Engine“

Kai prisiregistruojate naudoti „WP Engine“, galite pasirinkti savo duomenų centro vietą (Jungtinė valstybė, Jungtinė Karalystė, Japonija).
WP Engine Pasirinkite duomenų centrą

Įvedęs savo informaciją ir užsiregistravęs, gavau sveikinimo laišką.
WP variklio pasveikinimo el. Paštas

Ir nors „WP Engine“ teigia, kad gali prireikti iki 24 valandų, kol jūsų paskyros sąranka bus baigta, aš beveik akimirksniu gavau savo sąskaitos sąrankos užbaigimo el. Laišką!
WP variklio svetainės sukūrimo pranešimas

Esamos svetainės perkėlimas į WP Engine

Norėdami perkelti savo esamą „WordPress“ svetainę į „WP Engine“, vykdykite jų migracijos kontrolinį sąrašą. Kai būsite paspausti mygtuką „Aktyvinimas“ paskyros sąrankos el. Laiške, būsite paraginti pradėti procesą.
WP variklio migracijos kontrolinis sąrašas

Migracijos kontrolinis sąrašas

Čia yra migracijos kontrolinio sąrašo žingsnių santrauka:
1. Nustatykite savo SFTP prieigą.
2. Įveskite dabartinės svetainės domeno vardą.
3. Kurkite savo svetainės atsarginę kopiją savo dabartiniame žiniatinklio priegloboje.
4. Patikrinkite, ar nenaudojate „WP Engine“ neleistinų papildinių.
5. Įsitikinkite, kad jūsų „WordPress Core“, papildiniai ir temos yra atnaujinti.
6. Eksportuokite „MySQL“ duomenų bazę iš ankstesnės žiniatinklio prieglobos.
7. Atsisiųskite „wp-content“ aplanką.
8. Importuokite duomenų bazę į „WP Engine“.
9. Importuokite savo „wp“ turinio aplanką į „WP Engine“ naudodami SFTP klientą, pvz., „FileZilla“. (Jie rekomenduoja naudoti ZIP failų versiją ir tada spustelėkite mygtuką, kad praneštumėte palaikymą, kad užbaigtumėte procesą.)
10. Peržiūrėkite savo svetainę „WP Engine“ ir įsitikinkite, kad viskas teisinga.
11. Sinchronizuokite savo svetainę – šį veiksmą turite atlikti tik tuo atveju, jei tam tikras turinys nebuvo perkeltas.
12. Konfigūruokite DNS. Tai dar vienas žingsnis, kuriam atlikti gali prireikti šiek tiek laiko. Kadangi „WP Engine“ nenaudoja vardų serverių, procesas gali skirtis nuo to, ką anksčiau darėte. Aš rekomenduoju susisiekti su palaikymo tarnyba per tiesioginius pokalbius ir leisti jiems pereiti šį procesą su jumis.
13. Leisti DNS plėsti
14. Pasirinktinai galite nustatyti URL ir domenų peradresavimus.

Nors perkėlimo į svetainę į „WP Engine“ metodas buvo Migration Checklist, buvo gana paprastas, buvo keletas neesminių problemų. Pirma, tai buvo šiek tiek painu, nes pirmajame migracijos kontrolinių sąrašų užduočių bloke pateikiami trys veiksmai (t. Y. Atlikta 1/3 užduočių ir pan.). Tačiau yra tik dvi žymės langelio užduotys.

Be to, norėtume, kad procesas būtų šiek tiek supaprastintas. Pvz., Nukopijavus „wp“ turinio aplanką į „WP Engine“, jūs turėtumėte spustelėti mygtuką, kad praneštumėte palaikymo tarnybai, kad baigtumėte procesą. Pirmą kartą pabandžius tai padaryti, nieko neįvyko – nežinai, kas tai buvo. Vėliau grįžau ir dar kartą išbandžiau pranešimo mygtuką ir šį kartą jis veikė. Man malonu pasakyti, kad procesas užtruko mažiau nei penkias minutes. Pagalbos inžinierius Jasonas greitai atsakė išsamiu atsakymu (žr. Žemiau).
WP variklio migracijos palaikymas

Nepaisant aukščiau išvardytų problemų, „WP Engine Migration Checklist“ metodas jūsų svetainei perkelti vis dar yra veiksmingas būdas perkelti savo „WordPress“ svetainę. Turėdamas keletą kitų valdomų „WordPress“ prieglobos planų, turėjau daug sunkumų, kad mano svetainės būtų perkeltos į naują pagrindinį kompiuterį. Tiesą sakant, turėdamas vieną valdomą prieglobos planą, niekada negalėjau perduoti savo svetainės. Nėra tokių problemų su „WP Engine“.

„WordPress“ temos ir papildiniai

Nors daugumą „WordPress“ papildinių ir temų galima naudoti jūsų svetainėje „WP Engine“, atminkite, kad kai kurios jas dabar leidžia dėl galimo konflikto su jų patentuota technologija. Pavyzdžiui, kadangi „WP Engine“ padidintam greičiui naudoja savo „EverCache“ technologiją. Todėl talpyklos papildiniai yra neleidžiami, kad būtų išvengta konfliktų ir mažesnio našumo.

Laimei, mano atveju, vienintelis čia iškilęs papildinys buvo „Hello Dolly“ papildinys, kuris pagal nutylėjimą buvo įdiegtas mano senojoje svetainėje. Aš iš tikrųjų net nežinojau, kad šis įskiepis yra, nes jis nebuvo suaktyvintas. Perkėlęs savo svetainę į „WP Engine“, man greitai elektroniniu paštu buvo pranešta apie neleistiną papildinį.

Iš esmės el. Laiške sakoma, kad turite 7 dienas, kol neleistinas papildinys bus automatiškai ištrintas. Per tą laiką galite savarankiškai ištrinti papildinį ir rasti alternatyvą. Kadangi man nerūpėjo „Hello“ papildinys, aš paprasčiausiai ėjau į priekį ir pats jį ištryniau. Kitą dieną gavau el. Laišką, kuriame padėkojo už skubius veiksmus.

Nemokamos „StudioPress“ temos

nemokamos „studiopress“ temos
Dabar, kai „WP Engine“ įsigijo „StudioPress“, vienas didžiausių pranašumų, gaunant vieną iš jų valdomų „WordPress“ prieglobos planų, yra nemokamų „StudioPress“ temų, pagrįstų „Genesis Framework“, įtraukimas. Spustelėkite čia norėdami pamatyti įtrauktų temų sąrašą. „StudioPress“ temos yra vienos iš efektyviausiai užkoduotų „WordPress“ temų. Geriausia yra tai, kad temas vis tiek galite naudoti, net jei vėliau nuspręsite perkelti savo svetainę į kitą pagrindinį kompiuterį.

WP variklio prietaisų skydelio sąsaja

Nors „WP Engine“ naudoja labiau teksto pagrįstą valdymo skydelio sąsają, ji yra labai intuityvi ir lengvai naudojama. Jie netgi įtraukė keletą animacinių garso takelių tam tikromis temomis. Spustelėję viršutinio meniu diegimą, galėsite pasiekti funkcijas, susijusias su jūsų svetainės diegimu.
„WP Engine“ prietaisų skydelis įdiegiamas

Kairiojoje šoninės juostos meniu esanti parinktis Peradresavimo taisyklės yra ypač patogi, nes ji leidžia nurodyti domenų peradresavimus nereikia atlikti pakeitimų jūsų „htaccess“ faile. Taip pat galite pasiekti „phpMyAdmin“ ir „WordPress Admin“ sritį naudodamiesi nuorodomis kairiajame meniu.

WP variklio atsarginė kopija ir atkūrimas

„WP Engine“ atsarginės kopijos ir atkūrimo funkcijos yra labai vertinamos. Jūsų svetainės (duomenų bazės ir turinio aplankas) atsarginės kopijos sukuriamos kasdien. Be to, atsarginių taškų funkcija leidžia rankiniu būdu nustatyti naują atsarginį tašką – tai rekomenduojama prieš atliekant pakeitimus savo svetainėje. Taip pat turite galimybę atsisiųsti atsarginių kopijų failus, kurių turinys yra ZIP, kad išlaikytumėte save.
WP variklio atsarginių taškų ekranas

Norėdami atkurti atsargines failų kopijas, turite atidaryti palaikymo bilietą, nes negalite atkurti svetainės naudodami „WP Engine“ prietaisų skydelio sąsają. Taip pat galite išpakuoti savo duomenis ir patys juos atkurti naudodami SFTP.

Jūsų svetainės kūrimas ir išdėstymas

Kitas didelis „WP Engine“ valdomos „WordPress“ prieglobos pranašumas yra galimybė išbandyti jūsų svetainės pakeitimus sustojimo vietoje prieš išleidžiant juos į jūsų faktinę gamybos svetainę. Norėdami nukopijuoti tiesioginę svetainę į sustojimo zoną, eikite į „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio „WP Engine“ nustatymų sritį. Spustelėkite skirtuką „Staging“, tada spustelėkite mygtuką Kopijuoti svetainę iš tiesioginio į „Staging“.
WP variklio sustojimo vietos sukūrimas

Priklausomai nuo jūsų svetainės dydžio, gali prireikti šiek tiek laiko, kol bus sukurta inscenizacijos zona. Mano atveju procesas užtruko tik keletą minučių. Kai jūsų sustojimo zona bus paruošta, galite spustelėti nuorodą, kad ją pasiektumėte. Kai būsite pasirengę perkelti pakeitimus į gamybą, spustelėkite mygtuką Kopijuoti svetainę iš „Staging to Live“.
WP variklio sustojimo zona paruošta

Iki šiol „WP Engine Staging Area“ man pasirodė labai gerai. Tai absoliučiai viena iš mano mėgstamiausių savybių. Procesas yra labai greitas ir efektyvus. Visi mano pokyčiai sustojimo srityje buvo sėkmingai perkelti į gamybą be jokių problemų.

„WP Engine Utilities“

Iš „WP Engine“ prietaisų skydelio srities „Komunalinės paslaugos“ galite pasiekti papildomas funkcijas, kurios apima:

Slaptažodžio apsauga – Leidžia apriboti jūsų svetainės žiūrėjimą. Tinka blokuoti srautą ir svetainės robotus, kai dirbate su ja prieš paleidimą.

Atkurti failo teises – Leidžia suteikti prieigą prie jūsų įkeltų failų iš naujo nustatant jų failų teises.

Daugialypė svetainė – Leidžia konvertuoti savo svetainę iš vienos svetainės į daugiavietę aplinką su antrinėmis vietomis.

Talpyklos parinktys – Čia galite įgalinti arba išjungti objektų talpyklą ir išvalyti puslapio talpyklą.
„WP Engine Utilities“

WP variklio apsauga

„WP Engine“ taiko kai kurias griežtas saugumo priemones savo klientų svetainėse ir aparatinės įrangos aplinkoje. Kitas jų valdomų prieglobos paslaugų pranašumas yra tas, kad jie aktyviai ir nuolatos tikrina pažeidžiamumus ir sudaro sutartis su kitomis apsaugos įmonėmis dėl papildomos apsaugos – tai leidžia sutelkti dėmesį į kitus dalykus, pavyzdžiui, sukurti puikų savo svetainės turinį.!

Nemokami SSL sertifikatai

Turėdami „WP Engine“ prieglobos planą, gausite nemokamus šifruotus SSL sertifikatus, kurių galite lengvai paprašyti iš „Install“ prietaisų skydelio..
„WP Engine Free SSL“

Našumas WP variklyje

Tikrai pastebimas mano svetainės greičio skirtumas naudojant „WP Engine“. Optimizuota aplinka kartu su „EverCache“ technologija pagerino mano puslapio įkėlimo laiką. Aš išbandžiau savo svetainę svetainėje webpagetest.org. Žemiau pateikiami mano rezultatai.
WP variklio tinklalapio našumo testas

„WP Engine“ klientų aptarnavimas

„WP Engine Support“ iš manęs taip pat gauna aukštą balą. Man keletą kartų teko susisiekti su palaikymo tarnyba, kai perkeliau savo svetainę į „WP Engine“ ir lengvai galėjau pasakyti, kad jų palaikymo inžinieriai žino, apie ką kalba ir ką daro. Be jų kompetencijos, aš taip pat buvau sužavėtas jų operatyvumo išspręsti visus iškilusius klausimus ar klausimus.

WP variklio perleidžiami diegimai ir atsiskaitymo pervedimas

Be tų, kuriems reikalingas visiškai valdomas „WordPress“ priegloba, „WP Engine“ taip pat yra puikus pasirinkimas kūrėjams, kuriems reikia dirbti savo klientų svetainėse. Naudodami funkciją „Perleidžiami diegimai“, galite sukurti neribotą skaičių svetainių, kuriose galite sukurti ir išbandyti savo klientui skirtą svetainę. Tada, kai būsite pasiruošę, galite perkelti šią svetainę į savo kliento „WP Engine“ sąskaitą. Naudodamiesi atsiskaitymo pervedimo funkcija, jūsų klientams bus automatiškai išrašomos sąskaitos naudojant „WP Engine“.

Norėdami pasiekti šią funkciją, spustelėkite „WP Engine“ prietaisų skydelio kairėje esančią nuorodą Pridėti diegimą. Tada spustelėsite parinktį Sukurti perleidžiamą diegimą ir dabar galėsite dirbti kūrimo svetainėje.
WP variklio perleidžiami diegimai

Aš tikrai manau, kad kūrėjai įvertins perkėlimo diegimo funkciją.

Daugiau WP variklio apžvalgų

„WP Engine vs DreamHost“
„WP Engine vs InMotion“
„WP Engine vs Media Temple“
„WP Engine vs SiteGround“

Vaizdo įrašas: interviu su „WP Engine“ Davidu Vogelpohliu

Štai interviu, kurį neseniai padariau su Davidu Vogelpohliu, „WP Engine“ interneto strategijos viceprezidentu. Davidas pasakoja apie „WP Engine“, „Gutenberg“ ir „WordPress“ automatikos įrankius.

Rekomendacijos

Nors valdomas „WordPress“ prieglobos laukas ir toliau auga kartu su kitomis bendrovėmis, teikiančiomis specialiai pažymėtus „WordPress“ pasiūlymus, „WP Engine“ išlieka šios kategorijos lydere. Remdamasis savo patirtimi naudojantis jų valdomomis prieglobos paslaugomis, turiu sutikti su daugeliu „WordPress“ bendruomenės narių, kad „WP Engine“ yra geriausias sprendimas svetainėms, reikalaujančioms visiškai valdomų „WordPress“ našumo ir palaikymo..

Dabar „WP ​​Engine“ pagrindinis dėmesys skiriamas jų naujajai skaitmeninės patirties platformai. Naujų sprendimų platforma sutelkta į keturias sritis: kūrybinis judrumas, veiksmingas intelektas, įmonės efektyvumas ir ekosistemų integracija. Atsižvelgiant į jų interneto prieglobos planus, į skaitmeninės patirties platformą įtraukiama daugiau funkcijų, nors ir šiek tiek didesnėmis kainomis.

Čia yra dabartinės „WP Engine“ prieglobos plano apžvalga:
wp-variklis-skaitmeninis-patirtis-priegloba-planai

Nepaisant padidėjusių kainų, mūsų nuomone, „WP Engine“ išlieka pagrindiniu „WordPress“ valdomų prieglobos lyderių. Ir mes vis dar galime pasiūlyti jums didelę nuolaidą! Žiūrėkite žemiau.

Už ir prieš

 • Argumentai už:
 • Tikras visiškai valdomas „WordPress“ priegloba
 • Ekspertų palaikymo inžinieriai
 • Lengva naudoti prietaisų skydelio sąsaja
 • Norėdami gauti papildomos pagalbos, pateikiami animaciniai garso įrašai.
 • Atsarginės kopijos suteikia galimybę lengvai sukurti ir atkurti svetainę.
 • Sustojimo vieta yra puiki galimybė išbandyti naujus jūsų svetainės pakeitimus.
 • Patentuota „EverCache“ technologija lemia greitesnį svetainės veikimą.
 • Perleidžiami diegimai ir atsiskaitymo pervedimas yra puikus kūrėjams.
 • Minusai:
 • Brangus
 • Kai kurie papildinių apribojimai.

WP variklio rekomendacijos

Spustelėkite čia, kad gautumėte 3 nemokamus hostingo mėnesius su metiniu planu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map