Wywiad z Johnem LoBrutto z Liquid Web

john-lobrutto-liquid-web


Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań jest choć trochę zbliżona do „tak”, musisz przeczytać nasz wywiad z Johnem LoBrutto. John jest dyrektorem ds. Rozwiązań partnerskich i partnerstwa w Liquid Web. Ma bogate doświadczenie w branży hostingu, spędził również trochę czasu na 1&1 Hosting między innymi. Wspaniale było usłyszeć wszystko o tym, co Liquid Web robi obecnie. Jeśli nie znasz płynnego Internetu, specjalizują się w zarządzanych rozwiązaniach hostingowych dla serwerów dedykowanych, VPS, usług w chmurze i WordPress.

Pytania i odpowiedzi zostały zredagowane dla formatu tego artykułu. Aby uzyskać pełny wywiad, koniecznie posłuchaj podcastu Web Hosting Cat.

Web Hosting Cat: Czy możesz nam powiedzieć o swoim pochodzeniu i roli w Liquid Web?

John LoBrutto: Od dłuższego czasu jestem w przestrzeni partnerskiej. Przez większość czasu pracowałem w branży hostingowej. Pracowałem dla 1&1 Internet kilka lat temu. Byłem ich dyrektorem w Global Affiliates. A teraz współpracuję z Liquid Web jako dyrektor globalnych oddziałów i partnerów.

Liquid Web to świetnie zarządzana firma hostingowa. Mamy niesamowitą lojalność klientów i wsparcie – bardzo wysokie wyniki NPS [Net Promoter Score] (w wielu przypadkach ponad 71%) w ubiegłym roku, który jest wyższy niż Apple i Amazon oraz niektórzy sprzedawcy, których ludzie kochają. Nasi klienci naprawdę kochają nasz produkt. Naprawdę kochają nasze usługi. I naprawdę kochają nasze wsparcie.

Więc jeśli jest to witryna o kluczowym znaczeniu, jeśli zarabiasz na niej, jeśli chcesz coś w 100% – mamy 100% gwarantowany czas pracy sieci – jest to produkt i usługi, które chcesz śledzić i kupować.

WHC: Twoim zdaniem to, co odróżnia Liquid Web od konkurencji?

J L: Znowu to usługa białych rękawiczek. W większości przypadków mamy bezpłatne migracje. Mamy sytuację, w której odbieramy nasze telefony; jest w amerykańskich centrach telefonicznych, wsparcie USA. W wielu przypadkach dla naszych amerykańskich klientów mamy amerykańskie centra baz danych, które posiadamy – w całości należące do Liquid Web – dlatego nie angażujemy innych firm, które wspierają pierwszy poziom. Zapewniamy pełne wsparcie klienta. Ludzie, którzy dla nas pracują, dotykają naszego sprzętu, wchodzą i naprawiają dla Ciebie. Tak więc jest to poziom zdolności do trzymania klienta za rękę i upewnienia się, że działa i że wszystkie funkcje działają poprawnie.

WHC: Zarządzany hosting WordPress jest bardzo ważny dla wielu osób. Jakie korzyści czerpiesz z zarządzanego WordPress Hosting firmy Liquid Web?

J L: Wiele małych rzeczy, które robimy, na przykład w zarządzanym WordPressie, jeśli spojrzysz na wszystkie oferowane przez nas funkcje i porównasz je z konkurencją – jeśli spojrzysz na cenę początkową, może nieco wyższą, ale wszystkie funkcje dostępne w ramach tej pierwszej ceny są znacznie większe niż u innych dostawców. Na zarządzanym WordPressie mamy coś o nazwie iThemes Sync – klienci to uwielbiają! Wiesz, ludzie koncentrują się na zarządzanym produkcie WordPress. Oni pójdą naprzód i trafią na aktualizację, gdy będzie to konieczne, a wielu dostawców będzie ją aktualizować. Ale co ze wszystkimi aplikacjami? Wiesz, że niekoniecznie często aktualizujesz swoje aplikacje i nagle dochodzi do sytuacji, w której wtyczka jest niedostępna, ponieważ nie jest aktualna. Robimy to dla ciebie w nocy. Wszystko jest aktualne, w locie – nic, co musisz zrobić, to po prostu korzystać z witryny i aktualizować ją [treść] i upewnić się, że sprzedaje się za Ciebie.

WHC: Liquid Web jest idealny dla agencji i programistów. Jeśli chodzi o indywidualnych właścicieli witryn, czy istnieje konkretny obszar lub branża, które Twoim zdaniem idealnie pasują do usług hostingowych Liquid Web?

J L: Cóż, wiesz, że rozmawialiśmy o szerokiej gamie linii produktów, więc zaczęliśmy zarządzać usługami VPS, i to w przybliżeniu w zakresie 50 USD miesięcznie. Ale znowu, jest to strona o kluczowym znaczeniu dla misji, masz dostęp do szeregu wtyczek – tak, które koncentrują się bardziej na małych firmach i rozwoju biznesu oraz projektantach i agencjach. Ale w wyższej klasie mamy serwery na poziomie przedsiębiorstwa. Mamy wielu bardzo dużych klientów, których można zobaczyć na naszej stronie internetowej, którzy uwielbiają nasz produkt. Oprócz tego bardzo koncentrujemy się na naszych serwerach HIPPA – to jest branża medyczna. Istnieje określony poziom zgodności, który musi wystąpić po stronie centrum danych. Jesteśmy zgodni i certyfikowani dla tego konkretnego produktu. Są to bardzo zaawansowane i bardzo intensywne pakiety serwerów, które można kupić u nas.

WHC: Cloud Hosting to kolejna ogromna część Liquid Web. Czy możesz nam powiedzieć o oferowanym przez Ciebie produkcie w chmurze?

J L: Istnieje wiele różnych rzeczy, które mamy unikalne, takie jak nasz produkt Witryny w chmurze. Jest to pakiet o wartości 150 USD, który możesz odebrać, który ma bardzo duży poziom przepustowości i wykorzystania, który jest zawarty w tym pakiecie. Ale to nieograniczona ilość danych i nieograniczona liczba stron internetowych! Może być skalowalny w locie, gdy jest używany. Wiele osób kupuje to i faktycznie odsprzedaje części tej konkretnej witryny jako hosting dzielony. Więc w rzeczywistości sprzedajemy to w wielu przypadkach jako produkt dla sprzedawców – i masz ludzi, którzy ustanawiają zupełnie nową koncepcję sprzedaży hostingu współdzielonego na platformie chmurowej. Osobiście uważam, że to przyszłość. Nie polega na jednym konkretnym serwerze. Nie zależy od zasobów na jednym konkretnym serwerze dedykowanym. Jest rozproszony w ogromnej chmurze i stabilnej sieci o nieograniczonej skalowalności. To naprawdę fantastyczny produkt i coś, na czym naprawdę koncentrujemy się w tym roku, aby wyjść i dać klientom możliwości.

WHC: Czego jeszcze możemy się spodziewać po Liquid Web?

J L: Nadchodzi wiele ciekawych rzeczy. Będzie wyjątkowy produkt eCommerce, który wydamy w tym miesiącu. Kluczem jest to, że kupujesz w Liquid Web, w ciągu 24 godzin uruchomisz, sprzedajesz i jesteś gotowy do pracy – i to wszystko.

Ekskluzywna zniżka na płynny hosting

Oto specjalny kod promocyjny tylko dla naszych czytelników! Użyj poniższego linku kuponu i wprowadź kod WHC35OFF uzyskać 35% zniżki przez pierwsze trzy miesiące z Liquid Web. Jest to rzadka i wyjątkowa okazja, aby uzyskać zniżkę na najwyższej jakości, prawdziwie zarządzany hosting firmy Liquid Web.

kupon rabatowy na płynną stronę internetową

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map