Створіть власний веб-сайт

створити свій власний веб-сайт


Якщо ви хочете створити свій власний веб-сайт, ось наша проста, але важлива формула для створення та підтримки успішної онлайн-присутності.

Виберіть своє доменне ім’я

Перший крок – вибір вашого доменного імені. Більшість людей все ще вирішили перейти з розширенням домену .com. Але сьогодні є набагато більше варіантів, ніж лише стандартні .com, .net або .org. Серед тонн інших варіантів є дуже специфічні розширення домену, такі як .photography, .store та .clothing.

В даний час немає переваг або недоліків у пошукових системах при виборі одного з нових більш описових розширень домену або TLD, як вони були відомі. Однією з переваг вибору нового розширення є те, що багато доменних імен вже прийнято, коли мова йде про традиційні розширення .com або .net. Отже, ви можете отримати коротше або більш запам’ятоване ім’я, якщо підете з більш новим розширенням. З іншого боку, багато нових TLD коштують більше грошей, і оскільки більшість людей звикли до .com доменних імен, можливо, ви захочете піти традиційним маршрутом.

Хоча ви можете придбати доменне ім’я за допомогою свого хостингу (адже деякі веб-хости включають безкоштовний домен зі своїми хостинг-планами), я завжди вважаю за краще тримати свої домени окремо від мого хостингу. Мені легше керувати своїми доменами окремо, і що ще важливіше, він пропонує більшу гнучкість, якщо ви хочете пізніше перенести свій веб-сайт на інший хост.

У будь-якому випадку спочатку потрібно з’ясувати, чи є ім’я, яке ви хочете, доступне. Для цього можна здійснити пошук на будь-якому веб-сайті реєстратора доменних імен. Особисто мені подобається використовувати GoDaddy, оскільки саме там я купую свої доменні імена. Ти можеш натисніть тут, щоб перейти на сторінку пошуку домену.

Namecheap – ще один відмінний реєстратор доменних імен, який продає домени за розумними цінами. Насправді ви можете скористатись вікном пошуку з Namecheap нижче, щоб знайти своє доменне ім’я.

Знайдіть домен, починаючи з 0,88 дол

харчування від Ім’ячек

Виберіть веб-хостинг або веб-сайт

Тепер, коли у вас є доменне ім’я, ви повинні вирішити, який тип веб-сайту ви хочете використовувати, яку платформу ви хочете використовувати і як ви хочете його створити. Іншими словами, вам потрібно визначити, чи хочете ви використовувати традиційний план веб-хостингу або піти з одним із нових розробників веб-сайтів..

Рекомендації з веб-хостингу

веб-хостинг-рекомендації-2019
З традиційним веб-хостингом ви купуєте план хостингу, після чого встановлюєте та використовуєте одне з веб-додатків, що входять у ваш хостинг (наприклад, програми WordPress, Drupal, Joomla або cPanel). Традиційний план хостингу підходить для всіх типів веб-сайтів і, як правило, включає акаунти електронної пошти та інші сервіси, такі як резервне копіювання даних.

Якщо ви хочете створити блог, то використання WordPress із традиційним веб-хостом – це безумовно шлях. Так само, якщо ви віддаєте перевагу використовувати систему управління вмістом (Joomla, Drupal, WordPress), ніж використовувати традиційний план веб-хостингу – це те, що ви хочете зробити.

Можливо, ви можете сказати з нашої веб-сторінки (WebHostingCat.com), що ми зараз на дуже звичній території. Огляди та рекомендації щодо веб-хостингу стали нашим головним пріоритетом з моменту дебютування нашого веб-сайту ще у 2013 році. Отже, тут, безумовно, є безліч матеріалів для покупців веб-хостингу. Для початку я посилаю вас на своє Стаття з рекомендацій щодо веб-хостингу.

Веб-сайти

веб-сайт-розробник-посібник

Оскільки багато людей хочуть, щоб в наші дні швидкий і простий спосіб отримати веб-сайт, такі послуги для побудови веб-сайтів, як Вікс, Шопіруйте, і SquareSpace стали надзвичайно популярними. Великою перевагою використання конструктора веб-сайтів є те, що ви можете швидше та легше створити свій веб-сайт за допомогою шаблонів та редакторів перетягування. Інша перевага полягає в тому, що ваш хостинг включений у ваш веб-сайт, тому вам не доведеться турбуватися про цю сторону речей.

Однак, з іншого боку, розробник веб-сайтів планує багато функцій, які коштують додатково (електронна пошта, функції електронної комерції тощо), тож ви закінчуєте платити більше грошей – іноді значно більше. Крім того, якщо згодом ви хочете більше розмістити свій веб-сайт в іншому місці, ви можете застрягнути, оскільки зазвичай це не простий спосіб перенести сайт з одного місця в інше.

Незважаючи на деякі потенційні недоліки, розробників веб-сайтів можна ефективно використовувати для створення успішного веб-сайту. Якщо вам потрібен базовий тип веб-брошури для вашого бізнесу чи особистого використання; або якщо ви дійсно вважаєте за краще використовувати готовий шаблон із уже вбудованими функціями, то кращий маршрут використовувати план для створення веб-сайту.

Для початку вибору правильного розробника веб-сайту, ознайомтеся з моєю статтею Веб-сайти.

Створіть свій список маркетингу електронною поштою

Якщо у вас є бізнес-веб-сайт або ви плануєте монетизувати свій сайт зараз або в майбутньому, одним із перших речей, які ви хочете включити на свій веб-сайт, є спосіб захоплення електронних адрес вашого відвідувача. Маркетинг електронною поштою залишається одним із найприбутковіших способів продажу товарів та послуг. Отже, ви захочете розпочати створення списку маркетингу електронної пошти, включивши послугу списку електронної пошти, наприклад AWeber, Постійний контакт, або MailChimp.

Я особисто використовую AWeber для мого електронного маркетингу. Налаштувати списки електронної пошти та легко додати форму на свій веб-сайт дуже просто. І ви можете випробувати його безкоштовно протягом місяця, щоб побачити, як це працює для вас.

Ось короткий огляд створення списку електронних листів та захоплення електронних адрес на вашому веб-сайті за допомогою AWeber:

Спробуйте AWeber безкоштовно протягом 30 днів! – AWeber Communications

AWeber також пропонує ряд безкоштовних активів, щоб допомогти вам зі своєю маркетинговою стратегією електронної пошти. Наприклад, ви можете натиснути нижче, щоб завантажити їх посібник із PDF у розділі Що писати у своїх електронних листах. Це чудовий погляд на те, як ви можете структурувати свою електронну пошту. Він включає навіть шаблони електронної пошти, які ви можете використовувати, що робить речі ще простішими!

aweber-free-guide

Почніть створювати цінний вміст

Ось область, де ви проводите більшу частину свого часу, або, принаймні, маєте бути. Щоб досягти успіху, ваш веб-сайт повинен містити корисний і цінний контент. Це може означати допомогу у вирішенні проблем вашого відвідувача, надання корисної інформації, яка допоможе їм приймати рішення, або у випадку веб-сайту електронної комерції, надання їм доступу до продуктів, які вони хочуть і потребують.

Ви також хочете переконатися, що ваш веб-сайт постійно оновлюється новим новим вмістом. Хоча не існує встановленого правила щодо того, як часто слід додавати новий матеріал, більшість експертів погоджуються, що ключовим є послідовність. Незалежно від того, чи ви хочете додавати новий вміст щотижня, два рази на тиждень, щодня тощо, ви повинні дотримуватися залежно від розкладу. Надання послідовного матеріалу вашим читачам допомагає створити довіру, а також дає можливість пошуковим системам знати, що ваш сайт слід постійно сканувати та індексувати.

Приверніть трафік на свій веб-сайт за допомогою інструментів SEO

Після того, як ви запустили і запустили свій веб-сайт, ви захочете залучити якомога більше трафіку на свій сайт. Створення чудового цінного контенту – це перший крок. Але цього дня недостатньо. Для дійсно успішного веб-сайту вам потрібно орієнтуватися на правильні ключові слова, оптимізувати зусилля з SEO та стежити за своєю конкуренцією. Найкращий спосіб зробити це з набором інструментів SEO.

Існує ряд відмінних варіантів інструментів для звітування SEO. Три, які я рекомендував би SEMrush, Арефс, і Величний SEO.

SEMrush

Наприклад, використання SEMrush може допомогти вам покращити ефективність веб-сайту цими способами.

За допомогою звітів про конкурентів та позицій ви можете виміряти свою ефективність разом із вашими найкращими конкурентами. І за допомогою звітів про ключові слова, ви можете бачити, на які ключові слова націлена ваша конкуренція.

За допомогою звітів конкурентів і зворотних посилань ви можете знайти можливості побудови посилань на основі вашої конкуренції. Нарешті, за допомогою звітів Traffic Analytics можна вимірювати та аналізувати джерела трафіку вашого конкурента.

Звіти про дослідження ключових слів дозволяють знайти правильні ключові слова для націлювання на основі трафіку, конкуренції та ціни за клік. Ви також можете скористатись інструментом Magic Magic, щоб надати вам багато пропозицій щодо ключових слів, націлених на вашу стратегію.

Ви можете подивитися SEMrush і подивитися, як він працює відвідати їх веб-сайт.

На вашому шляху до успішного веб-сайту

Якщо ви будете дотримуватися вищезазначеної дорожньої карти, вам слід стати на шляху до успішного веб-сайту. Це може зайняти деякий час і роботу, але винагорода може бути великою!

Для отримання додаткової допомоги обов’язково відвідуйте наш веб-сайт часто для отримання додаткових порад щодо веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map