DreamHost DreamPress Review

dreamhost-dreampress-review


از زمان انتشار اولیه آن چند سال پیش ، میزبانی وردپرس بهینه یا مدیریت شده DreamHost با نام DreamPress دستخوش چندین بار تکرار و پیشرفت شده است. با جدیدترین بروزرسانی آنها ، به نظر می رسد که DreamPress سرانجام آماده رقابت با سایر گزینه های میزبانی وردپرس با مدیریت بالا است.

در گذشته ، من درباره برخی از ویژگی هایی که می خواهم DreamPress بشمارد ، ابراز تاسف کرده ام. خوب ، من خوشحال هستم که گزارش دادم که DreamHost تمام نگرانی هایی که قبلاً داشتم را برطرف کرده است. بنابراین ، DreamPress این روزها چقدر خوب است؟ در اینجا به روز شده است DreamHost DreamPress Review.

کنترل تنظیمات و کنترل پنل

پس از ثبت نام در حساب DreamPress من ، شما قرار است ایمیلی را تهیه کنید که از تأمین حساب شما تهیه کرده و برای استفاده شما آماده باشد – زمان اعلام شده تقریباً 5 دقیقه است. متأسفانه ، نامه الکترونیکی در پوشه هرزنامه من پیچید – اگرچه سایت من آماده نیست مدتی پس از ثبت نام بروم.

من هنوز یک طرفدار بزرگ کنترل پنل DreamHost نیستم. اما ، با یک صفحه نمایش خوش آمدید ، کمی بهبود یافته است.
پنل dreamhost-dreampress-control

مسئله دیگر استفاده از دامنه ای است که شما در حال حاضر در جایی دیگر از آن استفاده می کنید – مانند GoDaddy. هنگام ثبت نام ، سعی کردم از گزینه ای استفاده کنم که می گوید من می خواهم از دامنه ای که قبلاً خودم هستم استفاده کنم. با این حال ، من چندین بار آن را امتحان کردم و فقط یک پیام خطای رمزنگاری دریافت کردم. بنابراین ، من تصمیم گرفتم از گزینه ای برای انتخاب دامنه بعدا استفاده کنم. با این حال ، دردسر این بود که دریابم چگونه بعداً دامنه خود را تغییر دهم. مجبور شدم بلیط پشتیبانی را باز کنم زیرا چت زنده در دسترس نبود (برای اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبانی مشتری به زیر مراجعه کنید).

پشتیبان گیری از داده های خودکار و در صورت تقاضا

من بسیار خوشحالم که می بینم که DreamHost اکنون از نسخه پشتیبان تهیه خودکار داده های روزانه با DreamPress استفاده می کند. همچنین می توانید با ویژگی پشتیبان گیری جدید ، یک بار در روز نسخه پشتیبان تهیه کنید. تهیه نسخه پشتیبان از داده های شما به مدت دو هفته انجام می شود.

می توانید از داشبورد DreamPress خود به ویژگی پشتیبان گیری داده ها دسترسی پیدا کنید.
پشتیبان گیری از data-data

مرحله بندی وب سایت

یکی دیگر از ویژگی های مهم برای میزبانی وردپرس مدیریت شده که اکنون DreamHost با DreamPress در آن گنجانده شده است ، صحت وب سایت است. مانند پشتیبان گیری از داده ها ، از داشبورد DreamPress به عملکرد صحنه بندی وب سایت خود دسترسی پیدا می کنید.
dreampress-وب سایت-نمایش

DreamHost با عملکرد صحنه بندی اضافه شده به DreamPress کار بزرگی انجام داده است. به راحتی می توانید با یک کلیک سایت مرحله بندی را ایجاد کنید. و به آسانی می توانید تغییرات را از سایت مرحله بندی به وب سایت تولید مستقیم وردپرس خود ، و همچنین کپی کردن سایت زنده خود بر روی نسخه اصلی خود آسان کنید..

همچنین از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود که:

 • سایت استیشن شما ایجاد و آماده استفاده است
 • سایت زنده شما در سایت استیشن شما کپی می شود
 • سایت مرحله بندی شما در وب سایت زنده شما کپی می شود

مراحل صحنه برای من بسیار عالی بود. من با مشکلی روبرو نشدم و همه چیز روان و کارآمد کار کرد. مرحله بندی وب سایت قطعاً یکی از بهترین ویژگی های DreamPress است.

سرعت و عملکرد DreamPress

DreamPress DreamHost در آزمایش ما نتایج مختلط نشان داد. در غرب ، جایی که ما در آن قرار داریم ، نتایج سرعت بسیار چشمگیر بود. با این حال ، در سایر نقاط کشور ، سرعت وب سایت به اندازه کافی برای یک برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده کاملاً مناسب نبود. نتایج نمونه را در زیر مشاهده کنید:
dreampress-speed-test-results

در حالی که به طور کلی نتایج سرعت مطمئناً قابل قبول است ، در مقایسه با سایر میزبان های مدیریت شده WordPress که ما آزمایش کرده ایم ، DreamPress در کل آهسته تر قرار گرفت.

پشتیبانی مشتری DreamHost

در زمان های اخیر ، پشتیبانی از مشتری در DreamHost پیشرفت های زیادی را نشان داده است. با این حال ، پس از ثبت نام در DreamPress ، دریافتم که هیچ گونه پشتیبانی چت زنده ای موجود نیست. ظاهراً آنها 24/7 دسترسی پشتیبانی چت زنده را ارائه نمی دهند. همچنین ، اعلان نامه الکترونیکی را که قرار بود حسابم تهیه شده و آماده رفتن باشم ، دریافت نکردم تا اینکه دو روز بعد.

من می گویم وقتی با پشتیبانی مشتری ارتباط برقرار کردم ، اعضای تیم قطعاً کمک کننده و مودب بودند. و وقتی چت زنده موجود است ، زمان پاسخگویی بسیار مناسب است.

جوانب مثبت و منفی DreamPress

طرفداران:
آسان برای استفاده از مرحله بندی وب سایت
پشتیبان گیری خودکار و در صورت تقاضا
SSL رایگان منفی:
اعلان دیرهنگام تأمین حساب
چت زنده 24/7 در دسترس نیست

توصیه

DreamPress از زمان آغاز سالها پیش مسلماً مسیری طولانی را طی کرده است. من بسیار خوشحال هستم که می بینم که DreamHost ویژگی هایی را که فاقد آن بودند به منظور تبدیل کردن DreamPress به گزینه میزبانی وردپرس مشروعیت قانونی ، پیاده سازی کرده است.

مرحله بندی وب سایت و قابلیت پشتیبان گیری خودکار بسیار عالی است. و همراه با ساخته شده در ذخیره سازی ، SSL رایگان و پشتیبانی از مشتری پاسخگو ، DreamPress مناسب بسیاری از وب سایت های وردپرس است. اگرچه سرعت وب سایت در بین میزبان های مدیریت شده WordPress سریع نیست ، اما DreamPress بیشتر از سایر شرکت های میزبان شناخته شده میزبان است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد DreamPress جدید اینجا را کلیک کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map