Shopify Огляд електронної комерції

shopify-огляд


Кращий веб-хостинг 2018 рокуКращий веб-сайт для електронної комерції Shopify Review, Я покажу вам, як легко створити власний інтернет-магазин. Веб-сайти електронної комерції на сьогоднішній день є найбільш трудомісткими та виснажливими для створення та обслуговування. Раніше вам або потрібно було найняти когось, щоб допомогти вам, або спробувати створити його за допомогою програмного забезпечення, таких як osCommerce або ZenCart. Навіть таке рішення WordPress, як WooCommerce, може стати дещо складним. Однак, з недавнього поштовху до швидких і простих рішень веб-сайтів, тепер у вас є кілька приємних альтернатив для створення сайту електронної комерції. На мою думку, Shopify – це один із найкращих та найпростіших способів створення чудового веб-сайту електронної комерції.

Що таке Shopify?

Shopify поєднує аспекти побудови веб-сайту та комерції, щоб впорядкувати та прискорити процес створення веб-сайту електронної комерції.

Shopify фон

Творці Shopify спочатку хотіли в магазині електронної комерції продати деяке сноубордичне обладнання. Однак вони не змогли знайти просту платформу для свого бізнесу, тому вирішили створити її самостійно. Так народився Shopify, і тепер він доступний для всіх, хто хоче продавати в Інтернеті.

Які типи сайтів електронної комерції можна створити за допомогою Shopify?

Завдяки Shopify ви можете продавати власну продукцію або застосовувати доставку крапель, щоб продавати товари від такої компанії, як AliExpress. Насправді є навіть плагін, який допоможе вам легко додавати продукти від AliExpress у ваш магазин Shopify.

Навіщо використовувати Shopify?

Веб-сайт електронної комерції на сьогоднішній день є найбільш трудомістким і складно створити з нуля. Навіть за допомогою програмних програм для електронної комерції на полиці все ще потрібно виконати багато роботи – включаючи налаштування платіжного шлюзу, обробку доставки тощо. Shopify допомагає вам подбати про всі завдання, пов’язані зі створенням та підтримкою веб-сайту електронної комерції..

Оцініть ціни

shopify-ціноутворення
Shopify має 3 різні плани веб-сайтів:

 • Основний Shopify
 • Шопіруйте
 • Розширений Shopify

Basic Shopify ідеально підходить для нових інтернет-магазинів, в той час як два інші плани включають більше функцій звітування та менші плати за обробку платежів.

Підписка на Shopify

shopify-реєстрація
Зареєструватися в магазині Shopify дуже просто. Вам просто потрібно ввести основну інформацію та вибрати назву магазину. Ви також можете ввести свою платіжну інформацію, щоб ви могли платити, коли ваш магазин почне працювати в реальному часі. Наразі вам не потрібно вводити номер кредитної картки, оскільки ви отримаєте безкоштовну пробну версію за 14 днів. Але пам’ятайте, що для того, щоб почати продавати товари, вам потрібно мати номер картки.

Shopify теми веб-сайтів

Ви можете використовувати або безкоштовну, або платну тему для свого веб-сайту. Наразі Shopify пропонує 10 різних безкоштовних тем. А для багатьох із вас вони все, що вам потрібно. Однак, преміально оплачені теми, безумовно, приємніше виглядають і містять розширені функції, які вам можуть захотіти для вашого інтернет-магазину, такі як липка навігація, відео на повну сторінку із шириною, багаторівневі меню та Instagram-канали.
shopify-free-themesШопіруйте безкоштовні темиshopify-pay-themesРозмовляйте про оплачені теми

Створення магазину Shopify

Щоб почати створювати свій інтернет-магазин, ви вибираєте тему для свого сайту. Хоча є багато преміальних тем, які потребують додаткової плати, є також ряд безкоштовних тем, які ідеально підходять для тих із вас, хто тільки починає свій перший веб-сайт електронної комерції. Наприклад, я використовую безкоштовну мінімальну тему. Ось як це виглядає.
shopify-minimal-тема

Встановлення плати за доставку

shopify-доставка
У розділі “Налаштування” ви можете легко встановити плату за доставку в Shopify як для внутрішніх, так і для іноземних замовлень. Ви можете встановити тарифи на доставку залежно від цін, ваги або за допомогою перевізника.

Використання додатків Shopify для додаткової функціональності

Для додаткової функціональності в Shopify доступні численні додатки, які можуть вам допомогти в роботі вашого інтернет-магазину. Деякі додатки плагінів безкоштовні, а інші коштуватимуть вам щомісячну плату.

Як приклад, ось кілька програм, які я використовую в магазині Shopify:
shopify-програми

EasyLockDown дозволяє запобігти доступ до певних районів вашого магазину.
McAfee Secure забезпечує додаткову безпеку вашого магазину.
Оберло це фантастичне додаток, яке дозволяє легко додавати продукти сторонніх виробників від AliExpress.
Ліміти замовлення дозволяє вказати мінімальну або максимальну кількість певного товару, який можна придбати.

Ви можете придбати програми у магазині додатків Shopify.
shopify-app-store

Додавання продуктів у ваш магазин Shopify

shopify-add-products

У той час як ви можете легко додавати продукти до свого магазину Shopify вручну в розділі товарів, для продавців, які перевозять товари з доставкою, одна з чудових особливостей Shopify полягає в тому, що ви можете додавати продукти безпосередньо з AliExpress у свій інтернет-магазин через додаток Oberlo.

Після встановлення програми Oberlo ви можете переглядати продукти на AliExpress та додавати їх у список імпорту товарів, натиснувши на тег Oberlo. Ви можете за один раз імпортувати всі товари зі свого списку у свій магазин Shopify.
shopify-aliexpress

Налаштування сповіщень електронною поштою

shopify-email-сповіщення
Також на сторінці “Налаштування” ви можете вказати, коли ваші клієнти отримують сповіщення електронною поштою. Наприклад, про них можна повідомити, коли їх замовлення буде підтверджено, скасовано чи повернено гроші. Ви також можете вказати, що вони отримують електронний лист, коли їхнє замовлення виконано або коли воно буде доставлено.

Плюси і мінуси Shopify

Плюси:

 • Прискорює процес створення веб-сайту електронної комерції.
 • Виберіть великий вибір шаблонів веб-сайтів.
 • Дозволяє легко інтегрувати вартість доставки.
 • Дозволяє додавати суми податку за потреби.
 • Приймайте онлайн-платежі за допомогою Shopify Online Payments.
 • Легко керуйте товарними запасами.
 • Розширений функціонал доступний через додатки додатків.

Мінуси:

 • У кількох інтернет-магазинах потрібні кілька облікових записів Shopify.

Рекомендація

Користуючись Shopify деякий час, я мушу сказати, що я дуже вдячний, як вони спростили процес електронної комерції на веб-сайті. Створюючи власний веб-сайт електронної комерції багато років тому «старим способом моди», я, безумовно, вважаю за краще використовувати метод Shopify.

Натисніть тут, щоб спробувати Shopify Free протягом 14 днів – кредитна картка не потрібна

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector