Kā izveidot lieliskus attēlus savam ceļojuma emuāram

kā izveidot-lieliski-attēli-taviem-ceļojumiem-emuāri


Attēli var radīt vai izlauzt ceļojumu emuāru. Pietiek ar zemu izšķirtspēju, neērtiem, tumšiem kadriem, lai ikvienu novērstu, tāpat kā slikti rediģēti, pārāk filtrēti, viltus izskata fotoattēli. No otras puses, krāšņi, augstas kvalitātes, senatnīgi fotoattēli var jūsu emuāram dot wow faktoru un efektīvi iemūžināt cilvēku sirdis un iztēli..

Fotoattēli un attēli jūsu emuārā ir viens no galvenajiem veidiem, kā sevi nošķirt no daudziem citiem ceļojumu emuāru autoriem, kuri sacenšas par cilvēku uzskatiem un lasītāju. Viņiem ir spēks piesaistīt cilvēkus, neļaut viņiem vēlēties vairāk un iedvesmot viņus dalīties ar jūsu emuāru ar ģimeni un draugiem.

Bet kādus fotoattēlus un attēlus vajadzētu izmantot savā ceļojumu emuārā? Kā var uzņemt fotoattēlus, kas izskatās pēc profesionāļa foto? Un kā jūs varat rediģēt savus iecienītos attēlus, lai tiem piešķirtu papildu dzirksti?

Lasiet tālāk par mūsu padziļinātu padomu un padomu kolekciju par kas padara lielisku fotoattēlu veiksmīgiem ceļojumu emuāriem, un kā jūs varat tos uzņemt un rediģēt.

Kāda veida fotoattēli vislabāk darbojas ceļojumu emuāros?

Ir bezgalīgas fotogrāfijas, kurās redzami cilvēki, kas paceļ Pizas slīpuma torni vai šķērso Abbey Road kā Bītli, vai paceļ Eifeļa torni no tālienes, vai arī selfiju priekšā Brīvības statujai. Tie ir rupji ducis, un cilvēki gandrīz vairs divreiz uz viņiem skatās, jo viņi ir kļuvuši diezgan klišejiski.

Tā vietā jūsu ceļojuma emuārā fotogrāfijām, kuras jums vajadzētu izmantot, jābūt unikālām un radošām.

Unikālas fotogrāfijas ir veids, kā attēlos iekļaujat sevi un personību un stilu. Ceļojumu emuāros vienmēr ir ideāli iekļaut sevi (vai citus cilvēkus) lielākajā daļā savu fotoattēlu. Tas viņus padara par relatīviem skatītājiem, kuri labāk spēj iedomāties sevi kurpēs un kur viņi varētu atrasties, ja viņi dotos uz līdzīgu ceļojumu! Tas arī uzlabo jūsu ceļojuma emuāra autentiskumu, jo ir skaidrs, ka jūs ne tikai internetā satvēra dažus krājuma fotoattēlus, lai ievietotu jūsu ziņas.

Radošās fotogrāfijas ir tas, kas skatītājus aizrauj, interesē un aizrauj vēl vairāk. Visi ir redzējuši saulrietus, kalnus un pludmales. Bet ne visi ir redzējuši radošu unikālas izskata vietas tuvplānu vai skaistu fotoattēlu ar mazāk atklātiem pasaules brīnumiem. Zemūdens fotogrāfijas (ja jums ir augstas kvalitātes ūdensnecaurlaidīga kamera) var būt aizraujošs veids, kā iemūžināt maģisku zemūdens ainu.

labākais-web-hostings-for fotogrāfi labākais-web-hostings-for fotogrāfi

Fotografēšanas padomi ceļojumu emuāru autoriem: kā uzņemt perfektu attēlu

Kaut arī iPhone un citas mobilo tālruņu kameras kļūst pieejamas ar arvien augstāku izšķirtspēju un lielisku attēla kvalitāti, tās joprojām neatbilst fantastiskajiem attēliem, kurus varat uzņemt ar digitālo kameru. Vienkārša Canon digitālā kamera var būt pārsteidzoši efektīva, lai gan, ja jūs varat ieguldīt dažādos objektīvos, tas ir vēl labāk.

Lai arī fotoattēlu uzņemšanai ceļojuma laikā ir ideāli izmantot kvalitatīvu digitālo fotokameru, joprojām pastāv situācijas, kad vislabākais varētu būt ātri veikt fotografēšanu no viedtālruņa. Tas var būt tad, ja vēlaties patiešām ātri notvert mirkli un jums nav laika iziet no digitālās fotokameras. Tā vietā, lai tērētu vērtīgas sekundes, vienkārši izmantojiet tālruni, lai nofotografētu, pirms mirklis ir pagājis.

Lai nofotografētu radošu un unikālu fotoattēlu, viena no metodēm ir izmēģināt dažādus leņķus, piemēram, tuvplāna un plaša objektīva kadrus. Tādā veidā jūs varat tos pārlūkot vēlāk un izvēlēties, kurš izrādījās vislabākais. Pēdējā laikā arvien pieaugošo dronu popularitāti iegūst arī foto no putna lidojuma, un tie var parādīties ar patiesi satriecošiem attēliem..

Papildus meklējiet kontaktpunktu, nevis fotografējiet vispārējo zonu – tas var būt pēdas, nomaldījies balons, kucēns… atveriet acis uz apkārtnes detaļām, un jūs varētu būt pārsteigts par to, ko pamanīsit.

Runājot par fotoattēlu uzņemšanas laiku, patiesībā ir noteikts dienas laiks, kas rada nevainojamu apgaismojumu un atmosfēru, lai jūsu attēli būtu īpaši īpaši. Profesionālu fotogrāfu vidū saullēkts un saulriets ir pazīstams kā lielisks laiks fotogrāfiju uzņemšanai, lai tie iegūtu lielāku iespaidu, ar maigāku apkārtējo gaismu un precīzāk definētām ēnām. Turklāt ir mazāka iespējamība, ka citi būs apkārt, kas dod lielākas iespējas uzņemt skaidru attēlu!

Dzīvotspējīgas alternatīvas savu fotoattēlu uzņemšanai

Tas ir pietiekami izplatīts gadījums, ka, iespējams, jūs neesat uzņēmis fotoattēlu, kas jums patīk, tomēr vēlaties blogot par šo konkrēto gadījumu, notikumu vai vietu. Jums joprojām ir jāiekļauj attēli ziņojumā, bet jums tāda nav!

Par laimi, patiesībā ir miljoniem bezmaksas attēlu, kurus var izmantot bez licences. Vietnēs, piemēram, Pixabay, Pexels un Unsplash, tiek apkopots milzīgs fotoattēlu un attēlu daudzums, kas pieejams bezmaksas lietošanai neatkarīgi no tā, vai vēlaties tos izmantot tādus, kādi tie ir, vai atkārtoti tos rediģēt..

Ņemiet vērā, ka šie attēli nebūs tik autentiski kā jūsu fotoattēlu izmantošana, un tie noteikti tiks izmantoti arī citur citu cilvēku ziņās. Tomēr tās joprojām ir pieejamas, ja rakstam vai ziņai ir nepieciešams ātrs un kvalitatīvs attēls.

Trīs labākie rīki jūsu ceļojumu emuāra attēlu rediģēšanai

attēlu rediģēšanas rīki
Ikviens var vienkārši izvēlēties Instagram filtru saviem ceļojuma fotoattēliem, un tas var būt izdarīts, taču, lai jūsu attēli būtu pārsteidzoši, ir vajadzīgs laiks un centība. Neapšaubāmi ir vērts izmantot attēlu rediģēšanas rīku, kas var palīdzēt uzlabot jūsu fotoattēlus un attēlus.

Ir daudz dažādu rīku (gan tiešsaistē, gan bezsaistē), kas var palīdzēt rediģēt attēlus un pārcelt tos uz nākamo līmeni. Sākot no programmatūras komplektācijas līdz ātrām un vienkāršām platformām, ir plašas izvēles iespējas. Tomēr šeit ir mūsu iecienītākie 3 rīki:

Fotor [BEZMAKSAS] – jaudīgs fotoattēlu rediģēšanas rīks ar plašu iepriekš iestatītu filtru klāstu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties apgriezt fotoattēlus, manuāli pielāgot krāsas, noņemt sarkanas acis, asināt attēlus, pievienot uzlīmes, tekstu vai rāmi un vēl daudz ko citu, to varat izdarīt šeit. Alternatīvi, spēlējieties ar pielāgotajiem efektiem un filtriem, lai redzētu, kā var pārveidot jūsu attēlu, manuāli netraucējot sevi ar iestatījumiem.

Pixlr redaktors [BEZMAKSAS] – tiešsaistes alternatīva Adobe Photoshop Express. Lai arī tas nav tik jaudīgs kā Photoshop, tas joprojām ir aprīkots ar plašām konfigurācijas opcijām un rediģēšanas rīkiem. Izmantojiet slāņus, sukas, filtrus, maskas un daudz ko citu, lai izveidotu kolāžas un attēlus, kas izskatās tā, kā tos būtu pieskāries profesionālis.

Canva [BEZMAKSAS] – ļoti populāra tiešsaistes grafiskā dizaina platforma. Tas ir iecienīts emuāru autoru vidū no visām nišām, lai padarītu pievilcīgus un komunikatīvus attēlus pārī ar tekstu virsrakstu attēliem emuāra ziņām vai efektīvā un saistošā veidā kopīgošanu sociālajos medijos (piemēram, Facebook, Twitter un Pinterest). Izvēlieties no plaša iepriekš iestatītu stilu klāsta vai noformējiet pats. Robeža ir jūsu iztēle.

Adobe Photoshop un Lightroom [PAID] – tie ir rīki, kurus izmanto profesionāli fotogrāfi, tāpēc, ja jums ir laiks un centība darboties caur mācīšanās līkni un apgūt tos, jūs to patiešām esat vērts!

Izveidojiet satriecošus attēlus savam ceļojumu emuāram šodien

Izmantojiet šos jaudīgos rediģēšanas un fotografēšanas padomus, ļaujot iztēlei pietrūkt un paceliet ceļojumu emuāru attēlus uz nākamo līmeni. Izceļas no visiem citiem ceļojumu emuāru veidotājiem, izmantojot savus unikālos, radošos un estētiskos fotoattēlus, un jūs redzēsit, kādu atšķirību tas var dot jūsu auditorijas iesaistīšanai. Jūs noteikti lepojaties ar to, ko varat izveidot!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map