Kā nopelnīt naudu ar savu emuāru 2019. gadā

kā nopelnīt naudu ar savu emuāru


Dzirdējāt par tiem emuāru autoriem, kuri no sava emuāra gūst tūkstošiem dolāru pasīvus ienākumus? Tas viss ir taisnība! Emuāriem ir potenciāls nopelnīt ievērojamu peļņu, ja zināt tirdzniecības viltības un esat apņēmīgs un neatlaidīgs.

Varbūt esat izveidojis emuāru tikai izklaides nolūkos, un tagad vēlaties uzzināt, ko vēl vairāk ar to varat darīt. Vai varbūt jūs apzināti sākāt blogošanu, lai to veidotu kā pasīvo ienākumu avotu. Jebkurā gadījumā pelnīšana var būt milzīgs jūsu emuāra ieguvums, ja tā tiek labi pārvaldīta!

Šeit mēs dalīsimies ar galvenajiem veidiem, kā nopelnīt naudu ar savu emuāru 2019. gadā. Lai gan emuāru veidošanas sfēra gadu gaitā ir mainījusies, mēs esam apkopojuši jaunākos un visatbilstošākos padomus un ieteikumus, kas palīdzēs jums paātrināt jūsu peļņu un izveidot iespaidīgu ienākumi.

Šīs monetizācijas stratēģijas ir piemērojamas visās nišās neatkarīgi no tā, vai atrodaties ceļojumu emuāru veidošanas telpā vai esat uz ģimeni vērsts emuārs. Dažiem no tiem nepieciešams vairāk sākotnējā darba ar potenciāli lielāku peļņu, savukārt citi tā vietā nodrošina pasīvu ienākumu avotu.

Kaut arī šie padomi, viltības un vienkāršās stratēģijas var šķist patiešām vilinošas, ņemiet vērā, ka, kad jūs vēl tikai sākat darbu, monetizācijai nevajadzētu būt jūsu uzmanības centrā. Tā vietā koncentrējieties uz sava satura un lasītāju skaita palielināšanu. Kad tie ir spēcīgi, jūs varat sākt ieguldīt vairāk laika un pūļu šajās monetizācijas metodēs! Drīz sekos peļņa.

Dosimies tālāk un ienirsim piecos veidos, kā nopelnīt naudu ar savu emuāru 2019. gadā!

1. Rādīt tiešās reklāmas

Visizplatītākais veids, kā nopelnīt naudu no sava emuāra, pat ja jūs tikai sākat darbu, ir, izmantojot reklāmu tīklus. Šādi emuāru darbības veidi ir tādi, ka reklāmas tiek rādītas vai nu visā sludinājumā, vai citur lapā, piemēram, sānjoslā, vai galvenē vai kājenē. Tad atkarībā no jūsu MPK (maksa par klikšķi) un MPT (maksa par 1000 seansiem) likmēm jūs nopelnīsit naudu no klikšķiem un skatījumiem!

Visvienkāršākais reklāmas tīkls, ar ko sākt Google AdSense. Lai gan šī nav visrentablākā monetizācijas tehnika, tā noteikti ir ļoti vienkārša. Kad tas ir uzstādīts, jums nekas vairs neatliek, kā skatīties, kā laika gaitā dolāri pakāpeniski uzkrājas.

2. Piedalieties partneru programmās

Partneru programmas darbojas, nodrošinot jums unikālu izsekošanas saiti uzņēmumam vai zīmolam, ar kuru esat saistīts. Pēc tam jūs izmantosit šo saiti emuāru ierakstos un, tiklīdz kāds noklikšķinās uz šīs saites un iegādāsies preces vai pakalpojumus ar zīmolu, jūs nopelnīsit noteiktu summu vai procentus no peļņas! Jums tiek samaksāts par veiksmīgu konkrēta zīmola ieteikšanu saviem sekotājiem un lasītājiem.

Šeit optimālākais paņēmiens ir saišu integrēšana saistošā un pārliecinošā veidā, lai mudinātu savus lasītājus uzklikšķināt un veikt pirkumu. Tas var būt, aizstāvot noteiktu produktu un daloties tajā, kāpēc jūs to mīlat un kāpēc jūsu lasītājiem tas ir vajadzīgs. Vai arī tas varētu būt konkrēta pakalpojuma izmantošanas priekšrocību popularizēšana un arī jūsu lasītāju pamudināšana.

Gandrīz visiem lielajiem zīmoliem ir saistītas programmas. Vienkāršs sākums ir Amazon. Daži citi izplatīti ietver ShareASale, Clickbank, Rakuten, Flex piedāvājumi, un CJ.

3. Rakstiet sponsorēto saturu

Sponsorēts saturs ir tāds, kad zīmols vai uzņēmums maksā jums, lai jūs rakstītu par tiem, viņu produktiem un / vai pakalpojumiem. Dažreiz viņi var piedāvāt jums arī bezmaksas produktu vai pieredzi kā daļu no šī darījuma. Viņi, visticamāk, sagaida lielāku klikšķu skaitu uz savu vietni vai novirzīšanu, lai iegādātos savus piedāvājumus vai ekspozīciju lielai auditorijai, kas attiecas uz viņu mērķa tirgu.

Tas ir lielisks (un bieži vien jautrs!) Veids, kā nopelnīt naudu no sava emuāra, it īpaši, ja vienlaikus vēlaties izmēģināt arī dažus jaunus produktus vai pakalpojumus. Tomēr zīmoli vēlēsies ar jums sadarboties tikai tad, ja jums būs ievērojama un atbilstoša auditorija. Lai to attīstītu un uzturētu, ir nepieciešams laiks, taču, kad esat tur nonācis, tā var būt laba iespēja sazināties ar zīmoliem, par kuriem patiesi vēlaties rakstīt..

4. Izveidojiet tiešsaistes kursus

Ja jums ir kāda īpaša prasme, ko varat mācīt citiem, vai ja jums ir bijusi īpaša pieredze vai mācības, ar kurām vēlaties dalīties, apsveriet iespēju izveidot tiešsaistes kursu. Tas var būt vai nu piedāvājums par zemām cenām, kas padara to pieejamāku cilvēkiem, vai arī tas var būt ekskluzīvs, dārgāks kurss, kas var dot lielāku peļņu, tiklīdz tas rada impulsu.

Ir pieejami ļoti daudz tiešsaistes rīku un platformu, kas palīdzēs izveidot labi formatētu un strukturētu tiešsaistes kursu. Viens no populārākajiem ir Teachable, kas ļauj vienkārši un ērti izveidot un pārdot tiešsaistes kursus.

5. Publicējiet savus rakstus kā e-grāmatas / fiziskās grāmatas

Līdzīgi kā iepriekš aprakstītā tiešsaistes kursu stratēģija, grāmatas rakstīšana un publicēšana e-grāmatā vai papīra formā var būt lielisks veids, kā dalīties savās zināšanās, prasmēs vai pieredzē no citiem, no kuriem mācīties. No esošā emuāra satura ir viegli secināt, vai veidot savu grāmatu neatkarīgi no tā, vai atkārtoti izmantojat kādu no jūsu ziņām tā, kāda tā ir, vai pārpublicējat to kā nodaļas vai fragmentus visā. Tas var palīdzēt jums sākt, ja jums nav pilnīgi jāsāk no nulles.

Vienkāršs veids, kā pamudināt cilvēkus vēlēties iegādāties, ir piedāvāt fragmentu kā bezmaksas lejupielādi jūsu emuārā. Piesaistiet viņus tam, ka viņi vēlas vairāk no tā, ko jūs varat piedāvāt!

Palieliniet savu peļņu, izmantojot e-pasta mārketingu

Tagad, kad jūs zināt labākos veidus, kā nopelnīt naudu no sava emuāra, kā jūs varat iegūt tiem papildu atbalstu? E-pasta mārketings ir atbilde! Tas ir fantastisks veids, kā sazināties ar saviem sekotājiem un abonentiem, lai dalītos saitēs ar gandrīz jebkuru no iepriekšminētajiem, padarot to par optimālu naudas pelnīšanas sākumpunktu..

Ja vēlaties vienkāršu veidu, kā sākt darbu ar e-pasta mārketingu, pārbaudiet AWeber. Tā ir ērti lietojama e-pasta mārketinga platforma, kas var palīdzēt pārvaldīt abonentus, kā arī veidot un sūtīt profesionālus, augstas kvalitātes e-pastus. Tomēr neejiet aiz borta un nemudiniet savus sekotājus ar reklāmām, akcijām un novirzīšanas saitēm visu laiku, pretējā gadījumā viņi, visticamāk, atrakstīs abonementu!

Sāciet pelnīt naudu no sava emuāra jau šodien

Izmantojot šos emuāru monetizācijas padomus, jūs jau esat soli tuvāk ienākumu gūšanai no emuāru veidošanas. Saglabājiet šo ziņu ar grāmatzīmi, lai jūs varētu atgriezties pie šīm pārsteidzoši vienkāršajām stratēģijām, kad jums nepieciešama iedvesma. Pārbaudiet dažus (vai visus) no tiem, un jūs esat pārliecināts, ka sāksit redzēt, kā dolāri ieplūst!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map