Danışmanlar için En İyi Web Hosting

en çok web barındırma-danışmanları için


Profesyonel danışmanlar için birçok farklı alan olsa da, hangi alanda uzmanlaşırsanız çalışın, web siteniz niteliklerinizi ve yeteneklerinizi tanıtmak için çok önemlidir. Profesyonel ve etkili bir web sitesi, yardım arayanlar için ilk izlenim olabilir. Danışmanlık işiniz için nasıl başarılı bir web sitesi oluşturabileceğinize, web hostinginizi seçerken nelere dikkat edeceğinize ve danışmanlar için hangi web sunucularını önerdiğimize bir göz atalım.

Danışmanlık Web Sitesi Oluşturma

  • Profesyonellik
  • Güvenilirlik

Danışmanlar için, web siteniz potansiyel müşterilerinize gerçekten bir profesyonellik ve güven duygusu taşımalıdır. Sitenizin hem ön tarafı hem de arka ucu hakkında endişelenmeniz gerekir. Bu, tasarım açısından bakıldığında, temiz, gezinmesi kolay, iş görünümlü bir web sitesi istiyorsunuz. Ayrıca, seçtiğiniz platformun ve barındırma hizmetinin hızlandığından emin olmak istersiniz..

İletişim bilgilerinizin kesinlikle göze çarpmasını ve web sitenizde yayınlanmasını istemenize rağmen, e-posta pazarlamasını unutmayın. E-posta hala birçok kişi için en etkili pazarlama aracıdır, bu nedenle hangi web sitesi platformunu seçerseniz seçin, bir e-posta listesi pazarlama aracını sitenize entegre edebileceğinizden emin olun..

Web Hosting Konuları

Danışmanlık gerçekten web hosting eksik istemiyorum bir alandır. Gerçekten hızlı bir şekilde yüklenen ve yüksek oranda kullanılabilir olan iyi performans gösteren bir siteye ihtiyacınız var. Tasarım perspektifinden bakıldığında, Wix ve SquareSpace gibi web sitesi oluşturuculardan bazı profesyonel görünümlü şablonlar var. Ancak, bu rotaya gitmeye karar verirseniz, daha iyi performans için daha fazla kaynak sağlayan premium planlardan birini satın aldığınızdan emin olun..

Daha fazla kontrol ve esnekliğe sahip olmayı tercih ediyorsanız, bir WordPress barındırma şirketini tercih edebilirsiniz. Danışmanlar için yönetilen bir barındırma planı öneriyoruz. Premium yönetilen bir WordPress ana bilgisayarıyla, WordPress için özel olarak yapılandırılmış daha iyi kaynaklara sahip olursunuz ve bu da daha yüksek performans sağlar. Yönetilen bir barındırma planıyla, yükseltmeler, veri yedekleme ve güvenlik izleme gibi bakım görevleri dahil edilir, böylece zamanınızı daha fazla danışmanlık işinize odaklayabilirsiniz.

Danışmanlık işiniz için birden fazla web sitesine ihtiyacınız varsa, birden fazla alan adı web barındırma için önerilerime göz atın.

Web Hosting Önerileri

Bu kesinlikle bir online broşür türü web sitesinin çok etkili olabileceği alanlardan / işletmelerden biridir. Bu nedenle, Wix ve BoldGrid gibi web sitesi oluşturucu seçenekleri birçok danışman için en iyi seçeneklerdir.

Wix

Wix, danışmanlar için çok etkileyici bazı web sitesi şablonlarına sahiptir. Hizmetlerinizi ve müşterilerinizi sergilemek için tasarlanmıştır. Ayrıca iletişim formlarını ve konum bilgilerinizi de ekleyebilirsiniz. Yine, daha iyi kaynaklar ve Wix reklamlarını kaldırmak için premium planlarından biriyle gitmenizi öneririz.

İşte Wix’te bazı danışmanlık web siteleri.
wix-danışmanlık-web siteleri

Diğer Wix Danışmanlık Şablonlarını Görmek İçin Buraya Tıklayın

BoldGrid – WordPress

BoldGrid, Wix gibi bir web sitesi oluşturma kolaylığı sağlar, ancak WordPress üzerine inşa edilmiştir, böylece internetteki en popüler web sitesi platformunun işlevselliğini elde edersiniz. Danışmanlık web sitenizle daha fazla esnekliğe ve kontrole ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız, WordPress harika bir çözümdür. BoldGrid ile web sitesi oluşturma sürecini hızlandırabilir ve yine de profesyonel görünümlü bir WordPress sitesi elde edebilirsiniz..

Danışmanlar için BoldGrid web sitelerine bazı örnekler.
boldgrid-danışmanlık-web siteleri

BoldGrid birkaç resmi BoldGrid ana bilgisayarından edinilebilir. BoldGrid’in oluşturma ve başlatma aşamalarında yakından yer aldıkları için InMotion Hosting’i tercih ediyoruz. Ayrıca kullandığımız en iyi web barındırma şirketlerinden biridir.

BoldGrid ve InMotion Hosting Hakkında Daha Fazla Bilgi için Buraya Tıklayın

WP Engine – Yönetilen WordPress

WP Motoru
En iyi premium yönetilen WordPress barındırma hizmeti için WP Engine’i öneririz. WP Engine’in diğer web barındırıcılarından daha pahalı olmasına rağmen, yalnızca WordPress’e odaklanıyorlar. Tescilli teknolojisi ve uzman WordPress desteği, premium yönetilen bir web barındırıcısından yaşadığımız en iyisidir. Danışmanlar için WP Engine, WordPress bakım görevlerinize dikkat ederek verimliliğinizi artırmanıza gerçekten yardımcı olabilir.

WP Motoru Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map