En İyi Blogger Barındırma 2020

en çok blogger barındırma


Blogunuz için web barındırma ihtiyacınız varsa, hangi web barındırma seçmeniz gerektiğini öğrenmek için okumaya devam edin. Bazılarının ne düşündüğüne rağmen, blog yazmak hala bilgi ve fikir paylaşmak için oldukça popüler bir araçtır. Bu makalede, 2020 için En İyi Blogger Barındırma’ya bir göz atacağız.

Birçok blog platformu mevcut olsa da, WordPress açık arayla en popüler olanıdır. Blogger barındırma hakkındaki bu makalede, öncelikle WordPress özelliklerine ve avantajlarına odaklanacağım. İlk olarak, WordPress.org’un gereksinimler ve barındırma açısından neler önerdiğine bakalım. Ardından, blogger barındırma için size en iyi 3 tavsiyemi vereceğim. Burada bakacağımız tüm web barındırma şirketlerini kullanma konusunda kişisel deneyime sahip olduğumdan, ilk elden her ev sahibinin neyin iyi neyin iyi olmadığını söyleyebilirim.

Özellikle yönetilen bir WordPress barındırma çözümü arıyorsanız, burada güncellenen kılavuzumuza göz atın.

WordPress Ne Önerir??

WordPress.org, barındırma için üç ana öneri listeler:

Uygun PHP Sürümü
Örneğin, şu anda PHP sürüm 7.3 veya üzerini listeliyorlar. Kullandığınız PHP sürümü, sitenizin performansında büyük bir fark yaratabilir. Örneğin, PHP 7’ye yükseltmek önceki sürümlere göre hızda önemli bir artış sağlar. PHP WordPress için önemi nedeniyle, ben her zaman barındırma planları ile PHP en güncel sürümlerini sağlayan bir web barındırma arar.

Uygun MySQL veya MariaDB Sürümü
Örneğin, şu anda MySQL 5.6 veya üstünü ve MariaDB 10.0 veya üstünü listeliyorlar. PHP’ye benzer şekilde, iyi bir web barındırıcısı veritabanı yazılımınızın en güncel olarak desteklenen sürümünü sağlamaya çalışmalıdır..

HTTPS Desteği
Web sitesi güvenliği böyle bir endişe kaynağı olduğundan ve bugünlerde Google ve web tarayıcılarının https’ye verdiği önemle, SSL uygulamak WordPress siteleri de dahil olmak üzere herkes için daha da önemlidir. Bildiğim tüm web sunucuları https’yi destekleyebilse de, gerçekten aramak istediğiniz şey ücretsiz SSL sertifikaları içeren bir web barındırma planıdır. Giderek artan sayıda web barındırıcısı artık https’yi ek ücret ödemeden kullanmanıza olanak tanıyan ücretsiz Let ‘Encrypt SSL sertifikaları sunuyor.

Blogcular için Temel Barındırma Özellikleri

WordPress.org’dan yukarıdaki önerileri ve blogcular için kendi önerilerimi birleştirerek, web barındırma seçerken aramanız gereken temel özellikler.

 • WordPress Öncesi Kurulum veya Tek Tıklamayla Kurulum
 • PHP ve MySQL’in En Güncel Sürüm Desteği
 • Optimize Edilmiş Web Sitesi Hızı ve Güvenliği
 • Gelişmiş Önbellek Teknolojisi
 • İçerik Dağıtım Ağı (CDN)
 • Ücretsiz SSL Sertifikaları
 • Otomatik Veri Yedekleri
 • Otomatik güncellemeler
 • Duyarlı Müşteri Desteği

Peki En İyi Blogger Barındırma Nedir?

Şu anda mevcut olan çok sayıda WordPress barındırma seçeneğiyle, bu makalede WordPress.org tarafından önerilen üç web barındırma şirketini ele alacağız. Ardından, ayrıca üç favori blogcu barındırma seçeneğimi sunacağım.

Kesinlikle bu altı önerilen web hosting şirketleri arasında doğru blogger barındırma çözüm bulmak mümkün olmalıdır.

WordPress.org Önerileri

WordPress.org, WordPress için yalnızca üç web barındırma önerisini listeler. Üç seçimlerini gözden geçirelim ve sonra size WordPress blogger barındırma için en iyi 3 seçimimi vereceğim.

SiteGround

editörler-pick-blogger-hosting
SiteGround-blogger-hosting
SiteGround, genellikle çok daha fazla ödemek zorunda olduğunuz birçok premium barındırma özelliği dahil edilmesiyle beni şaşırtmaya devam ediyor. Aslında, SiteGround ile Paylaşılan Hosting fiyatlarında yönetilen bir hosting planı elde edersiniz.

SiteGround, web sitenizi kolayca geri yükleyebileceğiniz 30 gün boyunca saklanan otomatik günlük yedeklemeleri içerir. SuperCacher teknolojisi, web sitelerinizin daha hızlı çalışması için sitenizin yükleme sürelerini azaltmanıza yardımcı olur. Ve ücretsiz Let’s Encrypt SSL dahildir.

SiteGround hakkında gerçekten sevdiğim şey, sürekli olarak yeni yenilikçi ve tescilli teknolojilerle gelişiyor olması. Örneğin, son zamanlarda Paylaşılan Barındırma platformlarının tümünü yükselttiler, sunucu geri yükleme yordamlarını geliştirdiler ve otomatik güncelleştirme sistemlerini modernleştirdiler. Aslında, artık WordPress’inizin yanı sıra WordPress eklentilerinizin otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

SiteGround-wordpress-hostingGrowBig Hosting Planını öneriyorum.

SiteGround Hosting’de% 70’e varan indirimlerden yararlanın

Bluehost

Bluehost
Bluehost kesinlikle etrafında tanınmış web hosting şirketlerinden biridir ve onlar da yıllardır WordPress hosting özelliklerini vurguladı. Artık HostGator, iPage, Fat Cow, vb.Dahil olmak üzere birçok web barındırma şirketini içeren Endurance International Group’un (EIG) bir parçasıdır..

Bluehost yeni başlayanlar için en iyi WordPress barındırma çözümü için oyumu alır. Çevrimiçi site oluşturma yardımı ve özelleştirilmiş WordPress ve cPanel gösterge panoları dahil olmak üzere WordPress yeni başlayanlar için birçok iyileştirme yaptılar.

DreamHost

DreamPress
Bluehost gibi, DreamHost da çabalarının çoğunu WordPress barındırma üzerine odaklayan başka bir barındırma şirketidir. Kesinlikle güvenilir bir WordPress ana bilgisayarı olsa da, bazı iyileştirmeler görmek istediğim birkaç alan var. Öncelikle, Bluehost’tan farklı olarak, kontrol paneli arayüzlerini hiç sevmedim – işlevleri bulmak zor ve bence çok kullanıcı dostu değil. İkincisi, özellikle canlı sohbette olmak üzere müşteri destek yanıt süreleri yavaştır. Geçmişte, bazı küçük performans sorunları da yaşadım.

WebHostingCat.com Önerileri

WordPress.org’un hosting önerilerinin üçü de kesinlikle güvenilir olsa da, WordPress Blogger Hosting için en iyi seçeneklerim kendi deneyimlerime göre biraz farklı. İşte ilk üç tavsiyem.

Greengeeks

editörler-pick-blogger-hosting
Greengeeks
GreenGeeks en iyi WordPress blog yazarı barındırma için seçimim. Onların hosting planları değer web siteleriniz için premium özellikleri ile doludur. Unutmayın, GreenGeeks gibi yeşil bir web barındırıcısı seçtiğinizde, bloglarınızı oluştururken aslında çevremizi korumaya yardımcı oluyorsunuz..

Çoğu blogcu için, GreenGeeks Ecosite Starter hosting planı fazlasıyla yeterlidir – sınırsız disk alanı ve bant genişliği ile birlikte birden fazla web sitesini barındırma olanağı sağlar – hepsi sadece 2,95 $ maliyetle. Ancak, özellikle GreenGeeks Ecosite Premium planını öneriyorum. Kullandığım plan bu ve sitelerinizin daha hızlı çalışmasını sağlamak için PowerCacher teknolojilerini ve daha fazla bilgi işlem kaynağını içeriyor.

GreenGeeks’ten hangi barındırma planını seçerseniz seçin, ücretsiz bir alan adı, ücretsiz Let’s Encrypt Wildcard SSL, Cloudflare CDN, proaktif sunucu izleme ve gecelik veri yedeklemeleri alırsınız.

Ve diğer hosting şirketlerindeki müşteri desteği azalırken, GreenGeeks hala telefon, e-posta ve canlı sohbet yoluyla birinci sınıf destek sağlıyor. Diğer web barındırıcılarının aksine, canlı sohbet desteği yanıt süreleri çok etkileyici.

GreenGeeks Hosting PlanlarıEcosite Premium Planını öneriyorum.

GreenGeeks Hosting’de% 70 tasarruf edin

InMotion Hosting Yönetilen WordPress

InMotion Hosting Yönetilen WordPress
InMotion Hosting her zaman iş web siteleri için en iyi web hosting seçimlerimden biri olmuştur. 10 yıldır InMotion müşterisiyim ve onlardan aldığım performans ve desteğin tadını çıkarmaya devam ediyorum. Ancak, bloglamaya gelince, kesinlikle Yönetilen WordPress Hosting planlarını tercih ederim.

Hem InMotion Business Hosting planım hem de InMotion Yönetilen WordPress planım var. Ben ikisini söylemek zorundayım, web sitesi hız ve performans Yönetilen Hosting planı ile olsun üstün. InMotion’ın Yönetilen WordPress’i sayesinde, daha kolay site oluşturma için otomatik güncellemeler, veri yedekleri ve BoldGrid WordPress web sitesi oluşturucuya erişim elde edersiniz.

WP Motoru

WP Motoru
WP Engine, yıllardır Premium Yönetilen WordPress Hosting için seçimim oldu. WordPress bir blog platformu olarak seçiminizse ve yönetilen bir barındırma planının ek yardımını arıyorsanız, bence daha iyisini yapamazsınız. WP Engine, yalnızca ve tamamen WordPress barındırma üzerine odaklanır.

WP Engine, web sitelerinin bakım alanında ekstra yardıma ihtiyaç duyan WordPress blog yazarları için mükemmeldir. Destek personeli gerçekten WordPress uzmanlarıdır. Diğer bazı yönetilen web barındırıcılarının aksine, sorularınız veya sorunlarınız derhal çözüldüğünden emin olmak için ekstra adım atacaklardır.

En İyi Blogger Barındırma Özellikleri

GreenGeeksSiteGroundInMotionWP MotorBluehostDreamHost
Kolay WP KurulumuÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik Yıldızı
En Güncel PHP DesteğiÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik Yıldızı
Optimize Edilmiş ÖnbelleklemeÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik Yıldızı
Proaktif GüvenlikÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik Yıldızı
SSLÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik Yıldızı
CDNÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik Yıldızı
Otomatik GüncellemelerÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik Yıldızı
Otomatik YedeklemelerÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik Yıldızı
Duyarlı DestekÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik YıldızıÖzellik Yıldızı
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map