En İyi Web Hosting Ödülleri 2017

en çok web barındırma-ödülleri-2017


2017 En İyi Web Hosting Ödüllerimizi kazananları bir kez daha duyurmanın zamanı geldi. Bu yıl, web barındırma hizmetlerinde mükemmellik on iki kategorisini tanıyoruz. 2017’de tekrar ödüllendirilmeyi hak ettiği için bu yıl bir dizi tekrar kazanan var. Web sitesi oluşturucularının artan popülaritesi nedeniyle, hem WordPress hem de WordPress olmayan web sitesi oluşturucuları için ödül almaya karar verdik.

En İyi VPS Barındırma

InMotion Barındırma
Uzun yıllardır InMotion’ın sunduğu olağanüstü web barındırma hizmetinden keyif aldım. Bu yıl Yönetilen Yüksek Kullanılabilirlikli VPS Barındırma Planına geçmeye karar verdim. Sonuçlar aynı derecede etkileyiciydi. Aslında, son VPS hosting testimizde, InMotion Hosting listenin başında yer aldı.

En İyi Paylaşılan Hosting

SiteGround
SiteGround, paylaşılan barındırma ve mükemmel müşteri desteğini, genellikle daha pahalı barındırma planlarında bulunan yönetilen barındırma özellikleriyle birleştirir. Geçen yıl, tüm paylaşılan barındırma platformlarını yükselttiler. Ve o zamandan beri hizmetlerinde yenilik yapmaya devam ettiler.

En İyi Yönetilen WordPress Barındırma

WP Motoru
Piyasada sözde yönetilen birçok WordPress barındırma planı var. Ancak premium yönetilen WordPress barındırma söz konusu olduğunda, WP Engine endüstri standardı olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, defnelerine dayandılar ve WordPress site sahiplerinin performans ve güvenliğin ön planda kalmasına izin veren yenilikçi ve benzersiz özellikler sunmaya devam ediyorlar.

En İyi Blogger Barındırma

A2 Hosting
Bu kategori için çok sayıda değerli aday var. Bununla birlikte, A2 Hosting, optimize edilmiş WordPress barındırma ve Turbo hızlı seçeneklerinin birleşimi ve özellikli barındırma planları ile blogculara başarılı olmak için ihtiyaç duydukları her şeyi sağladıkları için bu yıl onurlandırılıyor..

En İyi İş Barındırma

InMotion Barındırma
Hala iş web hosting söz konusu olduğunda, InMotion Hosting yine bu kategoride kazanan. İşletme web siteleri, doğru performans, güvenlik, yazılım uygulamaları, ağ ve sunucu hızı ile yardımcı müşteri desteğinin doğru karışımını gerektirir. 2017 için InMotion Hosting, bize göre işletme barındırma standardı olmaya devam ediyor.

En İyi Bütçe Barındırma

arasi
İşte 2017 için bir kez daha kazanan. InterServer, düşük fiyatları için en etkileyici özellikler dizisini sunuyor. Ancak onları gerçekten ayıran şey, fiyat kilidi garantisidir – yani yenilenme hızları için endişelenmenize gerek yoktur. Hesabınızın ömrü boyunca aynı fiyatı ödersiniz!

En İyi Web Sitesi Oluşturucu

GoCentral
Web sitesi yapımcıları kesinlikle bu günlerde tüm öfke vardır. Wix ve SquareSpace hızlı web siteleri oluşturmak için en fazla tanınmayı sağlarken, GoDaddy GoCentral ürünleriyle alternatif bir çözüm sunuyor. Basit çevrimiçi broşür türleri web siteleri oluşturmak için en iyi GoCentral’ı seviyoruz.

En İyi WordPress Web Sitesi Oluşturucu

BoldGrid
Geçmişte, WordPress ile kullanıcı dostu bir web sitesi oluşturucu kullanmak arasında seçim yapmak zorundaydınız. Ancak şimdi işler değişti. Artık, web sitesi oluşturma sürecini basitleştirmek için tasarlanmış WordPress site oluşturucuları ve ürünleri gittikçe artmaktadır. BoldGrid hala favori WordPress web sitesi oluşturucumuzdur. InMotion Hosting tarafından oluşturulan, BoldGrid ile hızlı ve kolay bir şekilde harika görünümlü WordPress siteleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca InMotion’ın mükemmel web barındırma planının tüm avantajlarından faydalanırsınız. Ve web sitenizin% 100 sahipliğiniz var!

En İyi Kiralık Hosting

InMotion Barındırma
InMotion Hosting’in veri merkezinde etkileyici bir dizi özel sunucu gördük. En son donanım teknolojisini diğer olağanüstü web barındırma özellikleri ve desteği ile birleştiren InMotion, Özel Hosting kategorisinde yine birincidir.

En İyi Yeşil Web Hosting

Greengeeks
Green web hosting söz konusu olduğunda GreenGeeks’ten daha iyi bir çözüm bulamadık. Onlar da yıllar içinde çevre dostu bir web hosting planı istediğinizde kalite ve üst hosting özelliklerinden ödün vermek zorunda olmadığını kanıtladı.

En İyi Podcast Barındırma

Blubrry
Blubrry Podcast Hosting’i kendi Web Hosting Cat Podcast’imiz için kullanmaya devam ediyoruz. Hiç sorun yaşamadık ve hala podcast barındırma için en uygun ve etkili çözüm olduğunu düşünüyoruz.

En İyi Alan Adı Kayıt Şirketi

GoDaddy
GoDaddy, en büyük alan adı kayıt kuruluşudur ve alan adı yönetimi için hala seçimimizdir. Alan adı araçları kolay bakım sağlar. Kullanılabilir yeni bir alan adı uzantıları yelpazesine sahiptirler. GoDaddy ayrıca alan adı aracısı ve açık artırma hizmetleri de sunar.

2017 En İyi Web Hosting Ödülü Sahipleri

AwardWinner
inmotion-barındırma-VPSEn İyi VPS BarındırmaInMotion Barındırma
SiteGroundEn İyi Paylaşılan HostingSiteGround
WP MotoruEn İyi Yönetilen WordPress BarındırmaWP Motoru
a2-hostingEn İyi Blogger BarındırmaA2 Hosting
inmotion barındırmaEn İyi İş BarındırmaInMotion Barındırma
arasiEn İyi Bütçe Barındırmaarasi
GoDaddyEn İyi Web Sitesi OluşturucuGoCentral
boldgridEn İyi WordPress Web Sitesi OluşturucuBoldGrid
inmotion-hosting-adanmışEn İyi Kiralık HostingInMotion Barındırma
GreengeeksEn İyi Yeşil Web HostingGreengeeks
BlubrryEn İyi Podcast BarındırmaBlubrry
GoDaddyEn İyi Alan Adı Kayıt ŞirketiGoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map