En İyi Web Hosting Ödülleri 2019

en çok web barındırma-ödülleri-2019


Bizim hoş geldiniz 2019 En İyi Web Hosting Ödülleri sayfa! İşte 14 web hosting kategorisinde kazananlar. Aşağıdaki web hosting firmaları ilk kez web sitesi sahipleri için kurumsal barındırma uygulamaları kadar üstün hizmet ve destek göstermiştir.

En İyi Paylaşılan Hosting

Greengeeks
Greengeeks
Paylaşılan Web Hosting yıllar içinde uzun bir yol kat etti. Artık yeni başlayanlar için bir giriş seviyesi barındırma hattı değil. Aslında, bazı paylaşılan barındırma planları olağanüstü performans sunar. GreenGeeks için durum böyle. GreenGeeks olağanüstü barındırma özellikleri, hız ve güvenlik için optimize edilmiş bir ortam ve mükemmel müşteri desteği sağlar. Bu nedenlerle GreenGeeks, En İyi Paylaşılan Hosting için bu yılın ödülünü aldı.

En İyi VPS Barındırma

InMotion VPS Barındırma
InMotion Barındırma
Daha fazla güç ve kaynak için VPS hosting’e geçmeniz gerekiyorsa, InMotion Hosting yine kazananımızdır. InMotion’ın Yönetilen VPS Hosting ile bulut altyapısı yedekliliği ve ücretsiz sunucu yönetimi ile daha fazla performans gücü elde edersiniz.

En İyi Kiralık Hosting

Liquid Web Dedicated Sunucular
Liquid Web
Liquid Web, Yönetilen WordPress ve Yönetilen WooCommerce barındırmalarıyla manşet oluştururken, aynı zamanda gördüğüm en etkileyici özel sunucular dizisine de sahipler.

En İyi Müşteri Desteği

SiteGround
SiteGround
SiteGround, en tutarlı olağanüstü müşteri desteği ve sorun çözümü sağlamaya devam ediyor. SiteGround’un, her destek ekibi üyesinin müşterilere yardımcı olmalarına izin verilmeden önce geçirdiği titiz eğitimi, barındırma hizmetlerini kullanan site sahipleri için avantaj sağlamaya devam ediyor.

En İyi Yeşil Hosting

Greengeeks
Greengeeks
GreenGeeks yeşil web sağlayıcıları barındırma yolunu sürdürmektedir. 2009’dan beri EPA Yeşil Güç Ortağıdırlar ve kullandıkları enerjinin üç katını şebekeye geri koymak için Bonneville Çevre Vakfı ile birlikte çalışırlar..

En İyi Blogger Barındırma

InMotion-Barındırma
InMotion Barındırma
Nihai WordPress bloglama deneyimi için, yönetilen WordPress barındırma, birçok blogcu için çözümdür. Ve InMotion Hosting, uygun fiyat ve premium WordPress özelliklerinin mükemmel bir kombinasyonuna sahiptir. Şahsen hem InMotion’ın Business Hosting ve onların Yönetilen WordPress Hosting’lerini kullanıyorum. Her ikisi de mükemmel olsa da, Yönetilen WordPress planıyla elde ettiğiniz hız ve performans önemlidir.

En İyi Başlangıç ​​WordPress Barındırma

Bluehost
Bluehost
Diğer web sunucuları da müşteriler için WordPress barındırma işlemini basitleştirirken, Bluehost yeni başlayanlar için en iyi işi yaptı. WordPress sadece sizin için önceden yüklenmemiş, aynı zamanda tema tasarımınızı ve işlevselliğinizi seçme sürecinde de size yol gösterilmektedir. Bluehost, önemli işlevlere hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayan özelleştirilmiş ve kullanımı çok kolay bir WordPress kontrol paneli sağlar.

En İyi Yönetilen WordPress Barındırma

WP-Motor
WP Motoru
Yönetilen WordPress Hosting alanı, görünüşte herkes tarafından sunulan yönetilen bir WordPress planı ile kalabalık olmaya devam ediyor. Ancak, WP Engine bu kategori için standart olmaya devam etmektedir. Ve genel olarak, hala en iyiler. Aslında, WP Engine, ücretsiz StudioPress temalarının eklenmesi gibi daha etkileyici özelliklerle barındırma dizilerini güncelledi.

En İyi Bütçe Barındırma

arasi
arasi
Web sitesi oluşturucu fiyatları bazı web barındırma planlarıyla birlikte artmasına rağmen, sınırlı bir bütçeniz varsa yine de bazı harika seçenekler bulabilirsiniz. InterServer sadece fiyat kilit garantisi (yani yenileme oranlarınızın artmadığı anlamına gelir) nedeniyle bütçe web barındırma listesinin başında yer alır, aynı zamanda her tür web sitesi için harika özellikler sağlar.

En İyi İş Barındırma

InMotion-Barındırma
InMotion Barındırma
InMotion Hosting, işletme web sitesi barındırma için olağanüstü bir seçenek olmaya devam ediyor. 10 yıldır müşteriyim ve onlardan aldığım barındırma özelliklerinden, performansından ve desteğinden hala etkilendim. InMotion Hosting ile Max Speed ​​Zone Teknolojilerini, ücretsiz özel SSL’lerini, otomatik veri yedeklemelerini ve işletme web sitelerine faydalı daha fazla özelliği elde edersiniz.

En İyi WooCommerce Barındırma

Sıvı bir web
Liquid Web
Liquid Web kesinlikle WooCommerce hostingini yeni bir seviyeye taşımıştır. WooCommerce harika bir e-ticaret platformu olsa da, bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İşte bu noktada Liquid Web’in Yönetilen WooCommerce barındırma planlarından gerçekten yararlanabilirsiniz. Liquid Web Team, çevrimiçi mağazanızı gerçekten hızlandırabilecek optimize edilmiş bir ortam oluşturmak için süper bir iş çıkardı. Ayrıca, terk edilmiş alışveriş sepeti durumlarını ele almak için Jilt teknolojisine sahip olursunuz. Liquid Web’in kurumsal düzeydeki WooCommerce planlarıyla Glew.io, gelişmiş raporlama için dahil edilmiştir – WooCommerce’ın kutudan çıkmayan diğer kısmı.

Liquid Web şimdi WooCommerce hosting planlarının bir başlangıç ​​çizgisini sunuyor, böylece yeni çevrimiçi mağaza sahipleri ve sınırlı bir bütçeyle olanlar da mükemmel yönetilen barındırmalarını karşılayabiliyor.

En İyi Web Sitesi Oluşturucu

wix
Wix
Web sitesi oluşturucu alanı, artık kendi site oluşturucularını sunan birçok geleneksel web barındırıcısı ile genişlemeye devam ediyor. Genel olarak en iyi genel web sitesi oluşturucu deneyimi için belirli nişler veya platformlar için bazı harika seçenekler olsa da, Wix ödülümüzü alır. Wix, sitenizi oluşturmanın kolaylığını etkileyici web sitesi tasarımlarıyla birleştirmede harika bir iş çıkarıyor.

En İyi WordPress Web Sitesi Oluşturucu

BoldGrid
BoldGrid
Artık WordPress’in kendi Gutenberg düzenleyicisine sahip olduğuna göre, bir WordPress site oluşturucusunun hala gerekli olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Ancak BoldGrid bir sayfa oluşturucudan çok daha fazlasıdır. BoldGrid, tüm WordPress web sitenizi oluşturma sürecinde size rehberlik eder. BoldGrid ayrıca otomatik yedeklemeler, SEO ve web sitesi hazırlama gibi işlevleri de içerir.

En İyi Alan Adı Kayıt Şirketi

GoDaddy
GoDaddy
GoDaddy, GoCentral web sitesi oluşturucuları da dahil olmak üzere çok çeşitli hosting ürünleri sunarken, bunların gücü hala alan adı yönetim hizmetleri. GoDaddy en büyük alan adı kayıt kuruluşudur ve alan adlarınızı satın alma, yönetme, satma ve açık artırma olanağı sunar. Birden fazla alan adı satın almanız ve bakımını yapmanız gerekiyorsa, GoDaddy en iyi seçenek olmaya devam ediyor.

2019 En İyi Web Hosting Ödülü Sahipleri

AwardWinner
GreengeeksEn İyi Paylaşılan HostingGreengeeks
inmotion barındırmaEn İyi VPS BarındırmaInMotion Barındırma
Sıvı bir webEn İyi Kiralık HostingLiquid Web
SiteGroundEn İyi Müşteri DesteğiSiteGround
GreengeeksEn İyi Yeşil Web HostingGreengeeks
inmotion barındırmaEn İyi Blogger BarındırmaInMotion Barındırma
BluehostEn İyi Başlangıç ​​WordPress Barındırma
Acemi
Bluehost
wp-motorEn İyi Yönetilen WordPress Barındırma
WP Motoru
arasiEn İyi Bütçe Barındırmaarasi
inmotion barındırmaEn İyi İş Barındırma
Bütçe
InMotion Barındırma
Sıvı bir webEn İyi WooCommerce BarındırmaLiquid Web
WixEn İyi Web Sitesi OluşturucuWix
BoldGridEn İyi WordPress Web Sitesi OluşturucuBoldGrid
GoDaddyEn İyi Alan Adı Kayıt ŞirketiGoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map