Fitness Web Siteleri için En İyi Web Hosting

en çok spor-blog-web barındırma


Çoğu insan bugünlerde formda kalmak ya da daha iyi şekil almak istiyor. Fitness kesinlikle web siteleri için en popüler konulardan biridir. Son zamanlarda yapılan bir Google araması yaklaşık 600 milyon sonuç döndürdü! İşte kalabalığın arasından sıyrılmanıza ve en etkili fitness blogunuzu veya web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları. Ayrıca web hosting ararken aklınızda bulundurmanız gerekenleri de ele alacağız. O zaman, size fitness web sitesi barındırma için en iyi önerilerimizi vereceğim.

Fitness Web Sitesi Oluşturma

  • Blog
  • Fotoğraf ve Videolar
  • Eposta pazarlama
  • Topluluk için Forum ve Sosyal Medyaya İhtiyaç Var

Başarılı bir fitness web sitesi oluşturmanın anahtarlarından biri gerçekten kitlenizle bağlantı kurmaktır. Fotoğraf ve video gösterileri ile birlikte bir blog eklemek birincil hedeflerinizden biri olmalıdır. Daha cazip içerikler ekleyerek daha fazla ziyaretçi çekebilecek ve kitlenize daha fazla güven sağlayabileceksiniz. Ürün veya hizmet pazarlamayı planlıyorsanız, kesinlikle kullanıcılarınızın bir haber bültenine kaydolabilecekleri ve doğrudan onlara pazarlama yapabilmenize izin verebilecekleri e-posta pazarlamasını dahil etmek istersiniz. Ayrıca, okuyucularınız arasında bir topluluk duygusu oluşturmak için, ziyaretçilerin soru gönderebileceği ve deneyimlerini paylaşabileceği bir forum eklemek harika bir fikirdir..

Web Hosting Konuları

Bloglama başarılı bir fitness web sitesinin çok büyük bir parçası olabileceğinden, WordPress’i web sitesi platformunuz olarak düşünmenizi öneririm. Wix gibi bir web sitesi oluşturucu seçeneğini düşünebilirsiniz, ancak WordPress ile gitmek sitenizle çok daha fazla esneklik ve kontrol sağlayacaktır. Ayrıca, ne tür WordPress barındırma ihtiyacınız olduğuna dair bir dizi seçeneğiniz var. Daha hızlı site oluşturmak için bir WordPress web sitesi oluşturucusunu seçebilirsiniz. Web sitenizin blog tarafına daha fazla odaklanmak ve WordPress panosuyla rahat olmak istiyorsanız, WordPress için optimize edilmiş ve en iyi değeri sunan bir dizi mükemmel web barındırma planı vardır. Ayrıca, WordPress sitenizin bakım tarafında biraz daha fazla yardım istiyorsanız, sitenizi yönetmek yerine içerik oluşturmaya daha fazla odaklanmanıza izin verebilecek yönetilen bir WordPress barındırma planıyla gidebilirsiniz..

Web Hosting Önerileri

A2 Hosting

a2-hosting
WordPress web hosting için, birçok web sitesi, özellikle bloglar için A2 Hosting’i öneriyoruz. A2 Hosting ile WordPress ortamınız hız ve güvenlik için optimize edilmiştir. Bu, sayfa yükleme sürelerinizin azaldığı ve sürekli proaktif güvenliğin fitness blogunuzu sürekli olarak saldırılara karşı koruyabileceği ve koruyabileceği anlamına gelir. A2, web sitesi oluşturma işlemini hızlandırmak için WordPress’i önceden yükleyecektir. Mükemmel WordPress site performansına ek olarak, A2’deki müşteri destek ekibi çok duyarlı ve fitness blogunuzu veya web sitenizi oluştururken aklınıza gelebilecek tüm soruları yanıtlamaya yardımcı olabilir.

A2 Hosting ile WordPress Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bluehost

Bluehost
Bluehost, WordPress.org’un tavsiye listesinde ve yeni WordPress kullanıcıları için en iyi seçeneklerden biridir. Kaydolduktan sonra, Bluehost ilk WordPress web sitenizi oluştururken çevrimiçi rehberlik sağlar. Ayrıca, Bluehost’un özelleştirilmiş WordPress kontrol panelinde çalışmak çok kolaydır.

Genel olarak, Bluehost bir fitness blogu veya web sitesi oluşturmak için kolay ve uygun fiyatlı bir yol sağlar. Ve gelecekte web sitenizi büyütmek için özelliklere ve kaynaklara sahipsiniz.

Bluehost Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Buraya Tıklayın

SiteGround

SiteGround
SiteGround, WordPress hosting için başka bir seçkin seçenektir. Ekstra yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, SiteGround yönetilen WordPress barındırma ve diğer yönetilen web barındırıcılarından daha düşük fiyatlar sunar. SiteGround’un barındırma planı, otomatik güncellemeler, otomatik veri yedeklemeleri ve daha yüksek site hızı için tescilli SuperCacher teknolojilerini içerir. Ve müşteri desteği söz konusu olduğunda, SiteGround deneyimimize dayanarak rakipsizdir. Tepki süreleri her zaman en iyiler arasındadır ve personelinin geçmesi gereken kapsamlı eğitim gerçekten herhangi bir sorunu hızlı bir şekilde çözebileceklerini gösterir.

SiteGround’un WordPress Hosting Hakkında Daha Fazla Bilgi için Buraya Tıklayın

Wix

Wix kesinlikle fitness web siteleri için en iyi görünümlü şablonlardan bazılarına sahiptir. Wix, öncelikle fitness ürünleriniz veya hizmetleriniz için çevrimiçi bir reklam ve tanıtım aracı olan bir web sitesi istiyorsanız doğru seçimdir. Web sitesi şablonunuzu seçtikten sonra, Wix size yol göstermesi için bir çevrimiçi sihirbaz sağlar. Ayrıca, sürükle ve bırak düzenleyicisi sitenizde değişiklik yapmayı kolaylaştırır.
Wix Fitness Şablonları

Wix Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Buraya Tıklayın

BoldGrid

WordPress, fitness blogunuzu veya web sitenizi oluşturmak için mükemmel bir araç olsa da, web sitesi tasarımı söz konusu olduğunda her zaman en hızlı veya en kolay kullanım değildir. BoldGrid burada parlıyor. BoldGrid, tasarımınızı seçerek ve sitenizin özelliklerini ayarlayarak size rehberlik ederek web sitesi oluşturma süreçlerini hızlandıran bir dizi WordPress eklentisidir. Ayrıca, web sitesi sayfalarınızı tasarlamak için bir sürükle ve bırak editörü sağlayarak içerik oluşturma sürecinde size yardımcı olur.

BoldGrid birkaç resmi BoldGrid ana bilgisayarından edinilebilir. BoldGrid projesinin başlatılmasında etkili olan InMotion Hosting’i öneriyoruz. İşte BoldGrid’deki bazı fitness web sitelerinin bir örneği.
boldgrid-fitnes-web siteleri

BoldGrid ve InMotion Hosting Hakkında Daha Fazla Bilgi için Buraya Tıklayın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector