Moda ve Güzellik Web Siteleri için En İyi Web Hosting

en moda-güzellik-web barındırma


Moda ve güzellik, web siteleri ve bloglar için en popüler iki konudur. Burada, moda veya güzellik web sitenizi nasıl oluşturacağınıza, kitlenizi çekmek ve büyütmek için hangi özelliklerin ekleneceğine ve sitenizi oluşturmak için hangi seçeneklere sahip olduğunuza bir göz atıyoruz. Daha sonra web barındırma seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine odaklanacağız. Son olarak, moda ve güzellik web sitesi barındırma için önerilerimizi vereceğiz.

Moda veya Güzellik Web Sitesi Oluşturma

 • Blog
 • Çevrimiçi Mağaza İşlevselliği
 • Fotoğraf Ekle
 • Sosyal Medya Bağlantısı
 • Satış Ortağı Reklam Dostu
 • E-posta Pazarlama Bülteni

Genellikle moda ve güzellik web siteleri iki kategoriden birine veya bu ikisinin bir kombinasyonuna girer. Birçok moda ve güzellik blogcu çevrimiçi var. Ayrıca, moda ve güzellik ürünleri sunan birçok çevrimiçi mağaza var. Çoğu zaman, moda ve güzellik blogcuları da sitelerinde ürün satar veya tanıtır. Tahmin edebileceğiniz gibi, moda veya güzellik web sitenizi oluştururken göz önünde bulundurmanız gereken birçok seçenek var..

Açıkçası, bir blog oluşturmaya çalışıyorsanız, bir blog platformu istersiniz (WordPress’i düşünün). Ayrıca, web sitenize kolayca fotoğraf ekleyebilmenin yanı sıra sosyal medya hesaplarınıza bağlantılar da ekleyebilirsiniz. Kesinlikle aşağıdakileri oluşturmak istersiniz, bu nedenle web sitenize e-posta pazarlamasını eklediğinizden emin olun. Sitenizde ürün satmayı planlıyorsanız, e-ticaret işlevine ihtiyacınız olacaktır. Ancak, sitenizden satış ortağı satışları oluşturmayı planlıyorsanız, web sitesi yazılımınızın satış ortağı reklam dostu olduğundan emin olmanız gerekir.

Web Hosting Konuları

Moda ve güzellik blogları için, web sitenizi oluşturmak için WordPress kullanmanızı kesinlikle öneririz. Son derece popüler olduğu için, WordPress’i içeren web hosting planları var. Karar vermeniz gereken şey, ihtiyacınız olan WordPress barındırma düzeyi veya türüdür. Yönetilen bir WordPress barındırma planını tercih etmenize rağmen, bunlar pahalı tarafta olma eğilimindedir ve muhtemelen yönetilen bir barındırma planının sağladığı tüm çan ve ıslıklara ihtiyacınız yoktur. Moda veya güzellik blogunuz için muhtemelen daha iyi bir seçim, otomatik güncellemeler ve daha düşük maliyetle yedekleme ile birlikte optimize edilmiş bir WordPress ortamı sunan bir web barındırıcısıdır..

Çevrimiçi bir mağazanız olmasını planlıyorsanız, geleneksel bir web barındırıcısı seçebilir veya Wix veya SquareSpace’den oluşturulan bir web sitesiyle gidebilirsiniz. Bununla birlikte, kolay e-Ticaret çözümleri söz konusu olduğunda, özellikle çevrimiçi satışa yönelik ve e-Ticaret web sitesi oluşturma sürecini büyük ölçüde basitleştiren Shopify gibi bir platformu düşünmek isteyebilirsiniz..

Web Hosting Önerileri

A2 Hosting

a2-hosting
En iyi WordPress özelliklerinden en iyi değeri elde etmek için A2 Hosting’i öneririz. A2 Hosting, WordPress’i sizin için önceden yükleyecektir, böylece hemen başlayabilirsiniz. WordPress ortamları hız ve güvenlik için optimize edilmiştir. Alt satırda çok daha makul bir maliyetle yönetilen bir barındırma planının birçok özellik olsun. A2 Hosting kullanıyoruz ve her zaman hizmet ve destek kalitesinden etkilendik.

A2 Hosting Sayfasına Göz Atın

BoldGrid

Moda blogunuz için WordPress kullanmak istiyorsanız, ancak daha kullanıcı dostu bir web sitesi oluşturucu arıyorsanız, bir BoldGrid ana bilgisayarı seçmenizi öneririz. BoldGrid, mükemmel görünümlü bir WordPress sitesi daha hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır. WordPress tabanlı olduğu için, farklı bir web barındırıcısına geçmeye karar verseniz bile web sitenizin sahipliğini ve kontrolünü elinizde tutarsınız. Temel olarak, WordPress’in esnekliği ile birlikte Wix gibi bir web sitesi oluşturucu platformunun avantajlarından faydalanırsınız.

Önerdiğimiz resmi BoldGrid sunucusu InMotion Hosting’dir. Onlar BoldGrid lansman araç ve aynı zamanda kullandığımız en iyi web hosting şirketlerinden biridir. İşte BoldGrid’den bazı moda ve güzellik web sitelerinin bir örneği.
boldgrid-moda-güzellik-web siteleri

InMotion Hosting ve BoldGrid Hakkında Daha Fazla Bilgi için Buraya Tıklayın

Shopify

Moda veya güzellik sitenizin temel amacı ürün satmaksa, Shopify’a göz atmanızı öneririz. Diğer web sitesi platformlarını kullanabilmenize rağmen, Shopify kolayca çevrimiçi bir mağaza oluşturmanıza izin verir. Diğer e-Ticaret çözümlerinin aksine, Shopify ödeme işleme, gönderim ve vergi tutarlarını hesaplama ve envanteri ele alır. Online ürün satmak için Shopify’ı WordPress’ten çok daha kolay bir çözüm buluyoruz.

İşte Shopify’da bulunan şablonların bir örneği.
Shopify-moda-güzellik-web siteleri

Buradan Daha Fazla Shopify Örneği Görün

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map