Sağlık ve Zindelik İçin En İyi Web Hosting

en çok web barındırma-için-sağlık-ve-sağlıklı yaşam


Bence hepimiz günlük yaşamımızda sağlıklı ve mutlu olmak istiyoruz. Dolayısıyla, sağlık ve zindeliğin giderek artan sayıda web sitesinin odak noktası olması şaşırtıcı değildir. Siteniz egzersiz ve yoga, diyet, tıbbi bakım veya sadece hayatın tadını içeriyor olsun, web sitenizi oluşturmayla ilgili bazı ipuçları. Ayrıca web barındırma ararken bilmeniz gerekenleri de ele alacağız. Ve size sağlık ve sağlıklı yaşam web sitesi barındırma için önerilerimizi vereceğiz.

Sağlık ve Zindelik Web Sitesi Oluşturma

 • Blog
 • Topluluk Forumu
 • Eposta pazarlama
 • Reklam Dostu
 • e-Ticaret Çevrimiçi Ürün Satabilme

Sağlık ve sağlıklı yaşam kategorisi çeşitli ilgi alanları içermekle birlikte, her zaman bir topluluk duygusu oluşturmak ve kitlenizle olabildiğince fazla bilgi paylaşmak istersiniz. Sağlık ve sağlıklı yaşam sitenize bir blog eklemek, okuyucularınız için siz ve işletmeniz hakkında her şeyi öğrenirken yararlı içerik sağlamanın mükemmel bir yoludur. Diğer bir yararlı özellik, kullanıcılarınızın soru sorabileceği ve fikir ve bilgi alışverişinde bulunabileceği bir forum eklemektir. Ayrıca, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi çevrimiçi satmak istiyorsanız, web sitesi platformunuzun reklam dostu olduğundan ve bir çevrimiçi mağaza oluşturma yeteneğine sahip olduğunuzdan emin olmak istersiniz..

Web Hosting Konuları

Ana amacınız bir sağlık ve sağlıklı yaşam blogcusu olmaksa, kesinlikle bir WordPress web barındırıcısı aramanızı öneririm. En iyi blog platformu olmanın yanı sıra, WordPress size forumları ve e-posta pazarlamasını da dahil etme olanağı sunar. Web siteniz daha çok marka bilinirliği veya ürün satma konusundaysa, muhtemelen site oluşturma sürecini büyük ölçüde hızlandırabilecek bir web sitesi oluşturucu çözümüne bakmak daha mantıklıdır. Web sitenizi hızlı bir şekilde çevrimiçi hale getirebileceksiniz ve çevrimiçi mağazanızı kurmak daha kolay olacaktır. Birden fazla işletmeniz veya işletmenizin birden fazla web sitesi gerektiren ayrı alanlarınız varsa, kesinlikle birden çok web sitesi barındırma için önerilerimizden birini düşünmelisiniz..

Web Hosting Önerileri: Website Builder

GoDaddy GoCentral

GoCentral Wellness
GoDaddy’den web sitesi oluşturucu GoCentral, Wix’e uygun bir alternatif. Artı tarafta, GoDaddy’nin GoCentral site oluşturucusunun bu Wix’i kullanmasını daha kolay buldum. Ayrıca, GoCentral’ın bölümleriyle sitenize daha fazla işlevsellik eklemek çok kolaydır. Eksi tarafta, GoCentral içeren web sitesi şablonları, Wix ile aldığınız kadar güzel değildir ve seçim daha sınırlıdır.

GoDaddy’den GoCentral Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Buraya Tıklayın

Web Hosting Önerileri: WordPress

SiteGround

SiteGround
WordPress bloglaması için SiteGround olağanüstü. Onlar diğer yönetilen web barındıran çok daha düşük bir maliyetle yönetilen WordPress hosting özellikleri sağlar. WordPress sitenizi birkaç tıklamayla kolayca başlatabilirsiniz. SiteGround barındırma planınızla otomatik güncellemeler, günlük veri yedekleme ve bir web barındırma şirketinden bulabileceğiniz en iyi müşteri desteğini alabilirsiniz. Ayrıca, SiteGround’un SuperCacher teknolojisi daha iyi bir kullanıcı deneyimi için web sitelerinizi hızlandırmanıza yardımcı olur.

SiteGround Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Buraya Tıklayın

Bluehost

Bluehost
WordGress.org tarafından SiteGround gibi Bluehost önerilir. Onlar da yıllardır WordPress hosting konusunda uzmanlaşmıştır. Hem SiteGround hem de Bluehost, tüm WordPress kullanıcıları seviyeleri için mükemmel seçimler olsa da, bir acemi iseniz, Bluehost’a son veririm. Bluehost’un sunduğu özelleştirilmiş WordPress kontrol paneli biraz daha sezgisel ve kullanımı kolaydır. Ayrıca, ilk WordPress sitenizi oluştururken rehberli çevrimiçi yardım sağlarlar.

Bluehost Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Eposta pazarlama

Bir web sitesi oluşturucu veya web barındırma seçmeye karar verirseniz, en kısa zamanda e-posta pazarlama listenizi oluşturmaya başlamanız çok önemlidir. E-posta, satışları dönüştürmenin en iyi yollarından biri olmaya devam ediyor. Doğru e-posta kampanyasıyla kitlenize daha fazla güven kazandırabilir ve sağlık ve sağlıklı yaşam ürün ve hizmetlerinizi satın alma şanslarını artırabilirsiniz.

Piyasada çok sayıda harika e-posta otomatik yanıtlayıcı hizmeti vardır. Şahsen AWeber kullanıyorum. AWeber listelerinizi WordPress sitenize veya Wix veya GoCentral ile oluşturduğunuz bir web sitesine kolayca entegre edebilirsiniz. En iyisi, sizin için ne kadar iyi çalıştığını görmek için AWeber’i bir ay boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Takip edebileceğiniz e-posta şablonlarıyla AWeber’den ücretsiz bir rehberin bağlantısı:
AWeber Ücretsiz E-posta Rehberi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map