Web Hosting Önerileri 2020

web barındırma-tavsiyeler-2020


2020’lerin yeni on yılına hoş geldiniz! Ve web hosting sektöründe bir dizi değişiklik olduğundan, bizim web barındırma hizmetleri yeni manzara bakmak için zamanı geldi bizim 2020 İçin Web Hosting Önerileri.

Paylaşılan Evsahipliği

inmotion barındırma
Paylaşımlı Hosting hala en popüler ve satın alınan web sitesi sahipleri arasında. Ve yıllar önce aksine, paylaşılan web hosting barındırma hesabı izolasyonu ile çok daha verimli ve güvenlidir. Ayrıca, en iyi paylaşılan barındırma sağlayıcılarıyla etkileyici web sitesi hızları ve performansları elde edebilirsiniz. İşte 2020 için önerilerim.

 • A2 Hosting
 • Greengeeks
 • InMotion Barındırma

A2 Hosting, GreenGeeks ve InMotion Hosting, en iyi genel Paylaşılan Hosting önerilerim olacak. InMotion Hosting, harika özellikler, performans ve destek sunan grafiklerin başında geliyor. GreenGeeks sadece kendi endüstri lideri yeşil web hosting ile çevre tasarrufu yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda paylaşılan hosting planları birçok farklı web sitesi için uygundur.

WordPress Barındırma

Bluehost Web Barındırma
WordPress kesinlikle 2020 yılında çoğu web hosting şirketi için bir numaralı odak noktasıdır. WordPress hosting o kadar büyük ki aslında yönetilen ve yönetilmeyen WordPress barındırma planlarına yönelik önerilerimizi yıkmak zorundayız. Çoğu web sitesi sahibi için (özellikle yeni başlayanlar), yönetilmeyen barındırma kesinlikle yeterli olandan daha iyi ve daha iyi bir seçimdir.

WordPress barındırma çok önemli bir avantajı web barındırma bir dizi şimdi aslında daha pahalı yönetilen WordPress hosting planları rakip paylaşılan barındırma planları sunuyor olmasıdır.

 • A2 Hosting
 • Bluehost
 • Greengeeks

A2 Hosting, hız ve güvenlik için optimize edilmiş WordPress ortamlarıyla beni etkilemeye devam ediyor. Ayrıca, Turbo Hosting Planları daha da etkileyici. Bluehost zaten dikkate değer WordPress barındırma planlarında daha da fazla iyileştirme yapmaya devam ediyor. Daha yeni WordPress kullanıcıları için en iyi seçeneklerden birini sunar ve ayrıca web sitesi tasarımı ve SEO yardımı sunar.

Yönetilen WordPress Barındırma

WP Motoru WordPress Barındırma
Daha büyük veya görev açısından kritik WordPress siteleri için, yönetilen barındırma hala en iyi seçimdir. Ayrıca, yönetilen WordPress barındırma seçeneklerinin seçimi 2020’de oldukça etkileyicidir. Artırılmış web sitesi hızı ve uzman WordPress desteği için bu üst Yönetilen WordPress Barındırma sağlayıcılarını göz önünde bulundurun.

 • WP Motoru
 • Liquid Web
 • InMotion Barındırma

WP Engine ve Liquid Web, premium yönetilen WordPress barındırma için benim favori favorilerimdir. WP Engine, WordPress barındırma özelliklerini ve hizmetlerini geliştirmeye ve geliştirmeye devam ediyor. Örneğin, Google’ın Cloud Platform’u, ücretsiz StudioPress temaları, kurumsal düzeyde güvenlik ve elbette WordPress’e adanmış uzman destek personeli ile daha hızlı web sitesi hızı elde edersiniz.

Liquid Web ekibi, WordPress alanındaki bazı üst düzey profesyonellerden oluşmaktadır. Ve şimdi Nexcess ile olan ortaklıklarıyla, daha fazla esnekliğin yanı sıra daha hızlı performans sunmaya hazırlar.

e-Ticaret Barındırma

Liquid Web WooCommerce Barındırma
WordPress’in yanı sıra, e-ticaret 2020 yılında web hosting şirketleri için diğer büyük odak noktasıdır. Çevrimiçi mağazalar sadece birkaç ürün satmaktan tonlarca ürün sunan büyük e-ticaret sitelerine kadar değişebileceğinden, barındırma seçiminizde ekstra seçici olmalısınız.

 • Liquid Web
 • InMotion Barındırma
 • Shopify

Çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için en sevdiğim iki seçenek WooCommerce ve Shopify — daha gelişmiş e-Ticaret siteleri için WooCommerce ve daha basit çevrimiçi satış uygulamaları için Shopify..

WooCommerce WordPress üzerine kurulduğundan, en iyi WooCommerce barındırma deneyimi için en iyi WordPress barındırma sağlayıcılarını düşünmeniz mantıklıdır. Liquid Web, artırılmış hız (e-Ticaret web siteleri için son derece kritik) ve daha iyi raporlama sağlayarak WooCommerce’i bir sonraki seviyeye taşıyor. Liquid Web, Yönetilen WordPress Hosting’i yeni bir seviyeye yükselttiğinde, Yönetilen WooCommerce Hosting için altın standardı oluşturdular.

Bir e-Ticaret sitesini hızlı bir şekilde çalıştırmak ve çalıştırmak için daha hızlı bir çözüm arıyorsanız, Shopify cevaptır. Online mağazaların tüm ana kategorileri için uygun bazı harika ücretsiz ve premium web sitesi temaları var.

VPS Barındırma

InMotion VPS Barındırma
Web siteniz daha fazla trafik alıyorsa ve daha fazla kaynağa ihtiyaç duyuyorsa, bir VPS’ye veya özel bir sunucuya geçmeyi düşünmenin zamanı gelmiştir. VPS hosting size çok daha düşük bir maliyetle adanmış barındırma avantajları bir sürü verir. Ayrıca, birçok web barındırıcısı artık yönetilen VPS barındırma hizmeti sunuyor, bu da sizin için daha fazla bakım gerekmediğinden deneyimi sizin için kolaylaştırıyor.

 • InMotion Barındırma
 • Liquid Web

InMotion Hosting ve Liquid Web en etkileyici Yönetilen VPS Hosting planlarını sunar. InMotion’ın Yüksek Kullanılabilirlik, Yüksek Performanslı VPS Hosting, olağanüstü sonuçlar elde etmek için bulut destekli yedekliliği optimize edilmiş yapılandırmalarıyla birleştirir. Bu arada, Liquid Web, Amazon, Digital Ocean ve Rackspace’ten daha hızlı VPS Hosting üretmek için özel bir sunucunun ve bulut barındırma gücünü birleştirir.

Dedicated Sunucular

Liquid Web Dedicated Barındırma
Özel barındırma, en pahalı barındırma planı türü olsa da, kurumsal ve daha büyük ölçekli web siteleri için en iyi seçenektir.

 • Liquid Web
 • InMotion Barındırma

Tıpkı VPS Hosting gibi, Liquid Web ve InMotion Hosting de seçebileceğiniz özel sunuculardan oluşan muhteşem bir ürün yelpazesi sunuyor.

Yeşil Web Hosting

GreenGeeks Web Hosting
Bunun farkında olmayabilirsiniz, ancak web hosting endüstrisi, en büyük kirleticilerden biridir – hatta havayolu endüstrisine rakip! Ancak, bazı daha iyi web hosting firmalarının not almış ve şimdi aktif yeşil web hem barındırma hizmetleri ve iş uygulamaları barındırma teşvik.

Ancak, tüm yeşil web hosting aynı değildir. İşte benim en sevdiğim yeşil web 2020 için barındırma seçenekleri.

 • Greengeeks
 • InMotion Barındırma
 • HostPapa

GreenGeeks, 2020 yılında yeşil web barındırma için hala endüstri standardıdır.% 300 yenilenebilir enerjiye olan bağlılıkları, Bonneville Çevre Vakfı ile ortaklık kurmaları ve rüzgar enerjisinden yararlanma hikayesinin sadece bir parçasıdır. Ayrıca en iyi web hosting şirketlerinden biri.

InMotion Hosting ve HostPapa da 2020 için en iyi yeşil web hosting seçenekleri.

Web Sitesi Oluşturucu

Wix Barındırma
Çünkü bu gün birçok kişi bir site almak için daha hızlı ve daha kolay bir yol istiyor, web sitesi oluşturucular 2020 yılında popüler bir seçenek olmaya devam ediyor. yalnızca birkaç sayfalık temel bir sitedir, o zaman bu web sitesi oluşturucu seçenekleri dikkate değer.

 • Wix
 • GoDaddy

Bütçe Barındırma

InterServer Web Hosting
Bazı web sağlayıcıları fiyatlarını artırmış olsa da, 2020 yılında hala kaliteli web pazarlık fiyatlarla hosting alabilirsiniz bilmek mutlu olacak. Bütçeniz sıkıysa, barındırma için alışveriş yaparken hatırlamanız gereken anahtar, yalnızca ilk kayıt döneminizin maliyetini değil, aynı zamanda yenileme oranlarınızın maliyetini de dikkate almanızdır..

İşte 2020 için en iyi pazarlık barındırma seçeneklerinden ikisi.

 • arasi
 • Hostinger

InterServer’ın Fiyat Kilidi Garantisi ile yenileme oranlarınız başlangıçta ödediğiniz fiyatla aynıdır ve bu da onları en iyi bütçe barındırma seçeneklerinden biri haline getirir. InterServer ile düşük fiyatlarla mükemmel özellikler, servis ve destek elde edersiniz.

Hostinger sadece ultra düşük kayıt oranlarına sahip olmakla kalmaz, ayda 0,80 kadar ucuz olmakla birlikte, yenileme oranları diğer birçok web barındırma şirketinin tanıtım fiyatlarından daha düşüktür.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map