Yazarlar İçin En İyi Web Hosting

Yazarlar İçin En İyi Web Hosting


Bir kitap yazarıysanız (diğer yayın türlerinin yazarlarının aksine) ve web barındırma arıyorsanız, dikkate alınması gereken bazı ek faktörler vardır. Web sanatçıların diğer türleri için barındırma da sizin için yeterli olabilir, ancak ben aşağıdaki öğeleri dikkate teşvik ediyoruz. Yazar olan birkaç arkadaşım var ve bunlara karşılık olarak, aradıkları bazı temel özellikleri belirleyebildim. Zaman kazandıran ve web sitelerini çevrimiçi hale getirmek yerine yazma, düzenleme ve düzeltme okumalarına daha fazla odaklanmalarına izin veren bir web barındırma seçmek genel birincil hedef olacaktır..

Web SunucusuFiyat Özellikleri
A2 Hosting2.99 $ aylık. – 14,99 $ aylık.Optimize Edilmiş Sayfa Hızları
Bluehost2.95 $ mo. – 5,95 $ aylık.Yeni Başlayanlar İçin WordPress Barındırma
GoDaddy GoCentral5,99 $ aylık. – 19,99 $ aylık.Web Sitesi Oluşturucu
Hareket halinde3,99 $ aylık. – 13,99 $ aylık.Maksimum Hız Bölgesi Teknolojisi
SiteGround3,95 $ mo. – 14,95 $ aylık.Yönetilen WordPress Barındırma
Sürekli İletişimÜcretsiz denemeİnternet sitesi & Pazarlama
Yanıt almakÜcretsiz denemeİnternet sitesi & Pazarlama

Yazarlar için belirli web sitesi gereksinimlerinden bazıları şunlardır:

 • Ucuz Çözüm
 • Birleştirilmesi ve Bakımı Kolay
 • Web Sitesine Trafik çekmek için Bloglama Aracı
 • Tanıtım ve Pazarlama Yolları
 • Diğer Yazarlarla İletişim Kanalları
 • E-posta Bülten Kaydı

Örneğin, şu anda blogu olmayan ancak kendi web sitenizin kitaplarınızı tanıtmasını istiyorsanız, büyük olasılıkla sitenizi minimum düzeyde oluşturabilen hızlı başlangıç ​​web barındırma seçeneklerinden biriyle en iyi durumda olursunuz. çaba. Veya şu anda WordPress.com’da bir blogunuz olduğunu, ancak şimdi bir WordPress.org bağımsız web sitesi ile kendi alan adınıza sahip bir blogunuz olmasını istediğinizi varsayalım, en iyi bahsiniz daha kolay sağlayan kaliteli bir WordPress barındırma planı aramak olacaktır. WordPress.com’dan WordPress.org’a dönüştürme.

Çok sayıda web barındırma seçeneğiyle, önerilerimizi yukarıdaki gereksinimlerle en iyi eşleşen ayrı kategorilere ayırdım. Yukarıdaki özellikleri içeren planları barındırmak söz konusu olduğunda bazı çakışma olduğunu unutmayın. Ve her kategori için birden fazla seçenek var.

Web Sitesi Oluşturucuları ile Hızlı ve Kolay Web Siteleri:

GoDaddy

Bir web sitesini hazırlamanın ve kitaplarınızı tanıtmak için çalışmanın en hızlı ve en kolay yolunu arıyorsanız, iyi haber şu ki, geleneksel bir tam web barındırma planına gitmek yerine bir web sitesi oluşturucuyu tercih edebilirsiniz. Şimdi, bazı değiş tokuşlar var, bu yüzden sonuçta bir hosting planı almak isteyebilirsiniz. Ancak hızlı ve kolay bir web sitesi hedefinizse, işte en sevdiğim web sitesi üreticilerinden ikisi.

GoDaddy’nin GoCentral web sitesi oluşturucusu, temel web sitesi oluşturmak için harika olan Wix’e bir alternatiftir. Aslında GoCentral ile çalışmayı Wix’ten biraz daha kolay buluyorum.

GoDaddy’deki gibi web sitesi geliştiricileri, web sitenizi oluşturma sürecini hızlandırabilir ve basitleştirebilirken, kitaplarınızı tanıtmak ve satmak için eksiksiz bir pazarlama platformu da arıyor olabilirsiniz. Bu durumda, eksiksiz pazarlama çözümleri hakkında aşağıdaki bölüme göz atın.

Bir WordPress.org Sitesini Barındırma İçin:

SiteGround Bluehost

WordPress, mevcut en iyi blog oluşturma platformudur. İster yeni bir blog başlatmak ister bir WordPress.com blogunu dönüştürmek isteyin, barındırma için bazı mükemmel seçenekler vardır. Birçok yazarın zaten Blogger veya başka bir ücretsiz blog sitesi ile bir blogu var. Şu anda WordPress.com kullanıyorsanız, mantıksal yükseltme, kendi alan adınızı almak ve sizin için ayrı bir web sitesi oluşturmak için WordPress.org yazılımını kullanmaktır. Bu durumlarda, WordPress barındırma konusunda uzmanlaşmış bir web barındırıcısı ile en iyisisiniz. Burada, WordPress yazılımına mükemmel müşteri desteği ile birlikte erişim sağlayan web barındırma şirketlerinden başlayarak, WordPress destek personeline sahipken bakım görevlerinizin çoğunu yapacak olan yönetilen WordPress barındırma planlarına kadar birçok seçenek var..

WordPress web sitesi barındırma için SiteGround ve Bluehost benim favorilerimden ikisi – ve her ikisi de WordPress.org tarafından tavsiye ediliyor.

SiteGround muhtemelen deneyimli WordPress kullanıcıları için daha iyi bir seçim olsa da, Bluehost WordPress yeni başlayanlar için biraz daha uygundur. Hem Bluehost hem de SiteGround, WordPress sitenizi oluşturmak için kılavuzlu özellikler sunar; Bluehost ile elde ettiğiniz özelleştirilmiş WordPress panosu daha fazla özelliğe erişim içerir ve kullanımı biraz daha sezgiseldir.

SiteGround gibi Bluehost da mükemmel web sitesi performansı ve çok duyarlı müşteri desteği sağlar. Bluehost, SiteGround ile elde ettiğiniz bazı gelişmiş özellikleri içermese de, daha az pahalıdır.

Daha Hızlı İndirmeler İçin:

InMotion Barındırma A2 Hosting

Birçok yazar şu anda kitaplarını amazon üzerinden satıyor, hatta bazen ücretsiz indirme promosyonları sunuyor. Kendi web sitenizle, Amazon’daki ürünlerinize kesinlikle bağlantılar ekleyebilirsiniz. Örnek indirmeler sağlamak veya diğer multimedya dosyalarını kullanmak istiyorsanız, indirme hızı daha da önemli hale gelir.

Herkes için web barındırma hızlarını ölçmek genellikle zordur. Ancak konum indirme hızlarında önemli bir rol oynar. İdeal olarak, sunucunuzun web sitenizden materyal indiren kişiye olabildiğince yakın olmasını istersiniz. İçerik dağıtım ağları artık indirme sürelerini azaltmada büyük bir rol oynamaktadır; ancak CDN içeren bir web barındırma planı satın almak genellikle çok daha pahalıya mal olacaktır. Alternatif olarak, birden fazla veri merkezine sahip bir web barındırma hizmeti arayabilirsiniz.

InMotion Hosting, Max Speed ​​Zone Teknolojilerini dosya indirme sürelerini büyük ölçüde azaltabilen hem Batı hem de Doğu kıyısında veri merkezleri ile kullanır. InMotion’ı yıllardır kullandım ve hiçbir zaman hız sorunum olmadı. A2 Hosting, hızlı web sitesi barındırma ve WordPress konusunda uzman oldukları için mükemmel bir seçimdir. Barındırma planları bir içerik dağıtım ağı içerir ve optimize edilmiş barındırma ortamları, sayfa yükleme sürelerinizi azaltarak web sitenizi hızlandırabilir.

Hem InMotion hem de A2 Hosting, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla veri merkezi konumu sunar. A2 Hosting ile, kaydolmadan önce yükleme ve indirme hızınızı test edebilirsiniz. Bu sayfaya gidin ve test etmek istediğiniz veri merkezini seçin. İndirmeyi ve yüklemeyi deneyebilirsiniz. Emin değilseniz hangi veri merkezinin seçileceğini bulmak için harika bir yoldur.

Eksiksiz Pazarlama Çözümü İçin

Sürekli İletişim Yanıt almak

Web sitenizi çalışır duruma getirdikten sonra, kitap satışlarınızı artırmak için ek pazarlama araçlarına ihtiyacınız olduğuna karar verebilirsiniz. Eh, sadece hızlı ve kolay bir şekilde web sitenizi oluşturmanıza izin vermekle kalmayıp, aynı zamanda daha fazla kitabınızı etkili bir şekilde tanıtmak ve satmak için ihtiyacınız olan her şeyi dahil eden artan sayıda yazılım platformu olduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız..

Örneğin, GetResponse ve Sürekli İletişim ile yalnızca web sitesi oluşturma yeteneğiniz yoktur, aynı zamanda e-posta listelerinizi oluşturmak için e-posta pazarlaması ve kaydolma formları da alırsınız. GetResponse ile daha da iyi satış tanıtımı için açılış sayfaları ve satış hunileri de oluşturabilirsiniz.

Birden Çok Web Sitesi için:

Farklı konu alanları hakkında yazıyorsanız, ayrı web siteleri kurmak isteyebilirsiniz. Birden fazla siteyi işlemek için web barındırma arıyorsanız, Birden Çok Alan için En İyi Web Barındırma başlıklı makaleme göz atın.

Kendi Kitaplarınız Kendi Web Sitenizi Hak Ediyor

Kitaplarınızı yazmak için çok çalıştığınız için, kendi web sitenizden tanıtılmayı hak ettikleri mantıklı. Kendi sitenize sahip olmak size ve işinize daha fazla maruz kalma ve daha fazla profesyonellik kazandırabilir. Ve, ne kadar basit veya sofistike olursa olsun, web sitenizin olması gereken mükemmel seçenekler bol orada tüm fiyat seviyelerinde hosting kaliteli web satın almak için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map