SiteGround vs Liquid Web (Mayıs 2020)

Sıvı-ağ-vs-SiteGround


SiteGround, Liquid Web ile nasıl karşılaştırılır? Bu karşılaştırmada SiteGround ve Liquid Web karşılaştırması, daha uygun fiyatlı bir WordPress barındırma seçeneğinin en iyi premium yönetilen WordPress barındırma çözümlerinden biriyle ne kadar iyi eşleştiğini görüyoruz. Liquid Web ekstra paraya değer mi, yoksa SiteGround aradığınız kaliteli WordPress hostingini sağlayabilir mi? Her ikisindeki deneyimlerime dayanarak başa baş eşleme analizimizle daha yakından bakalım.

SiteGround vs Liquid Web Detayları

Kazanan

CategorySiteGroundSiteGroundLiquid WebSıvı bir webYorumlar
Kurmak kazanan
Kontrol Paneli kazanan
Veri merkezleri kazanan SiteGround’un Chicago IL, Amsterdam NL, Singapur SG ve Londra İngiltere’de veri merkezleri vardır.
Web Sitesi Hızı kazanan Aşağıya bakınız
Güvenlik özellikleri kazanan SiteGround Ücretsiz SSL ve Anti-Hack Sistemleri sağlar
Veri Yedekleme ve Geri Yükleme kazanan Liquid Web ile 30 Gün dışında Otomatik Günlük Yedeklemeler ve sınırsız manuel yedekleme özelliği elde edersiniz.
Otomatik güncellemeler kazanan SiteGround Otomatik Eklenti Güncellemeleri sağlar ve Büyük ve Küçük Temel Güncellemeler üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
Sunucular kazanan
kazanan
WordPress Geliştirme kazanan Liquid Web, birden fazla siteyi yönetmek için iThemes Sync’i içerir.
SSL kazanan kazanan Kravat. Her ikisi de Ücretsiz Let’s Encrypt SSL sağlar.
Hosting Özellikleri kazanan SiteGround, cPanel işlevselliği ve Sınırsız E-posta içerir.
kaynaklar kazanan
sahneleme kazanan Aşağıya bakınız
Müşteri desteği kazanan Aşağıya bakınız
Para iade garantisi kazanan Pro-Oy
Fiyat değeri kazanan

Web Sitesi Hızı ve Performansı

Liquid Web, gördüğümüz en hızlı web sitesi hız sürelerinden bazılarını yayınlamış olsa da, SiteGround daha da iyiydi! SiteGround’un hosting platformları ile devam eden yeniliği, SuperCacher teknolojisi ve en güncel PHP sürümü ile birlikte şaşırtıcı web sitesi hızı üretir. Aşağıdan başa test sonuçlarımıza bir göz atın. Sıvı Web yine mükemmeldi. Ancak SiteGround üstündü.
SiteGround-vs-sıvı web hızlı test sonuçları

Web Sitesi Hazırlama

Liquid Web ve SiteGround web barındırma ile evreleme içerir. Ve şaşırtıcı bir şekilde, Liquid Web, yönetilen bir WordPress barındırma planındaki en etkileyici özelliklerden bazılarını sağlamasına rağmen, aşamalandırma söz konusu olduğunda, aslında SiteGround’un uygulanmasını tercih ediyorum. Hem Liquid Web hem de SiteGround ile web sitenizin bir hazırlama kopyasını kolayca oluşturabilirsiniz, ancak SiteGround, hazırlama sitenizdeki değişiklikleri canlı prodüksiyon WordPress sitenize geri taşımayı kolaylaştırır. Buna karşılık, Liquid Web ile geçiş eklentilerini indirmeniz ve ardından değişikliklerinizi canlı hale getirmek için bunu kullanmanız gerekir. Bu nedenle, SiteGround bu kategoride kazanan.

Veri Yedekleme ve Geri Yükleme

SiteGround her zaman hostingleri ile birlikte otomatik veri yedeklemeleri içerir. Ayrıca, son zamanlarda isteğe bağlı yedeklemeler oluşturma yeteneği dahil ederek yedekleme ve geri yükleme özelliklerini geliştirdiler. Bununla birlikte, talep kopyalarında 5 adet ile sınırlandırılmıştır ve yalnızca GoGeek üst düzey planlarına ücretsiz olarak dahildir. SiteGround’un StartUp ve GrowBig barındırma planlarıyla ek bir ücret ödemeniz gerekir.

Liquid Web, mevcut en iyi web sitesi yedekleme ve geri yükleme özelliklerinden birini sağlar. Site dışında depolanan günlük otomatik yedeklemeler alırsınız. Ayrıca, istediğiniz zaman manuel olarak bir yedek oluşturabilirsiniz. Liquid Web, tüm barındırma planlarıyla birlikte yedeklerini ve geri yüklemelerini içerir. Ayrıca, belirli sayıda isteğe bağlı yedeklemeyle sınırlı değilsiniz. Bu nedenle, Liquid Web bu kategorideki SiteGround’u dışlıyor.

Müşteri desteği

Mükemmel müşteri desteği sağlamak hem Liquid Web’in hem de SiteGround’un temel hedefidir. Bu ana bilgisayarların her birinden olağanüstü yanıt süreleri yaşadım. Aynı şekilde, sorun çözümleriyle ilgili herhangi bir sorun yaşamadık. SiteGround’un müşteri hizmetleri temsilcileri için en titiz eğitim programlarından birine sahip olduğunu ve ayrıntılara verilen ekstra dikkatin kesinlikle sağladıkları nazik ve yardımcı yardımda sürekli olarak ortaya çıktığını söyleyeceğim. Bu nedenle, destek konusunda SiteGround’a avantaj sağlıyoruz.

SiteGround
SiteGround

Planları:

 • Başlangıç ​​(3.95 $ mo.)
  1 Web Sitesi / 10GB Depolama
 • GrowBig (5,95 dolar)
  Sınırsız Web Sitesi / 20GB Depolama
 • GoGeek (11,95 $ aylık)
  Sınırsız Web Sitesi / 30GB Depolama

Veri merkezleri: Chicago IL, Amsterdam NL, Singapur SG, Londra İngiltere
Ücretsiz Domain ?: Hayır
Para iade garantisi: 30 gün

SiteGround’u Seçmenin Avantajları:

 • Daha Hızlı Web Sitesi Hızları.
 • Üç kıtadaki sunucular.
 • İçerik dağıtım ağı dahil.
 • Yönetilen WordPress ve Joomla hizmetleri mevcut.
 • Kurum İçi SuperCacher hizmeti dahildir.
 • WordPress Otomatik Güncelleştirmeler Üzerinde Daha Fazla Kontrol.
 • Otomatik Eklenti Güncellemeleri.
 • cPanel ve Softaculous İşlevselliği.
 • Sınırsız E-posta Hesabı.
 • Hızlı ve duyarlı canlı sohbet desteği.

SiteGround Hakkında Daha Fazla Ayrıntı İçin Tıklayın

Sıvı bir web
Liquid Web

Planları:

 • Kişisel (29 $ mo.)
  1 Web Sitesi / 20GB Depolama
 • Serbest çalışan (69 $ mo.)
  4 Web Sitesi / 40GB Depolama
 • Profesyonel (99 dolar)
  10 Web Sitesi / 100GB Depolama
 • İşyeri (149 $ mo.)
  25 Web Sitesi / 150GB Depolama

Veri merkezleri: Lansing, Michigan; Phoenix, AZ; Amsterdam, EUR
Ücretsiz Domain ?:: Hayır
Para iade garantisi: Pro-Oy

Sıvı Ağ Seçmenin Avantajları:

 • Lüks Yönetimli Hosting konusunda uzmanlaşın
 • Otomatik Eklenti Güncellemeleri
 • % 100 Çalışma Süresi Garantisi
 • Otomatik Görüntü Sıkıştırma
 • İThemes Sync ile Birden Çok Siteyi Yönetme
 • iThemes Güvenlik Pro
 • Sayfa Görüntüleme Sınırı Yok
 • 30 Gün Dışında Otomatik Günlük Yedeklemeler
 • Tam Sunucu Erişimi

Liquid Web Hakkında Daha Fazla Ayrıntı İçin Tıklayın

Öneri

Başlamak için şu soruyu sorduk: Daha ucuz bir yönetilen WordPress barındırma planı, en üst düzey premium WordPress barındırma çözümüyle rekabet edebilir mi? Cevabın kocaman bir evet olduğu ortaya çıktı! SiteGround sadece Liquid Web’e karşı değil, aynı zamanda hostinglerinin birçok alanda üstün olduğunu düşünüyoruz..

Liquid Web gerçekten de yüksek kaliteli bir WordPress hosting sağlayıcısıdır. Birçok sitede çalışması gereken bir geliştirici veya WordPress ajansıysanız, Liquid Web’in iThemesSync’i içermesi ve diğer geliştirici özellikleri ile daha iyi bir seçim olacaktır.

Ancak, diğer tüm durumlar için SiteGround’u öneriyoruz. SiteGround’un üstün web sitesi hızı ve müşteri desteği, çok daha düşük bir maliyetle sağladıkları diğer tüm yönetilen barındırma özellikleriyle birlikte, bu karşılaştırmada onları kazanan yapar. Aşağıdaki SiteGround inceleme puanlarımıza bakın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector