Geriausia fotografų interneto priegloba 2020 m

geriausias internetinis priegloba fotografams


Norite sukurti savo fotografijos svetainę? Dabar yra daugiau galimybių nei bet kada fotografuoti profesionalius ir mėgėjus, kurie nori pasidalyti savo vizija ir reklamuoti savo paslaugas. Man, kaip fotografui, tai tikrai yra artima tema. Taigi, pažvelkime į Geriausia fotografų žiniatinklio priegloba 2020 m.

Fotografijos žiniatinklio priegloba: į ką reikia atsižvelgti

Pirmiausia turime apsižvalgyti, kokius daiktus turėtumėte apsvarstyti prieš kurdami savo fotografijos svetainę. Čia yra keletas svarstymų, nuo kurių reikėtų pradėti.

Koks yra jūsų fotografijos svetainės pagrindinis tikslas?
Ar ši svetainė skirta fotografijos verslui, ar pomėgiui? Jei norite, kad jūsų fotografijos verslas būtų įtrauktas į savo klientų funkcijas, tokias kaip įrodymai ir užsakymai? Arba jūs tikrai norite tik reklamuoti ir reklamuoti savo verslą, kad įsigytumėte klientų? Jei esate fotografas mėgėjas ir norite parodyti savo darbus, ar jums reikia nuotraukų saugojimo galimybių?

Kiek laiko norite skirti savo svetainės kūrimui?
Ar jums patinka tikras internetinės svetainės kūrimo procesas ir turite bent šiek tiek patirties svetainėje? Ar tikrai norite tiesiog greito ir lengvo būdo kaip įmanoma greičiau prisijungti prie interneto internete?

Koks yra jūsų svetainės biudžetas?
Kiek jūs ketinate išleisti savo svetainėje? Atsižvelgiant į jūsų atsakymus į kai kuriuos kitus aukščiau pateiktus klausimus, jums gali tekti pasirinkti brangiausią prieglobos planą. Visais kainodaros lygiais yra daugybė gerų pasirinkimų.

Žiniatinklio priegloba vs interneto saugykla

Prieš įsigilindami į žiniatinklio prieglobos ir svetainių specifiką, trumpai palieskime tai, ko šis straipsnis neapima. Mačiau daugybę fotografijos žiniatinklio prieglobos straipsnių, kuriuose yra tokios parinktys kaip 500 pikselių ir „Flickr“. Tačiau aš manau, kad tai daugiau nuotraukų saugojimo paslaugos, o ne žiniatinklio priegloba jūsų svetainėje. Nors 500 pikselių ir „Flickr“ yra puikūs už tai, ką jie siūlo, tai nėra tai, apie ką mes čia svarstome.

Žiniatinklio priegloba vs svetainių kūrimo priemonė

Kitas skirtumas, kurį turime padaryti, yra žiniatinklio priegloba ir svetainių kūrėjai. Šiomis dienomis yra keletas kompanijų, siūlančių svetainių planus, kurie yra teisėta alternatyva tradiciniam interneto prieglobai. Abi galimybės turi savo privalumų. Paprastai žiniatinklio prieglobos planas suteikia daugiau galimybių ir valdymą svetainių kūrėjui (pvz., „Wix“, „SquareSpace“ ir kt.), Tačiau tam reikia daugiau laiko ir pastangų. Su svetainių kūrėjais dažniausiai būna atvirkščiai, mažiau kontroliuojama, bet kur kas greičiau sukuriama svetainė.

Žiniatinklio prieglobos pranašumai

 • Daugiau svetainių kūrimo parinkčių
 • Geresnė svetainės kontrolė
 • Geresnė vertė
 • Įtraukti visi internetiniai įrankiai (el. Paštas ir kt.)
 • Lengviau perkelkite savo svetainę

Svetainių kūrimo priemonės pranašumai

 • Greitesnis svetainių kūrimas
 • Reikia mažiau jūsų laiko
 • Specialios fotografo parinktys

Fotografų interneto prieglobos funkcijos

Taigi, jei norite tradicinio žiniatinklio prieglobos plano, kokių funkcijų turėtumėte ieškoti? Manau, kad svarbiausia yra jūsų prieglobos planas.

Neribotas saugojimas ir duomenų perdavimas
Turėdami visus vaizdus, ​​kuriuos galbūt norėsite įkelti ir įtraukti į savo svetainę, tikrai nenorite, kad būtų ribojama internetinė erdvė ar pralaidumas. Laimei, nėra taip sunku rasti prieglobos planus, kurie leistų jums neišmatuotą saugojimą ir duomenų perdavimą.

Svetainės greitis
Tinklalapio sparta yra svarbi visoms svetainėms. Fotografijos svetainėse tai tampa dar svarbiau. Vėlgi, turėdami visas nuotraukas, kuriose gali būti jūsų svetainė, norite įsitikinti, kad svetainė įkeliama pakankamai greitai, kad jūsų svetainės lankytojai ir jūsų potencialūs klientai.

Turinio pateikimo tinklas
Turinio pateikimo tinklas (arba CDN) gali padėti pagerinti jūsų svetainės greitį ir puslapio įkėlimo laiką. Turinio pateikimo tinklai yra ypač veiksmingi, kai savo svetainėje turite daug statinio turinio (pvz., Nuotraukų). Naudodamiesi CDN, jūsų turinį galima laikyti skirtinguose serveriuose visame pasaulyje, kad kai kas nors bandytų patekti į jūsų svetainę, jūsų turiniui (šiuo atveju nuotraukoms) būtų galima patekti iš serverio, esančio arčiau jų vietos – tokiu būdu sutrumpinant jų svetainės įkėlimo laiką..

Duomenų atsarginė kopija ir atkūrimas
Kurdami atsarginę savo svetainės duomenų kopiją, taip pat turite geriausią gynybą nuo atakų jūsų svetainėje. Nors visada turėtumėte atlikti atsargines atsarginių kopijų darymo svetainėse atsargines kopijas, jei norite, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga, turėtumėte pasirinkti žiniatinklio prieglobos planą, į kurį įeina automatinės kasdieninės jūsų svetainės atsarginės kopijos. Turėdami atsargines savo svetainės kopijas, kurias galėsite atkurti, sutaupysite daug laiko, užuot iš naujo sukūrę visą savo svetainę.

Svetainių sauga
Nors jūsų svetainės atsarginės kopijos kūrimas yra geriausia jūsų saugumo priemonė, taip pat norite įsitikinti, kad į jūsų žiniatinklio prieglobos planą įtrauktos saugos funkcijos, tokios kaip kenkėjiškų programų nuskaitymas, DDoS švelninimas ir kitos aktyvios saugumo priemonės. Nors niekada negalite visiškai užkirsti kelio savo svetainei įsilaužti, tikrai yra saugumo funkcijų, kurios gali jus kuo labiau apsaugoti..

Kelios svetainių platformos
Kadangi vienas iš tradicinio interneto prieglobos plano pranašumų yra didesnis turinio valdymas, turėtumėte įsitikinti, kad žiniatinklio priegloboje yra kelios svetainių platformos, kuriomis galite naudotis. Be abejo, aš rekomenduočiau, kad į jūsų prieglobos planą būtų įtrauktos pagrindinės turinio valdymo sistemos, tokios kaip „WordPress“, „Joomla“ ir „Drupal“. Bet aš taip pat rekomenduočiau naudoti „cPanel“ prieglobos paketą, kuriame yra daug kitų interneto programų, kuriomis galite naudotis. Tokiu būdu nesate prisijungę prie vienos sistemos.

Web hostingo rekomendacijos fotografams

Gerai, todėl pažvelkime į fotografų žiniatinklio prieglobos rekomendacijas. Nors yra daug gerų variantų, aš čia pasirinkau tris žiniatinklio prieglobas, kurias ne tik laikau geriausiomis fotografijos svetainėse, bet ir kurias asmeniškai naudoju jau daugelį metų.

„GreenGeeks“

„greengeeks“ internetinis priegloba fotografams

„GreenGeeks“ savybės:

 • „PowerCacher“ technologija
 • 5 duomenų centrų pasirinkimas
 • Greitas klientų aptarnavimo palaikymas
 • Neribota vieta diske ir pralaidumas
 • „Free Let’s Encrypt“ „Wildcard“ SSL
 • Nemokamas „Cloudflare“ CDN
 • Naktinės duomenų atsarginės kopijos
 • Varoma 300% atsinaujinančios energijos
 • Hostingo sąskaitos izoliacija
 • Aktyvus serverio stebėjimas
 • Realaus laiko saugos nuskaitymas
 • Patobulinta apsauga nuo šlamšto
 • Nemokamas domeno vardas

Nors „GreenGeeks“ gali būti geriausiai žinoma kaip ekologiškiausia žiniatinklio prieglobos įmonė, jie taip pat yra mano rekomendacija įvairių tipų svetainėms, įskaitant fotografijos svetaines..

„GreenGeeks“ turi vieną iš geriausių žiniatinklio prieglobos platformų, kuri yra optimizuota greičiui ir aktyviam saugumui. Jų „PowerCacher“ technologija kartu su optimizuotais „LiteSpeed“ ir „MariaDB“ serveriais užtikrina puikų našumą, ypač turinio valdymo sistemoms, tokioms kaip „WordPress“. Skirtingai nuo kitų žiniatinklio prieglobų, naudodamiesi „GreenGeeks“ gausite nemokamą pakaitos SSL. O naudodami „Ecosite Premium“ planą, gausite nemokamą „GobalSign Premium Wildcard SSL“, kad dar labiau apsaugotumėte. „GreenGeeks“ saugumas taip pat puikus, naudojant aktyvų serverio stebėjimą ir realaus laiko saugos nuskaitymą.

Kalbant apie klientų palaikymą, „GreenGeeks“ suteikia greitą reagavimo laiką ir naudingą pagalbą prireikus.

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie „GreenGeeks“

„Bluehost“

„Bluehost“

„Bluehost“ savybės:

 • Automatinis „WordPress“ diegimas
 • Patogus vartotojui „WordPress“ svetainės kūrimas
 • Individualizuota „WordPress“ informacijos suvestinės sąsaja
 • Spektaklio kaupimas
 • Automatinis „WordPress“ papildinio ir temos atnaujinimas
 • Įdiegta svetainė
 • Reaktyvus klientų aptarnavimas telefonu, el. Paštu ir tiesioginiais pokalbiais
 • Greitas svetainės teikimas
 • Nemokamas šifruotas SSL
 • Nemokamas „SiteLock“ CDN

Kalbant apie „WordPress“ prieglobą, „Bluehost“ ne tik rekomenduoja „WordPress.org“, jie taip pat yra vienas iš mano geriausių pasirinkimų, ypač naujiems „WordPress“ svetainių savininkams. „Bluehost“ pateikia daugiau patarimų kuriant savo pirmąją „WordPress“ svetainę. Jie sukūrė puikų, lengvai naudojamą, pritaikytą „WordPress“ prietaisų skydelį, leidžiantį greitai rasti ir pasiekti visas svarbias funkcijas, kurių jums reikia dirbant svetainėje..

„Bluehost“ taip pat padarė keletą reikšmingų patobulinimų, susijusių su jų žiniatinklio priegloba, savybėmis, našumu ir palaikymu. Mano testavimo metu interneto sparta ir našumas yra žymiai geresni nei ankstesniais metais. Be to, žymiai pagerėja klientų aptarnavimo atsako laikas. Tiesioginių pokalbių palaikymo reakcija man beveik visada buvo greita.

Jei norite naudoti kitą žiniatinklio programą nei „WordPress“, „Bluehost“ taip pat teikia vieną iš geriausiai tinkintų „cPanel“ sąsajų, kurias mačiau.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Bluehost“, spustelėkite čia

„InMotion Hosting“ valdo „WordPress“

„InMotion“ valdoma „WordPress“ priegloba

 • „Max Speed ​​Zone“ technologija
 • Iš anksto įdiegti „WordPress“ ar „Joomla“
 • Apima „BoldGrid“ svetainių kūrimo priemonę
 • Reaktyvus klientų aptarnavimas
 • 90 dienų pinigų grąžinimo garantija

Aš esu „InMotion Hosting“ klientas daugiau nei 10 metų. Jų „Business Power“ ir „Pro“ planuose yra neribota saugykla ir pralaidumas kartu su daugiau serverio išteklių. Naudodamiesi „InMotion“, jūs gaunate jų „Max Speed ​​Zone“ technologiją, kuri gali suteikti jums žymiai padidintą svetainės greitį, kai jūsų vieta yra greičio zonos zonoje..

Tačiau norint pagerinti fotografų „WordPress“ prieglobos patirtį, aš rekomenduoju „InMotion“ valdomus „WordPress“ prieglobos planus. Didesnis serverio talpyklos išsaugojimas, valdomi atnaujinimai ir sauga yra greitesni.

„InMotion“ ypač tinka „WordPress“ svetainėms, ir jūs netgi galite jas iš anksto įdiegti „WordPress“ jums pateikdami užsakymą. „WordPress“ vartotojams naudodamiesi savo „InMotion Hosting“ planu, jūs taip pat pasieksite „BoldGrid“ svetainės kūrėją. „BoldGrid“ supaprastina ir pagreitina interneto svetainių kūrimo procesą, kartu suteikiant jums populiarias „WordPress“ funkcijas. Kadangi „InMotion Hosting“ yra oficialus „BoldGrid“ pagrindinis kompiuteris (iš tikrųjų jie buvo labai svarbūs kuriant produktą), jūs gausite geriausią palaikymą šiam svetainės kūrėjui. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „BoldGrid“, skaitykite kitame tinklalapių kūrėjų skyriuje.

Spustelėkite čia norėdami sužinoti daugiau apie „InMotion Hostingas“

Tinklalapių kūrėjų rekomendacijos fotografams

Jei nusprendėte, kad fotografijos svetainėje verčiau naudojatės svetainių kūrimo priemone, pateikiame geriausius rekomenduojamus variantus.

„BoldGrid“

„Foldgrid“ - fotografams

„BoldGrid“ ypatybės „Nuvilkite“ ir „nuleiskite“ sąsają
Neribotas puslapių skaičius
Suderinamas su „WooCommerce“
Integruotų formų funkcionalumas
Išplėstinis internetinių dienoraščių kūrimas ir paskelbimas
Integruotos sustojimo / smėlio dėžės svetainės
Aukščiausios kokybės SEO papildinys
„Premium“ atsarginės kopijos papildinys
Išplėstinis vaizdų redagavimas

 • Lengvas ir greitas „WordPress“ svetainių kūrimas
 • Fotografijos temos
 • Geresnė kontrolė ir nuosavybė nei su kitais svetainių kūrėjais
 • „WordPress“ funkcionalumas
 • Gali būti naudojamas su bet kuria „WordPress“ žiniatinklio priegloba

„BoldGrid“ nėra jūsų vidutinis svetainių kūrėjas. Kaip aprašėme aukščiau, tai yra „WordPress“ pagrįstas svetainių kūrėjas, leidžiantis lengvai kurti profesionaliai atrodančias svetaines. Tarp daugybės „BoldGrid“ tinklalapių temų yra daugybė fotografijos šablonų. Didelis „BoldGrid“ naudojimo pranašumas yra tas, kad jis teikia interneto svetainių kūrėjų, tokių kaip „Wix“ ar „SquareSpace“, pranašumus, tačiau suteikia „WordPress“ galią, taip pat geresnį jūsų svetainės valdymą ir nuosavybės teises..

Kadangi „BoldGrid“ iš tikrųjų yra „WordPress“ papildinių rinkinys, galite naudoti jį su bet kuria žiniatinklio priegloba, palaikančia „WordPress“. Tačiau norint sklandžiausio patyrimo, rekomenduočiau pasirinkti oficialų „BoldGrid“ pagrindinį kompiuterį, pavyzdžiui, „InMotion Hosting“.

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie „BoldGrid“

SmugMug

tepinėlis

„SmugMug“ savybės Jūsų tinkinama svetainė
Neribotas nuotraukų ir vaizdo įrašų įkėlimas
Jautrus dizainas – pritaikomas mobiliesiems, planšetiniams kompiuteriams ir monitoriams
Nemokama programa mobiliesiems, kurią galite redaguoti, archyvuoti ir bendrinti keliaudami
Visiškai priegloba, neribotas srautas
Įdėkite nuotraukas ir vaizdo įrašus į kitas svetaines
Pridėkite nuotraukų ir sinchronizuokite visą savo biblioteką iš „Lightroom“
Peržiūrėkite išsamią statistiką ir analizę
Naudokite patikimus SEO įrankius, įskaitant metažymas ir XML svetainių schemas
24/7 realių žmonių palaikymas
Derinkis ir mokykis naudodamas vaizdo įrašus
Išnaudokite visas savo paskyros galimybes naudodamiesi išsamiu pagalbos centru
Dalyvaukite tiesioginiuose internetiniuose „SmugMug“ mokymo renginiuose
Sukurkite visiškai asmeninį pagrindinį puslapį
Paprastas tinkinimas, nuleidžiant ir nuleidžiant
Įdėkite savo logotipą ar prekės pavadinimą į savo svetainę
21 ir daugiau modernių, paruoštų dizaino šablonų
Kurkite pasirinktines temas naudodami savo šrifto ir spalvų derinius
Naudokite savo domeną
Pasirinktinis pritaikymas naudojant HTML ir CSS
Lengvas jūsų nuotraukų ir svetainės tvarkymas
Kiekvienas vaizdas pagrįstas „Amazon Web Services“
Debesis saugykloje suteikia prieigą bet kur ir bet kada
Autorinės teisės visada yra jūsų
Bet kuriuo metu atsisiųskite originalias nuotraukas ir galerijos atsargines kopijas
Apsaugokite slaptažodžiu aplankus, galerijas, puslapius ar visą jūsų svetainę
Rodykite aplankus, galerijas ir puslapius tik tiems, su kuriais bendrinote nuorodą
Bet kurį aplanką, galeriją ar puslapį padarykite visiškai privatų
Norėdami apsaugoti vaizdus, ​​pridėkite pasirinktinių vandens ženklų
Sukurkite intelektualias galerijas automatizuotoms kolekcijoms
Bendrinkite per „Facebook“, „Twitter“, „Google+“ ir dar daugiau
Nemokama programa mobiliesiems, kurią galite redaguoti, archyvuoti ir bendrinti keliaudami
Užsisakykite spaudinius ir gaminius profesionalioje spausdinimo laboratorijoje tiesiai iš savo svetainės
Visiškai priglobtas krepšelis ir kasos
Įskaitytas kreditinių kortelių apdorojimas ir klientų aptarnavimas
Pirkite nuotraukų knygas, įrėminimą ir kt. Iš kelių pardavėjų
Pristatykite bet kur
Vykdykite užsakymus geriausiose laboratorijose: „Bay Photo“, WHCC, „EZPrints“ ir „Loxley“ (JK)
Sukurkite pasirinktinę kainodarą ir gaukite pelno iš daugiau nei 1 000 spaudinių ir gaminių
Priimkite užsakymų pasaulio valiutas (USD, CAD, GBP, EUR, AUD, JPY, CHF, NZD, SEK, HKD)
Parduokite skaitmeninių vaizdų ir vaizdo įrašų parsisiuntimą
Įgalinkite įrodymų atidėjimą ir pridėkite galutinius redagavimus prieš pristatydami
SEO optimizuota svetainė
Gaukite įžvalgų apie žiūrinčiojo elgesį naudodami integruotą statistiką ir analizę

 • Fotografijos specialiosios interneto svetainė
 • Vykdykite savo fotografijos verslą internete
 • Leisti klientams peržiūrėti nuotraukas internetu
 • Neribota nuotraukų saugykla
 • Apribokite arba suteikite prieigą prie nuotraukų kaip norite
 • Prisijunkite prie „Adobe Lightroom“, kad pagerintumėte darbo eigą
 • Užsisakykite spaudinius internetu iš „Photo Labs“

Be jokios abejonės, didžiausia fotografų interneto priegloba / svetainė yra „SmugMug“. „SmugMug“ yra skirtas visų lygių fotografams ir siūlo visų tipų fotografavimo svetainių planus. Yra sprendimų tiems iš jūsų, kurie tiesiog nori parodyti kai kuriuos savo darbus ir turi saugią vaizdų saugyklą, taip pat yra profesionalių fotografų, norinčių vykdyti savo verslą internete, svetainių..

„SmugMug“ turi keletą gražiausiai atrodančių fotografijos svetainių šablonų. Jūsų nuotraukos gali būti saugiausioje saugomoje debesų saugykloje. O „SmugMug“ yra nuostabu tai, kad galite leisti prieigą prie nuotraukų tik tiems, kuriems, jūsų manymu, turėtų būti leista jas peržiūrėti. Norėdami užtikrinti didesnį saugumą, taip pat galite naudoti vandens ženklus ir slaptažodį.

Tačiau būtent „fotografijos verslo“ dalykai iš tiesų atskiria „SmugMug“ nuo konkurencijos. „SmugMug“ apima visas funkcijas, kurių jums reikia fotografijos verslui vykdyti. Su „SmugMug“ galite įtraukti individualius kainų sąrašus savo klientams. Galite leisti klientams pasirinkti ir atsisiųsti savo nuotraukas internete. Be to, galite parduoti savo nuotraukas ir skaitmeninius atsisiuntimus naudodamiesi pirkinių krepšeliu ir patikros procesu.

„SmugMug“ taip pat padeda naudotis jūsų darbo eigos sistema. Jei norite įkelti ir tvarkyti nuotraukas, galite prisijungti prie „Adobe Lightroom“ naudodami papildinį. O jei naudojatės fotolaboratorijomis, tokiomis kaip „whcc“ ar „BayPhoto.com“, turite prieigą prie jų per „SmugMug“.

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie „SmugMug“ ir gauti nemokamą 14 dienų bandomąją versiją

Fotografų žiniatinklio prieglobos rekomendacijos

„Web HostPriceSolution“
A2 priegloba A2 talpinimas 2,99 USD per mėnesį. – 14,99 USD per mėnesį. Svetainių talpinimas
„Bluehost“ „Bluehost“ 2,95 USD per mėnesį. Svetainių talpinimas
„InMotion“ talpinimas „InMotion“ talpinimas 6,99 USD per mėnesį. – 19,99 USD, mėn. Svetainių talpinimas
Boldgrid „BoldGrid“ 3,99 USD per mėnesį. – 13,99 USD per mėnesį. „WordPress“ svetainių kūrimo priemonė
SmugMug SmugMug 12,50 USD per mėnesį. – 25,00 USD mėn. Speciali fotografijos platforma
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector