Geriausias „Blogger“ priegloba 2020 m

geriausias tinklaraštininkų priegloba


Jei jums reikia savo internetinio dienoraščio prieglobos, skaitykite toliau ir sužinokite, kurį žiniatinklio prieglobą turėtumėte pasirinkti. Nepaisant to, ką kai kurie gali pamanyti, internetiniai dienoraščiai vis dar yra labai populiari priemonė keistis informacija ir idėjomis. Šiame straipsnyje apžvelgiame geriausią „Blogger“ prieglobą 2020 metams.

Nors yra daugybė internetinių dienoraščių platformų, „WordPress“ yra bene populiariausia. Taigi šiame tinklaraštininkų prieglobos straipsnyje daugiausia dėmesio skirsiu „WordPress“ funkcijoms ir pranašumams. Pirmiausia pažvelkime į tai, ką WordPress.org rekomenduoja atsižvelgiant į reikalavimus ir prieglobą. Tuomet pateiksiu 3 populiariausias tinklaraštininkų prieglobos rekomendacijas. Kadangi turiu asmeninės patirties naudojant visas žiniatinklio prieglobos įmones, į kurias žiūrėsime čia, galiu pasakyti iš pirmų rankų, kas yra gerai ir kas ne taip gerai apie kiekvieną kompiuterį.

Jei konkrečiai ieškote valdomo „WordPress“ prieglobos sprendimo, peržiūrėkite atnaujintą vadovą čia.

Ką rekomenduoja „WordPress“?

„WordPress.org“ pateikia tris pagrindines prieglobos rekomendacijas:

Tinkama PHP versija
Pavyzdžiui, šiuo metu jie pateikia PHP 7.3 ar naujesnę versiją. Jūsų naudojama PHP versija gali labai pakeisti jūsų svetainės našumą. Pavyzdžiui, naujovinimas į PHP 7 žymiai padidina ankstesnių versijų spartą. Dėl PHP svarbos „WordPress“ aš visada ieškau interneto prieglobos, kuri pateiktų naujausias PHP versijas su jų prieglobos planais.

Tinkama „MySQL“ arba „MariaDB“ versija
Pavyzdžiui, šiuo metu jie pateikia „MySQL 5.6“ ar naujesnę versiją ir „MariaDB 10.0“ ar naujesnę versiją. Kaip ir PHP, gera žiniatinklio priegloba turėtų stengtis pateikti naujausią jūsų duomenų bazės programinės įrangos versiją.

HTTPS palaikymas
Kadangi interneto svetainių saugumas kelia tokį susirūpinimą, o šiomis dienomis pabrėžiant „Google“ ir interneto naršyklių „https“, SSL įdiegimas yra dar svarbesnis visiems, įskaitant „WordPress“ svetaines. Nors visi žinomi internetiniai kompiuteriai gali palaikyti https, tai, ko iš tikrųjų norite ieškoti, yra žiniatinklio prieglobos planas, kuriame yra nemokami SSL sertifikatai. Vis daugiau žiniatinklio prieglobų dabar siūlo nemokamus „Let’s Encrypt“ SSL sertifikatus, leidžiančius naudoti https be papildomų mokesčių.

Pagrindinės tinklaraštininkų prieglobos funkcijos

Derinant aukščiau pateiktus „WordPress.org“ pasiūlymus su mano paties rekomendacijomis tinklaraštininkams, čia pateikiamos pagrindinės funkcijos, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis žiniatinklio prieglobą.

 • „WordPress“ išankstinis diegimas arba diegimas vienu spustelėjimu
 • Naujausia PHP ir MySQL versija
 • Optimizuotas svetainės greitis ir saugumas
 • Pažangi talpyklos technologija
 • Turinio pateikimo tinklas (CDN)
 • Nemokami SSL sertifikatai
 • Automatinės duomenų atsarginės kopijos
 • Automatiniai atnaujinimai
 • Reaktyvus klientų aptarnavimas

Taigi, kas yra geriausias tinklaraštininkų priegloba?

Turėdami tiek daug „WordPress“ prieglobos parinkčių, šiuo straipsniu apžvelgsime tris žiniatinklio prieglobos įmones, kurias rekomenduoja „WordPress.org“. Tada papildomai pateiksiu savo tris mėgstamiausias tinklaraštininkų prieglobos parinktis.

Tarp šių šešių rekomenduojamų interneto prieglobos įmonių tikrai turėtumėte sugebėti rasti tinkamą tinklaraštininkų prieglobos sprendimą.

„WordPress.org“ rekomendacijos

„WordPress.org“ pateikia tik tris „WordPress“ žiniatinklio prieglobos rekomendacijas. Peržiūrėkime tris jų pasirinkimus ir tada pateiksiu tris svarbiausius „WordPress“ tinklaraštininkų hostingo pasirinkimus.

„SiteGround“

redaktoriai-pasirinkti-tinklaraštininkai-talpinimas
svetainių tinklaraštininkų talpinimas
„SiteGround“ ir toliau stebina mane įtraukdama daugybę papildomų prieglobos funkcijų, už kurias paprastai turite mokėti daug daugiau. Tiesą sakant, naudodamiesi „SiteGround“ jūs iš esmės gausite valdomą prieglobos planą už Shared Hosting kainas.

„SiteGround“ apima automatines kasdienines atsargines kopijas, saugomas 30 dienų, nuo kurių galite lengvai atkurti savo svetainę. Jų „SuperCacher“ technologija tikrai padeda sutrumpinti jūsų svetainės įkėlimo laiką, kad jūsų svetainės veiktų greičiau. Taip pat įtrauktas nemokamas „Let’s Encrypt SSL“.

Man labai patinka „SiteGround“, kad jie nuolat tobulėja naudojant naujas inovatyvias ir patentuotas technologijas. Pavyzdžiui, pastaruoju metu jie atnaujino visą savo bendrojo serverio platformą, patobulino serverio atkūrimo procedūras ir supaprastino savo automatizuotų naujinimų sistemą. Tiesą sakant, dabar jūs galite leisti „WordPress“ papildinius automatiškai atnaujinti kartu su pagrindine „WordPress“.

svetainės „WordPress“ prieglobaAš rekomenduoju „GrowBig“ prieglobos planą.

Gaukite 70% nuolaidą „SiteGround“ čia

„Bluehost“

„Bluehost“
„Bluehost“ neabejotinai yra viena iš žinomiausių žiniatinklio prieglobos įmonių aplink, ir jos taip pat daugelį metų pabrėžė savo „WordPress“ prieglobos ypatybes. Dabar jie priklauso tarptautinei ištvermės grupei (EIG), kuriai priklauso daug kitų interneto prieglobos įmonių, įskaitant „HostGator“, „iPage“, „Fat Cow“ ir kt..

„Bluehost“ gauna mano balsą už geriausią „WordPress“ prieglobos sprendimą naujokams. Jie padarė daug patobulinimų pradedantiesiems „WordPress“, įskaitant nurodytą internetinių svetainių kūrimo pagalbą ir tinkintus „WordPress“ ir „cPanel“ prietaisų skydelius..

„DreamHost“

„DreamPress“
Kaip ir „Bluehost“, „DreamHost“ yra dar viena prieglobos įmonė, kuri daug pastangų sutelkė į „WordPress“ prieglobą. Nors jie tikrai yra patikimi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai, yra keletas sričių, kuriose norėčiau pamatyti patobulinimų. Visų pirma, skirtingai nei „Bluehost“, man niekada nepatiko jų valdymo skydelio sąsaja – sunku rasti funkcijas ir, mano manymu, ji nėra patogi vartotojui. Antra, klientų aptarnavimo, ypač tiesioginių pokalbių metu, reagavimo laikas yra lėtas. Anksčiau aš taip pat patyriau keletą nedidelių spektaklio problemų.

WebHostingCat.com rekomendacijos

Nors visos trys „WordPress.org“ pateiktos hostingo rekomendacijos tikrai yra patikimos, mano pagrindiniai „WordPress Blogger Hostingas“ pasirinkimai šiek tiek skiriasi atsižvelgiant į mano patirtį. Čia pateikiamos mano trys pagrindinės rekomendacijos.

„GreenGeeks“

redaktoriai-pasirinkti-tinklaraštininkai-talpinimas
„GreenGeeks“
„GreenGeeks“ yra mano geriausias WordPress tinklaraštininkų prieglobos pasirinkimas. Jų prieglobos planai yra vertingi ir papildomi jūsų svetainių ypatybėmis. Ir atminkite, kai pasirinkdami ekologišką žiniatinklio prieglobą, pvz., „GreenGeeks“, kurdami tinklaraščius iš tikrųjų padedate išsaugoti mūsų aplinką..

Daugeliui tinklaraštininkų „GreenGeeks Ecosite Starter“ prieglobos planas yra daugiau nei pakankamas – suteikiant neribotą vietą diske ir pralaidumą kartu su galimybe talpinti kelias svetaines – visa tai kainuoja tik 2,95 USD. Tačiau ypač rekomenduoju „GreenGeeks Ecosite Premium“ planą. Aš naudojuosi planu ir jame yra jų „PowerCacher“ technologija bei daugiau skaičiavimo išteklių, kad jūsų svetainės veiktų greičiau.

Nesvarbu, kokį prieglobos planą pasirinksite iš „GreenGeeks“, gausite nemokamą domeną, nemokamą „Let’s Encrypt Wildcard SSL“, „Cloudflare CDN“, aktyvią serverio stebėjimą ir naktines duomenų atsargines kopijas..

Ir nors klientų aptarnavimas kitose prieglobos įmonėse sumažėjo, „GreenGeeks“ vis dar teikia aukščiausio lygio palaikymą telefonu, el. Paštu ir tiesioginiais pokalbiais. Kitaip nei kiti žiniatinklio prieglobos dalyviai, tiesioginių pokalbių palaikymo laikas yra labai įspūdingas.

„GreenGeeks“ hostingo planaiAš rekomenduoju „Ecosite Premium“ planą.

Sutaupykite 70% „GreenGeeks Hosting“

„InMotion Hosting“ valdo „WordPress“

„InMotion Hosting“ valdo „WordPress“
„InMotion“ priegloba visada buvo viena iš geriausių mano žiniatinklio prieglobos įmonių svetainėms. Aš jau 10 metų esu „InMotion“ klientė ir toliau mėgaujuosi atlikimu ir palaikymu, kurį gaunu iš jų. Tačiau, kai kalbame apie internetinių dienoraščių kūrimą, aš tikrai palankiai vertinčiau jų valdomų „WordPress“ hostingo planus.

Turiu ir „InMotion“ verslo prieglobos planą, ir „InMotion“ valdomą „WordPress“ planą. Turiu pasakyti apie du, tinklalapio greitis ir našumas, kurį gaunu įgyvendindamas Tvarko prieglobos planą, yra pranašesnis. Naudodami „InMotion“ valdomą „WordPress“, taip pat gausite automatinius atnaujinimus, duomenų atsargines kopijas ir prieigą prie „BoldGrid WordPress“ svetainių kūrimo priemonės, kad būtų lengviau sukurti svetainę.

WP variklis

WP variklis
„WP Engine“ buvo mano pasirinkimas „Premium Managed WordPress Hosting“ jau daugelį metų. Jei „WordPress“ yra jūsų pasirinkimas kaip internetinių dienoraščių platforma ir jūs ieškote papildomo valdomo prieglobos plano pagalbos, mano manymu, nieko daugiau negalite padaryti. „WP Engine“ visą dėmesį skiria tik „WordPress“ prieglobai.

„WP Engine“ puikiai tinka „WordPress“ tinklaraštininkams, kuriems gali reikėti papildomos pagalbos jų svetainės priežiūros srityje. Jų aptarnaujantis personalas tikrai yra „WordPress“ ekspertas. Skirtingai nuo kai kurių kitų valdomų žiniatinklio prieglobos, jie imsis papildomų žingsnių ir įsitikins, kad visi jūsų klausimai ar problemos bus greitai išspręsti..

Geriausios „Blogger“ prieglobos funkcijos

„GreenGeeksSiteGroundInMotionWP EngineBluehostDreamHost“
Lengvas WP diegimasVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždė
Naujausias PHP palaikymasVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždė
Optimizuotas kaupimasVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždė
Aktyvus saugumasVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždė
SSLVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždė
CDNVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždė
Automatiniai atnaujinimaiVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždė
Automatinės atsarginės kopijosVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždė
Atsakingas palaikymasVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždėVaidybinė žvaigždė
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map