Geriausias „cPanel“ priegloba 2020 m

geriausias „cpanel“ priegloba


Įsigiję žiniatinklio prieglobą ir pradėję kurti ir plėsti savo svetainę, pastebėsite, kad praleidžiate nemažai laiko dirbdami žiniatinklio prieglobos valdymo skydelyje. Jūsų valdymo pultas yra vieta, kur galite įdiegti programas, nustatyti el. Pašto abonementus ir domenus, kurti atsarginę duomenų kopiją, pasiekti prieglobos paskyros informaciją, taip pat atlikti daugybę kitų su svetaine susijusių užduočių..

Iš esmės turite tris pasirinkimus, susijusius su žiniatinklio prieglobos valdymo skydais: „cPanel“, panašią grafinę sąsają arba tekstinį valdymo skydelį. „cPanel“ yra mūsų mėgstamiausia žiniatinklio prieglobos valdymo pulto sąsaja. Dėl savo populiarumo vis daugiau ir daugiau žiniatinklio prieglobų įtraukia „cPanel“ į savo prieglobos planus. Pažvelkime atidžiau į geriausias cPanel priegloba galimybės.

„Web HostPriceBBB“ įvertinimas
„InMotion“ talpinimas „InMotion“ talpinimas 3,99 USD per mėnesį. A+
„GreenGeeks cPanel“ priegloba „GreenGeeks“ 2,95 USD per mėnesį. A+
mėlyna dvasia „Bluehost“ 2,95 USD per mėnesį. A
„a2-hostingas-cpanel“ A2 talpinimas 2,96 USD per mėnesį. A+

Kas yra „cPanel“??

„cPanel“ yra jūsų valdymo pulto sąsaja, kurioje galite pasiekti savo žiniatinklio failų, el. pašto, duomenų bazių, programinės įrangos programų ir dar daugiau funkcijų. „CPanel“ ekrane taip pat bus pateikta svarbi informacija apie žiniatinklio prieglobos paskyrą (IP adresą, domeno ir padomenio naudojimą, el. Pašto paskyras ir kt.)

Kodėl mums patinka „cPanel“

Naudodami „cPanel“, gausite grafinę sąsają, leidžiančią lengvai pasiekti savo svetainės funkcijas. Grafika ir funkcijų grupavimas yra labai intuityvus ir palengvina darbą su jūsų svetaine. „CPanel“ suteikia prieigą prie puikių svetainių programų ir funkcijų.

Pavyzdžiui:

Failų tvarkyklė
„cPanel“ failų tvarkyklė
Naudodamiesi failų tvarkykle galite lengvai pasiekti ir dirbti su savo svetainės failais. Nesvarbu, ar jums reikia įkelti, atsisiųsti, redaguoti ar ištrinti failus, „File Manager“ leidžia atlikti visas šias užduotis. Norėdami sukurti atsarginę kopiją, taip pat galite sukurti suglaudintus failų archyvus.

Webalizer
„cPanel Webalizer“
„cPanel“ paprastai siūlo kelis būdus, kaip pasiekti ir peržiūrėti žiniatinklio statistiką. Man labiausiai patinka naudoti „Webalizer“. Naudodami „Webalizer“ gausite gražius grafinius ir statistinius savo svetainės duomenų vaizdus.

„phpMyAdmin“
„cPanel“ „phpMyAdmin“
Jei savo svetainėje naudojate turinio valdymo sistemą, pvz., „WordPress“ ar „Joomla“, dažnai turėsite prisijungti prie savo duomenų bazių. phpMyAdmin suteikia prieigą prie „MySQL“ duomenų bazių. Galite naudoti „phpMyAdmin“, kad ne tik atliktumėte duomenų bazių užklausas, bet ir eksportuotumėte ir importuotumėte duomenų bazes.

Pašto adresą
„cPanel“ el. paštas
Kai jums reikia susikurti el. Pašto abonementus ar atlikti kitas el. Pašto funkcijas, galite gauti greitą prieigą naudodami piktogramas el. Pašto grupėje, esančioje „cPanel“. Čia taip pat galite paleisti „SpamAssassin“, kad sumažintumėte nepageidaujamų el. Laiškų, apkraunančių jūsų aplanką, kiekį.

Softakuliarus
Softakuliarus
Softakuliškos programos
Viena iš geriausių „cPanel“ savybių yra „Softaculous“ įtraukimas. „Softaculous“ suteikia galimybę vienu spustelėjimu įdiegti šimtus jūsų svetainės programinės įrangos programų. Naudodami „Softaculous“ galite įdiegti „WordPress“, „Joomla“, „Drupal“, el. Prekybos programas ir daugybę kitų interneto programų..

„cPanel“ saugos įrankiai

Ar norite kokios nors papildomos apsaugos savo svetainei? Jei turite „cPanel“ žiniatinklio prieglobos planą, galite naudotis daugybe įrankių, skirtų apsaugoti savo svetainę ir buvimą internete. Jei jūsų žiniatinklio prieglobos įmonė nenaudoja „cPanel“, greičiausiai vis dar turite šių tipų įrankius; jums tereiks prieiti prie jų kitaip. Jei turite „cPanel“, prisijungdami galite slinkti žemyn iki skyriaus „Sauga“, kad pasiektumėte šiuos įrankius.
„cPanel“ sauga

Apsaugokite slaptažodžių katalogus
Norėdami apriboti tam tikras savo svetainės sritis, galite naudoti „Password Protect Directory“, norėdami prisijungti prie tam tikro aplanko iš interneto, norėdami įvesti vartotojo vardą ir slaptažodį. Bet kuriems pakatalogiams tame aplanke taip pat reikės vartotojo vardo ir slaptažodžio.
„cPanel“ slaptažodžiu apsaugoti katalogai

„IP Deny Manager“
Jei norite neleisti tam tikram lankytojui patekti į jūsų svetainę, galite įvesti jo IP adresą į „IP Deny Manager“, kad užblokuotumėte prieigą. Galite blokuoti konkretų IP adresą, taip pat adresų diapazoną. Aš naudojau šį įrankį sėkmingai blokuoti tam tikrus nepageidaujamus lankytojus. Tačiau atminkite, kad kažkas vis tiek galėjo naudoti tarpinį IP bandydamas patekti.
„cPanel IP Deny“

„Hotlink“ apsauga
Kartais žmonės bandys pavogti jūsų pralaidumą, susiedami su vaizdais jūsų svetainėje ir rodydami juos kitur. Naudodami „Hotlink Protection“ galite užblokuoti tiesioginę prieigą prie tam tikrų tipų failų (JPEG, GIF, PNG, BMP). Be to, šias užklausas galite nukreipti į pasirinktą URL.
„cPanel“ „Hotlink“ apsauga

„Leech Protect“
Jei tam tikroje savo svetainės vietoje esate apsaugotas slaptažodžiu, „Leech Protect“ gali neleisti keliems prisijungimams naudoti tą patį slaptažodį. Taigi, jei kas nors perdavė slaptažodį kitiems arba jam buvo pažeista, „cPanel“ išjungs paskyrą ir praneš jums el. Paštu.
„cPanel Leech Protect“

„GnuPG“ raktai
Galite naudoti „GnuPG“ raktus šifruoti pranešimus naudodami viešąjį ir privatųjį raktus.
„cPanel GnuPG“ raktai

„cPanel“ prieglobos rekomendacijos

„CPanel“ prieglobos rekomendacijos yra pagrįstos tuo, kad žiniatinklio prieglobos įmonė įgyvendina „cPanel“ ir jų bendrą žiniatinklio prieglobos našumą. Daugelis prieglobos įmonių šiek tiek pritaikys „cPanel“, ir mums patinka visos šios žiniatinklio prieglobos įgyvendintos programos.

„InMotion“ talpinimas

inmotion-host-cpanel
„InMotion Hosting“ vėl patenka į geriausių „cPanel“ interneto prieglobos paslaugų teikėjų sąrašą. Naudodami „InMotion“ galite pasiekti „cPanel“ per jų abonementų valdymo skydelį (AMP). „InMotion“ „cPanel“ rodo jūsų svetainės duomenis kairiajame stulpelyje ir jūsų funkcijų piktogramas dešinėje. Man labai patinka, kad jie turi tiesioginę nuorodą į savo palaikymo centrą ir tiesioginius pokalbius pačiame „cPanel“ viršuje. Tai labai patogu, jei jums reikia pagalbos.

„InMotion Hosting“ kartu su patogiu „cPanel“ diegimu teikia nepriekaištingą interneto prieglobą. Man patiko puikus svetainių našumas kartu su geriausiu klientų aptarnavimu. Į jūsų „InMotion“ žiniatinklio prieglobos planą įtraukta jų aukščiausios kokybės verslo aparatūra, įskaitant kietojo kūno diskus, „Max Speed ​​Zone“ technologija greitesniam svetainės veikimui, nemokamos duomenų atsarginės kopijos ir atkūrimas bei daug daugiau verslo prieglobos funkcijų..

Spustelėkite čia, kad perskaitytumėte išsamią „InMotion Hosting“ apžvalgą

„GreenGeeks“

„GreenGeeks-cPanel“
Nors „GreenGeeks“ pirmiausia gali būti žinomas kaip ekologiškiausias žiniatinklio priegloba, jie ne tik puikiai tinka ekologiškam internetiniam prieglobai, bet ir yra vieni iš geriausių „cPanel“ prieglobos paslaugų teikėjų. „GreenGeeks“ abonemento valdytojo prietaisų skydelis siūlo greitą ir lengvą prieigą prie „cPanel“.

„GreenGeeks cPanel“ sąsaja ne tik suteikia lengvą prieigą prie jūsų svetainės funkcijų, bet ir lengvai pasiekia „Sitepad“ svetainių kūrimo programos temas..
„GreenGeeks-cPanel“ programos

„GreenGeeks cPanel“ taip pat suteikia prieigą prie lengvo diegimo vienu spustelėjimu tokioms programoms kaip „WordPress“, „Joomla“, „PrestaShop“ ir kt. Visi „GreenGeeks“ „cPanel“ prieglobos planai suteikia neribotą vietos diske ir pralaidumą. Be to, galite talpinti neribotą kiekį svetainių. Taip pat gausite nemokamą domeną, nemokamą „Wildcard“ SSL ir nemokamą „Cloudflare“ CDN. „GreenGeeks“ taip pat džiugina tai, kad galite pasirinkti nebrangų pradinį planą, kurio kaina siekia tik 2,95 USD, arba galite pasirinkti „Pro“ ar „Premium“ lygio hostingo planus, kuriuose yra „GreenGeeks PowerCacher“ technologija ir greitesni skaičiavimo ištekliai, kad jūsų svetainės tikrai paspartėtų..

Spustelėkite čia, kad perskaitytumėte išsamią „GreenGeeks“ apžvalgą

„Bluehost“

„bluehost-cpanel“
„Bluehost“ siūlo kokybišką bendrą hostingą tarp daugelio paslaugų. „Bluehost“ yra dar viena populiariausia interneto prieglobos įmonė, naudojanti „cPanel“. Be jų pritaikyto „cPanel“, su „Bluehost“ taip pat gausite tinkintą „WordPress“ prietaisų skydelį. Tiesą sakant, „Bluehost“ yra vienas geriausių pasirinkimų naujiems „WordPress“ vartotojams, nes jie taip pat teikia nukreiptą pagalbą kuriant pirmąją „WordPress“ svetainę, taip pat pateikia nuorodas į visas jūsų svarbias „WordPress“ funkcijas.

Spustelėkite čia, kad perskaitytumėte išsamią „Bluehost“ apžvalgą

A2 talpinimas

„a2-host-cpanel“ sąsaja
A2 priegloba yra neabejotinai vienas geriausių „cPanel“ prieglobos pasirinkimų. Naudodamiesi jų „cPanel“ sąsaja, galite lengvai pasiekti neįvykdomas funkcijas, įtrauktas į jūsų A2 prieglobos planą. Iš „A2 Hosting“ „cPanel“ galite vienu spustelėjimu pasiekti A2 optimizuotą konfigūraciją, serverio atsukimo atgal atsarginę kopiją, „Cloudflare CDN“ ir visas kitas standartines funkcijas, kurias teikia „cPanel“. Savo „A2 Hosting“ „cPanel“ galite pasiekti atskirai arba iš „A2 Hosting“ kliento srities.

Pagreitinti savo svetainę taip pat lengviau, nes greitai galite pasiekti „Cloudflare“ ir A2 optimizavimo puslapį.
a2-priegloba-cpanel-funkcijos

Spustelėkite čia, kad perskaitytumėte mūsų išsamią A2 prieglobos apžvalgą

„cPanel“ hostingo palyginimas

„InMotion“ talpinimas

 • 3,99 USD per mėnesį.
 • BBB reitingas: A+
 • „cPanel“ funkcijos: greita ir lengva prieiga prie tiesioginių pokalbių palaikymo tiesiogiai „cPanel“.
 • Prieglobos ypatybės: maksimalios spartos zonos, SSD, verslo klasės aparatinė įranga
 • Žiūrėti daugiau

greengeeks

 • 2,95 USD per mėnesį.
 • BBB reitingas: A+
 • „cPanel“ ypatybės: lengvai pasiekiama vienu paspaudimu prie „WordPress“ ir kitų programų, „Web Builder“ temų ir „Cloudflare CDN“.
 • Prieglobos ypatybės: Varomos 300% atsinaujinančios energijos, „PowerCacher“ technologija, optimizuotais „LiteSpeed“ ir „MariaDB“ serveriais
 • Žiūrėti daugiau

mėlyna dvasia

 • 2,95 USD per mėnesį.
 • BBB reitingas: A
 • „cPanel“ ypatybės: individualus ir intuityvus išdėstymas.
 • Prieglobos ypatybės: tinkinta „WordPress“ informacijos suvestinė
 • Žiūrėti daugiau

„cPanel“ ir toliau yra mano pasirinkta žiniatinklio prieglobos sąsaja ir tikrai rekomenduočiau apsvarstyti „cPanel“ prieglobos planą.

Peržiūrėkite mūsų „InMotion Hosting“ apžvalgų įvertinimus žemiau:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector