Geriausias žiniatinklio priegloba mados ir grožio svetainėms

geriausios mados, grožio, interneto priegloba


Mada ir grožis yra dvi populiariausios svetainių ir tinklaraščių temos. Čia apžvelgsime, kaip sukurti jūsų mados ar grožio svetainę, kokias funkcijas reikia įtraukti, kad pritrauktumėte ir padidintumėte savo auditoriją, ir kokias galimybes turite kurdami savo svetainę. Tada susitelksime į tai, į ką reikia atsižvelgti renkantis žiniatinklio prieglobą. Galiausiai pateiksime savo rekomendacijas dėl mados ir grožio svetainių prieglobos.

Mados ar grožio svetainės kūrimas

  • Dienoraščiai
  • Internetinės parduotuvės funkcionalumas
  • Lengvai pridėkite nuotraukų
  • Socialinės medijos susiejimas
  • Partnerių reklama draugiška
  • El. Pašto rinkodaros informacinis biuletenis

Paprastai mados ir grožio tinklalapiai skirstomi į vieną iš dviejų kategorijų arba jų derinį. Internete yra daug mados ir grožio tinklaraštininkų. Taip pat yra daugybė internetinių parduotuvių, kuriose pristatomi mados ir grožio produktai. Labai dažnai mados ir grožio tinklaraštininkai taip pat parduoda ar reklamuoja produktus savo svetainėse. Taigi, kaip jūs galite įsivaizduoti, kurdami savo mados ar grožio svetainę turite apsvarstyti daugybę variantų.

Akivaizdu, kad jei bandote kurti tinklaraštį, tuomet norėsite internetinių dienoraščių platformos (pagalvokite „WordPress“). Taip pat norite, kad į savo svetainę būtų galima lengvai pridėti nuotraukų, taip pat nuorodas į savo socialinės žiniasklaidos paskyras. Neabejotinai norite sukurti šiuos dalykus, todėl būtinai įtraukite el. Pašto rinkodarą į savo svetainę. Jei planuojate parduoti produktus savo svetainėje, jums reikės el. Prekybos funkcijų. Tačiau jei planuojate iš savo svetainės generuoti filialų pardavimus, turite įsitikinti, kad jūsų svetainės programinė įranga yra draugiška filialams..

Svetainių talpinimo aspektai

Mados ir grožio tinklaraščiams mes tikrai rekomenduojame naudoti „WordPress“ kurdami savo svetainę. Kadangi jis yra ypač populiarus, yra daugybė žiniatinklio prieglobos planų, kuriuose yra „WordPress“. Turėsite nuspręsti, kokio lygio ar tipo „WordPress“ prieglobos jums reikia. Nors galite pasirinkti valdomą „WordPress“ prieglobos planą, tačiau jie dažniausiai kainuoja brangiai, ir jums tikriausiai nereikia visų varpų ir švilpukų, kuriuos teikia valdomas prieglobos planas. Tikriausiai geresnis jūsų mados ar grožio tinklaraščio pasirinkimas yra žiniatinklio priegloba, siūlanti optimizuotą „WordPress“ aplinką kartu su automatiniais atnaujinimais ir atsargine kopija už mažesnę kainą.

Jei planuojate turėti internetinę parduotuvę, galite pasirinkti tradicinę žiniatinklio prieglobą arba apsilankyti svetainėje, sukurtoje iš „Wix“ ar „SquareSpace“. Tačiau, kai kalbama apie paprastus el. Prekybos sprendimus, galbūt norėsite apsvarstyti tokią platformą kaip „Shopify“, kuri yra specialiai skirta pardavimui internetu ir labai supaprastina el. Prekybos svetainių kūrimo procesą..

Svetainių talpinimo rekomendacijos

A2 talpinimas

A2 priegloba
Kai kurioms iš geriausių „WordPress“ funkcijų yra geriausia vertė, rekomenduojame „A2 Hosting“. „A2 Hostingas“ iš anksto įdiegs „WordPress“, kad galėtumėte pradėti iškart. Jų „WordPress“ aplinka yra optimizuota greičiui ir saugumui. Esmė ta, kad gausite daugelį valdomo prieglobos plano funkcijų už daug priimtinesnes išlaidas. Mes naudojame „A2 Hosting“ ir visada džiaugiamės jų aptarnavimo kokybe bei palaikymu.

Check out A2 Hostingas čia

„BoldGrid“

Jei norite naudoti „WordPress“ savo mados tinklaraštyje, bet ieškote patogesnio svetainių kūrėjo, rekomenduojame pasirinkti „BoldGrid“ pagrindinį kompiuterį. „BoldGrid“ leidžia greičiau ir lengviau sukurti puikiai atrodančią „WordPress“ svetainę. Kadangi tai yra „WordPress“ pagrindas, jūs išlaikote nuosavybės teises ir valdote savo svetainę, net jei nuspręsite persikelti į kitą žiniatinklio prieglobą. Iš esmės, jūs gaunate tokios svetainių kūrėjų platformos kaip „Wix“ pranašumus ir „WordPress“ lankstumą.

Oficialus „BoldGrid“ kompiuteris, kurį mes rekomenduojame, yra „InMotion Hosting“. Jie buvo labai svarbūs paleidžiant „BoldGrid“ ir taip pat yra viena geriausių žiniatinklio prieglobos įmonių, kurią naudojame. Čia yra keletas „BoldGrid“ mados ir grožio svetainių pavyzdžių.
„boldgrid“ mada-grožis-tinklalapiai

Spustelėkite čia, jei norite gauti daugiau informacijos apie „InMotion Hostingas“ ir „BoldGrid“

Shopify

Jei pagrindinis jūsų mados ar grožio svetainės tikslas yra parduoti produktus, tuomet rekomenduojame apsižvalgyti „Shopify“. Nors galite naudoti kitas svetainių platformas, „Shopify“ leidžia lengvai sukurti internetinę parduotuvę. Skirtingai nuo kitų el. Prekybos sprendimų, „Shopify“ rūpinasi mokėjimų apdorojimu, gabenimo ir mokesčių sumų apskaičiavimu bei inventoriumi. Mes pastebime, kad „Shopify“ yra daug lengvesnis sprendimas nei „WordPress“ norint parduoti produktus internetu.

Čia yra šablonų, kuriuos galima rasti „Shopify“, pavyzdys.
parduotuvių parduotuvėse, mados grožio svetainėse

Daugiau „Shopify“ pavyzdžių rasite čia

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector