Geriausias sveikatos ir sveikatingumo žiniatinklio priegloba

Geriausias žiniatinklio priegloba - sveikata ir sveikata


Manau, visi mes norime būti sveiki ir laimingi kasdieniame gyvenime. Taigi nenuostabu, kad vis daugiau interneto svetainių yra susijusios su sveikata ir sveikata. Nesvarbu, ar jūsų svetainėje yra mankšta ir joga, dietos, medicininė priežiūra ar tiesiog mėgavimasis gyvenimu, čia yra keli patarimai, kaip sukurti savo svetainę. Taip pat apimsime tai, ką turėtumėte žinoti ieškodami žiniatinklio prieglobos. Mes pateiksime jūsų sveikatos ir sveikatingumo svetainių talpinimo rekomendacijas.

Svetainės sveikata kūrimas

  • Dienoraščiai
  • Bendruomenės forumas
  • El. Pašto rinkodara
  • Skelbimas draugiškas
  • Elektroninės prekybos galimybė parduoti produktus internetu

Nors sveikatos ir sveikatingumo kategorijoje gali būti įvairių pomėgių, jūs visada norite sukurti bendruomenės jausmą ir pasidalyti kuo daugiau informacijos su savo auditorija. Tinklaraščio įtraukimas į savo sveikatos ir sveikatingumo svetainę yra puikus būdas pateikti naudingą turinį skaitytojams, kai jie sužino apie viską apie jus ir jūsų verslą. Kita naudinga funkcija yra įtraukti forumą, kuriame jūsų vartotojai galėtų užduoti klausimus ir keistis idėjomis bei informacija. Ir jei norite parduoti savo produktus ar paslaugas internetu, norėsite įsitikinti, kad jūsų svetainės platforma yra patogi skelbimams, taip pat galimybę kurti internetinę parduotuvę..

Svetainių talpinimo aspektai

Jei jūsų pagrindinis tikslas yra būti sveikatos ir sveikatingumo tinklaraštininku, tada tikrai rekomenduočiau ieškoti „WordPress“ žiniatinklio prieglobos. Be to, kad „WordPress“ yra geriausia internetinių dienoraščių platforma, ji taip pat suteikia galimybę įtraukti forumus ir el. Pašto rinkodarą. Jei jūsų svetainė yra daugiau susijusi su prekės ženklo žinomumu ar produktų pardavimu, tada tikriausiai prasmingiau ieškoti tinklalapio kūrėjo sprendimo, kuris gali labai pagreitinti svetainės kūrimo procesą. Galėsite greitai patekti į savo internetinę svetainę, o nustatyti internetinę parduotuvę bus lengviau. Jei turite kelias įmones ar atskiras jūsų verslo sritis, kurioms reikia daugiau nei vienos svetainės, būtinai apsvarstykite vieną iš mūsų rekomendacijų dėl kelių svetainių talpinimo.

Svetainių talpinimo rekomendacijos: svetainių kūrimo priemonė

„GoDaddy GoCentral“

„GoCentral“ sveikata
„GoCentral“, svetainės kūrėjas iš „GoDaddy“, yra perspektyvi „Wix“ alternatyva. Pliuso pusėje radau, kad „GoDaddy“ „GoCentral“ svetainių kūrėjui lengviau naudoti tą „Wix“. Taip pat labai lengva pridėti daugiau savo svetainės funkcijų naudojant „GoCentral“ skyrius. Minuso pusėje yra tai, kad svetainės „GoCentral“ šablonai nėra tokie gražūs kaip tie, kuriuos gaunate su „Wix“ – ir pasirinkimas yra ribotas.

Spustelėkite čia, jei norite gauti daugiau informacijos apie „GoCentral“ iš „GoDaddy“

Svetainių talpinimo rekomendacijos: „WordPress“

„SiteGround“

„SiteGround“
„WordPress“ tinklaraščių tinklalapyje „SiteGround“ yra išskirtinis. Jie teikia valdomas „WordPress“ prieglobos funkcijas daug mažesnėmis sąnaudomis nei kitos valdomos žiniatinklio prieglobos. Jūs galite lengvai pradėti savo „WordPress“ svetainę vos keliais paspaudimais. Turėdami „SiteGround“ prieglobos planą, galite gauti automatinius atnaujinimus, duomenų atsarginę kopiją kasdien ir keletą geriausių klientų palaikymo būdų, kuriuos galite rasti žiniatinklio prieglobos įmonėje. Be to, „SiteGround“ „SuperCacher“ technologija padeda pagreitinti jūsų svetaines, kad vartotojams būtų teikiama geresnė patirtis.

Spustelėkite čia, jei norite gauti daugiau informacijos apie „SiteGround“

„Bluehost“

mėlyna dvasia
„Bluehost“, kaip ir „SiteGround“, rekomenduoja „WordPress.org“. Jie taip pat daugelį metų specializuojasi „WordPress“ priegloboje. Ir nors „SiteGround“ ir „Bluehost“ yra puikus pasirinkimas visų lygių „WordPress“ vartotojams, jei esate naujokas, aš suteikčiau „Bluehost“ pranašumą. Pritaikytas „WordPress“ prietaisų skydas, kurį teikia „Bluehost“, yra šiek tiek labiau intuityvus ir lengvai naudojamas. Jie taip pat teikia nukreiptą internetinę pagalbą kuriant savo pirmąją „WordPress“ svetainę.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Bluehost“, spustelėkite čia

El. Pašto rinkodara

Nesvarbu, ar nuspręsite pasirinkti svetainių kūrėją, ar žiniatinklio prieglobą, labai svarbu kuo greičiau pradėti kurti savo el. Pašto rinkodaros sąrašą. El. Paštas išlieka vienas geriausių pardavimo konversijos būdų. Naudodamiesi tinkama el. Pašto kampanija, galite sukurti daugiau pasitikėjimo savo auditorija ir padidinti jų galimybes įsigyti jūsų sveikatos ir sveikatingumo produktų bei paslaugų..

Rinkoje yra daugybė puikių automatinio automatinio atsakymo paslaugų. Asmeniškai aš naudoju „AWeber“. Galite lengvai integruoti „AWeber“ sąrašus su savo „WordPress“ svetaine ar svetaine, kurią sukūrėte naudodami „Wix“ ar „GoCentral“. Geriausia, kad mėnesį galite išbandyti „AWeber“ nemokamai, kad pamatytumėte, ar jis jums tinka.

Čia yra nuoroda į nemokamą „AWeber“ vadovą su el. Pašto šablonais, kuriais galite vadovautis:
„AWeber“ nemokamas el. Pašto vadovas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector