Geriausio interneto prieglobos apdovanojimai 2017 m

geriausios interneto prieglobos apdovanojimai-2017


Laikas dar kartą paskelbti mūsų 2017 m. Geriausios interneto prieglobos apdovanojimų laimėtojus. Šiais metais mes pripažinome dvylika puikių interneto prieglobos paslaugų kategorijų. Šiemet yra daugybė pakartotinių nugalėtojų, nes už jų nuolatinius išskirtinius rezultatus nusipelnė būti apdovanoti dar kartą 2017 m. Dėl augančio svetainių kūrėjų populiarumo nusprendėme apdovanoti ir „WordPress“, ir ne „WordPress“ svetainių kūrėjus..

Geriausias VPS talpinimas

„InMotion“ talpinimas
Daugelį metų mėgau išskirtinę „InMotion“ žiniatinklio prieglobą. Šiais metais nusprendžiau atnaujinti jų valdomą didelio prieinamumo VPS prieglobos planą. Rezultatai buvo vienodai įspūdingi. Tiesą sakant, mūsų neseniai atliktame VPS prieglobos testavime „InMotion Hosting“ užėmė sąrašo viršūnę.

Geriausias bendras priegloba

„SiteGround“
„SiteGround“ sujungia bendrą prieglobą ir puikų klientų aptarnavimą kartu su valdomomis prieglobos funkcijomis, dažnai randamomis brangesniuose prieglobos planuose. Praėjusiais metais jie atnaujino visą savo bendrojo prieglobos platformą. Ir nuo to laiko jie tęsė naujoves savo paslaugų srityje.

Geriausiai valdoma „WordPress“ priegloba

WP variklis
Rinkoje yra daug vadinamųjų valdomų „WordPress“ prieglobos planų. Tačiau, kai kalbama apie „WordPress“ valdomą priemoką, „WP Engine“ išlieka pramonės standartu. Tačiau jie neatsiliko nuo savo laurų ir toliau pristato novatoriškas ir unikalias savybes, leidžiančias „WordPress“ svetainių savininkams išlikti našumo ir saugumo priešakyje..

Geriausias tinklaraštininkų priegloba

A2 talpinimas
Šiai kategorijai yra nemažai nusipelniusių kandidatų. Tačiau šiemet „A2“ pripažinimas pagerbtas, nes jų optimizuotų „WordPress“ prieglobos ir greitųjų „Turbo“ parinkčių derinys kartu su ypatingais prieglobos planais suteikia tinklaraštininkams viską, ko reikia, kad pavyktų.

Geriausias verslo priegloba

„InMotion“ talpinimas
„InMotion Hosting“ vis dar yra mūsų nugalėtojas šioje kategorijoje, tačiau kalbant apie verslo interneto prieglobą. Verslo svetainėms reikalingas tinkamas našumas, saugumas, programinės įrangos programos, tinklo ir serverio greitis bei naudinga klientų pagalba. Mūsų nuomone, 2017 m. „InMotion Hosting“ išlieka verslo prieglobos standartu.

Geriausias biudžeto priegloba

„InterServer“
Štai dar vienas pakartotinis 2017 m. Laureatas. „InterServer“ siūlo įspūdingiausias funkcijų grupes už mažą kainą. Bet tai, kas juos iš tikrųjų išskiria, yra kainų užrakto garantija – tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl sparčiai augančio atnaujinimo tarifų. Jūs mokate tą pačią kainą už savo sąskaitos galiojimo laiką!

Geriausias svetainių kūrėjas

„GoCentral“
Tinklalapių kūrėjai šiais laikais neabejotinai jaučia pyktį. Nors „Wix“ ir „SquareSpace“ sulaukia daugiausiai pripažinimo kuriant greitas svetaines, „GoDaddy“ siūlo alternatyvų sprendimą su savo „GoCentral“ produktu. Kurdami paprastus internetinius brošiūrų tipus, mums labiausiai patinka „GoCentral“.

Geriausias „WordPress“ svetainių kūrėjas

„BoldGrid“
Anksčiau reikėjo pasirinkti tarp „WordPress“ ir naudoti patogų svetainių kūrimo įrankį. Tačiau dabar viskas pasikeitė. Dabar daugėja „WordPress“ svetainių kūrėjų ir produktų, skirtų supaprastinti svetainių kūrimo procesą. „BoldGrid“ vis dar yra mūsų mėgstamiausia „WordPress“ svetainių kūrėja. Sukurtas „InMotion Hosting“, naudodamas „BoldGrid“, galite greitai ir lengvai sukurti puikiai atrodančias „WordPress“ svetaines. Be to, jūs gaunate visus nepriekaištingo „InMotion“ žiniatinklio prieglobos plano pranašumus. Jūs esate 100% nuosavybės teisių į savo svetainę savininkas!

Geriausias dedikuotas hostingas

„InMotion“ talpinimas
„InMotion Hosting“ duomenų centre iš pirmo karto pamatėme įspūdingą skirtų serverių įvairovę. Derindama pažangiausias aparatūros technologijas su kitomis išskirtinėmis žiniatinklio prieglobos funkcijomis ir palaikymu, „InMotion“ vėl yra nugalėtoja „Dedicated Hosting“ kategorijoje.

Geriausia ekologiška interneto priegloba

„GreenGeeks“
Neradome geresnio sprendimo, susijusio su ekologišku interneto priegloba, nei „GreenGeeks“. Jie bėgant metams įrodė, kad jums nereikia paaukoti kokybės ir geriausių prieglobos funkcijų, kai norite ir ekologiško prieglobos plano.

Geriausias „Podcast“ priegloba

Pūkuotas
Mes ir toliau naudojame „Blubrry Podcast Hosting“ savo pačių žiniatinklio prieglobai „Cat Podcast“. Mes niekada neturėjome jokių problemų ir vis dar laikome jas patogiausiu ir efektyviausiu podcast’o prieglobos sprendimu.

Geriausias domenų vardų registratorius

Varyk Tėti
„GoDaddy“ yra didžiausias domenų vardų registratorius ir vis dar mūsų pasirinkimas domenų vardų valdymui. Jų domenų vardų įrankiai leidžia lengvai juos prižiūrėti. Jie turi platų galimų domeno plėtinių pasirinkimą. „GoDaddy“ taip pat teikia domenų tarpininkų ir aukcionų paslaugas.

2017 m. Geriausios interneto prieglobos apdovanojimų laimėtojai

„AwardWinner“
inmotion-hosting-vpsGeriausias VPS talpinimas„InMotion“ talpinimas
„SiteGround“Geriausias bendras priegloba„SiteGround“
WP variklisGeriausiai valdoma „WordPress“ prieglobaWP variklis
A2 prieglobaGeriausias tinklaraštininkų prieglobaA2 talpinimas
inmotion-hostingasGeriausias verslo priegloba„InMotion“ talpinimas
„InterServer“Geriausias biudžeto priegloba„InterServer“
Varyk TėtiGeriausias svetainių kūrėjas„GoCentral“
BoldgridGeriausias „WordPress“ svetainių kūrėjas„BoldGrid“
inmotion-hostingas skirtasGeriausias dedikuotas hostingas„InMotion“ talpinimas
greengeeksGeriausia ekologiška interneto priegloba„GreenGeeks“
PūkuotasGeriausias „Podcast“ prieglobaPūkuotas
Varyk TėtiGeriausias domenų vardų registratoriusVaryk Tėti
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map