Geriausio interneto prieglobos apdovanojimai 2019 m

geriausios interneto prieglobos apdovanojimai-2019 m


Sveiki atvykę į mūsų 2019 m. Geriausio interneto prieglobos apdovanojimai puslapis! Čia yra nugalėtojai 14-oje interneto prieglobos kategorijų. Žemiau pateiktos žiniatinklio prieglobos įmonės pademonstravo puikų aptarnavimą ir palaikymą pirmą kartą svetainių savininkams iki pat įmonės prieglobos programų.

Geriausias bendras priegloba

greengeeks
„GreenGeeks“
Bendras žiniatinklio priegloba per daugelį metų nuėjo ilgą kelią. Tai ne tik pradinio lygio prieglobos linija pradedantiesiems. Tiesą sakant, kai kurie bendro hostingo planai suteikia puikų našumą. Taip yra su „GreenGeeks“. „GreenGeeks“ siūlo išskirtines prieglobos funkcijas, optimizuotą greitį ir saugą užtikrinančią aplinką bei puikų klientų aptarnavimą. Dėl šių priežasčių „GreenGeeks“ gauna šių metų apdovanojimą už geriausią bendrinamą prieglobą.

Geriausias VPS talpinimas

„InMotion VPS“ talpinimas
„InMotion“ talpinimas
Jei jums reikia pereiti prie VPS prieglobos, kad gautumėte daugiau energijos ir išteklių, „InMotion Hosting“ vėlgi yra mūsų nugalėtoja. Naudodami „InMotion“ valdomą VPS prieglobą, gausite daugiau našumo galių kartu su debesų infrastruktūros dubliavimu ir nemokamu serverio valdymu.

Geriausias dedikuotas hostingas

Skystieji žiniatinklio serveriai
Skystas internetas
Nors „Liquid Web“ sukūrė antraštes su savo „Managed WordPress“ ir „Managed WooCommerce“ priegloba, jie taip pat turi įspūdingiausią serverių, kuriuos mačiau, seriją..

Geriausias klientų aptarnavimas

„SiteGround“
„SiteGround“
„SiteGround“ ir toliau teikia nuosekliausią išskirtinį klientų palaikymą ir problemų sprendimą. Griežti „SiteGround“ mokymai, kuriuos praeina kiekvienas palaikymo komandos narys, prieš jiems leidžiant padėti klientams, ir toliau teikia naudą tiems svetainių savininkams, kurie naudojasi jų prieglobos paslaugomis..

Geriausias ekologiškas priegloba

„GreenGeeks“
„GreenGeeks“
„GreenGeeks“ ir toliau pirmauja ekologiškų interneto prieglobos paslaugų teikėjų srityje. Jie yra EPA žaliosios energijos partneriai nuo 2009 m. Ir bendradarbiauja su „Bonneville Environmental Fund“, norėdami grąžinti į tinklą tris kartus daugiau energijos..

Geriausias tinklaraštininkų priegloba

„InMotion“ priegloba
„InMotion“ talpinimas
Norėdami gauti maksimalią „WordPress“ tinklaraščių naudojimo patirtį, valdomas „WordPress“ priegloba yra sprendimas daugeliui tinklaraštininkų. „InMotion Hosting“ yra puikus prieinamumo ir geriausių „WordPress“ funkcijų derinys. Aš asmeniškai naudoju ir „InMotion“ verslo prieglobą, ir jų valdomą „WordPress“ prieglobą. Nors jie abu yra puikūs, jūsų teikiamas valdomo „WordPress“ plano greitis ir našumas yra reikšmingi.

Geriausias pradedančiųjų „WordPress“ priegloba

mėlyna dvasia
„Bluehost“
Nors kiti internetiniai kompiuteriai taip pat supaprastino „WordPress“ klientų prieglobos procesą, „Bluehost“ padarė geriausią darbą pradedantiesiems. „WordPress“ yra ne tik iš anksto įdiegtas jums, bet ir jums padės pasirinkti temos dizainą ir funkcionalumą. „Bluehost“ teikia pritaikytą ir labai lengvai naudojamą „WordPress“ prietaisų skydelį, leidžiantį greitai pasiekti svarbias funkcijas.

Geriausiai valdoma „WordPress“ priegloba

WP variklis
WP variklis
Tvarkomas „WordPress“ prieglobos laukas ir toliau yra perkrautas tvarkomu „WordPress“ planu, kurį dabar siūlo visi. Tačiau „WP Engine“ išlieka šios kategorijos standartu. Ir apskritai jie vis dar yra geriausi. Tiesą sakant, „WP Engine“ atnaujino jų prieglobos seriją su dar įspūdingesnėmis funkcijomis, tokiomis kaip nemokamų „StudioPress“ temų įtraukimas.

Geriausias biudžeto priegloba

„InterServer“
„InterServer“
Nors svetainių kūrėjų kainos padidėjo kartu su kai kuriais interneto prieglobos planais, vis tiek galite rasti puikių variantų, jei turite ribotą biudžetą. „InterServer“ viršija biudžetinių žiniatinklio prieglobos sąrašą ne tik dėl kainų užrakto garantijos (tai reiškia, kad jūsų atnaujinimo procentai nedidėja), bet ir dėl to, kad teikia daugybę puikių funkcijų visų tipų svetainėms..

Geriausias verslo priegloba

„InMotion“ priegloba
„InMotion“ talpinimas
„InMotion Hostingas“ ir toliau išlieka puikia galimybe verslo svetainių prieglobai. Aš buvau klientas daugiau nei 10 metų ir vis dar esu sužavėtas prieglobos funkcijomis, našumu ir palaikymu, kurį iš jų gaunu. Naudodamiesi „InMotion Hosting“ gausite jų „Max Speed ​​Zone“ technologiją, nemokamą privatų SSL, automatinę duomenų atsarginę kopiją ir dar daugiau funkcijų, naudingų verslo svetainėms..

Geriausias „WooCommerce“ hostingas

skysčio tinklelis
Skystas internetas
„Liquid Web“ neabejotinai pakėlė „WooCommerce“ prieglobą į naują lygį. Nors „WooCommerce“ yra puiki el. Prekybos platforma, galite susidurti su kai kuriomis problemomis. Ir čia tikrai galite gauti naudos iš „Liquid Web“ valdomų „WooCommerce“ prieglobos planų. „Liquid Web“ komanda atliko puikų darbą kurdama optimizuotą aplinką, kuri tikrai gali pagreitinti jūsų internetinę parduotuvę. Be to, jūs taip pat gaunate „Jilt“ technologiją, leidžiančią tvarkyti apleistas krepšelio situacijas. Su „Liquid Web“ įmonės lygio „WooCommerce“ planais „Glew.io“ yra įtrauktas į patobulintas ataskaitas – kita „WooCommerce“ dalis, kuri nėra puiki..

„Liquid Web“ taip pat dabar siūlo pradinę „WooCommerce“ prieglobos planų liniją, kad nauji internetinių parduotuvių savininkai ir turintieji ribotą biudžetą taip pat galėtų sau leisti puikų valdomą prieglobą..

Geriausias svetainių kūrėjas

Wix
Wix
Tinklalapių kūrėjų laukas ir toliau plečiamas su daugeliu tradicinių žiniatinklio prieglobų, dabar siūlančių ir savo svetainių kūrėjus. Nors yra ir puikių variantų, susijusių su konkrečiomis nišomis ar platformomis, už geriausią bendrą internetinių svetainių kūrėjų patirtį, „Wix“ gauna mūsų apdovanojimą. „Wix“ atlieka puikų darbą derindama jūsų svetainės lengvumą su įspūdinga svetainės dizaino linija.

Geriausias „WordPress“ svetainių kūrėjas

„BoldGrid“
„BoldGrid“
Dabar, kai „WordPress“ turi savo „Gutenberg“ redaktorių, jums gali kilti klausimas, ar vis dar reikalingas „WordPress“ svetainės kūrėjas. Tačiau „BoldGrid“ yra daug daugiau nei tik puslapių kūrėjas. „BoldGrid“ paaiškina, kaip sukurti visą jūsų „WordPress“ svetainę. „BoldGrid“ taip pat apima tokias funkcijas kaip automatinės atsarginės kopijos, SEO ir svetainių išdėstymas.

Geriausias domenų registratorius

Varyk Tėti
Varyk Tėti
Nors „GoDaddy“ siūlo didžiulę prieglobos produktų liniją, įskaitant jų „GoCentral“ tinklalapio kūrėją, jų stiprybė vis dar yra domenų valdymo paslaugos. „GoDaddy“ yra didžiausias domenų registratorius ir suteikia galimybę įsigyti, valdyti, parduoti ir aukcionuose naudoti jūsų domenų vardus. Jei jums reikia įsigyti ir prižiūrėti kelis domenų vardus, „GoDaddy“ išlieka geriausia išeitis.

2019 m. Geriausios interneto prieglobos apdovanojimų laimėtojai

„AwardWinner“
greengeeksGeriausias bendras priegloba„GreenGeeks“
inmotion-hostingasGeriausias VPS talpinimas„InMotion“ talpinimas
skysčio tinklelisGeriausias dedikuotas hostingasSkystas internetas
„SiteGround“Geriausias klientų aptarnavimas„SiteGround“
„GreenGeeks“Geriausia ekologiška interneto priegloba„GreenGeeks“
inmotion-hostingasGeriausias tinklaraštininkų priegloba„InMotion“ talpinimas
mėlyna dvasiaGeriausias pradedančiųjų „WordPress“ priegloba
Pradedantysis
„Bluehost“
wp-variklisGeriausiai valdoma „WordPress“ priegloba
Verslas
WP variklis
„InterServer“Geriausias biudžeto priegloba„InterServer“
inmotion-hostingasGeriausias verslo priegloba
Biudžetas
„InMotion“ talpinimas
skysčio tinklelisGeriausias „WooCommerce“ hostingasSkystas internetas
WixGeriausias svetainių kūrėjasWix
„BoldGrid“Geriausias „WordPress“ svetainių kūrėjas„BoldGrid“
Varyk TėtiGeriausias domenų vardų registratoriusVaryk Tėti
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map