SiteGround vs Pressable (травень 2020 р.)

visit-siteground-website відвідування-під тиском


Як SiteGround порівнює з Pressable? Якщо ви шукаєте хостинг для WordPress, це порівняння SiteGround vs Pressable покаже, як вони співпадають, коли мова йде про всі важливі особливості керованого плану хостингу WordPress. Хоча SiteGround – це більш доступний варіант хостингу, Pressable також надає велику цінність стосовно функцій, включених у плани хостингу. Давайте подивимося, хто з цих провідних хостинг-провайдерів WordPress є кращим вибором для вас.

SiteGround vs пресинг-подробиці

Переможець

CategorySiteGroundSiteGroundПресованіпресованийКоментарі
НалаштуванняПереможецьЧас надання SiteGround вище.
Панель управлінняПереможецьПереможецьКраватка. Обидві панелі управління прості та зручні у використанні.
Центри обробки данихПереможецьSiteGround має 5 центрів обробки даних на 3 різних континентах.
Швидкість веб-сайтуПереможецьДивись нижче
Особливості безпекиПереможецьSiteGround пропонує Hack Alert Monitoring, а також проактивний моніторинг сервера та штучний інтелект Anti-Bot для зупинки жорстоких атак.
Резервне копіювання та відновлення данихПереможецьSiteGround включає автоматичне резервне копіювання даних з вашим планом хостингу. Можна відновити за останні 30 днів. І тепер вони включають в себе вручну резервну копію.
Автоматичні оновленняПереможецьSiteGround включає автоматичні оновлення як для ядра WordPress, так і для плагінів.
СервериПереможець
МережаПереможець
Розробка WordPressПереможецьPressable включає клонування веб-сайтів, режими розробки та виробництва, а також можливість надання доступу співавторам.
SSLПереможецьПереможецьКраватка. Обидва надають безкоштовне шифрування SSL.
РесурсиПереможець
ПостановкаПереможецьSiteGround пропонує справжню інсценізацію веб-сайту з простим способом переміщення змін від постановки на виробництво. Дивись нижче.
Підтримка клієнтівПереможецьПостійна підготовка персоналу SiteGround очевидна у видатному обслуговуванні клієнтів. Дивись нижче
Гарантія повернення грошейПереможецьSiteGround пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.
Ціна / вартістьПереможецьSiteGround включає в себе функції преміум-керування, що управляються значно нижчою ціною.

Швидкість та продуктивність веб-сайту

Як тестування, так і мій власний досвід роботи з двома веб-хостами, як SiteGround, так і Pressable, забезпечують чудову швидкість веб-сайту. Вони зробили чудову роботу в оптимізації свого середовища для WordPress.

Зокрема, SiteGround є видатним, коли справа стосується швидкості сайту WordPress – кращої, ніж багато більш дорогих керованих постачальників послуг WordPress. Так і тут. Хоча Pressable забезпечує швидку ефективність роботи веб-сайту, SiteGround насправді кращий. Нижче наведено зразок результатів наших тестів.
випробування швидкості на майданчику
тест на швидкість натискання

Що стосується швидкості та продуктивності веб-сайту, виграв SiteGround.

Постановка веб-сайту

Постановка веб-сайтів є цікавою категорією, коли йдеться про порівняння SiteGround та Pressable. Жодна ситуація не є ідеальною. Натискання не забезпечує справжнього розміщення веб-сайту. Вони включають можливість перемикання між режимами розробки та виробництва. В основному, кешування та CDN відключені під час розробки. Хоча ця функція мені подобається, я вважаю за краще, щоб вона була включена у справжню платформу для постановки. Тим часом SiteGround пропонує справжню платформу для розміщення веб-сайтів, і це дуже хороша. Тим не менш, постановка включена лише у їхній план хостингу GoGeek верхнього рівня.

Оскільки план GoGeek SiteGround все ще дешевший, ніж деякі преміальні рішення WordPress, і оскільки він дуже добре розроблений, SiteGround є переможцем тут.

Резервне копіювання та відновлення даних

SiteGround і Pressable забезпечують автоматизовані рішення для резервного копіювання. Однак я точно вважаю за краще функції резервного копіювання та відновлення SiteGround. Завдяки SiteGround ваші дані щоденно автоматично створюються резервними копіями, і ви можете вибрати відновлення даних за останні 30 днів резервного копіювання. Крім того, SiteGround ще більше вдосконалив резервне копіювання даних, додавши можливість виконувати вручну резервні копії, коли це необхідно.

Pressable дає два різні способи створення резервної копії веб-сайтів. Ви можете використовувати функцію резервного копіювання, доступну на панелі керування, однак вам потрібно буде створити обліковий запис в Amazon або Rackspace для своїх даних. Крім того, ви можете скористатися функцією резервного копіювання з Jetpack, яка включена у ваш план хостингу.

Оскільки функції резервного копіювання та відновлення даних SiteGround є більш спрощеними, що вимагає менше роботи з вашого боку, вони є переможцем і в цій категорії..

Підтримка клієнтів

Я радий повідомити, що підтримка клієнтів, що надається SiteGround та Pressable, є найвищою лінією. Обидва веб-господарі мають дуже чуйних, корисних та ввічливих агентів підтримки. Через широке навчання, яке пройшли всі учасники служби підтримки сайту SiteGround, перш ніж вони навіть починають допомагати клієнтам, SiteGround завжди був одним із найкращих (якщо не найкращих) постачальників підтримки, з якими ми стикалися..

Хоча Pressable також надає чудову підтримку клієнтів, в даний час вони не пропонують підтримку 24 × 7 за допомогою прямого чату. З цієї причини SiteGround отримує перевагу тут.

SiteGround
SiteGround
Плани:

 • Стартап (3,95 дол. США)
  1 Веб-сайт / 10 Гб
 • GrowBig (5,95 дол. США)
  Необмежена кількість веб-сайтів / 20 Гб пам’яті
 • GoGeek ($ 11,95 за місяць)
  Необмежена кількість веб-сайтів / 30 Гб

Центри обробки даних: Чикаго IL, Amsterdam NL, Singapore SG, London UK
Безкоштовний домен ?: Ні
Гарантія повернення грошей: 30 днів

Переваги SiteGround

 • Безкоштовна передача веб-сайту.
 • Сервери на трьох континентах.
 • Включена мережа доставки вмісту.
 • Внутрішній будинок SuperCacher включений.
 • Автоматичні оновлення плагіну WordPress
 • Автоматизовані щоденні резервні копії з 30-денним відновленням
 • Безкоштовно шифруємо SSL
 • AI Anti-Bot Security
 • cPanel та Softaculous інтерфейси.
 • Швидка та чуйна підтримка чату в реальному часі.

Клацніть тут, щоб отримати докладнішу інформацію про SiteGround

Пресовані
Пресовані
Плани:

 • Особисті ($ 25 міс.)
  5 веб-сайтів / 100 Гб пам’яті
 • Стартер ($ 45 млн.)
  10 веб-сайтів / необмежене зберігання
 • Профі ($ 90 млн.)
  20 веб-сайтів / необмежене зберігання
 • Агентство ($ 225 млн.)
  50 веб-сайтів / необмежене зберігання

Центри обробки даних: Техас, США
Безкоштовний домен ?: Ні
Гарантія повернення грошей: 15-денне випробування

Переваги пресованих

 • Особливості режиму розробки / виробництва
 • Клонування веб-сайтів для швидшого створення сайту
 • Мережа доставки вмісту
 • Безкоштовні шифруємо SSL-сертифікати
 • Можливість доступу до співпрацівників
 • Оптимізація на стороні сервера
 • Сканування та видалення зловмисних програм
 • Jetpack Premium
 • Виділена підтримка WordPress

Клацніть тут, щоб отримати докладнішу інформацію про Pressable

Рекомендація

SiteGround та Pressable – це вражаючі керовані постачальники послуг WordPress. В цілому, я б рекомендував SiteGround над Pressable у більшості випадків. Поєднання доступних цін, преміальних функцій WordPress та видатної підтримки клієнтів дає перевагу SiteGround при порівнянні цих двох хостів WordPress. Єдиною областю, де можна віддати перевагу Pressable, є розробники чи агенції, які прагнуть створити кілька сайтів для клієнтів. Можливо, такі функції, які можна натиснути, як клонування веб-сайтів та доступ до співпраці, можливо, стануть у нагоді.

Однак для більшості ситуацій з хостингом WordPress виграє у цьому порівнянні SiteGround. Дивіться наші рейтинги оглядів SiteGround нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map