InMotion Hosting İncelemesi (2020)

inmotion-barındırma inceleme


2019 En İyi Web HostingEn İyi İş Barındırma Dürüst InMotion Hosting Yorumları arıyorsanız, kişisel deneyimlerime dayanarak incelememi okumanızı öneririz. 10 yılı aşkın bir süredir InMotion Hosting’i kullanıyorum. İlk günden bu yana, hizmetlerinden tamamen memnun kaldım ve web barındırmalarından etkilenmeye devam ediyorum.

Şu anda bir web sitesini devam ettirmek istiyorsanız, InMotion kesinlikle dikkate değer. Ve iş web siteniz için barındırma ihtiyacınız varsa, InMotion Hosting gerçekten mükemmel bir seçimdir. İş barındırma planları, ihtiyacınız olan tüm özellikleri mükemmel müşteri desteği ile birleştirir.

İncelememi yayınladığımdan beri bir süre geçtiğinden, 2020’de InMotion Hosting ile deneyimlerimi tekrar ziyaret etmenin ve güncellemenin zamanının geldiğini düşündüm..

Şu anda InMotion şu etkileyici özellikleri sunmaktadır:

 • Maksimum Hız Bölgesi Teknolojisi
 • Sınırsız Disk Alanı
 • sınırsız bant genişliği
 • Sınırsız E-posta
 • Ücretsiz Özel SSL
 • Business Class Donanımı
 • WordPress, Joomla veya PrestaShop’un Ön Kurulumu
 • 400’den fazla uygulama ile cPanel
 • Yönetilen WordPress Barındırma Planları
 • 24 × 7 ABD Tabanlı Destek
 • 90 Gün Para İade Garantisi

InMotion Hosting’de% 50 Tasarruf İçin Tıklayın

Mükemmel Kullanıcı Arayüzü ve Kolay Yazılım Kurulumu

InMotion Hosting, kullanmak için en iyisi olan cPanel arayüzünü kullanır. Ayrıca, Softaculous yazılım uygulama yükleyicisini kullanırlar. Web siteniz için WordPress, Joomla, Drupal veya başka bir uygulamaya ihtiyacınız olsun, kolay ve sorunsuz kurulumlar elde edersiniz. Aslında InMotion ile 400’den fazla uygulama elde edersiniz.

inmotion-barındırma-cpanel

InMotion_Softaculous

InMotion Hosting’in Hızı ve Performansı Harika

Web sitemiz yıllar içinde büyümeye devam etse de InMotion Hosting ile etkileyici hız ve performans yaşamaya devam ediyoruz. GTmetrix’ten bir test raporuna göz atın:

inmotion-hosting-speed-test sonuçları

InMotion, Max Speed ​​Zone Teknolojileri ile hızlı performans gösteren web siteleri sunmaya devam ediyor. Ayrıca, Yönetilen WordPress Hosting ile optimize edilmiş bir altyapı ve gelişmiş sunucu önbelleklemesi elde edersiniz.

InMotion ayrıca, müşterilerinin web siteleri için çok daha iyi hız sağlayan katı hal sürücülerine (SSD) sahip ilk web barındırma şirketlerinden biriydi.

InMotion’ın ağ hızı ve güvenilirliği mükemmel. Maksimum Hız Bölgesi teknolojisi, optimum hız için çoklu veri merkezlerini kullanmanızı sağlar. % 99,9 kesintisiz çalışma ağı, sitenizi sorunsuz bir şekilde çalışır durumda tutar. Aşağıda temiz olan hata günlüğümüzü görebilirsiniz:

InMotion_Error_Log

InMotion’ın Desteği Mükemmel

Müşteri desteği her zaman InMotion Hosting’in en iyi varlıklarından biri olmuştur. Barındırma hesabınıza kaydolduğunuz andan itibaren InMotion’ın arkadaş canlısı ve yardımsever destek ekibi sorularınızı yanıtlamaya veya ortaya çıkabilecek sorunlarda size yardımcı olmaya hazırdır.

Yıllar içinde, InMotion ihtiyaç duyduğumda sürekli olarak dostane ve duyarlı bir destek sağladı. Ve onlarla iletişim kurduğumda hızlı sorun çözümünde bana yardımcı olmaya devam ediyorlar.

Tepki süresi harika ve destek personeli çok kibar ve titiz. Özellikle, onların sohbet desteği karşılaştığımız en iyisidir. Aşağıda Jason of Tech Support ile yaptığım bir sohbet desteği oturumu örneği verilmiştir:

Michael: Merhaba Jason
Michael: Web istatistiklerimi manuel olarak güncellemem gerekiyor. Bana yardım edebilir misin?
Jason A .: Elbette. Onları senin için çalıştıracağım.
Michael: Teşekkürler!
Jason A .: Hangi etki alanının güncellenmesi gerekiyordu??
[Alan adlarını burada belirttim]
Jason A .: Yakaladım. Güncellemek için 15-30 dakika verin ve gitmek için iyi olmalısınız.
Michael: Harika! Yardımınız için teşekkürler Jason!
Jason A .: Elbette.
Jason A .: Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz! Herhangi bir sorunuz varsa 7/24 açıktır. İstediğiniz zaman arayın, sohbet edin veya e-posta ile gönderin.
Olumlu veya olumsuz herhangi bir geri bildiriminizi takdir ediyorum.
Jason A .: Sohbetiniz için teşekkür ederim. Bizimle tekrar temas kurmaktan çekinmeyin.

İş siteniz için web barındırma ihtiyacınız varsa, InMotion Hosting şiddetle tavsiye edilir.

InMotion Hosting Veri Merkezi

Donanım ve ağ tarafında, InMotion Hosting bana mümkün olan en iyi özellikleri ve hızları sağlamayı taahhüt ettiklerini kanıtladı. Los Angeles, CA’daki InMotion Veri Merkezi’ni gezmeme izin verildi ve her şeyin nasıl çalıştığını ilk elden gördüm.

Tesislerinde perde arkasına geçerek Veri Merkezi Güvenliği, Üst Düzey Donanım ve olağanüstü Veri Koruma ve Ağ Kullanılabilirliği konusundaki taahhütlerini onaylayabildim. InMotion Veri Merkezi’ni tam olarak incelemek için blog makaleme bakın.
InMotion Hosting Veri Merkezi Sunucuları

2015 yılında InMotion Hosting, veri merkezlerinde DDoS koruması, fiber optik kablolama sistemleri ve sunucularındaki katı hal sürücüleri dahil olmak üzere daha da fazla yükseltme yaptı.
InMotion Hosting Veri Merkezi 2015

Yıllar içinde InMotion, veri merkezi altyapılarında ve operasyonlarında iyileştirmeler yapmaya devam etti. InMotion Hosting şirketinde Data Center Operations Supervisor Will Miles ile röportajımı inceleyin.

InMotion Hosting’in Temel Değerleri

InMotion Hosting ile bu kadar büyük bir başarı elde etmemin ana nedenlerinden birinin, temel değer kümeleri olduğuna gerçekten inanıyorum. InMotion’ın Kurucu Ortağı Sunil Saxena ile konuştuğumda, organizasyondaki herkesin (kendinden aşağıya) bu değerlere nasıl bağlı olduğunu ve bu değerlere nasıl yaşadığını söyledi. Sonuç olarak, müşterileri başarılı olduğunda, başarılı oldukları!

Ücretsiz SSL Sertifikaları

InMotion Hosting’ten alacağınız bir diğer büyük fayda da sadece ücretsiz SSL değil, ücretsiz SSL’dir, bunlar Comodo ve cPanel tarafından desteklenen ücretsiz SSL sertifikalarıdır. Bu günlerde, ister blog ister e-ticaret siteniz olsun, SSL / TLS web siteleriniz için bir zorunluluktur. Diğer bazı ücretsiz SSL seçeneklerinin aksine, InMotion’da aldığınız SSL sertifikaları e-Ticaret için kullanılabilir.

Ücretsiz SSL’nize Hesap Yönetim Panelinden erişebilirsiniz.
inmotion-yönetmek-free-ssl

Ücretsiz Temel SSL’yi Yönet simgesini tıkladıktan sonra, Ücretsiz SSL’yi Etkinleştir ayarını Açık olarak değiştirin. CPanel’de ayarladığınız ve InMotion sunucunuza çözdüğünüz tüm alan adlarınızın artık SSL’si olacak!
inmotion-barındırma-free-ssl

InMotion Yedekleme Yöneticisi

Bugünlerde InMotion’da veri yedekleme konusunda iyi haberler ve kötü haberler var. Artı tarafta, şimdi mükemmel veri yedekleme ve geri yükleme özellikleri sağlayan yeni Yedekleme Yöneticisi araçlarını yayınladılar.

Ancak, yeni Yedekleme Yöneticisi ek ücrete tabidir. Ne yazık ki, InMotion her zaman büyük avantajlarından biri olan ücretsiz otomatik veri yedeklemelerini ortadan kaldırdı. Ekstra maliyete rağmen, yeni Backup Manager ile elde ettiğiniz kolaylık ve kontrol, bence buna değer – özellikle InMotion’ın olağanüstü web barındırma ile geldiğinde.

Backup Manager’ı cPanel’den başlatabilirsiniz. Yedekleme Yöneticisi gösterge tablosundan otomatik yedeklemelerinizin ne zaman gerçekleştirileceğini belirleyebilirsiniz. Ayrıca yedeklemelerinizin gerçekleşeceği gün ve saati de zamanlayabilirsiniz. Ve hangi verilerin yedeklendiğinin kapsamını belirtebilirsiniz.

inmotion-backup-yönetici

Geri yüklenmesini istediğiniz verileri kolayca seçebileceğiniz veri geri yüklemesi için ayrı bir sekme bulunur. En son gerçekleştirilen 10 veri yedeklemesi geri yüklenebilir.

InMotion Yönetilen WordPress Barındırma

inmotion-wordpress-hosting
InMotion’ın Paylaşılan Kurumsal Barındırma, hem iş hem de kişisel web siteleri için en iyi seçeneklerden biri olmaya devam ediyor. 10 yıl önce InMotion ile ilk kez kaydolduğumdan beri Business Hosting hesabım var ve bunu hosting siteleri ve e-postalar için kullanmaya devam ediyorum.

Ayrıca, artık bu web sitesi için kullandığım InMotion ile bir Yönetilen WordPress Hosting planım var. InMotion’ın paylaşılan barındırma planları birçok WordPress kullanıcısı için mükemmel olsa da, daha pahalı yönetilen WordPress ana bilgisayarlarıyla rekabet eden özelliklere ve performansa sahip optimize edilmiş bir WordPress ortamı arıyorsanız, InMotion’ın Yönetilen WordPress Barındırma özelliğini kesinlikle öneririm.

İşte aldığınız özelliklerden sadece bazıları:

 • Optimize Edilmiş WordPress Ortamı
 • Gelişmiş Sunucu Önbelleği
 • Hack ve Kötü Amaçlı Yazılımlardan Korunma ile Yönetilen Güvenlik
 • Otomatik güncellemeler
 • BoldGrid Web Sitesi Oluşturucu
 • Eklenti Kısıtlaması Yok

Benim için InMotion’ın Yönetilen WordPress Barındırma’nın en büyük avantajı, InMotion Hosting’in mükemmel müşteri desteği ve kontrol paneli arayüzü (cPanel ve Hesap Yönetim Paneli) ile birleştirdiğiniz hız ve performansın artması.

InMotion Diğer Web Sunucularıyla Nasıl Karşılaştırılır?

InMotion Hosting ve A2 Hosting Karşılaştırması
A2 Hosting ve InMotion Hosting’i karşılaştırırken iyi haber, bunun sizin için bir kazan-kazan durumu olmasıdır. Bu web hosting firmalarının her ikisi de mükemmel web sitesi olağanüstü destek ile barındırma sağlar …

InMotion Hosting ve Bluehost Karşılaştırması
Bunlar iki mükemmel, köklü web sağlayıcı barındırma vardır. Hem InMotion hem de Bluehost harika Paylaşımlı, VPS ve Özel hosting sunuyor…

InMotion Hosting ve DreamHost Karşılaştırması
Bu iki web hosting firmalarının her ikisi de kökleri Kaliforniya’da var. InMotion ve DreamHost çok iyi kalite barındırma sağlayıcıları olarak bilinir…

InMotion Hosting ve Fat Cow
InMotion Hosting ile Fat Cow arasındaki bu karşılaştırma, şimdiye kadar yaptığımız en kolay şeylerden biri…

InMotion Hosting ve GoDaddy Karşılaştırması
GoDaddy’nin Hosting Planı, InMotion Hosting gibi bir şirketin Business Hosting planı ile nasıl karşılaştırılır? Karar vermeye çalışıyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler var.

InMotion Hosting ve GreenGeeks Karşılaştırması
GreenGeeks ve InMotion Hosting Güney Kaliforniya merkezli iki mükemmel web hosting firmasıdır. Her ikisi de bu web barındırma yeşil web hosting arayan bu web sitesi sahipleri için mükemmel seçimler vardır…

InMotion Hosting ve HostGator Karşılaştırması
Bu web hosting firmalarının her ikisi de paylaşılan, VPS ve özel hosting için çeşitli planlar sunuyor…

InMotion Hosting ve InterServer karşılaştırması
InMotion Hosting ve InterServer, her ikisini de kullandığım iki mükemmel web hosting şirketi…

InMotion Hosting ve iPage Karşılaştırması
InMotion Hosting ve iPage web hosting için iki mükemmel seçenektir. Hosting planları ile bazı benzerlikler olmasına rağmen ve site sahipleri bu web hosting şirketlerinden herhangi birini kullanabilirsiniz, onlar ideal web siteleri farklı türleri için uygundur …

InMotion Hosting ve Lunarpages Karşılaştırması
Benim için, bu en ilginç web hosting karşılaştırmalardan biridir: Güney Kaliforniya’dan (benim bölgemden) kurulan iki web barındırma şirketi ve kişisel deneyime sahip olduğum iki barındırma şirketi…

InMotion Hosting ve Namecheap Karşılaştırması
Bu iki hosting şirketi arasında karar vermeye çalışanlarınız için, InMotion ve Namecheap arasındaki ayrıntılı karşılaştırmam. Her iki web barındırma kendi avantajları var ve ben …

InMotion Hosting ve Site5 karşılaştırması
InMotion Hosting ve Site5 birbirlerine karşı nasıl birikir? Şaşırtıcı bir şekilde, bu çok tek taraflı bir yarışma…

InMotion Hosting ve SiteGround Karşılaştırması
SiteGround ve InMotion Hosting bulabileceğiniz en iyi web barındırıcılarından ikisidir. Her iki web barındırma şirketinin müşterisi olarak, ilk elden mükemmel hizmet ve olağanüstü destek yaşadım…

InMotion Hosting ve Web Hosting Merkezi
InMotion Hosting Web Hosting Hub ile karşılaştırmak aslında kardeş şirketler olduğundan çok ilginç…

InMotion Hosting ve Wix Karşılaştırması
Geleneksel bir web barındırma planı ile bir web sitesi oluşturucu paketi arasındaki bu karşılaştırma, InMotion Hosting’in İş Barındırma planına karşı Wix’in e-Ticaret planına bir göz atıyor…

InMotion Hosting ve WP Engine Karşılaştırması
Bu karşılaştırma InMotion’ın Business Hosting Planının WP Engine ile nasıl karşılaştırıldığına odaklanıyor. Başka bir deyişle, üst yönetilmeyen bir barındırma planı WordPress söz konusu olduğunda üst yönetilen bir barındırma planı ile nasıl karşılaştırılır…

InMotion Barındırma vs 1&1 Barındırma
Bu web barındırma hem Paylaşılan, VPS ve Dedicated dahil barındırma hizmetleri geniş bir yelpazede sunuyor …

Diğer InMotion Hosting İncelemeleri

Kesinlikle InMotion’a övgüde yalnız değilmişim gibi görünüyor. InMotion Hosting sürekli olarak daha iyi puan web hosting firmalarından biri olmuştur. İşte diğer InMotion müşterilerinin incelemelerinden bir örnek:
InMotion Müşteri Arjun
InMotion Müşteri Russ
InMotion İnceleme Jim S
InMotion İnceleme Stephen R
InMotion İnceleme 9
InMotion İncelemesi 6
InMotion İnceleme 7

Öneri

On yıllık bir InMotion Hosting müşterisi olduktan sonra, web sitelerimi barındırmak için olağanüstü bir seçenek olmaya devam ettiklerini bildirmekten memnuniyet duyuyorum. Hosting planlarında sundukları özelliklerden, web sitelerimin yıldırım hızında performansına, aldığım duyarlı ve yardımcı müşteri desteğine kadar, InMotion kesinlikle web hosting şirketinizin olmasını istediğiniz şeydir: İşletmeniz için büyük bir varlık veya kişisel çevrimiçi varlık.

Özel İndirimli Satış Fiyatı
Harika haber! Artık InMotion’ın İş Barındırma hizmetinde% 50 indirimle çok özel bir indirim sunabiliyorum. Aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterlidir. Bu onların web hosting paketi almak ve tasarruf için mükemmel bir fırsat!

Daha fazla ayrıntı ve InMotion Hosting için% 50 İndirim için buraya tıklayın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map