InMotion Hosting VPS İncelemesi

inmotion-barındırma-VPS-yorum


2019 En İyi Web HostingEn İyi VPS Hosting 2009 yılından beri InMotion Hosting’in müşterisiyim ve ortak Business Hosting planıyla üstün hizmet ve destek aldım. Ancak, artan trafik ve kaynak talepleriyle, bir VPS barındırma planına geçmeye karar verdim. Paylaşımlı barındırma planları olduğu kadar iyi, InMotion’ın VPS özellikleri daha da etkileyici, bu yüzden bulut tarafından desteklenen Yönetilen SSD VPS Barındırma ile gitmek kolay bir seçimdi.

İşletme web siteniz için VPS barındırmayı düşünüyorsanız veya paylaşılan bir web barındırma planından çıkmanız gerekiyorsa, InMotion Hosting’in VPS ile ilgili deneyimlerimi ve sonuçlarımı görmenizi tavsiye ederim.

InMotion Hosting VPS’de% 51 İndirim Alın

InMotion’ın üç farklı VPS barındırma planı vardır:

VPS 1000HA-S
4GB RAM
4 TB Veri Aktarımı
75 GB Disk Alanı
3 Özel IP Adresi
29,99 $ aylık. VPS 2000ha-S
6GB RAM
5 TB Veri Aktarımı
150 GB Disk Alanı
4 Özel IP Adresi
49,99 $ aylık. VPS 3000HA-S
8GB RAM
6 TB Veri Aktarımı
260 GB Disk Alanı
5 Özel IP Adresi
$ 74,99 aylık.

InMotion Hosting VPS Özellikleri

 • Gerçek Zamanlı Yedeklilik için Yüksek Kullanılabilirlik Özelliği
 • Ücretsiz cPanel Lisansı
 • Ücretsiz SSD Sürücüleri
 • Yönetilen Hosting
 • Maksimum Hız Bölgesi Teknolojisi
 • Güvenli E-posta
 • E-Ticaret için optimize edildi
 • Kaynak Gösterge Tablosu
 • Anlık Görüntü İşlevi
 • DDoS Saldırı Koruması
 • Ücretsiz Veri Yedekleme
 • % 99,9 Çalışma Süresi
 • 90 Gün Para İade Garantisi

Hesabınız kurulduktan sonra, Hesap Yönetim Panelinden (AMP) erişebilirsiniz. Arayüz InMotion’ın Paylaşılan Barındırma’ya benzer, ancak bazı ek seçenekler fark edersiniz:
inmotion-VPS-amp

My Cloud Server’ı yönet, sunucunuzu durdurabileceğiniz ve yeniden başlatabileceğiniz, kök erişimine sahip olabileceğiniz ve cPanel ve WHM’ye erişebileceğiniz hızlı bağlantılar sağlar. Bant genişliği, Disk Alanı, RAM ve Yük Ortalaması için kaynak kullanımınızı da izleyebilirsiniz.

Bu alandan da erişebileceğiniz Sunucu Anlık Görüntüsü özelliğini çok beğendim. Anlık görüntü oluşturduğunuzda, bir sorun yaşarsanız ve geri almanız gerekiyorsa sunucu dosyalarınızın, veritabanlarınızın ve yapılandırmanızın durumuna geri dönebilirsiniz. Bu anlık görüntülerin, hala gerçekleştirmeniz gereken verilerinizin tam olarak tam olarak yedeklenmesinin yerine geçmediği unutulmamalıdır. Anlık görüntü oluşturduktan sonra, 10 gün boyunca kullanılabilir. Daha uzun süre saklamak istiyorsanız, uzun süreli bir depolama alanı satın almanız gerekir.
inmotion-VPS-sunucu anlık

WHM (veya WebHost Manager), sunucu yapılandırmanız, kimlik doğrulama, e-posta teslim raporları vb. Öğeleri değiştirmenize ve görüntülemenize olanak tanır.
inmotion-VPS-whm

InMotion Hosting VPS’li cPanel, Paylaşımlı Hosting cPanel’den farklı bir görünüme sahip olsa da, işlevler ve uygulamalar aynıdır (birkaç ekleme ile). Sunucu bilgilerinize sağ taraftaki sütundan da erişebilirsiniz. Akılda tutulması gereken bir nokta, VPS cPanel’in yazılım uygulama kurulumları için Softaculous içermemesidir. Yazılımınızı manuel olarak yüklemeniz gerekir, örneğin WordPress veya yılda 50 $ karşılığında Softaculous lisansı satın alabilirsiniz..
inmotion-VPS-cpanel

Hız ve Performans

VPS barındırma büyük yararı daha fazla kaynak taleplerini ele yeteneği böylece trafik arttıkça bile web sitelerinizi sorunsuz çalışabilir. InMotion Hosting’in VPS planıyla ilgili deneyimim harika oldu. Web sitesi performansı mükemmel ve web sitemin hızı arttı. Paylaşılan Hosting sonuçlarım ile VPS Hosting sonuçlarımın karşılaştırması.
inmotion paylaşımlı barındırma hızlıInMotion Paylaşılan Hosting Hızıinmotion-VPS hızlıInMotion VPS Barındırma Hızı

Müşteri desteği

Müşteri desteği her zaman InMotion Hosting’in güçlü yönlerinden biri olmuştur. VPS Hosting ile, güvenebileceğiniz bir destek ekibinizin olması daha da zorunludur. Ve benim durumumda, InMotion VPS hosting hesabımı kurmama ve VPS’ye geçişle ilgili soruları yanıtlamama yardımcı olma konusunda her zamanki mükemmel yardımlarını sağladı.

İşte örnek bir sohbet metni:
inmotion-sohbet-transkript

Öneri

Genel olarak, InMotion’ın VPS Hosting’i mükemmeldi. Ek kullanılabilirlik, yüksek kullanılabilirlikli bulut sunucusu yedekliliği ile birleştiğinde InMotion’u VPS öneriler listemizin en üstüne koydu. Özellikle yardımcı müşteri desteklerinin yanı sıra yönetilen barındırma özelliklerini de takdir ediyorum.

Web sitemin performansı harikaydı; yıllar boyunca InMotion Hosting’den beklediğim bir şey. Onlarla ilgili duygularımı paylaşan başka birçok müşteri olduğunu biliyorum. İşte sitemizde yayınlanan bazı değerlendirmeleri bir örnek:
InMotion Müşteri Arjun
InMotion Müşterisi Steven R
InMotion Müşterisi Brad
InMotion Müşteri Danielle
InMotion Müşterisi Troy

Ticari web siteleri için, VPS barındırma ile elde ettiğiniz garantili kaynaklara ve sunucu ortamınız üzerinde ek denetime sahip olmak kritik önem taşır; Ve mevcut tüm VPS barındırma planları arasında, InMotion Hosting kesinlikle en iyilerinden biri olarak oyumu alıyor.
inmotion-VPS-barındırma

InMotion Hosting VPS’de% 51 İndirim için Buraya Tıklayın

InMotion Hosting VPS Derecelendirmeleri

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map