InMotion Hosting Yönetilen WordPress Hosting İncelemesi

inmotion yönetilen-wordpress-hosting


2019 En İyi Web HostingEn İyi Blogger Barındırma 2009’dan beri bir InMotion Hosting müşterisiyim ve iş barındırma planının, birçok WordPress gibi birçok web sitesi platformu için mükemmel olduğu kanıtlanmıştır. Hem performans hem de destek olağanüstü ve InMotion her zaman en yüksek puan alan web hosting şirketlerinden biri olmuştur. Bu nedenle, InMotion çalışanları bana bu yılın başlarında yeni bir yönetilen WordPress barındırma platformuyla çıkacaklarını söylediğinde kesinlikle merak ettim ve ilgilendim. InMotion’ın yönetilen WordPress’i geldi ve kesinlikle İş Barındırmalarıyla nasıl karşılaştırıldığını görmek için kapsamlı bir deneme yapmak istedim..

InMotion Yönetilen WordPress ve İş Barındırma

Sahip olduğunuz barındırma planı özellikleriyle başlayalım. InMotion’ın İşletme Barındırma özellikleri her zaman derecelendirmelerimizin başında yer almaktadır. Yeni Yönetilen WordPress Barındırma planları, WordPress için özel olarak optimize edilmiş daha da güçlü ve yararlı özellikler içerecek şekilde temel iş planı özellikleri üzerine inşa edilmiştir. İşte İşletme Barındırma planlarının aksine InMotion Hosting Yönetilen WordPress platformuyla aldığınız temel öğelere yan yana bir bakış.

InMotion Hosting Business planını seçmenin sizin için daha uygun olacağı bazı durumlar vardır. Profesyonel Düzeyde İş Planı ile, barındırabileceğiniz web sitesi sayısında kesin bir sınır yoktur. Dolayısıyla, çok sayıda web sitesi oluşturmanız gerekiyorsa, açıkça bu planı seçmek istersiniz. WordPress seçtiğiniz platform değilse, açıkça yönetilen WordPress paketleri sizin için değildir. Ancak, WordPress’i kullanmayı planlıyorsanız, daha fazla okumak istersiniz.

İş Barındırma
sınırsız bant genişliği
Sınırsız E-posta
Ücretsiz SSD Sürücüleri
Ücretsiz Veri Yedekleri
Maksimum Hız Bölgeleri
Ücretsiz SSL
cPanel Arayüzü
WordPress Önceden Yüklendi
BoldGrid Site Oluşturucu
90 Gün Para İade Garantisi WordPress Barındırma
sınırsız bant genişliği
Sınırsız E-posta
Ücretsiz SSD Sürücüleri
Ücretsiz Veri Yedekleri
Maksimum Hız Bölgeleri
Ücretsiz SSL
cPanel Arayüzü
WordPress Önceden Yüklendi
BoldGrid Site Oluşturucu
90 Gün Para İade Garantisi
Gelişmiş Sunucu Önbelleği *
Otomatik WordPress Güncellemeleri *
Otomatik Tema ve Eklenti Güncellemeleri *
BoldGrid Premium Temaları ve Eklenti Aboneliği *
Hazırlama Ortamı *

WordPress Sitelerinizi Oluşturma

InMotion Hosting’in diğer web barındırma planları gibi, siparişinizi verdiğinizde WordPress’in önceden yüklenmesini seçebilirsiniz. Ancak, WordPress’i daha sonra yüklemeyi seçseniz bile, cPanel içinden süper kolay tek tıklamayla kurulum seçeneğinden yararlanabilirsiniz. WordPress sitenizi başka bir web barındırıcısından taşıyorsanız, InMotion Hosting ücretsiz web sitesi geçişi sağlar.

Web sitelerinizi oluşturmak için birkaç farklı seçeneğiniz vardır. WordPress ile, WordPress yönetici kontrol panelinde geleneksel şekilde çalışabilirsiniz. Veya hızlı ve kolay bir şekilde profesyonel görünümlü bir WordPress sitesi oluşturmak için daha kullanıcı dostu bir yöntemi tercih ederseniz, BoldGrid web sitesi oluşturucusunu kullanabilirsiniz. InMotion resmi bir BoldGrid ana bilgisayarıdır ve ürünün oluşturulmasında etkili olmuştur. BoldGrid’e daha ayrıntılı bir görünüm için incelememi buradan okuyabilirsiniz.
boldgrid

BoldGrid’i Hesap Yönetim Panelinizden (AMP) veya cPanel’den yükleyebilirsiniz.
inmotion-wordpress-hosting-hesap-yönetim paneli

Premium WordPress Özellikleri

Bunu kullanmak zorunda olmasanız da, BoldGrid InMotion’ın Yönetilen WordPress barındırma hizmetinde çok belirgin bir şekilde yer alıyor. Otomatik tema ve eklenti güncellemeleri, sahneleme ve premium temalar ve eklenti aboneliği gibi birçok premium WordPress özelliği, özellikle BoldGrid web sitesi oluşturucusunun kullanımına bağlıdır..
boldgrid-temalarPremium BoldGrid WordPress Temalarıboldgrid-eklentileriBoldGrid WordPress Eklentileri

Bununla birlikte, InMotion’ın WordPress hostinginin gerçek yıldızı, gelişmiş sunucu önbelleğe alma özelliğine sahip optimize edilmiş sunucu ortamı ve NGINX ile Cloud Linux’tur. Diğer özelliklerle bir araya geldiğiniz üstün site hızı, InMotion Hosting Yönetilen WordPress’i benim için bir kazanan yapıyor.

WordPress Barındırma Hızı ve Performansı

İşte özellikle test etmek istediğim alanlardan biri. Yine, InMotion her zaman geçmişte kullandığımız en hızlı performans gösteren web barındırıcılarından biri olmuştur. Ve Yönetilen WordPress Barındırma, tabanlarından 10 kat daha hızlı etiketlendiğinden, Barındırma barındırma planını kesinlikle nasıl gerçekleştirdiğini görmeye istekliydik. Aşağıda testlerimizden bir veri örneği verilmiştir.

inmotion yönetilen-wordpress-speed-vs-iş barındırma

Benzer WordPress web sitelerini hem InMotion’ın Business Hosting ve Managed WordPress Hosting platformlarında test ettik. Gördüğünüz gibi, yeni yönetilen WordPress hosting çok daha hızlı performans gösterdi. Yeni platformun mevcut platformu ne kadar aştığına şaşırdım. Cloud Linux ile NGINX, özel önbellek yöneticileriyle gelişmiş sunucu önbelleğe alma ve diğer özel geliştirmeler kombinasyonu web sitesi hızını gerçekten artırır. InMotion’ın Yönetilen WordPress Barındırma ülke genelinde daha hızlıydı. Ve Maks Hız Bölgesi içinde, daha da büyük bir fark vardı.

WordPress kontrol panelimde çalışırken bulduğum şey, arka uç işleme hızının belirgin şekilde daha yüksek olmasıdır. Temaları ve eklentileri yüklemek yıldırım hızında – çok etkileyici!

WordPress Web Sitesi Güvenliği

InMotion Hosting, web sitelerim için her zaman birinci sınıf güvenlik sağlamıştır. Hız ve performansta olduğu gibi, yönetilen WordPress hosting işleri bir adım daha ileri gider. DDoS koruması ve web uygulaması güvenlik duvarlarına ek olarak, WordPress kesmek ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma da alırsınız. Potansiyel tehditler karantinaya alınırken dosyalar güvenlik açıkları için taranır ve yamalanır.

InMotion, e-Ticaret amacıyla veya çevrimiçi ödemeleri kabul etmek için kullanabileceğiniz WordPress siteleriniz için ücretsiz özel SSL sağlar. Ücretsiz SSL’nizi Hesap Yönetim Panelinizden kolayca etkinleştirebilirsiniz ve ücretsiz SSL sertifikalarınız alanlarınıza otomatik olarak eklenir.
inmotion yönetilen-wordpress-free-ssl

Uzman Müşteri Desteği

InMotion Hosting’in güçlü yönlerinden biri, her zaman mükemmel müşteri desteği olmuştur. Yönetilen WordPress barındırma planıyla, InMotion’da almaya alışkın olduğum aynı profesyonel ve duyarlı desteği yaşadım. 24 × 7 desteklerine telefon, e-posta, canlı sohbet veya Skype üzerinden erişebilirsiniz.

Sonuç (ve tavsiyeler

Yönetilen WordPress Hosting ile InMotion, ciddi WordPress site sahipleri ve premium bir WordPress deneyimi arayanlarınız için daha iyi bir seçenek sağladı. Altı seviye yönetilen barındırma seçeneği sayesinde, kesinlikle ihtiyaçlarınıza uygun bir plan bulabileceksiniz. InMotion Hosting Yönetilen WordPress, daha iyi hız ve performans için işletmelerinin en iyilerini optimize edilmiş bir ortamla birleştirir.

InMotion Hosting Yönetilen WordPress Özel İndirim Fiyatları için Tıklayın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map