SiteGround vs Pressable (květen 2020)

visit-siteground-website navštěvovatelné


Jak se SiteGround porovnává s Pressable? Pokud hledáte hosting WordPress, toto srovnání SiteGround vs Pressable ukáže, jak se shodují, pokud jde o všechny důležité funkce spravovaného hostingového plánu WordPress. Zatímco SiteGround je cenově dostupnější možnost hostování, Pressable také poskytuje velkou hodnotu, pokud jde o funkce obsažené v jejich hostingových plánech. Podívejme se, který z těchto nejlepších poskytovatelů hostování WordPress je pro vás tou nejlepší volbou.

SiteGround vs Pressable Details

Vítěz

CategorySiteGroundSiteGroundLisovatelnýlisovatelnýKomentáře
ZaložitVítězPoskytovací doba SiteGround je lepší.
Kontrolní panelVítězVítězKravata. Oba ovládací panely jsou jednoduché a snadno se používají.
Datová centraVítězSiteGround má 5 datových center na 3 různých kontinentech.
Rychlost webových stránekVítězViz. níže
Bezpečnostní funkceVítězSiteGround nabízí Hack Alert Monitoring, plus proaktivní monitorování serveru a umělou inteligenci Anti-Bot systém k zastavení útoků brutální síly.
Zálohování a obnovení datVítězSiteGround zahrnuje automatické zálohování dat s vaším hostitelským plánem. Obnovit se můžete za posledních 30 dní. A nyní obsahují možnost ruční zálohy.
Automatické aktualizaceVítězSiteGround zahrnuje automatické aktualizace pro jádro i pluginy WordPress.
ServeryVítěz
SíťVítěz
Vývoj WordPressVítězTisknutelné zahrnuje klonování webových stránek, vývojové a produkční režimy a také možnost udělit spolupracovníkům přístup.
SSLVítězVítězKravata. Oba poskytují zdarma Pojďme šifrovat SSL.
ZdrojeVítěz
PředstaveníVítězSiteGround poskytuje skutečné webové stránky s jednoduchým způsobem, jak přesunout změny z inscenace do výroby. Viz. níže.
Zákaznická podporaVítězDůkladné školení zaměstnanců společnosti SiteGround je patrné v jejich vynikajícím zákaznickém servisu. Viz. níže
Záruka vrácení penězVítězSiteGround nabízí 30denní záruku vrácení peněz.
Cena / hodnotaVítězSiteGround zahrnuje prvotřídně spravované hostingové funkce za mnohem nižší cenu.

Rychlost a výkon webových stránek

Jak v našem testování, tak v mé osobní zkušenosti s těmito dvěma webovými hostiteli, SiteGround a Pressable poskytují vynikající rychlost webových stránek. Odvedli skvělou práci při optimalizaci prostředí pro WordPress.

Zejména SiteGround je vynikající, pokud jde o rychlost webu WordPress – lepší než mnoho dražších spravovaných poskytovatelů hostování WordPress. To je také tento případ. Zatímco Pressable poskytuje rychlý výkon webových stránek, SiteGround je ve skutečnosti lepší. Níže uvádíme ukázku našich výsledků testů.
test rychlosti na místě
zkouška rychlostí lisování

Pro rychlost a výkon webových stránek je vítězem SiteGround.

Staging webových stránek

Staging webových stránek je zajímavou kategorií, pokud jde o porovnání SiteGround a Pressable. Žádná situace není ideální. Tisknutelné neposkytuje skutečné webové stránky. Zahrnují schopnost přepínat mezi režimy vývoje a výroby. V zásadě jsou vaše mezipaměť a CDN během vývoje deaktivovány. I když se mi tato funkce líbí, raději bych ji zahrnul do skutečné pracovní platformy. Mezitím SiteGround nabízí skutečnou platformu pro vytváření webových stránek – a je to velmi dobrá platforma. Inscenace je však zahrnuta pouze do jejich hostitelského plánu GoGeek nejvyšší úrovně.

Protože plán GoGeek společnosti SiteGround je stále levnější než některá prémiově spravovaná řešení WordPress, a protože je velmi dobře navržen, SiteGround je zde vítězem.

Zálohování a obnovení dat

SiteGround a Pressable poskytují automatizovaná řešení zálohování. Rozhodně však dávám přednost funkcím zálohování a obnovy systému SiteGround. S funkcí SiteGround jsou vaše data automaticky zálohována denně a můžete si vybrat, zda chcete obnovit data za posledních 30 dní zálohování. SiteGround navíc ještě vylepšil jejich zálohování dat přidáním možnosti provádět manuální zálohování v případě potřeby.

Tisknutelné vám nabízí dva různé způsoby zálohování vašich webových stránek. Můžete použít funkci zálohování, která je k dispozici na ovládacím panelu, ale pro data budete muset vytvořit účet v Amazonu nebo Rackspace. Můžete také zvolit použití funkce zálohování s Jetpack, která je součástí vašeho hostovacího plánu.

Protože funkce zálohování a obnovy dat SiteGround jsou efektivnější a vyžadují méně práce z vaší strany, jsou také vítězem v této kategorii..

Zákaznická podpora

S potěšením vám oznamuji, že zákaznická podpora poskytované společností SiteGround a Pressable je na špičkové úrovni. Oba weboví hostitelé mají velmi pohotové, užitečné a zdvořilé agenty podpory. Díky rozsáhlému školení, které absolvovali všichni členové zákaznické podpory SiteGround, než začnou pomáhat zákazníkům, byl SiteGround vždy jedním z nejlepších (pokud ne nejlepších) poskytovatelů podpory, se kterými jsme se setkali..

Ačkoli Pressable také poskytuje vynikající zákaznickou podporu, v současné době nenabízí podporu 24 × 7 prostřednictvím živého chatu. Z tohoto důvodu se zde SiteGround dostane na okraj.

SiteGround
SiteGround
Plány:

 • StartUp (3,95 $ mo.)
  1 webová stránka / 10 GB úložiště
 • GrowBig (5,95 $ mo.)
  Neomezený počet webových stránek / 20 GB úložiště
 • GoGeek (11,95 $ mo.)
  Neomezený počet webových stránek / 30 GB úložiště

Datová centra: Chicago IL, Amsterdam NL, Singapur SG, London UK
Bezplatná doména ?: Ne
Záruka vrácení peněz: 30 dní

Výhody SiteGround

 • Zdarma přenos z webu.
 • Servery na třech kontinentech.
 • Síť pro doručování obsahu zahrnuta.
 • V ceně je zahrnuta služba SuperCacher.
 • Automatické aktualizace pluginu WordPress
 • Automatické denní zálohy s 30denním obnovením
 • Zdarma Pojďme šifrovat SSL
 • Zabezpečení AI Anti-Bot
 • cPanel a Softaculous interface.
 • Rychlá a pohotová podpora živého chatu.

Kliknutím sem zobrazíte další podrobnosti na webu

Lisovatelný
Lisovatelný
Plány:

 • Osobní (25 $ mo.)
  5 webových stránek / 100 GB úložiště
 • Startér (45 $ mo.)
  10 webových stránek / neomezené úložiště
 • Pro (90 $ mo.)
  20 webových stránek / neomezené úložiště
 • Agentura (225 $ mo.)
  50 webových stránek / neomezené úložiště

Datová centra: Texas, USA
Bezplatná doména ?: Ne
Záruka vrácení peněz: 15denní zkušební období

Výhody lisovatelné

 • Funkce vývoje / výroby
 • Klonování webových stránek pro rychlejší vytváření stránek
 • Síť pro doručování obsahu
 • Zdarma Pojďme šifrovat SSL certifikáty
 • Schopnost přístupu spolupracovníka
 • Optimalizace na straně serveru
 • Skenování a odstranění škodlivého softwaru
 • Jetpack Premium
 • Vyhrazená podpora WordPress

Kliknutím sem zobrazíte další podrobnosti o tisku

Doporučení

SiteGround a Pressable jsou působivými poskytovateli hostovaných služeb WordPress. Celkově bych ve většině případů doporučil SiteGround over Pressable. Kombinace cenově dostupných cen, prémiových funkcí WordPress a vynikající zákaznické podpory dává SiteGround výhodu při porovnání těchto dvou hostitelů WordPress. Jednou z oblastí, kde by mohl být Pressable upřednostňován, jsou vývojáři nebo agentury, kteří hledají stavbu více webů pro klienty. Funkce Pressable, jako je klonování webových stránek a přístup spolupracovníků, by se pravděpodobně hodily.

Pro většinu situací hostování WordPress je však SiteGround v tomto srovnání vítězem. Podívejte se na naše hodnocení hodnocení SiteGround níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map