A2 Hosting Spravované WordPress Recenzia

a2-hosting riadené-WordPress-review


A2 Hosting teraz vydal svoje vlastné Managed WordPress Hosting plány. V tomto A2 Hosting Spravované WordPress Recenzia, pozrieme sa, čo získate, ako sa nové spravované plány WordPress porovnávajú so zdieľaným hostingom A2 Hosting a moje vlastné osobné skúsenosti a výsledky testovania nových hostingových balíčkov.

úvod

WordPress bol vždy hlavným zameraním A2 Hosting. Ich spoločné plány hosťovania zahŕňajú niektoré z najpôsobivejších funkcií WordPress dostupných v porovnateľných hostiteľských balíkoch od iných hostiteľov. Preto je ich nová riadená zostava hostenia WordPress trochu prekvapením – vzhľadom na to, že existujúce hostingové plány Swift a Turbo už poskytujú vynikajúce výsledky. Zdá sa, že A2 sa zameriava na prémiový hostingový trh s mierne nižšími cenami za svoje služby. Stojí za to kúpiť si spravovaný plán WordPress od A2 Hosting? Pozrime sa bližšie na to, čo získate vo funkciách a výkonnosti webových stránok.

A2 Hosting Spravované funkcie WordPress

 • Rýchlejšie servery Turbo poskytované v každom pláne.
 • Webstránka dostupná v Plesku
 • Jednoduché zálohovanie pomocou Dropboxu a FTP
 • Automatické aktualizácie a záplaty WordPress
 • Vyrovnávacia pamäť WordPress LiteSpeed
 • WordPress Toolkit na správu viacerých webových stránok
 • Žiadne obmedzenia pre doplnky

Hostingové plány Managed WordPress A2 Hosting skutočne zahŕňajú všetky prémiové funkcie, ktoré by ste očakávali od kvalitne spravovaného hostingového balíka. Spolu so zvýšenými zdrojmi zahŕňajú staging webových stránok, zálohovanie údajov a automatické aktualizácie. Existuje tiež súbor nástrojov WordPress pre viacerých vlastníkov webových stránok. A na rozdiel od niektorých spravovaných plánov WordPress môžete použiť ľubovoľný doplnok, ktorý chcete. Takže na tejto úrovni A2 Hosting rozhodne prechádza testom.

A2 Hosting Spravované WordPress vs Zdieľaný hosting

Ako sa nový hosting A2 Hosting Managed WordPress porovnáva so zdieľaným hostingom A2? Tu sú hlavné rozdiely:

Plány / Ceny / Resources:

Spravované WordPress

1 stránka
12,97 dolárov mo.
Webové stránky: 1
Úložný priestor: 10 GB 3 stránky
19,48 dolárov mo.
Webové stránky: 3
Úložný priestor: 25 GB neobmedzený
37,97 dolárov mo.
Webové stránky: neobmedzené
Úložný priestor: 40 GB

Zdieľaný hosting

lite
3,92 $ mo.
Webové stránky: 1
Uskladnenie: neobmedzené rýchly
4,90 dolárov mesačne.
Webové stránky: neobmedzené
Uskladnenie: neobmedzené Turbo
9,31 dolárov mo.
Webové stránky: neobmedzené
Uskladnenie: neobmedzené

Vlastnosti:

A2 Spravovaný hosting WordPress

 • 10 GB až 40 GB úložného priestoru
 • Turbo server vo všetkých spravovaných plánoch
 • Užívateľské rozhranie Plesk
 • Plesk WordPress Staging
 • Zálohy WordPress Dropbox
 • Umiestnenie servera – Michigan USA

Zdieľaný hosting A2

 • Neobmedzené úložisko
 • Turbo server iba na najvyššej úrovni plánu
 • Užívateľské rozhranie cPanel
 • cPanel WordPress Staging (momentálne sa vyvíja)
 • Zálohy prevíjania servera
 • Umiestnenie servera – Michigan USA, Arizona USA, Amsterdam Európa, Singapurská Ázia

Registrácia na A2 Hosting Spravované WordPress

Registrácia na spravovaný hostingový plán programu WordPress v službe A2 sa podobá nákupu jedného z ich zdieľaných plánov hostenia. Ďalšie podrobnosti nájdete v mojej recenzii hostingu spoločnosti Swift a Turbo spoločnosti A2.

Rozhranie Plesk

a2-hosting riadené-WordPress-Plesk
Jedným z najväčších rozdielov medzi riadeným WordPress A2 Hosting a ich plánmi zdieľaného hostenia je zahrnutie rozhrania Plesk na rozdiel od cPanel. Ovládací panel Plesk je skutočne veľmi intuitívny a ľahko použiteľný. Ak ste oboznámení s cPanel, nemali by ste mať problém s používaním Plesku.

Rýchlosť a výkonnosť webových stránok

Aj keď celková rýchlosť a výkonnosť webových stránok bola dobrá v prípade hostenia WordPress riadeného spoločnosťou A2, v skutočnosti to nebolo také dobré, ako ich plány turbo servera zdieľaného hostenia. Aj v porovnaní s inými poskytovateľmi spravovaných hostingu nebola rýchlosť taká pôsobivá. Poskytnutím ďalších zdrojov by sme dúfali v mierne lepšie výsledky.

Tu je niekoľko ukážok údajov z nášho testovania:
a2-hosting spravovanú-WordPress-speed

Staging webových stránok

Staging je dôležitou súčasťou každého prémiového riadeného hostingového plánu WordPress. A A2 zahŕňa webovú stránku Plesk s ich riadeným hosťovaním. Tento proces je, žiaľ, omnoho zdĺhavejší ako s niektorými zavedenými spravovanými hostiteľmi WordPress. Najprv musíte vytvoriť subdoménu, do ktorej budete kopírovať súbory webových stránok. Potom musíte oddelene skopírovať svoje súbory a databázy do subdomény. Musíte tiež upraviť konfiguráciu vašej pracovnej kópie tak, aby obsahovala správnu databázu, používateľské meno a heslo. A keď potom publikujete svoje zmeny do výroby, musíte znova upraviť nastavenia pripojenia k databáze.

Zálohovanie a obnovenie dát

a2-hosting-dropbox-backup
Spravované slovo WordPress A2 Hosting ponúka zálohovanie a obnovu údajov Dropboxu. Tu som však narazil na inú chybu, pretože som bol vyzvaný na zadanie e-mailu a hesla a nebol som si istý, na čo odkazujú – pretože som vyskúšal e-mail a heslo na svojom účte a nefungovalo to. Keď som pôvodne kontaktoval podporu, bol som informovaný o tom, že nemohli nájsť žiadne podrobnosti o tom, že potrebovali otvoriť podporný lístok. Ako sa ukázalo, prostredníctvom informačného lístka mi bolo oznámené, že predtým, ako môžem službu používať, som si musel založiť účet v Dropboxe. Úprimne povedané, očakávam, že mechanizmus zálohovania a obnovenia údajov bude pre vás nastavený v riadenom hostingovom pláne.

záver

Úprimne povedané, sme trochu zvedaví na to, ako presne sa nové plány Managed WordPress od A2 Hosting hodia do ich existujúcich produktov. Všetko, čo potrebujete z kvalitne spravovaného hostingového plánu WordPress, je určite zahrnuté. Existujúce hostingové plány spoločnosti Swift a Turbo Server A2 Hosting sú však vynikajúce – máte rovnaké funkcie a za nižšiu cenu. V skutočnosti po ďalšom testovaní skutočne uprednostňujem existujúce hostingové plány spoločnosti Swift a Turbo servera A2 Hosting pred novými spravovanými ponukami WordPress. Veľkou otázkou teda je, či skutočne potrebujete ďalšie zdroje? A stojí za to zaplatiť ďalšie peniaze, namiesto toho, aby ste sa rozhodli pre plán turbo serverov A2 Hosting?

Z hľadiska stanovenia cien sa zdá, že Managed WordPress A2 Hosting je zameraný na prémiovo spravované hostingové publikum (tj. Ako konkurencia spoločnosti WP Engine, Media Temple atď.). Bohužiaľ, podľa nášho názoru A2 Hosting nie je celkom pripravený prijať veľkých chlapcov, pokiaľ ide o spravovaný hosting WordPress. Počas procesu zabezpečovania a nastavovania sme narazili na niektoré závady, zdá sa, že pracovníci technickej podpory nie sú tak dobre oboznámení s novými plánmi, ako by ste očakávali, a niektoré z kľúčových funkcií, ako napríklad postupovanie a zálohovanie údajov, nie sú také efektívne. a ľahko sa používajú ako poskytovatelia od etablovaných poskytovateľov spravovaných hostingu.

Keďže všetky ostatné plány hostenia od spoločnosti A2, ktoré sme v minulosti používali a testovali, boli vynikajúce, veríme, že v budúcnosti sa ich riadené plány hostenia WordPress zdokonalia a vylepšia tak, aby boli tiež jedným z najlepších v tomto odvetví. Ak teraz hľadáte vynikajúci hosting WordPress za prijateľnú cenu, odporúčam teraz držať sa plánov zdieľaného hostingu A2 Hosting Swift alebo Turbo Server. Ak potrebujete kvalitne spravovaný hosting WordPress, odporúčam vám pozrieť sa na WP Engine, zotrvačník alebo Media Temple.

Kliknite sem, ak chcete získať ďalšie informácie a cenu za zľavu pri A2 Hosting spravovanom WordPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map