Hodnotenie hostiteľa webových stránok A2

a2-web-staviteľ-review


Ak ste oboznámení s naším webom, viete, že A2 Hosting je absolútne jednou z mojich najlepších odporúčaných webhostingových spoločností. Na hosťovanie tejto webovej stránky používame A2. Poskytujú vynikajúce funkcie, výkon a podporu. A2 Hosting je skvelý pre WordPress a hosting webových stránok.

A teraz sa A2 pripojila k rastúcemu počtu webových hostiteľov, ktorí zahŕňajú svojich vlastných tvorcov webových stránok, aby urýchlili a zjednodušili proces vytvárania webových stránok. V tomto Hodnotenie hostiteľa webových stránok A2, Ukážem vám, ako môžete vytvoriť svoj web a ako sa staviteľ stránok A2 v porovnaní s hlavnými hráčmi na tvorbu webových stránok.

Hosting hostingových plánov A2

a2-web-staviteľ-plány
A2 Hosting má pre svoje tvorcov webových stránok samostatné balíčky. V podstate získate balík webhostingu a funkcie tvorcu webových stránok. Tvorca stránok A2 je zahrnutý do ich tradičných plánov webhostingu, ale ste obmedzení len na vytvorenie iba jednej stránky. Keďže zvyčajne chcete mať na svojom webe viac stránok, určite by ste sa rozhodli pre jeden z týchto nových plánov na tvorbu webových stránok, ak s ním chcete vytvoriť svoj web. Získate tiež viac možností výberu šablón webových stránok a ochrany SSL.

Funkcie tvorcov webových stránok A2

 • Jednoduchý editor webových stránok s možnosťou kliknutia
 • Ľahko si prezerajte a publikujte svoje webové stránky
 • Rýchlo pridajte fotografie a galérie
 • Pridajte odkazy na formuláre, videá a sociálne médiá
 • Možnosť kompresie obrázka
 • Zahŕňa vynikajúci webhosting A2
 • Zahŕňa e-mail, cPanel a ďalšie funkcie hostingu A2
 • Vynikajúca podpora zákazníkov

Začíname s tvorcom webových stránok A2

Aktivujete a nastavujete tvorbu webových stránok A2 Hosting z cPanel. Kliknite na ikonu Tvorca webových stránok A2 a potom na tlačidlo Aktivovať.
a2-web-staviteľ-cpanel-access

Na obrazovke Moje stránky kliknite na tlačidlo Spravovať a pripojte svoju doménu k svojej webovej stránke. Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť sa spustí editor webových stránok.
a2-web-staviteľ-manager

Výber šablóny vášho webu

Najprv si môžete vybrať šablónu svojho webu. Nezabúdajte, že čím vyšší alebo drahší plán na tvorbu webových stránok si vyberiete, tým viac možností si vyberiete šablónu. Napríklad plán 1 stránky obsahuje iba 10 šablón webových stránok, kde plán obchodnej úrovne obsahuje 40. Dostupné motívy vyzerajú pekne a môžete ich ľahko prispôsobiť, aby ste ešte lepšie vyzerali. Ak chcete zmeniť šablóny, stačí kliknúť na druhú ikonu na ľavej strane.
a2-web-staviteľ-templates

Pre svoje testovanie som si vybral šablónu webovej stránky portfólia.
a2-web-staviteľ-portfólio-template

Vytváranie a úpravy webových stránok

Editor webových stránok A2 sa veľmi ľahko používa a ja som bol schopný stavať svoje stránky bez problémov. Je to rozhranie presúvania myšou a môžete jednoducho kliknúť a upraviť, čo chcete na stránke. Napríklad ak chcete zmeniť názov stránky, môžete kliknúť na text a editor otvorí vstupné pole s tlačidlami na úpravu kariet.
a2-web-staviteľ-editor

Pomocou rozbaľovacej ponuky Stránky a štýly môžete ľahko vytvoriť ďalšie webové stránky.
a2-web-staviteľ-add-page

Ak chcete pridať obsah na svoj web, kliknite na tlačidlo Pridať obsah, ktoré sa nachádza na hornom paneli s ponukami. Pomocou tlačidla Pridať obsah môžete rýchlo a jednoducho pridať svoje základné položky obsahu, ako aj niektoré skutočne pekné funkcie vrátane formulárov, tlačidiel sociálnych médií a tlačidla Kúpiť teraz pre internetové obchody..
a2-web-staviteľ-add-content

Môžete tiež vložiť videá YouTube a zvuk SoundCloud.
a2-web-staviteľ-youtube-embed

Práca s fotografiami v nástroji Tvorca webových stránok A2

a2-webové stránky-staviteľ-gallery-settings
Práca s obrázkami je tiež hračkou s tvorcom webových stránok A2. Téma portfólia, ktorú som si vybral, už má galériu na domovskej stránke. Galériu môžete pridať aj kliknutím na tlačidlo Pridať obsah (pozri vyššie). Ak chcete upraviť existujúcu galériu, napríklad v téme portfólia, jednoducho kliknite na ňu a zobrazia sa možnosti úprav galérie. Ak chcete pridať alebo upraviť svoje fotografie, kliknite na tlačidlo Upraviť obrázky.

Máte možnosť nahrať svoje nové fotografie, získať prístup k fotografiám, ktoré ste už nahrali, ako aj použiť obrázky zo služby Facebook alebo Stock. Ak chcete pridať fotografie na svoj web, začiarknite políčka na obrázkoch miniatúr a potom kliknite na tlačidlo Pridať obrázky.
a2-web-staviteľ-edit-galéria

Tlačidlo Upraviť obrázky vám tiež umožňuje zmeniť poradie fotografií v galérii. Ak chcete zmeniť poradie, kliknite na ne a presuňte ho do ukážky.
a2-webové stránky-staviteľ-objednávacie-gallery-images

Jednotlivé obrázky môžete na svoj web pridať pomocou tlačidla ponuky Pridať obsah.

Ukážka a publikovanie vašich webových stránok

a2-web-staviteľ-preview-publikovať
Funkcie náhľadu a publikovania v nástroji A2 Website Builder sa tiež veľmi ľahko používajú. A2 tu odviedol dobrú prácu.

Ak chcete zobraziť ukážku toho, ako sa bude váš web starať o jeho vytvorenie alebo vykonanie zmien, stačí kliknúť na tlačidlo Ukážka v pravom hornom rohu..
a2-web-staviteľ-preview-site

Potom môžete pomocou tlačidiel s ikonami v hornej časti zobraziť vzhľad vašej webovej stránky v tabletovom počítači alebo smartfóne, ako aj v stolnom počítači..
a2-web-staviteľ-preview-mobile

Keď ste pripravení publikovať svoje webové stránky, stačí kliknúť na tlačidlo Zverejniť v pravom hornom rohu. A to je všetko, čo sa týka vytvorenia nového webu!

Výhody tvorcu webových stránok A2

 • Veľmi ľahké a intuitívne použitie
 • Jednoduchá aktivácia a nastavenie
 • Zahŕňa vynikajúci výkon hostenia A2
 • Pekné rozhranie drag and drop
 • Vynikajúca podpora hostingu A2 pre zákazníkov
 • Ľahký náhľad a publikovanie webových stránok

Nevýhody tvorcu webových stránok A2

 • V súčasnosti nie je toľko výberov šablón webových stránok, ako niektorí iní tvorcovia webových stránok

Alternatívy k tvorcovi webových stránok A2

Staviteľ webových stránok A2 by som umiestnil na rovnakú úroveň ako stavitelia stránok z DreamHost a GoDaddy (Remixer a GoCentral). Možno ich budete chcieť pozrieť, ak vás zaujíma táto kategória tvorcu webových stránok.

Záver a odporúčanie

Tvorca webových stránok A2 je dobrou voľbou na vytváranie webových stránok, ktoré nemusia obsahovať obrovské množstvo obsahu – v ideálnom prípade šesť alebo menej stránok. Páčilo sa mi pracovať v rozhraní A2 Tvorca webových stránok. Vytváranie, úpravy a pridávanie prvkov na vaše webové stránky je veľmi jednoduché. Môžete tiež profitovať z toho, že A2 Web Builder je dodávaný s vynikajúcimi službami webhostingu A2.

Tvorcovia webových stránok sa najlepšie hodia pre viac základných stránok, ako je vozidlo na získavanie zákazníkov alebo brožúra online predaja pre vaše podnikanie – ako aj pre základný internetový obchod. Pre tieto typy webových stránok by som odporučil tvorcu webových stránok A2.
a2-web-staviteľ-site-publikoval

Kliknutím sem získate ďalšie informácie o nástroji na tvorbu webových stránok A2 Hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map