Najrýchlejší hosting WordPress 2020 – „skutočné výsledky testov“

Najrýchlejšie wordpress-hosting


Popularita WordPressu neustále rastie – v súčasnosti predstavuje asi 30% webu. A hoci zdanlivo všetci hostitelia webových stránok ponúkajú neuveriteľný hosting pre stránky WordPress, nie všetky hostenia WordPress sú podobné. Napríklad rýchlosť a výkon sa môžu značne líšiť v závislosti od poskytovateľa hostingu. Ak hľadáte najrýchlejší hosting WordPress, tu je moja správa.

Faktory rýchlosti WordPress

 • Umiestnenie dátového centra
 • Webové servery
 • Statické obrázky
 • Téma kódovania

Aj keď WordPress nie je vždy najrýchlejšia platforma na webe, existuje niekoľko faktorov, ktoré môžu určovať rýchlosť vášho webu..

Umiestnenie dátového centra – V ideálnom prípade bude mať váš hostiteľ WordPress viac dátových centier, z ktorých aspoň jedno bude umiestnené blízko väčšiny návštevníkov vašich stránok. Poloha vášho dátového centra môže skutočne zmeniť rýchlosť vašej webovej stránky. Bol som svedkom toho rozdielu s vlastnými webovými stránkami, ako aj s výsledkami našich testov.

Webové servery – Mnoho webových hostiteľov teraz používa servery, ktoré sú vyladené špeciálne pre WordPress. Mať špičkový hardvér a zvýšené zdroje budú prínosom pre všetky typy webových stránok – vrátane WordPress.

Statické obrázky – Počet fotografií a obrázkov, ktoré máte, môže výrazne ovplyvniť rýchlosť vášho webu WordPress.

Témy WordPress – Ďalším veľkým faktorom pri určovaní rýchlosti vášho webu WordPress je kódovanie témy, ktorú používate. Aj keď témy nemusia nutne predstavovať problém s webhostingom, uvedomte si, že niektoré spoločnosti, ktoré poskytujú webhosting, môžu mať určité obmedzenia týkajúce sa tém.

Optimalizácia rýchlosti webových stránok WordPress

 • Hardvér a zdroje
 • Technológia vyrovnávacej pamäte
 • Podpora verzie PHP
 • Sieť na doručovanie obsahu
 • Kompresia obrázkov
 • WordPress Téma Dizajn

Takže, ak chcete rýchly hosting WordPress, čo by ste mali hľadať? Správny webhosting môže implementovať správnu technológiu a podniknúť správne kroky na zvýšenie rýchlosti vašej webovej stránky WordPress. Pri nakupovaní rýchleho hostenia WordPress by ste mali hľadať tieto veci:

Hardvér a zdroje – Pre začiatočníkov určite potrebujete pevné disky (SSD) spolu s rýchlymi procesormi a väčšou pamäťou. V ideálnom prípade by ste tiež chceli mať menej používateľov na server. Takto získate lepší prístup k zdrojom a menšie šance na konflikty.

Technológia vyrovnávacej pamäte – Jedným z najlepších spôsobov, ako zrýchliť svoju webovú stránku WordPress, je zvoliť si webhostingu, ktorý používa vlastnú technológiu ukladania do vyrovnávacej pamäte. Správne ukladanie obsahu vašej stránky do vyrovnávacej pamäte urýchľuje načítanie stránky, čím zvyšuje používateľskú skúsenosť.

Podpora verzie PHP – Je tiež veľmi dôležité zvoliť webového hostiteľa, ktorý používa najnovšiu verziu PHP, ktorú podporuje WordPress. Napríklad pri použití PHP 7 a vyššie sú veľké rozdiely vo výkone.

Sieť na doručovanie obsahu – Mali by ste tiež hľadať hostingový plán WordPress, ktorý zahŕňa bezplatné použitie siete Content Delivery Network (CDN). So sieťou na doručovanie obsahu sa statický obsah vašich webových stránok nachádza na serveroch po celom svete. Keď potom niekto navštívi vaše stránky, obsah sa načíta zo servera bližšie k jeho umiestneniu – čo vedie k vyššej rýchlosti webových stránok..

Kompresia obrázkov – Pretože načítanie fotografií často zaberie najviac času, mali by ste tiež komprimovať obrázky na svojej webovej stránke WordPress. Môžete to urobiť pomocou doplnku WordPress alebo hľadaním webhostingu, ktorý ponúka automatickú kompresiu obrazu (napríklad Liquid Web).

WordPress Téma Dizajn – Aj keď to nemusí byť nevyhnutne funkcia webhostingu, uvedomte si, že téma WordPress môže mať jednoznačný vplyv na rýchlosť vašich webových stránok. V zriedkavých prípadoch môže mať webový hostiteľ obmedzenia týkajúce sa určitých tém.

Rýchle odporúčania WordPress pre hosting

Na základe našich výsledkov testov a mojej osobnej skúsenosti s používaním týchto webových hostiteľov uvádzame naše odporúčania pre rýchly hosting WordPress:

ResultsWebsitePriceType
Hosting A2a2hosting.com3,92 $ mo. – 9,31 dolárov mes.zdieľané
SiteGroundsiteground.com3,95 dolárov mo. – 14,95 dolárov mesačne.zdieľané
Bluehostbluehost.com2,95 dolárov mes.zdieľané
GreenGeeksgreengeeks.com2,95 dolárov mes.zdieľané
InMotion Hostinginmotionhosting.com6,99 dolárov mo. – 19,99 dolárov mesačne.Organizovaný
Kvapalný webliquidweb.com29 dolárov. – 149 dolárov.Organizovaný
WP Enginewpengine.com30 dolárov. – 290 miliónov dolárov.Organizovaný

Testovali sme kombináciu zdieľaných a spravovaných plánov hostenia WordPress od rôznych spoločností poskytujúcich webhosting, aby sme zistili, akú výkonnosť dosiahli na podobnej webovej stránke WordPress. Tu sú výsledky od hostiteľov s najlepším výkonom.

Hosting A2

A2 Hosting sa neustále zameriava na rýchle riešenia webhostingu a WordPress. V skutočnosti je ich plán turbohostingu taký dobrý, že ho používame pre našu vlastnú webovú stránku. Nielenže boli naše výsledky vynikajúce, ale v mojom vlastnom testovaní A2 zverejnil najrýchlejšie výsledky testov. A2 Hosting obsahuje mnoho prémiových funkcií, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v spravovaných hostingových plánoch.

Funkcie rýchlosti WordPress:

 • A2 Optimalizované prostredie WordPress
 • Turbo Cache (Turbo Server Plan)
 • Memcached (plán turbo servera)
 • Cloudflare CDN
 • Cache WordPress LiteSpeed ​​(plán servera Turbo)
a2-hosting-wordpress
Miesta dátového centra:
USA – Michigan, USA – Arizona, EUR – Amsterdam, ASIA – Singapur
Výsledky testu rýchlosti:
a2-hosting-WordPress-speed
Hostingová webová stránka A2: Tu

SiteGround

SiteGround sa špecializuje na poskytovanie riadeného hostenia WordPress za prijateľné ceny zdieľaného hostenia. Nenechajte sa zmiasť cenovkou! SiteGround je určite jedným z najlepších dostupných poskytovateľov hostingu WordPress. A pokiaľ ide o rýchlosť webových stránok, služba SiteGround poskytla lepšie výsledky ako mnohí z drahších spravovaných hostiteľov WordPress.

Funkcie rýchlosti WordPress:

 • Technológia SuperCacher
 • Cloudflare CDN
 • Nginx
Siteground-wordpress
Miesta dátového centra:
USA – Chicago, Spojené kráľovstvo – Londýn, NL – Amsterdam, IT – Miláno, SG – Singapur
Výsledky testu rýchlosti:
Siteground-WordPress-speed
SiteGround Web: Tu

Bluehost

Bluehost je odporúčaný WordPress.org a nedávno urobil niekoľko veľkých vylepšení pre začínajúcich používateľov WordPress. Spolu s novým prispôsobeným panelom WordPress poskytuje Bluehost online poradenstvo pri vytváraní prvého webu WordPress.

Pokiaľ ide o výkonnosť webových stránok WordPress, Bluehost sa tiež zlepšil. Jednotky SSD a sieť na doručovanie obsahu sú súčasťou vášho plánu hostenia.

Funkcie rýchlosti WordPress:

 • Jednotky SSD
 • Sieť na doručovanie obsahu
Bluehost
Miesta dátového centra:
Provo, UT
Výsledky testu rýchlosti:
Bluehost-WordPress-speed
Webová stránka Bluehost: Tu

InMotion Hosting – Spravované WordPress

Aj keď je plán podnikového hostenia InMotion už mnoho rokov skvelým riešením hostenia WordPress, teraz má ešte lepšiu platformu so svojimi plánmi hostenia Managed WordPress. Keďže som už mnoho rokov zákazníkom služby InMotion Hosting, všimol som si významné zlepšenie rýchlosti stránok WordPress. A naše výsledky testovania potvrdzujú moje myšlienky.

Funkcie rýchlosti WordPress:

 • Proprietary Cache Manager
 • Nginx
INMOTION-hosting-wordpress
Miesta dátového centra:
Los Angeles, Kalifornia a Ashburn, VA
Výsledky testu rýchlosti:
INMOTION-hosting-WordPress-speed
Webové stránky hostujúce InMotion: Tu

Kvapalný web

Liquid Web odviedol neuveriteľnú prácu pri zostavovaní špičkového tímu odborníkov na WordPress a ponúkaní vynikajúcich spravovaných riešení WordPress. Liquid Web od konkurencie oddeľuje ich začlenenie niektorých jedinečných funkcií, ako je automatická kompresia obrázkov, ktoré môžu výrazne zvýšiť rýchlosť vašich webových stránok.

Funkcie rýchlosti WordPress:

 • Automatické kompresie obrázkov
 • Nginx
 • Lakovanie cache
kvapalina-web-wordpress
Miesta dátového centra:
USA – Michigan, USA – Arizona, EUR – Amsterdam
Výsledky testu rýchlosti:
kvapalina-web-WordPress-speed
Kvapalná webová stránka: Tu

WP Engine

WP Engine je už roky priemyselným štandardom, pokiaľ ide o prvotriedne spravovaný hosting WordPress. WP Engine sa zameriava úplne na WordPress a naďalej svietia svojou platformou Digital Experience Platform, ktorá poskytuje agentúry, podnikové a obchodné riešenia..

Funkcie rýchlosti WordPress:

 • Technológia EverCache
 • Globálne CDN
wp-motor-wordpress
Miesta dátového centra:
USA, Kanada, Európa, Ázia, Austrália
Výsledky testu rýchlosti:
wp-engine-WordPress-speed
Webová stránka spoločnosti WP: Tu

GreenGeeks

GreenGeeks bol vždy známy tým, že poskytuje kvalitný zelený webhosting spolu s komplexným plánom webhostingu, ktorý poskytuje obrovskú hodnotu. Avšak ich nedávne vylepšenie ich zdieľanej hostiteľskej platformy teraz vedie k ešte lepšiemu výkonu a rýchlejšej rýchlosti stránok WordPress.

Funkcie rýchlosti WordPress:

 • Technológia PowerCacher
 • Optimalizované LightSpeed ​​a MariaDB
 • Cloudflare CDN
GreenGeeks-wordpress
Miesta dátového centra:
USA – Chicago IL, USA – Phoenix, AZ, CAN – Toronto, EUR – Amsterdam, NL
Výsledky testu rýchlosti:
GreenGeeks-WordPress-speed
Webové stránky GreenGeeks: Tu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map