Hosting A2 Zarządzany przegląd WordPress

a2-hosting-managed-wordpress-review


A2 Hosting wydało teraz własne plany hostingu WordPress. W tym Hosting A2 Zarządzany przegląd WordPress, przyjrzymy się temu, co otrzymujesz, porównaniu nowych zarządzanych planów WordPress z dzielonym hostingiem A2 Hosting oraz moim osobistym doświadczeniem i wynikami testów nowych pakietów hostingowych.

Wprowadzenie

WordPress zawsze był głównym celem Hostingu A2. Ich wspólne plany hostingowe obejmują niektóre z najbardziej imponujących funkcji WordPress dostępnych w porównywalnych pakietach hostingowych innych hostów. Dlatego ich nowy zarządzany skład hostingowy WordPress jest nieco niespodzianką – biorąc pod uwagę, że istniejące plany hostingowe Swift i Turbo już zapewniają znakomite wyniki. Wygląda na to, że A2 celuje w rynek hostingu premium zarządzanego przez nieco niższe ceny za swoje usługi. Czy warto kupić zarządzany plan WordPress od A2 Hosting? Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom i wydajności witryny.

Hosting A2 Zarządzane funkcje WordPress

 • Szybsze serwery Turbo dostępne w każdym planie.
 • Inscenizacja strony dostępna w Plesku
 • Proste kopie zapasowe dzięki Dropbox i FTP
 • Automatyczne aktualizacje i łatki WordPress
 • Pamięć podręczna WordPress LiteSpeed
 • Zestaw narzędzi WordPress do zarządzania wieloma stronami internetowymi
 • Brak ograniczeń wtyczek

Plany hostingowe WordPress zarządzane przez A2 Hosting rzeczywiście zawierają wszystkie funkcje premium, których można oczekiwać od pakietu hostingu zarządzanego jakością. Oprócz zwiększonych zasobów obejmują one tworzenie stron internetowych, tworzenie kopii zapasowych danych i automatyczne aktualizacje. Istnieje również WordPress Toolkit dla wielu właścicieli witryn. I w przeciwieństwie do innych zarządzanych planów WordPress, możesz użyć dowolnej wtyczki, którą chcesz. Na tym poziomie A2 Hosting zdecydowanie przechodzi test.

Hosting A2 Zarządzany WordPress vs. Hosting współdzielony

Jak nowy hosting zarządzany WordPress A2 Hostingu różni się od hostingu współdzielonego A2? Oto główne różnice:

Plany / Ceny / Zasoby:

Zarządzany WordPress

1 strona
12,97 USD.
Strony internetowe: 1
Pamięć: 10 GB 3 strony
19,48 USD.
Strony internetowe: 3
Pamięć: 25 GB bez limitu
37,97 USD.
Strony internetowe: bez ograniczeń
Pamięć: 40 GB

Shared Hosting

Lite
3,92 USD.
Strony internetowe: 1
Przechowywanie: bez ograniczeń Szybki
4,90 USD.
Strony internetowe: bez ograniczeń
Przechowywanie: bez ograniczeń Turbo
9,31 USD.
Strony internetowe: bez ograniczeń
Przechowywanie: bez ograniczeń

Funkcje:

A2 Zarządzany hosting WordPress

 • Pamięć od 10 GB do 40 GB
 • Turbo Server we wszystkich planach zarządzanych
 • Interfejs użytkownika Plesk
 • Plesk WordPress Staging
 • Kopie zapasowe Dropbox WordPress
 • Lokalizacja serwera – Michigan USA

A2 Shared Hosting

 • Nieograniczone miejsce na dane
 • Serwer Turbo tylko w planie najwyższego poziomu
 • Interfejs użytkownika cPanel
 • Inscenizacja cPanel WordPress (obecnie w fazie rozwoju)
 • Kopie zapasowe przewijania serwera
 • Lokalizacja serwera – Michigan USA, Arizona USA, Amsterdam Europa, Singapur Azja

Rejestracja w A2 Hosting Zarządzane WordPress

Zapisanie się na zarządzany plan hostingowy WordPress na A2 jest podobny do zakupu jednego z ich wspólnych planów hostingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz moją recenzję planów hostingowych Swift i Turbo A2.

Interfejs Plesk

a2-hosting-managed-wordpress-plesk
Jedną z największych różnic między zarządzanym WordPress A2 Hosting a planami Shared Hosting jest włączenie interfejsu Plesk w przeciwieństwie do cPanel. Panel sterowania Plesk jest w rzeczywistości bardzo intuicyjny i łatwy w użyciu. Jeśli znasz cPanel, nie powinieneś mieć trudności z korzystaniem z Plesk.

Szybkość i wydajność witryny

Chociaż ogólna szybkość i wydajność witryny była dobra w przypadku zarządzanego hostingu WordPress A2, w rzeczywistości nie była tak dobra, jak w przypadku planów udostępniania serwerów Turbo Server. Ponadto, w porównaniu z innymi zarządzanymi dostawcami hostingu, prędkość nie była aż tak imponująca. Dzięki dodatkowym zasobom mielibyśmy nadzieję na nieco lepsze wyniki.

Oto kilka próbek danych z naszych testów:
a2-hosting-managed-wordpress-speed

Inscenizacja strony internetowej

Inscenizacja jest ważną częścią każdego planu hostingowego WordPress zarządzanego premium. Ponadto A2 obejmuje zarządzanie witryną Plesk wraz z zarządzanym hostingiem. Niestety proces ten jest o wiele bardziej nużący niż w przypadku niektórych hostów WordPress z zarządzaniem. Najpierw musisz utworzyć subdomenę, do której skopiujesz pliki swojej witryny. Następnie musisz osobno skopiować swoje pliki i bazy danych do subdomeny. Musisz także zmodyfikować konfigurację kopii testowej, aby zawierała poprawną bazę danych, nazwę użytkownika i hasło. Po opublikowaniu zmian w środowisku produkcyjnym należy ponownie dostosować ustawienia połączenia z bazą danych.

Kopia zapasowa i przywracanie danych

a2-hosting-dropbox-backup
Zarządzany WordPress A2 Hosting oferuje tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych Dropbox. Jednak w tym momencie wpadłem na inną usterkę, ponieważ zostałem poproszony o podanie adresu e-mail i hasła i nie byłem pewien, do czego się odnoszą – ponieważ wypróbowałem adres e-mail i hasło do mojego konta i to nie działało. Kiedy początkowo skontaktowałem się z pomocą techniczną, zostałem poinformowany, że nie są w stanie znaleźć żadnych szczegółów na ten temat i że muszą otworzyć bilet pomocy technicznej. Jak się okazuje, zostałem poinformowany za pośrednictwem zgłoszenia do pomocy technicznej, że muszę sam założyć konto w Dropbox, zanim będę mógł skorzystać z usługi. Szczerze mówiąc, spodziewałbym się, że mechanizm tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych zostanie dla Ciebie skonfigurowany w zarządzanym planie hostingowym.

Wniosek

Szczerze mówiąc, jesteśmy nieco ciekawi, jak dokładnie nowe plany Managed WordPress od A2 Hosting będą pasować do ich istniejącej oferty produktów. Wszystko, czego potrzebujesz od zarządzanego planu hostingowego WordPress, jest zdecydowanie zawarte. Jednak istniejące plany hostingowe Swift i Turbo Server A2 Hosting są same w sobie wyjątkowe – otrzymujesz wiele takich samych funkcji i za niższą cenę. W rzeczywistości po dalszych testach wolę istniejące plany hostingowe Swift i Turbo Server A2 Hosting od nowych zarządzanych ofert WordPress. Tak więc najważniejsze pytanie brzmi: czy naprawdę potrzebujesz dodatkowych zasobów? Czy warto płacić dodatkowe pieniądze, a nie na przykład plan A2 Hosting Turbo Server?

Z ich punktu widzenia cenowego wydaje się, że zarządzany WordPress A2 Hosting jest skierowany do odbiorców hostingu zarządzanego premium (tj. Jako konkurencja dla WP Engine, Media Temple itp.). Niestety, naszym zdaniem A2 Hosting nie jest gotowy na przyjęcie dużych chłopców, jeśli chodzi o zarządzany hosting WordPress. Wystąpiły pewne usterki podczas procesu udostępniania i konfiguracji, personel pomocy technicznej nie wydaje się być tak zaznajomiony z nowymi planami, jak można się spodziewać, a niektóre kluczowe funkcje, takie jak tworzenie kopii zapasowych i tworzenie kopii zapasowych danych, nie są tak usprawnione i łatwy w użyciu, jak te od bardziej znanych zarządzanych dostawców hostingu.

Ponieważ wszystkie inne plany hostingowe z A2, które wykorzystaliśmy i przetestowaliśmy w przeszłości, są wyjątkowe, mamy nadzieję, że w przyszłości ich plany zarządzania Hosted WordPress zostaną dopracowane i ulepszone, aby były również jednymi z najlepszych w branży. Na razie zalecam trzymanie się wspólnych planów hostingowych Swift lub Turbo Server A2 Hosting, jeśli szukasz doskonałego hostingu WordPress w przystępnej cenie. Jeśli potrzebujesz hostowanego WordPressa w wersji premium, radzę spojrzeć na WP Engine, Flywheel lub Media Temple.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji i obniżonych cen na zarządzanym WordPressie A2 Hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map