Najszybszy hosting WordPress 2020 – „Prawdziwe wyniki testów”

najszybszy hosting WordPress


Popularność WordPress stale rośnie – stanowi on obecnie około 30% sieci. I chociaż pozornie wszystkie hosty internetowe oferują niesamowity hosting dla witryn WordPress, nie każdy hosting WordPress jest podobny. Na przykład szybkość i wydajność mogą się znacznie różnić w zależności od dostawcy usług hostingowych. Jeśli szukasz najszybszy hosting WordPress, oto mój raport.

Współczynniki prędkości WordPress

 • Lokalizacja centrum danych
 • Serwery WWW
 • Obrazy statyczne
 • Kodowanie motywów

Chociaż WordPress nie zawsze jest najszybszą platformą w sieci, istnieje wiele czynników, które mogą determinować szybkość witryny.

Lokalizacja centrum danych – Idealnie byłoby, gdyby Twój host WordPress miał wiele centrów danych, z których co najmniej jedno znajduje się w pobliżu większości odwiedzających witrynę. Lokalizacja centrum danych naprawdę może wpłynąć na szybkość witryny. Widziałem różnicę w moich własnych witrynach, a także w naszych wynikach testów.

Serwery WWW – Wielu hostów internetowych korzysta obecnie z serwerów, które są specjalnie dostosowane do WordPress. Posiadanie najwyższej jakości sprzętu i zwiększonych zasobów przyniesie korzyści wszystkim typom stron internetowych, w tym WordPress.

Obrazy statyczne – Liczba posiadanych zdjęć i obrazów może znacznie wpłynąć na szybkość witryny WordPress.

Motywy WordPress – Kolejnym ważnym czynnikiem decydującym o szybkości witryny WordPress jest kodowanie używanego motywu. Chociaż motywy niekoniecznie stanowią problem z hostingiem, pamiętaj, że niektóre firmy hostingowe mogą mieć pewne ograniczenia dotyczące motywów.

Optymalizacja szybkości witryny WordPress

 • Sprzęt i zasoby
 • Technologia buforowania
 • Obsługa wersji PHP
 • Sieć dostarczania treści
 • Kompresowanie zdjęć
 • Projektowanie motywów WordPress

Więc jeśli chcesz szybkiego hostingu WordPress, czego powinieneś szukać? Właściwy usługodawca hostingowy może wdrożyć odpowiednią technologię i podjąć odpowiednie kroki, aby zwiększyć szybkość witryny WordPress. Niektóre rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie szybkiego hostingu WordPress, to:

Sprzęt i zasoby – Na początek zdecydowanie chcesz dysków SSD, szybkich procesorów i większej ilości pamięci. W idealnej sytuacji potrzebujesz także mniej użytkowników na serwer. W ten sposób uzyskasz lepszy dostęp do zasobów i mniejsze ryzyko konfliktów.

Technologia buforowania – Zdecydowanie jednym z najlepszych sposobów na przyspieszenie witryny WordPress jest wybór hosta, który korzysta z własnej technologii buforowania. Właściwe buforowanie treści witryny przyspiesza czas ładowania strony, zapewniając znacznie lepszą obsługę.

Obsługa wersji PHP – Bardzo ważne jest również wybranie hosta, na którym działa najnowsza wersja PHP obsługiwana przez WordPress. Na przykład, istnieje ogromna różnica w wydajności przy korzystaniu z PHP 7 i wyższych.

Sieć dostarczania treści – Powinieneś także poszukać planu hostingowego WordPress, który obejmuje bezpłatne korzystanie z sieci Content Delivery Network (CDN). Dzięki sieci dostarczania treści statyczna zawartość witryny znajduje się na serwerach na całym świecie. Następnie, gdy ktoś odwiedza Twoją witrynę, zawartość jest pobierana z serwera bliżej jego lokalizacji – co skutkuje większą prędkością strony.

Kompresowanie zdjęć – Ponieważ ładowanie zdjęć często zajmuje najwięcej czasu, powinieneś także kompresować obrazy na swojej stronie WordPress. Możesz to zrobić, używając wtyczki WordPress lub szukając hosta, który oferuje automatyczną kompresję obrazu (np. Liquid Web).

Projektowanie motywów WordPress – Ponownie, choć niekoniecznie funkcja hostingu, pamiętaj, że motyw WordPress może mieć zdecydowany wpływ na szybkość Twojej witryny. W niektórych rzadkich przypadkach host może mieć ograniczenia dotyczące niektórych tematów.

Szybkie rekomendacje hostingowe WordPress

W oparciu o nasze wyniki testów i moje osobiste doświadczenia z korzystaniem z tych hostów internetowych, oto nasze rekomendacje dotyczące szybkiego hostingu WordPress:

ResultsWebsitePriceType
Hosting A2a2hosting.com3,92 USD – 9,31 USD miesięcznie.Udostępniono
SiteGroundsiteground.com3,95 USD – 14,95 USD miesięcznie.Udostępniono
Bluehostbluehost.com2,95 USD.Udostępniono
GreenGeeksgreengeeks.com2,95 USD.Udostępniono
Hosting InMotioninmotionhosting.com6,99 USD – 19,99 USD.Zarządzane
Liquid Webliquidweb.com29 USD – 149 USD.Zarządzane
WP Enginewpengine.com30 USD – 290 USD.Zarządzane

Przetestowaliśmy połączenie planów udostępniania i zarządzania hostingiem WordPress różnych firm hostingowych, aby zobaczyć, jak dobrze sobie radzą na podobnej stronie WordPress. Oto wyniki najlepszych hostów.

Hosting A2

A2 Hosting nieustannie koncentruje się na szybkich rozwiązaniach hostingowych i WordPress. W rzeczywistości ich plan Turbo Hosting jest tak dobry, że używamy go do własnej witryny. Nasze wyniki były nie tylko świetne, ale w moich własnych testach A2 opublikował najszybsze wyniki testów. Hosting A2 obejmuje wiele funkcji premium, które zwykle można znaleźć w zarządzanych planach hostingowych.

Funkcje prędkości WordPress:

 • A2 Zoptymalizowane środowisko WordPress
 • Turbo Cache (Turbo Server Plan)
 • Memcached (Turbo Server Plan)
 • Cloudflare CDN
 • Pamięć podręczna WordPress LiteSpeed ​​(Turbo Server Plan)
a2-hosting-wordpress
Lokalizacje centrów danych:
USA – Michigan, USA – Arizona, EUR – Amsterdam, AZJA – Singapur
Wyniki testu prędkości:
a2-hosting-wordpress-speed
A2 Hosting Website: Tutaj

SiteGround

SiteGround specjalizuje się w zapewnianiu zarządzanego hostingu WordPress w przystępnych cenach hostingu dzielonego. Ale nie daj się zwieść cenie! SiteGround jest zdecydowanie jednym z najlepszych dostępnych dostawców hostingu WordPress. A jeśli chodzi o szybkość witryny, SiteGround zapewnia lepsze wyniki niż wiele droższych zarządzanych hostów WordPress.

Funkcje prędkości WordPress:

 • Technologia SuperCacher
 • Cloudflare CDN
 • NGINX
siteground-wordpress
Lokalizacje centrów danych:
USA – Chicago, Wielka Brytania – Londyn, NL – Amsterdam, IT – Mediolan, SG – Singapur
Wyniki testu prędkości:
siteground-wordpress-speed
Witryna SiteGround: tutaj

Bluehost

Bluehost jest polecany przez WordPress.org, a ostatnio wprowadził kilka świetnych ulepszeń dla początkujących użytkowników WordPress. Wraz z nowym dostosowanym pulpitem WordPress, Bluehost zapewnia wskazówki online podczas tworzenia pierwszej witryny WordPress.

Jeśli chodzi o wydajność witryny WordPress, Bluehost również się poprawił. Dyski SSD i sieć dostarczania treści są uwzględnione w Twoim planie hostingowym.

Funkcje prędkości WordPress:

 • Dyski SSD
 • Sieć dostarczania treści
Bluehost
Lokalizacje centrów danych:
Provo, UT
Wyniki testu prędkości:
bluehost-wordpress-speed
Witryna Bluehost: tutaj

Hosting InMotion – zarządzany WordPress

Chociaż plan hostingu biznesowego InMotion od wielu lat jest świetnym rozwiązaniem hostingowym WordPress, teraz ma jeszcze lepszą platformę z planami Managed WordPress Hosting. Będąc klientem InMotion Hosting od wielu lat, zauważam znaczną poprawę szybkości witryny WordPress. Nasze wyniki testów potwierdzają moje myśli.

Funkcje prędkości WordPress:

 • Zastrzeżony menedżer pamięci podręcznej
 • NGINX
inmotion-hosting-wordpress
Lokalizacje centrów danych:
Los Angeles, Kalifornia i Ashburn, Wirginia
Wyniki testu prędkości:
inmotion-hosting-wordpress-speed
Witryna hostingu InMotion: tutaj

Liquid Web

Liquid Web naprawdę wykonał niesamowitą robotę, budując najwyższej klasy zespół ekspertów WordPress i oferując znakomite zarządzane rozwiązania WordPress. Tym, co odróżnia Liquid Web od konkurencji, jest włączenie niektórych unikalnych funkcji, takich jak automatyczna kompresja obrazu, które mogą znacznie poprawić szybkość Twojej witryny.

Funkcje prędkości WordPress:

 • Automatyczne kompresje obrazu
 • NGINX
 • Buforowanie lakieru
wordpress w sieci płynnej
Lokalizacje centrów danych:
USA – Michigan, USA – Arizona, EUR – Amsterdam
Wyniki testu prędkości:
liquid-web-wordpress-speed
Strona internetowa Liquid: tutaj

WP Engine

WP Engine od lat jest standardem branżowym w zakresie hostingu WordPress premium. WP Engine skupia się całkowicie na WordPressie i nadal błyszczy swoją platformą Digital Experience, która zapewnia rozwiązania dla agencji, przedsiębiorstw i firm.

Funkcje prędkości WordPress:

 • Technologia EverCache
 • Globalny CDN
wp-engine-wordpress
Lokalizacje centrów danych:
USA, Kanada, Europa, Azja, Australia
Wyniki testu prędkości:
wp-engine-wordpress-speed
Witryna WP Engine: tutaj

GreenGeeks

GreenGeeks zawsze był znany z zapewniania wysokiej jakości zielonego hostingu wraz z kompleksowym planem hostingu, który zapewnia ogromną wartość. Jednak ich niedawna modernizacja wspólnej platformy hostingowej skutkuje teraz jeszcze lepszą wydajnością i większą prędkością strony WordPress.

Funkcje prędkości WordPress:

 • Technologia PowerCacher
 • Zoptymalizowane LightSpeed ​​i MariaDB
 • Cloudflare CDN
greengeeks-wordpress
Lokalizacje centrów danych:
USA – Chicago, IL, USA – Phoenix, AZ, CAN – Toronto, EUR – Amsterdam, NL
Wyniki testu prędkości:
greengeeks-wordpress-speed
Strona internetowa GreenGeeks: tutaj
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map