Wywiad z Ryanem Flowersem, kierownikiem ds. Obsługi hostingu A2

ryan-flowers-a2-hosting


Uwaga: użytkownicy WordPress szukają idealnego połączenia szybkości, bezpieczeństwa i obsługi klienta w planie hostingowym. Co wyróżnia A2 Hosting na tle konkurencji? Niedawno rozmawialiśmy z Ryanem Flowersem, opiekunem wsparcia w A2. W wywiadzie Ryan mówił o tym, jak działa zespół wsparcia, o niektórych wyzwaniach, z którymi się borykają, o szybkościach i zabezpieczeniach hostingu A2 oraz o WordPress.

Web Hosting Cat: Opowiedz nam o swojej roli w A2 Hosting i jakie są Twoje codzienne czynności.

Ryan Flowers: Jestem opiekunem wsparcia. Nazywamy ich przywódcami. Oznacza to, że pomagam innym ludziom dobrze wykonywać swoją pracę. Niezależnie od tego, czy będzie to eskalacja dla klienta, który potrzebuje pomocy w czymś, czego podstawowa pomoc nie jest w stanie uzyskać trakcji, czy też klient prosi o eskalację. Wiele razy upewnia się, że osoby udzielające wsparcia na pierwszej linii mają to, czego potrzebują, aby prawidłowo wykonywać swoją pracę i zapewnić dobrą obsługę klienta.

WHC: Czy możesz mówić o zespole, „Guru Crew”?

RF: Nasza załoga Guru jest niesamowita! Mają ciężką pracę. Wsparcie techniczne w zakresie hostingu brzmi, jakby zawierało wiele spiczastych, klikalnych rzeczy i niekoniecznie. To może być naprawdę trudne. Nasza załoga Guru i nasz zaawansowany guru, naprawdę mam dla nich duży szacunek. Wykonują niesamowitą robotę. Staramy się robić rzeczy z biletami [wsparcia], ponieważ uważamy, że ma on najlepsze wyniki dla naszych klientów – najbardziej powtarzalne wyniki i daje nam świetną ścieżkę papieru, jeśli ktoś ma ten sam problem w kółko, możemy to zauważyć i dotrzeć do źródła tej przyczyny.

WHC: Jaka byłaby twoja najważniejsza wskazówka dla użytkowników WordPress, aby unikać kłopotów?

RF: Kopie zapasowe! Kopie zapasowe! Kopie zapasowe! A na wypadek, gdybyś jeszcze tego nie zrobił, wykonaj kopię zapasową. To jest twoja pierwsza rzecz całkiem szczerze. A tuż obok kopii zapasowych znajdują się aktualizacje. Przez cały czas pojawiają się luki w zabezpieczeniach. Chociaż każdy host działa tak, aby mieć pewność, że nigdy nie wystąpi awaria, mogą wystąpić awarie. Więc kiedy masz w sobie coś krwi, bardzo ważne jest posiadanie własnej kopii zapasowej, którą możesz przywrócić w dowolnym miejscu. Zapewniamy kopie zapasowe. Mamy opcję Rewind serwera, która umożliwia wejście jednym kliknięciem i, powiedzmy, że chcesz przywrócić z tygodnia temu, wybierasz katalog, który chcesz przywrócić, i przywraca go.

WHC: Czy możesz nam powiedzieć o zoptymalizowanym środowisku WordPress na A2 Hosting?

RF: A2 ma kilka różnych aspektów optymalizacji WordPress. Numer jeden to nasz stos serwerów. Nasze serwery Turbo obsługują serwer internetowy LiteSpeed, który jest zoptymalizowany pod kątem buforowania. Buforowanie jest królem, jeśli chodzi o szybkość. Ponadto mamy wtyczkę zoptymalizowaną A2. Ponieważ szczerze mówiąc, ustawienie prawidłowych parametrów buforowania i ustawienie wszystkiego we właściwy sposób może w niektórych przypadkach stanowić problem. Po prostu zainstaluj wtyczkę zoptymalizowaną A2; wykonujesz kilka kliknięć bezpośrednio w cPanel. Za pomocą kilku kliknięć Twoja strona jest zoptymalizowana pod kątem naszych serwerów Turbo.

WHC: A2 Hosting zapewnia proaktywne wieczyste bezpieczeństwo. Ponadto A2 współpracuje z Sucuri, aby oferować pewne funkcje bezpieczeństwa klasy premium. Kiedy dobrym pomysłem dla właściciela witryny byłoby zainwestowanie w opcje bezpieczeństwa premium, a nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa w pakiecie hostingowym?

RF: To dobre pytanie. Naprawdę sprowadza się do tego, co masz na linii. Jeśli zarabiasz na życie lub zarabiasz ważne pieniądze, powinieneś już wydawać pieniądze na być może Zaporę ogniową Sucuri. Jest to w zasadzie bufor między światem rzeczywistym a instalacją WordPress. To nie jest drogie. A jeśli poważnie myślisz o prowadzeniu udanej witryny i utrzymywaniu hakerów tam, gdzie powinni być (co jest poza), to ważne.

WHC: Jak ktoś może przenieść istniejącą witrynę na Hosting A2? Na czym polega proces?

RF: Staramy się, aby było to tak proste, jak to możliwe. Jeśli masz witrynę WordPress w dowolnym miejscu, przeprowadzimy migrację. Działa to tak, że kupując konto, otrzymujesz bezpłatną migrację. Załóżmy, że Twój drugi host używa cPanel, co robi wiele z nich, a następnie przeniesiemy to bezpłatnie. Jeśli masz aplikację w innym miejscu, która nie korzysta z cPanel, zapewnimy jedną bezpłatną migrację. Na przykład WordPress jest dość prostą rzeczą do poruszania się przez większość czasu. Tak więc wiele razy ktoś przyjdzie do nas z innego hosta, który nie korzysta z cPanel, a my przeprowadzimy migrację ich plików WordPress i ich bazy danych i sprawimy, że będą działać.

Posłuchaj pełnego wywiadu z Ryanem w podcastie Cat Hosting Web Hosting.

Zobacz naszą szczegółową recenzję hostingu A2 tutaj

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map