Najlepšie hosting VPS

best-VPS-web-hosting


AKTUALIZOVANÉ 20. januára 2020: Minulý rok sme vyhlásili naše najlepšie ceny za webový hosting za rok 2019 – vrátane VPS Hosting. Plány webhostingu s virtuálnym súkromným serverom však vyžadujú niekoľko ďalších úvah. Tu je rozšírený pohľad na najlepší VPS hosting.

InMotion Hosting

inMotion-VPS hosting

 • Vysoká dostupnosť Poháňané cloudom
 • Spravované prostredie VPS
 • Funkcia snímok
 • Technológia zóny maximálnej rýchlosti
 • Zadarmo SSD
 • Bezplatná licencia cPanel
 • Nezamknuté na špecifický počet jadier CPU
 • Rootový prístup
 • Záruka 90 dní na vrátenie peňazí

Hosting A2

a2-hosting spravované VPS

 • Rýchle poskytovanie
 • Spravované prostredie VPS
 • Zadarmo SSD
 • Vyberte umiestnenie servera
 • CloudFlare CDN
 • Rootový prístup
 • Poďme šifrovať SSL
 • Záruka vrátenia peňazí kedykoľvek

GreenGeeks

GreenGeeks-VPS hosting

 • Používa 300% obnoviteľnej energie
 • Vyberte si z 5 rôznych úrovní
 • Rýchly čas odozvy na podporu zákazníkov
 • Poskytované na čiernych zoznamoch IP
 • Zadarmo SSD

Bluehost

Bluehost-VPS hosting

 • Rýchle poskytovanie
 • Inštalátor softvéru jedným kliknutím – vrátane WordPress
 • Vylepšený cPanel
 • Rootový prístup

Vlastnosti

Aj keď všetky tieto plány VPS Hosting obsahujú pôsobivé funkcie, hosting InMotion je určite najpôsobivejší. Pre začiatočníkov ich funkcia vysokej dostupnosti kombinuje výhody cloudového hostingu s virtuálnym súkromným serverom pre vyššiu redundanciu. Tiež sa mi veľmi páči funkcia snímok, ktorá vám umožní vrátiť váš server do pôvodného stavu, ak by sa vyskytol problém.

INMOTION-high-dostupnosť-VPSHosting VPS s vysokou dostupnosťou od spoločnosti InMotion Hosting zaisťuje, že vaše webové stránky majú správne zdroje.inMotion-VPS-server-snapshotsVďaka funkcii VPS Snapshot spoločnosti InMotion Hosting môžete server ľahko vrátiť do predchádzajúceho stavu.

Existuje mnoho ďalších skvelých funkcií, ktoré sa nachádzajú v plánoch VPS spoločnosti InMotion Hosting, vrátane technológie Max Speed ​​Zone, bezplatných SSD, bezplatnej licencie cPanel a ich 90-dňovej záruky vrátenia peňazí..

Čas poskytnutia

Zatiaľ čo všetci títo weboví hostitelia mali dobré časy poskytovania, A2 Hosting bol najrýchlejší. Takmer okamžite po registrácii som dostal uvítací e-mail a moja VPS bola dobrá. Čas poskytnutia je samozrejme iba časťou rovnice. Rozhodujúce je tiež nastavenie prostredia a pripravenosť na vytvorenie a hostenie webových stránok (pozri Nastavenie účtu nižšie). A2 Hosting a InMotion Hosting boli dva hostingové plány VPS, ktoré mi umožnili okamžite začať pracovať.
a2-hosting-fast-poskytovanieS A2 Hosting získate rýchle dotácie.

Nastavenie účtu

InMotion Hosting a A2 Hosting mali najjednoduchšie a najjednoduchšie postupy nastavenia účtu – to znamená, že sa starali o nastavenie nameserverov, záznamov zón a ďalších nastavení servera. Naproti tomu GreenGeeks, hoci je označený ako spravovaný plán VPS, vyžaduje, aby ste si sami nastavili veľa vecí. Bluehost by sa radil niekde medzi. S Bluehostom je väčšina vášho prostredia nastavená pre vás, avšak prístup WHM vyžaduje, aby ste prešli do inej oblasti, vytvorili si heslo a potom k nemu pristupovali prostredníctvom svojej IP adresy URL – čo je trochu zdĺhavejší proces, ktorým by malo byť..

Jednou z oblastí, v ktorej poskytujem výhody spoločnosti InMotion, je ich Panel riadenia účtu (AMP). Z tejto stránky máte prístup ku všetkým dôležitým funkciám (napr. WHM, cPanel, Cloud Server, Reštart servera atď.).
inMotion-VPS-account-management-panelPanel riadenia účtu InMotion Hosting (AMP) vám poskytuje rýchly prístup k funkciám pre správu vášho VPS.

Rýchlosť webových stránok

Čo sa týka rýchlosti a výkonu webových stránok, InMotion Hosting získava najvyššie ocenenia. Ich technológia Max Speed ​​Zone Technology spolu s hardvérom najvyššej kvality neustále poskytovali najrýchlejšie časy načítania stránok. InMotion bol v skutočnosti podstatne rýchlejší ako ostatní hostitelia webových stránok.

A2 Hosting mal ďalšie najrýchlejší časy načítania, po ktorých nasledovali Bluehost a GreenGeeks. Dôkladne sme otestovali každý z týchto plánov hostenia VPS z rôznych miest, aby sme získali presnejšiu reprezentáciu rýchlosti každého webhostingu. Tu je príklad našich výsledkov testov:

Testy rýchlosti VPS: západ

VPS rýchlostné testy-západ

Testy rýchlosti VPS: centrálne

VPS rýchlostné testy-centrálnej

Testy rýchlosti VPS: východ

VPS rýchlostné testy-východ

Zákaznícka podpora

S potešením môžem povedať, že všetky štyri z týchto spoločností poskytujúcich webhosting poskytujú kvalitnú zákaznícku podporu. V skutočnosti ide o veľmi blízku výzvu, pokiaľ ide o podporu VPS. InMotion Hosting poskytuje v priebehu rokov vynikajúcu podporu. A boli veľmi nápomocní s ich podporou VPS hostingu. Pokiaľ ide o reakčné časy, A2 Hosting a GreenGeeks boli najrýchlejšie. V minulosti mal Bluehost niektoré z pomalších časov odozvy prostredníctvom živého chatu. V poslednej dobe som si však všimol nejaké zlepšenie.

Náklady / hodnota

Každá z týchto webhostingových spoločností ponúka niekoľko rôznych úrovní VPS hostingových plánov od vstupnej úrovne po náročnejšie plány. Pri pohľade na celkový obraz poskytujú služby InMotion Hosting a A2 Hosting najlepšiu hodnotu za cenu, ktorú zaplatíte. Obidve poskytujú bohaté zdroje a funkcie so všetkými svojimi plánmi VPS. Plány GreenGeeks VPS neposkytujú celkovo rovnaké množstvo zdrojov a navyše v súčasnosti neponúkajú počiatočnú zľavu. Plány Bluehost VPS sa oceňujú za konkurenčné ceny a poskytujú dobré zdroje. Nezahŕňajú však toľko funkcií ako InMotion a A2.
inMotion-najlepšie hodnoty VPS-hostingHosting VPS spoločnosti InMotion ponúka najpôsobivejšie funkcie pre túto cenu.

Odporúčania hostiteľa VPS

Títo štyria weboví hostitelia sú určite niektoré z najlepších možností pre VPS Hosting. Celkovo by sme umiestnili InMotion Hosting na začiatok nášho zoznamu z dôvodov uvedených vyššie. A2 Hosting by bola krátka sekunda. GreenGeeks VPS hosting je najvhodnejší pre skúsenejších webmasterov. Bluehost by bolo vhodnejšie, ak v súčasnosti máte jeden z ich zdieľaných hostingových plánov.

VPS HostPrice
1.INMOTION-hosting-VPSInMotion Hosting22,99 dolárov mo. – 54,99 dolárov mesačne.
2.a2-hosting-VPSHosting A225,00 dolárov mesačne. – 50,00 dolárov mesačne.
3.GreenGeeks-VPSGreenGeeks39,95 dolárov mo. – 109,95 dolárov mesačne.
4.Bluehost VPSBluehost19,99 dolárov mo. – 59,99 dolárov mesačne.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map