Najlepszy hosting VPS

best-vps-hosting


ZAKTUALIZOWANO 20 stycznia 2020 r .: W ubiegłym roku ogłosiliśmy nasze nagrody Best Web Hosting Awards na rok 2019 – w tym VPS Hosting. Jednak plany hostingowe z wirtualnym prywatnym serwerem wymagają dodatkowych rozważań. Oto rozszerzone spojrzenie na najlepszy hosting VPS.

Hosting InMotion

inmotion-vps-hosting

 • Wysoka dostępność obsługiwana przez chmurę
 • Zarządzane środowisko VPS
 • Funkcjonalność migawki
 • Technologia strefy maksymalnej prędkości
 • Darmowe dyski SSD
 • Darmowa licencja cPanel
 • Niezablokowany do określonej liczby rdzeni procesora
 • Dostęp root
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Hosting A2

a2-hosting-managed-vps

 • Szybkie zaopatrzenie
 • Zarządzane środowisko VPS
 • Darmowe dyski SSD
 • Wybierz lokalizację serwera
 • CloudFlare CDN
 • Dostęp root
 • Zaszyfrujmy SSL
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie

GreenGeeks

greengeeks-vps-hosting

 • Zasilany przez 300% energii odnawialnej
 • Wybierz jeden z 5 różnych poziomów
 • Krótki czas reakcji działu obsługi klienta
 • Zapewnione na czarnej liście bezpłatnych adresów IP
 • Darmowe dyski SSD

Bluehost

bluehost-vps-hosting

 • Szybkie zaopatrzenie
 • Instalator oprogramowania jednym kliknięciem – w tym WordPress
 • Ulepszony cPanel
 • Dostęp root

funkcje

Chociaż wszystkie te plany VPS Hosting zawierają imponujące funkcje, InMotion Hosting jest zdecydowanie najbardziej imponujący. Na początek ich funkcja wysokiej dostępności łączy zalety hostingu w chmurze z wirtualnym prywatnym serwerem w celu zwiększenia redundancji. Bardzo podoba mi się również funkcja migawki, która pozwala przywrócić środowisko serwera do poprzedniego stanu w przypadku wystąpienia problemu.

inmotion-high-Availability-vpsWysoka dostępność VM Hosting InMotion Hosting zapewnia, że ​​Twoja strona internetowa ma odpowiednie zasoby.inmotion-vps-server-snapshotsDzięki funkcji VPS Snapshot firmy InMotion Hosting możesz łatwo przywrócić serwer do poprzedniego stanu.

W planach VPS InMotion Hosting znajduje się wiele innych wspaniałych funkcji, w tym technologia Max Speed ​​Zone, bezpłatne dyski SSD, bezpłatna licencja cPanel oraz 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Czas świadczenia

Podczas gdy wszystkie te hosty miały dobre czasy zaopatrzenia, A2 Hosting był najszybszy. Niemal natychmiast po rejestracji otrzymałem e-mail powitalny, a mój VPS był gotowy. Oczywiście czas zaopatrzenia jest tylko częścią równania. Bardzo ważne jest również skonfigurowanie i przygotowanie środowiska do utworzenia i hostowania witryny internetowej (patrz Konfiguracja konta poniżej). Hosting A2 i InMotion Hosting to dwa plany hostingowe VPS, które pozwoliły mi od razu zacząć pracę.
a2-hosting-fast-ProvisionDzięki A2 Hosting zyskujesz szybką obsługę administracyjną.

Konfiguracja konta

InMotion Hosting i A2 Hosting miały najłatwiejsze i najbardziej płynne procedury zakładania kont – to znaczy zadbały o skonfigurowanie serwerów nazw, rekordów stref i innych ustawień serwera. Z kolei GreenGeeks, choć jest oznaczony jako zarządzany plan VPS, wymaga samodzielnego skonfigurowania wielu rzeczy. Bluehost byłby gdzieś pośrodku. W przypadku Bluehost większość środowiska jest skonfigurowana dla Ciebie, jednak dostęp do WHM wymaga przejścia do innego obszaru, utworzenia hasła, a następnie uzyskania dostępu za pośrednictwem adresu URL IP – jest to nieco dłuższy proces, niż powinien.

Jednym z obszarów, w którym daję przewagę InMotion, jest panel zarządzania kontem (AMP). Z tej strony można uzyskać dostęp do wszystkich ważnych funkcji (np. WHM, cPanel, Cloud Server, restart serwera itp.).
inmotion-vps-account-management-panelPanel zarządzania kontem (AMP) InMotion Hosting zapewnia szybki dostęp do funkcji zarządzania VPS.

Szybkość witryny

Jeśli chodzi o szybkość i wydajność witryny, Hosting InMotion ma najwyższe wyróżnienia. Technologia Max Speed ​​Zone wraz z najwyższej jakości sprzętem zapewniały najszybsze czasy ładowania witryny. W rzeczywistości InMotion był znacznie szybszy niż inne hosty internetowe tutaj.

Hosting A2 miał następne najszybsze czasy ładowania, a następnie Bluehost i GreenGeeks. Dokładnie przetestowaliśmy każdy z tych planów hostingowych VPS z różnych lokalizacji, aby uzyskać dokładniejsze przedstawienie prędkości każdego hosta internetowego. Oto przykład naszych wyników testu:

Testy prędkości VPS: Zachód

VPS-Speed-Tests-West

Testy prędkości VPS: centralne

VPS-Speed-Tests-Central

Testy prędkości VPS: Wschód

testy prędkości na wschodzie

Obsługa klienta

Z przyjemnością stwierdzam, że wszystkie cztery firmy hostingowe zapewniają wysokiej jakości obsługę klienta. W rzeczywistości jest to bardzo bliskie połączenie, jeśli chodzi o obsługę VPS. InMotion Hosting zapewnił doskonałe wsparcie przez lata. I byli bardzo pomocni w obsłudze hostingu VPS. Jeśli chodzi o czasy reakcji, A2 Hosting i GreenGeeks były najszybsze. W przeszłości Bluehost miał kilka wolniejszych czasów odpowiedzi za pośrednictwem czatu na żywo. Jednak ostatnio zauważyłem pewną poprawę.

Koszt / wartość

Każda z tych firm hostingowych oferuje kilka różnych poziomów planów hostingu VPS, od poziomu podstawowego po bardziej wymagające zasoby. Patrząc na ogólny obraz, InMotion Hosting i A2 Hosting zapewniają najlepszą wartość za cenę, którą płacisz. Obie zapewniają bogate zasoby i funkcje we wszystkich swoich planach VPS. Plany GreenGeeks VPS nie zapewniają takiej samej ilości zasobów na całym forum, a ponadto nie oferują początkowej zniżki. Plany Bluehost VPS są konkurencyjne cenowo i zapewniają dobre zasoby. Nie zawierają jednak tylu funkcji, co InMotion i A2.
inmotion-best-value-vps-hostingHosting VPS InMotion oferuje najbardziej imponujące funkcje w tej cenie.

Zalecenia hostingowe VPS

Te cztery hosty internetowe to zdecydowanie jedne z najlepszych opcji hostingu VPS. Ogólnie rzecz biorąc, umieścilibyśmy InMotion Hosting na szczycie naszej listy z kilku powodów wymienionych powyżej. A2 Hosting byłby bliski sekundy. Hosting GreenGeeks VPS najlepiej nadaje się dla bardziej doświadczonych webmasterów. Bluehost byłby bardziej odpowiedni, jeśli masz obecnie jeden z ich wspólnych planów hostingowych.

Cena hosta VPS
1.inmotion-hosting-vpsHosting InMotion22,99 USD 54,99 USD.
2).a2-hosting-vpsHosting A225,00 USD – 50,00 USD.
3).greengeeks-vpsGreenGeeks39,95 USD – 109,95 USD.
4.bluehost-vpsBluehost19,99 USD – 59,99 USD.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map