Przewodnik po hostingu VPS

vps-web-hosting-guide


Hosting VPS zapewnia lepsze zasoby i więcej mocy niż wspólny plan hostingu. I chociaż wirtualny prywatny serwer zapewnia wiele zalet, które oferuje serwer dedykowany, nie musisz wydawać tyle pieniędzy na plan hostingu VPS. Oto nasz kompleksowy przewodnik po VPS Hosting.

Co to jest VPS Hosting?

Dzięki VPS Hosting istnieje wiele wystąpień oddzielnych systemów operacyjnych na maszynie, dzięki czemu masz własny wirtualny prywatny serwer. Więc chociaż nadal możesz udostępniać fizyczny serwer w centrum danych, z własnym wirtualnym systemem operacyjnym, możesz mieć dedykowane zasoby, takie jak pamięć RAM, przepustowość i miejsce na dysku. Innymi słowy, środowisko naśladuje posiadanie dedykowanego serwera – przy niższych kosztach!

Jakie są zalety VPS?

VPS Hosting to świetna alternatywa – uaktualnienie do hostingu współdzielonego, zapewniające korzyści z serwera dedykowanego przy znacznie niższych kosztach niż planuje hosting dedykowany. Oprócz dedykowanych zasobów, ponieważ masz własny system operacyjny z VPS, masz większą prywatność (żadne inne strony nie mają dostępu do twoich plików), większą kontrolę (możesz zrestartować serwer wirtualny, kiedy trzeba) i więcej możliwości dostosowywania ( jeśli potrzebujesz zmodyfikować Apache, MySQL itp.

Kto potrzebuje hostingu VPS?

Hosting VPS jest idealny dla małych i średnich firm, które oczekują zwiększonego ruchu w sieci. Na przykład, jeśli planujesz uruchomić witrynę e-commerce, lepiej będzie Ci dzięki planowi hostingu VPS z dedykowanymi zasobami niż ze standardowym udostępnianym planem hostingu. Ponadto w przypadku witryn niezwiązanych z e-commerce, które wzrosły zarówno pod względem liczby stron internetowych, jak i liczby użytkowników sieci, VPS jest lepszą opcją, aby zapewnić, że masz niezbędne zasoby i moc, aby kontynuować działanie dla odwiedzających Twoją witrynę.

Przejście z hostingu współdzielonego na VPS

Jeśli masz obecnie wspólny plan hostingowy, głównym powodem przejścia na plan hostingowy VPS jest wykorzystanie zasobów. Problem nie polega na tym, że Twoja witryna działa wolno, ale raczej musi być w stanie obsłużyć większy ruch w sieci. Twój obecny host zazwyczaj informuje Cię, gdy przekroczysz limity zasobów hostingu. To idealny czas na przejście na VPS. Dzięki wirtualnemu serwerowi prywatnemu będziesz mieć swój własny system operacyjny i dedykowane zasoby w celu zwiększenia mocy. Twoja witryna będzie wtedy w stanie obsłużyć zwiększony ruch. Będziesz mieć jeszcze lepszą izolację od innych klientów hostingu.

Hosting VPS a hosting współdzielony

Świetną wiadomością dla klientów VPS jest obecnie to, że większość firm hostingowych oferuje hosting zarządzany VPS. Tutaj nie tylko skonfigurują środowisko serwera, ale także zajmą się zadaniami, takimi jak aktualizacje oprogramowania, łatki bezpieczeństwa itp. Ponadto czas udostępniania jest znacznie skrócony i możesz być gotowy do pracy na swoim serwerze VPS znacznie szybciej.

Chociaż istnieje wiele podobieństw między planem hostingu VPS a planem hostingu współdzielonego, zauważysz, że masz dodatkowe funkcje i funkcje. Na przykład InMotion Hosting zapewnia WebHost Manager (WHM), który umożliwia dostęp do konfiguracji serwera, informacji o koncie, bezpieczeństwa, funkcji konta, SSL / TLS, cPanel i innych. Pamiętaj, że Twój VPS cPanel zwykle nie obejmuje Softaculous, jak większość implementacji cPanel Shared Hosting. Jeśli nie czujesz się komfortowo ręcznie instalując aplikacje takie jak WordPress, zazwyczaj możesz kupić licencję Softaculous, aby ułatwić instalację oprogramowania.

Będziesz także mógł monitorować wydajność wirtualnego serwera prywatnego w odniesieniu do przepustowości, miejsca na dysku, pamięci RAM i średniej obciążenia.
monitor vps

Najlepsze zalecenia dotyczące hostingu VPS

VPS Web Hosting jest idealny dla witryn firmowych i stron internetowych, które wymagają zwiększonych zasobów do obsługi większego ruchu niż pozwala na to wspólny plan hostingowy. A dzięki planom zarządzania VPS Hosting upraszczającym ten proces, nie musisz być ekspertem technicznym, aby korzystać z VPS Hosting w swoich witrynach. Tutaj nasze trzy Plany Hostingowe VPS umieścilibyśmy na szczycie każdej listy.

Hosting InMotion

inmotion-vps-hosting
29,99 USD – 74,99 USD.
RAM: 4 GB – 8 GB
Miejsce na dysku: 75 GB – 260 GB
Przepustowość: 4 TB – 6 TB

 • Funkcja wysokiej dostępności dla redundancji w czasie rzeczywistym
 • Darmowa licencja cPanel
 • Darmowe dyski SSD
 • Zarządzany hosting
 • Technologia strefy maksymalnej prędkości
 • Bezpieczny e-mail
 • Zoptymalizowany dla eCommerce
 • Pulpit nawigacyjny zasobów
 • Funkcjonalność migawki
 • Ochrona przed atakami DDoS
 • Bezpłatna kopia zapasowa danych
 • 99,9% czasu działania
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Już od wielu lat rekomendujemy Plany Hostingowe dla firm InMotion. Jednak ich plany hostingowe VPS przenoszą sprawy na inny poziom. Przede wszystkim dzięki VPS InMotion Hosting zyskujesz redundancję w czasie rzeczywistym – co oznacza, że ​​jeśli wystąpi problem z Twoim serwerem, twoja strona będzie dostępna niemal natychmiast na innym serwerze w klastrze. Ta funkcja wysokiej dostępności oparta jest na infrastrukturze chmury. Połączenie zalet VPS i hostingu w chmurze sprawia, że ​​InMotion Hosting jest jedną z naszych najlepszych opcji. Ale faktycznie zyskujesz znacznie więcej dzięki ich planom hostingu VPS.

InMotion Hosting zawiera funkcje hostingu zarządzanego do zaawansowanej optymalizacji serwera za pomocą VPS – w tym aktualizacje stosu LAMP, cPanel i WHM, a także poprawki bezpieczeństwa systemu operacyjnego. Otrzymasz również bezpłatną licencję cPanel i wiele dedykowanych adresów IP. Podoba nam się również funkcja migawki, która umożliwia przywrócenie poprzedniej instancji plików i procesów. InMotion nie ogranicza Cię do określonej liczby rdzeni procesora.

Oprócz wszystkich tych imponujących funkcji, Twój plan hostingowy InMotion VPS obejmuje również wyjątkowe funkcje, do których jesteśmy przyzwyczajeni w swoich wspólnych planach hostingowych. Możesz więc skorzystać z technologii Max Speed ​​Zone, bezpłatnych dysków SSD, bezpłatnej kopii zapasowej danych, nieograniczonej liczby wiadomości e-mail i doskonałej obsługi klienta.

Kliknij tutaj, aby uzyskać 51% zniżki na hosting InMotion VPS

Hosting A2

a2-hosting-vps
5 USD – 65,99 USD.
RAM: 512 MB – 8 GB
Miejsce na dysku: 20 GB – 150 GB
Przepustowość: 2 TB – 4 TB

 • Wybór zarządzanego lub niezarządzanego VPS
 • Darmowy cPanel
 • Bezpłatny dysk SSD
 • Pełne zarządzanie HostGuard
 • Bezpłatnie Szyfrujmy SSL
 • Bezpłatny CDN CloudFlare
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie

Wspólne plany hostingowe A2 są znane ze względu na nacisk na szybkość. Jeśli chodzi o VPS, A2 Hosting jest jeszcze bardziej imponujący i oferuje szeroki zakres opcji. Doświadczeni programiści mogą uzyskać niezarządzany pakiet VPS za jedyne 5,00 USD. Z drugiej strony możesz uzyskać zarządzany VPS (z dostępem do roota lub bez) od 32,99 USD miesięcznie.

Zarządzane plany VPS A2 Hosting obejmują pełne zarządzanie HostGuard, które utrzymuje Twój sprzęt, sieć, aktualizacje oprogramowania i bezpieczeństwo – więc nie musisz się martwić o swój serwer. Podobnie jak w przypadku wspólnych planów hostingowych, zarządzany VPS A2 obejmuje bezpłatny CloudFlare CDN, wybór lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji oraz opcjonalną funkcję Turbo Boost, która może doprowadzić do 20-krotnie szybszego ładowania strony.

Kliknij tutaj, aby uzyskać zniżkę na VPS Hosting A2

GreenGeeks

greengeeks-vps
39,95 USD – 159,95 USD.
RAM: 1 GB – 8 GB
Miejsce na dysku: 25 GB – 125 GB
Przepustowość: 1000 GB – 3000 GB

 • Darmowa licencja cPanel / WHM
 • Dyski SSD
 • Szybkie zaopatrzenie
 • Bezpłatna nocna kopia zapasowa
 • Panel sterowania zarządzania VPS
 • Rozszerzona ochrona
 • 300% Zasilane energią odnawialną

Podobnie jak w przypadku wspólnych planów hostingowych, GreenGeeks VPS Hosting jest zasilany w 300% energią odnawialną. Jeśli szukasz zielonego hostingu VPS, zasługują na uwagę. GreenGeeks ma jeden z najszybszych czasów realizacji, o których wiemy, ponieważ Twój VPS jest gotowy kilka minut po zweryfikowaniu zamówienia.

Dzięki cPanel / WHM, plany hostingowe GreenGeeks VPS są w pełni zarządzane i masz pełny dostęp root do swojego serwera. Możesz wybierać spośród 5 różnych planów VPS w zależności od wymaganej ilości pamięci RAM, pamięci i przepustowości.

Porównania hostingu VPS

Web HostCena Rdzenie CPU CoresFeatures
Hosting InMotion29,99 USD – 74,99 USD.OdblokowanyZarządzany SSD VPS Hosting Powered by Cloud
Hosting A25 USD – 65,99 USD.4 do 8Host-Guard Management
GreenGeeks39,95 USD – 159,95 USD.4300% Zasilane energią odnawialną
Bluehost19,99 USD – 59,99 USD.2 do 4Gwarantowane zasoby
DreamHost15 USD – 120 USD.Nie dotyczyWsparcie długoterminowe Ubuntu
iPage19,99 USD – 79,99 USD.1 do 4W pełni obsługiwane wsparcie w zestawie
HostGator19,95 USD – 39,95 USD.2 do 4Wielu dostawców przepustowości
Idź Tato29,99 USD – 139,99 USD.Zasoby nie dedykowaneZabezpieczone przez SiteLock
IX Hosting54,95 USD – 89,95 USD.4 do 8Pękająca pamięć RAM
Namecheap19,95 USD – 69,95 USD.1 do 2Dodatkowa opłata za zarządzanie serwerem
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map