InMotion Hosting Zarządzany przegląd hostingu WordPress

inmotion-managed-wordpress-hosting


2019 Najlepszy hostingBest Blogger Hosting Jestem klientem InMotion Hosting od 2009 roku, a ich biznesowy hosting doskonale sprawdził się na wielu typach platform internetowych – szczególnie WordPress. Zarówno wydajność, jak i wsparcie były znakomite, a InMotion zawsze była jedną z naszych najwyżej ocenianych firm hostingowych. Byłem więc zdecydowanie ciekawy i zainteresowany, gdy ludzie InMotion powiedzieli mi na początku tego roku, że wyjdą z nową zarządzaną platformą hostingową WordPress. Przybył zarządzany przez InMotion WordPress i na pewno chciałem go dokładnie wypróbować, aby zobaczyć, jak wygląda w porównaniu z ich hostingiem biznesowym.

InMotion Managed WordPress vs Business Hosting

Zacznijmy od funkcji planu hostingowego, które otrzymujesz. Funkcje hostingu biznesowego InMotion zawsze były na szczycie naszych ocen. Nowe plany hostingowe zarządzanego WordPressa opierają się na podstawowych funkcjach biznesplanu, obejmując jeszcze bardziej zaawansowane i pomocne funkcje, które są specjalnie zoptymalizowane pod kątem WordPress. Oto kluczowe spojrzenia na kluczowe elementy otrzymywane za pomocą platformy WordPress zarządzanej przez InMotion Hosting w przeciwieństwie do planów Business Hosting.

Istnieją sytuacje, w których wybór biznesplanu hostingowego InMotion byłby dla Ciebie lepszym rozwiązaniem. W biznesplanie Pro Level nie ma sztywnego limitu liczby witryn, które możesz hostować. Więc jeśli musisz utworzyć dużą liczbę stron internetowych, oczywiście chcesz wybrać ten plan. A jeśli WordPress nie jest wybraną przez Ciebie platformą, to oczywiście zarządzane pakiety WordPress nie są dla Ciebie. Jeśli jednak planujesz korzystać z WordPress, musisz przeczytać dalej.

Hosting biznesowy
nieograniczona przepustowość
Nieograniczony e-mail
Darmowe dyski SSD
Darmowe kopie zapasowe danych
Strefy prędkości maksymalnej
Darmowe SSL
Interfejs cPanel
WordPress Wstępnie zainstalowany
BoldGrid Site Builder
90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy Hosting WordPress
nieograniczona przepustowość
Nieograniczony e-mail
Darmowe dyski SSD
Darmowe kopie zapasowe danych
Strefy prędkości maksymalnej
Darmowe SSL
Interfejs cPanel
WordPress Wstępnie zainstalowany
BoldGrid Site Builder
90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Zaawansowane buforowanie serwera *
Automatyczne aktualizacje WordPress *
Automatyczne aktualizacje motywów i wtyczek *
Motywy BoldGrid Premium i subskrypcja wtyczek *
Środowisko przejściowe *

Budowanie witryn WordPress

Podobnie jak inne plany hostingowe InMotion Hosting, możesz zdecydować się na preinstalację WordPress podczas składania zamówienia. Jednak nawet jeśli zdecydujesz się zainstalować WordPress później, możesz skorzystać z super łatwej opcji instalacji jednym kliknięciem z poziomu cPanel. A jeśli przenosisz swoją witrynę WordPress z innego usługodawcy hostingowego, InMotion Hosting zapewnia bezpłatną migrację witryny.

Masz kilka różnych opcji tworzenia stron internetowych. Możesz pracować z WordPress w konwencjonalny sposób na pulpicie administracyjnym WordPress. Lub, jeśli wolisz bardziej przyjazną dla użytkownika metodę szybkiego i łatwego tworzenia profesjonalnie wyglądającej witryny WordPress, możesz skorzystać z narzędzia do tworzenia witryn BoldGrid. InMotion jest oficjalnym gospodarzem BoldGrid i odegrał kluczową rolę w tworzeniu produktu. Aby uzyskać bardziej szczegółowe spojrzenie na BoldGrid, możesz przeczytać moją recenzję tutaj.
pogrubienie

Możesz zainstalować BoldGrid z panelu zarządzania kontem (AMP) lub z cPanel.
inmotion-wordpress-hosting-account-management-panel

Funkcje Premium WordPress

Chociaż nie musisz go używać, BoldGrid zajmuje bardzo ważne miejsce w zarządzanym hostingu WordPress firmy InMotion. Wiele funkcji premium WordPress, takich jak automatyczne aktualizacje motywów i wtyczek, inscenizacja oraz motywy premium i subskrypcja wtyczek, są ściśle powiązane z korzystaniem z narzędzia do tworzenia witryn BoldGrid.
pogrubione motywyPremium BoldGrid Motywy WordPresswtyczki boldgridWtyczki BoldGrid WordPress

Jednak prawdziwą gwiazdą hostingu WordPress firmy InMotion jest zoptymalizowane środowisko serwerowe z zaawansowanym buforowaniem serwerów i chmurą Linux z NGINX. Znakomita szybkość strony, którą uzyskujesz wraz z innymi funkcjami, sprawia, że ​​WordPress zarządzany przez InMotion Hosting jest dla mnie zwycięzcą.

WordPress Hosting Szybkość i wydajność

Oto jeden z obszarów, który szczególnie chciałem przetestować. Ponownie, InMotion zawsze był jednym z najszybciej działających hostów internetowych, z których korzystaliśmy w przeszłości. A ponieważ zarządzany przez nich Hosting WordPress jest oznaczony jako 10 razy szybszy niż ich podstawowy plan hostingowy Uruchom, zdecydowanie chcieliśmy zobaczyć, jak działa. Poniżej znajduje się próbka danych z naszych testów.

inmotion-managed-wordpress-speed-vs-business-hosting

Testowaliśmy podobne witryny WordPress zarówno na platformach Business Hosting InMotion, jak i na zarządzanych platformach WordPress Hosting. Jak widać, nowy zarządzany hosting WordPress działał znacznie szybciej. Byłem zaskoczony, jak bardzo nowa platforma przekroczyła istniejącą. Połączenie Cloud Linux z NGINX, zaawansowane buforowanie serwerów z zastrzeżonym Cache Managerem i inne niestandardowe ulepszenia naprawdę przyspieszają działanie strony. Managed WordPress Hosting firmy InMotion był szybszy w całym kraju. A w strefie prędkości maksymalnej była jeszcze większa różnica.

Zauważyłem też, że działając na pulpicie nawigacyjnym WordPress, szybkość przetwarzania zaplecza jest zauważalnie większa. Instalowanie motywów i wtyczek jest błyskawiczne – bardzo imponujące!

Bezpieczeństwo witryny WordPress

InMotion Hosting zawsze zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa moich stron internetowych. Podobnie jak w przypadku szybkości i wydajności, ich zarządzany hosting WordPress idzie o krok dalej. Oprócz ochrony przed atakami DDoS i zapór ogniowych w aplikacjach internetowych zyskujesz ochronę przed hackowaniem i złośliwym oprogramowaniem WordPress. Pliki są skanowane i łatane pod kątem luk, a potencjalne zagrożenia są poddawane kwarantannie.

InMotion zapewnia bezpłatny prywatny SSL dla twoich stron WordPress, których możesz używać do celów eCommerce lub do akceptowania płatności online. Możesz łatwo włączyć bezpłatne SSL w panelu zarządzania kontem, a bezpłatne certyfikaty SSL są automatycznie dodawane do twoich domen.
inmotion-managed-wordpress-free-ssl

Specjalistyczna obsługa klienta

Jedną z mocnych stron InMotion Hosting zawsze była doskonała obsługa klienta. Dzięki zarządzanemu planowi hostingu WordPress doświadczyłem tego samego profesjonalnego i responsywnego wsparcia, do którego jestem przyzwyczajony w InMotion. Możesz uzyskać dostęp do wsparcia 24 × 7 przez telefon, e-mail, czat na żywo lub Skype.

wnioski i zalecenia

Dzięki zarządzanemu hostingowi WordPress, InMotion zapewnia jeszcze lepszą opcję dla poważnych właścicieli witryn WordPress i tych, którzy szukają wyjątkowej jakości WordPress. A dzięki sześciu poziomom zarządzanego hostingu do wyboru, z pewnością będziesz w stanie znaleźć plan, który odpowiada Twoim potrzebom. Zarządzany przez InMotion Hosting WordPress łączy to, co najlepsze w hostingu biznesowym ze zoptymalizowanym środowiskiem dla lepszej prędkości i wydajności.

Kliknij tutaj, aby uzyskać specjalne obniżone ceny na zarządzanym WordPressie InMotion Hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map