Przegląd VPS InMotion Hosting

inmotion-hosting-vps-review


2019 Najlepszy hostingNajlepszy hosting VPS Od 2009 roku jestem klientem InMotion Hosting i korzystam z doskonałej obsługi i wsparcia w ramach wspólnego planu Business Hosting. Jednak ze względu na zwiększony ruch i zapotrzebowanie na zasoby postanowiłem przejść na plan hostingowy VPS. Choć ich wspólne plany hostingu są dobre, funkcje VPS firmy InMotion są jeszcze bardziej imponujące, więc łatwo było wybrać hosting VPS Managed SSD – obsługiwany przez chmurę.

Jeśli zastanawiasz się nad hostingiem VPS dla swojej witryny firmowej lub chcesz zrezygnować ze wspólnego planu hostingowego, zachęcam do zapoznania się z moimi doświadczeniami z VPS InMotion Hosting i zobaczenia moich wyników.

Uzyskaj 51% zniżki na InMotion Hosting VPS tutaj

InMotion ma trzy różne plany hostingowe VPS:

VPS-1000HA-S
4 GB pamięci RAM
Transfer danych 4 TB
75 GB miejsca na dysku
3 dedykowane adresy IP
29,99 USD. VPS-2000HA-S
6 GB pamięci RAM
Transfer danych 5 TB
150 GB miejsca na dysku
4 dedykowane adresy IP
49,99 USD. VPS-3000HA-S
8 GB pamięci RAM
Transfer danych 6 TB
260 GB miejsca na dysku
5 dedykowanych adresów IP
74,99 USD.

Funkcje InMotion Hosting VPS

 • Funkcja wysokiej dostępności dla redundancji w czasie rzeczywistym
 • Darmowa licencja cPanel
 • Darmowe dyski SSD
 • Zarządzany hosting
 • Technologia strefy maksymalnej prędkości
 • Bezpieczny e-mail
 • Zoptymalizowany dla eCommerce
 • Pulpit nawigacyjny zasobów
 • Funkcjonalność migawki
 • Ochrona przed atakami DDoS
 • Bezpłatna kopia zapasowa danych
 • 99,9% czasu działania
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Po skonfigurowaniu konta możesz uzyskać do niego dostęp z panelu zarządzania kontem (AMP). Interfejs jest podobny do Shared Hosting InMotion, ale zauważysz kilka dodatkowych opcji:
inmotion-vps-amp

Zarządzaj My Cloud Server zapewnia szybkie łącza, w których można zatrzymać i zrestartować serwer, uzyskać dostęp do konta root oraz uzyskać dostęp do cPanel i WHM. Możesz także monitorować wykorzystanie zasobów pod kątem przepustowości, miejsca na dysku, pamięci RAM i średniej obciążenia.

Naprawdę podoba mi się funkcja migawki serwera, do której można również uzyskać dostęp z tego obszaru. Gdy tworzysz migawkę, możesz wrócić do tego stanu plików, baz danych i konfiguracji serwera, jeśli kiedykolwiek będziesz mieć problem i trzeba go przywrócić. Należy pamiętać, że te migawki nie mają na celu zastąpienia prawidłowych pełnych kopii zapasowych danych – które nadal należy wykonywać. Utworzona migawka jest dostępna przez 10 dni. Jeśli chcesz go przechowywać przez dłuższy czas, musisz kupić miejsce do przechowywania długoterminowego.
inmotion-vps-server-snapshots

WHM (lub WebHost Manager) pozwala modyfikować i wyświetlać takie elementy, jak konfiguracja serwera, uwierzytelnienia, raporty dostarczania wiadomości e-mail itp..
inmotion-vps-whm

Chociaż cPanel z InMotion Hosting VPS ma inny wygląd niż ich współdzielony hosting cPanel, funkcje i aplikacje są takie same (z kilkoma dodatkami). Możesz również uzyskać dostęp do informacji o swoim serwerze w prawej kolumnie. Należy pamiętać, że cPanel VPS nie zawiera Softaculous do instalacji aplikacji. Musisz ręcznie zainstalować oprogramowanie, na przykład WordPress, lub możesz kupić licencję Softaculous za 50 USD rocznie.
inmotion-vps-cpanel

Szybkość i wydajność

Główną zaletą hostingu VPS jest możliwość obsługi większych wymagań dotyczących zasobów, dzięki czemu strony internetowe mogą działać płynnie, nawet gdy zwiększa się ruch. Moje dotychczasowe doświadczenia z planem VPS InMotion Hosting były świetne. Wydajność witryny jest doskonała, a szybkość mojej witryny nawet się poprawiła. Oto porównanie moich wyników hostingu współdzielonego i wyników hostingu VPS.
inmotion-shared-hosting-speedSzybkość współdzielonego hostingu InMotioninmotion-vps-speedSzybkość hostingu InMotion VPS

Obsługa klienta

Obsługa klienta zawsze była jedną z mocnych stron InMotion Hosting. Dzięki VPS Hosting jeszcze ważniejsze jest posiadanie zespołu wsparcia, na którym można polegać. W moim przypadku InMotion zapewnił ich zwykłą doskonałą pomoc, pomagając mi założyć konto hostingowe VPS i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące przejścia na VPS.

Oto przykładowy zapis rozmowy na czacie:
inmotion-chat-transkrypcja

Rekomendacje

Ogólnie rzecz biorąc, hosting VPS firmy InMotion był doskonały. Dodatkowe zasoby w połączeniu z nadmiarowością serwerów chmurowych o wysokiej dostępności stawiają InMotion na szczycie naszej listy rekomendacji VPS. Szczególnie doceniam funkcje hostingu zarządzanego wraz z ich pomocną obsługą klienta.

A wydajność mojej witryny była świetna – czegoś, czego od lat oczekuję od InMotion Hosting. Wiem, że jest wielu innych klientów, którzy podzielają moje odczucia na ich temat. Oto próbka niektórych opinii opublikowanych na naszej stronie:
Arjun Customer InMotion
Klient InMotion Steven R.
Klient Brad InMotion
Klient InMotion Danielle
Troy Customer InMotion

W przypadku witryn firmowych kluczowe znaczenie mają zagwarantowane zasoby i dodatkowa kontrola nad środowiskiem serwerowym zapewnianym przez hosting VPS – zwłaszcza jeśli spodziewany jest wzrost ruchu w witrynie. I spośród wszystkich dostępnych planów hostingowych VPS, InMotion Hosting zdecydowanie zdobywa mój głos jako jeden z najlepszych.
inmotion-vps-hosting

Kliknij tutaj, aby uzyskać 51% zniżki na InMotion Hosting VPS

Oceny VPS InMotion Hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map