HostPapa ülevaade

hostpapa-ülevaade


Kui te pole HostPapaga tuttav, peate lugema minu HostPapa ülevaade siin. Nagu mina, võite ka teid hästi meeldivalt üllatada. Kuna HostPapa ei pruugi olla nii tuntud kui mõned teised seal tegutsevad veebimajutusettevõtted, on nad mulle tõestanud, et nad on Põhja-Ameerikat teenindavate populaarsemate pakkujate hulgas.

HostPapa hostimiskavad

hostpapa-hosting-plaanid
HostPapal on valida kolme taseme hostimisplaanide vahel: Starter, Business ja Business Pro. Neil on ka vastav rühm optimeeritud WordPressi hostimisplaane, mis sisaldavad WordPressi ja Jetpacki eelinstalli. Enda tarbeks ja testimiseks valisin äriplaani.

HostPapa kasutamise alustamine

HostPapas registreerumine oli imelihtne. Tühjendage kindlasti kõik suvandid, mida te ei soovi tellimusele lisada. Saate kohe kinnitusmeili. Umbes pooleteise tunni pärast sain e-kirja tervitusega koos kogu vajaliku teabega HostPapa kasutamise alustamiseks.

Samuti sain hostPapalt järelkontrolli telefonikõne just selleks, et näha, kuidas asjad käivad ja kas mul on abi vaja. Kuulamiseks klõpsake allpool.

Ja Victor jälgis tegelikult oma telefonikõnet meilisõnumiga – lihtsalt selleks, et anda mulle teada, kui nad vajavad abi.

HostPapa juhtpaneel

hostpapa-cpanel

HostPapa konto juhtpaneel annab teile hõlpsa juurdepääsu cPanelile. HostPapa cPaneli liides annab teile puhta ja hõlpsasti kasutatava juhtpaneeli, mis tagab kiire juurdepääsu kõigile teie olulistele veebimajutusfunktsioonidele.

HostPapa funktsioonid ja eelised

 • cPaneli hostimine
 • Mõõtmata ribalaius
 • Piiramatu veebisaidi hostimine *
 • Piiramatu SSD salvestusruum *
 • Piiramatu e-posti kontode kasutamine *
 • Piiramatu MySQL andmebaasid *
 • Täiendavad protsessori ja MySQL-i ressursid *
 • Tasuta üks ühele koolitus
 • Tasuta Let’s Encrypt SSL
 • Tasuta Cloudflare CDN
 • Tasuta veebisaidi käivitaja Starter
 • Üle 400 tasuta rakenduse
 • Ööpäevaringne tugi telefoni, e-posti ja reaalajas vestluse kaudu
 • 99,9% Uptime
 • 30-päevane raha tagasi garantii

* Saadaval koos Business and Business Pro plaanidega

HostPapa sobib suurepäraselt nii uute veebisaitide omanikele kui ka kogenud veebimeistritele. Algajatele on HostPapa üks suurimaid eeliseid isiklik 30-minutiline koolitus ühe treeningu kohta, mis aitab teil alustada eduka veebisaidi loomist.

HostPapa hostimisplaanid on täis funktsioone, mida vajate eduka veebisaidi loomiseks. Lisaks enam kui 400 rakendusele, mis on saadaval cPaneli kaudu, saate tasuta Let’s Encrypt SSL, tasuta Cloudflare CDN ja HostPapa veebisaidi koostaja. Ärimajutusplaan sisaldab ka piiramatut salvestusruumi, mõõtmata ribalaiust, piiramatuid e-posti kontosid ja võimalust piiramatu arvu veebisaite hostida.

Ainus negatiivne element on siin see, et kui soovite automatiseeritud andmete varundamist, on see lisatasu. Kuid varukoopiaid saate alati käsitsi käitada cPaneli jne kaudu.

HostPapa kiiruskatse tulemused

Veebisaidi kiirusest HostPapas on mulle kindlasti hea meel. Nii minu isikliku kogemuse kui ka meie eraldi testimise ajal pakkus HostPapa veebisaidi kiirust ja jõudlust kõigis piirkondades. Allpool on toodud mõned meie proovitulemused.

hostpapa-speed-test-results

Ettevõtte või Business Pro hostimisplaanide valimisel pakub HostPapa täiendavaid CPU- ja MySQL-ressursse.

HostPapa klienditugi

HostPapa pakub ööpäevaringset tuge telefoni, e-posti ja reaalajas vestluse kaudu. Leidsin, et HostPapa klienditugi on silmapaistev. Reageerimise ajad on ülikiire ja tugimeeskonna liikmed on sõbralikud ning valmis abistama.

hostpapa-live-chat-support

HostPapal on ka ulatuslik teadmistebaas, mille abil saate oma küsimustele kiireid vastuseid. Ja nagu ma juba varem mainisin, saate ka ühe treeningu kohta tasuta ühe, mis aitab teil pärast registreerumist alustada.

hostpapa-teadmistebaas

Soovitus

HostPapa üllatas mind, kui hästi nende veebimajutus toimis. Olgu teie jaoks oluline veebimajutuse funktsioonid, veebisaidi toimivus või klienditugi, HostPapa ei reeda.

HostPapa on üks parimatest veebimajutajatest, kui on vaja veenduda, et nende klientidel on olemas kõik vajalik oma veebisaitide üles töötamiseks. Nende pardateeninduse konkurendid konkureerivad kallimate hallatavate hostimiskavadega.

HostPapa kasutamist tuleks kindlasti kaaluda, kui otsite kvaliteetset cPaneli või WordPressi hostimist.

Spetsiaalne eksklusiivne allahindlus

Üldiselt olen HostPapa üle väga muljet avaldanud. Tegelikult on mul nende suurepärase hostimistulemuse tõttu hea meel, et saan HostPapale eksklusiivset allahindlust pakkuda. Klõpsake allolevat linki ja saate säästa kuni 74% nende ärimajutusplaani. Või suurendatud kiiruse ja turvalisuse huvides saate HostPapa Business Pro kavas kokku hoida kuni 45%.

hostpapa-eksklusiivne-soodushinnaga pakkumine

HostPapas eksklusiivse 74% -lise allahindluse saamiseks klõpsake siin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector