Огляд HostPapa

hostpapa-огляд


Якщо ви не знайомі з HostPapa, ви захочете прочитати мою Огляд HostPapa тут. Як я, ти дуже добре міг бути приємно здивований. Оскільки, хоча HostPapa може бути не так відомий, як деякі інші компанії, що займаються веб-хостингом, вони мені довели, що вони входять у топ провайдерів хостингу, які обслуговують Північну Америку.

Плани хостингу HostPapa

хостпапа-хостинг-плани
HostPapa має три рівні хостинг-планів на вибір: Starter, Business та Business Pro. Вони також мають відповідну лінійку оптимізованих планів хостингу WordPress, які включають попередню інсталяцію WordPress та Jetpack. Для власного використання та тестування я вибрав Бізнес-план.

Початок роботи з HostPapa

Реєстрація на HostPapa була вітром. Не забудьте зняти прапорці, які не хочете включити у ваше замовлення. Ви одразу отримаєте електронний лист для підтвердження. Приблизно через півтори години мені надійшло привітання з усією інформацією, необхідною для початку роботи з HostPapa.

Крім того, я отримав телефонний дзвінок від HostPapa лише для того, щоб побачити, як все відбувається і чи потрібна мені допомога. Клацніть нижче, щоб прослухати.

І Віктор насправді продовжив телефонний дзвінок електронною поштою – просто щоб повідомити мені, що вони доступні, якщо мені потрібна допомога.

Панель управління HostPapa

хостпапа-cpanel

Інформаційна панель облікового запису HostPapa надає вам легкий доступ до cPanel. Інтерфейс cPanel HostPapa надає вам чисту, просту у користуванні панель управління, яка забезпечує швидкий доступ до всіх ваших важливих функцій веб-хостингу.

Особливості та переваги HostPapa

 • cPanel хостинг
 • Невимірена пропускна здатність
 • Веб-сайт без обмежень *
 • Необмежене зберігання SSD *
 • Необмежені облікові записи електронної пошти *
 • Необмежена кількість баз даних MySQL *
 • Додаткові ресурси процесора та MySQL *
 • Безкоштовне навчання один на один
 • Безкоштовно шифруємо SSL
 • Безкоштовний Cloudflare CDN
 • Безкоштовний веб-сайт для початківців
 • Більше 400 безкоштовних додатків
 • Цілодобова підтримка за допомогою телефону, електронної пошти та чату в реальному часі
 • 99,9% часу
 • 30-денна гарантія повернення грошей

* Доступно для планів для бізнесу та бізнесу

HostPapa чудово підходить для нових власників веб-сайтів, а також досвідчених веб-майстрів. Для початківців одна з найбільших переваг, яку HostPapa надає, – це особистий 30-хвилинний тренінг на одному навчальному занятті, який допоможе розпочати створення успішного веб-сайту.

Плани хостингу HostPapa містять функції, необхідні для створення успішного веб-сайту. Поряд із понад 400 додатками, доступними через cPanel, ви отримуєте безкоштовний шифрувати SSL, безкоштовний Cloudflare CDN та розробник веб-сайтів HostPapa. План бізнес-хостингу також включає в себе необмежену кількість пам’яті, незмірну пропускну здатність, необмежену кількість облікових записів електронної пошти та можливість розміщення необмеженої кількості веб-сайтів.

Єдиний мінус тут – це додаткова плата, якщо потрібно автоматичне резервне копіювання даних. Однак ви завжди можете вручну запускати резервні копії через cPanel тощо.

Результати тестування швидкості HostPapa

Я напевно вражений швидкістю веб-сайту на HostPapa. Як в моєму особистому досвіді, так і в нашому окремому тестуванні, HostPapa забезпечив чудову швидкість роботи та ефективність веб-сайтів у всіх регіонах. Нижче наведено деякі наші результати вибірки.

hostpapa-швидкість-тест-результати

Вибираючи плани хостингу Business або Business Pro, HostPapa надає додаткові ресурси процесора та MySQL.

Служба підтримки клієнтів HostPapa

HostPapa пропонує цілодобову підтримку через телефон, електронну пошту та чат наживо. Я знайшов підтримку клієнтів на HostPapa надзвичайною. Часи реакції дуже швидкі, і члени групи підтримки є доброзичливими та готовими допомогти.

hostpapa-live-chat-support

HostPapa також має широку базу знань, яку ви можете використовувати, щоб отримати швидкі відповіді на свої запитання. І, як я вже згадував раніше, ви також отримуєте безкоштовне заняття на одному навчальному занятті, яке допоможе вам розпочати роботу після реєстрації.

hostpapa-база знань

Рекомендація

HostPapa здивував мене тим, наскільки добре виконано їх веб-хостинг. Незалежно від того, чи важливі для вас функції веб-хостингу, ефективність веб-сайту чи підтримка клієнтів, HostPapa не розчарує..

HostPapa – один з найкращих веб-хостів, коли справа доходить до того, щоб їхні клієнти мали все необхідне для створення та роботи своїх веб-сайтів. Їх допомога на борту конкурує з більш дорогими планами управління хостингом.

HostPapa обов’язково слід врахувати, якщо ви шукаєте якісний cPanel або WordPress хостинг.

Спеціальна ексклюзивна знижка

В цілому я дуже вражений HostPapa. Насправді, завдяки їх чудовим хостинговим роботам, мені приємно запропонувати ексклюзивну знижку для HostPapa. Клацніть посилання нижче, і ви зможете зекономити до 74% на своєму бізнес-хостинговому плані. Або для підвищення швидкості та безпеки ви можете заощадити до 45% на плані Business Pro HostPapa.

хостпапа-ексклюзивна-знижка-пропозиція

Натисніть тут, щоб отримати ексклюзивну знижку 74% на HostPapa

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map