Recenze HostPapa

hostpapa-recenze


Pokud nejste obeznámeni s HostPapou, budete si ji chtít přečíst Recenze HostPapa tady. Stejně jako já, můžete být velmi dobře překvapeni. Protože i když HostPapa nemusí být tak známá jako některé jiné společnosti poskytující webhosting, ukázalo se mi, že patří mezi přední poskytovatele hostingu poskytující služby v Severní Americe..

HostPapa Hosting plány

hostpapa-hosting-plány
HostPapa má na výběr ze tří úrovní hostingových plánů: Starter, Business a Business Pro. Mají také odpovídající sestavu optimalizovaných hostingových plánů WordPress, které zahrnují předinstalaci WordPress a Jetpack. Pro vlastní potřebu a testování jsem se rozhodl pro obchodní plán.

Začínáme s HostPapa

Přihlášení na HostPapa bylo hračkou. Nezapomeňte zrušit všechny možnosti, které nechcete zahrnout do vaší objednávky. Okamžitě obdržíte potvrzovací e-mail. Asi za hodinu a půl jsem obdržel uvítací e-mail se všemi informacemi, které jsem potřeboval, abychom mohli začít používat HostPapa.

Také jsem obdržel následný telefonní hovor od HostPapa, abych viděl, jak se věci vyvíjejí a jestli potřebuji pomoc. Klikněte níže pro poslech.

A Victor vlastně následoval jeho telefonní hovor e-mailem – jen abych věděl, že jsou k dispozici, pokud budu potřebovat pomoc.

Ovládací panel HostPapa

hostpapa-cpanel

Ovládací panel účtu HostPapa vám poskytuje snadný přístup k cPanel. Rozhraní cPanel HostPapa vám poskytuje čistý a snadno použitelný ovládací panel, který poskytuje rychlý přístup ke všem důležitým funkcím webhostingu.

HostPapa Funkce a výhody

 • cPanel Hosting
 • Neměřená šířka pásma
 • Hostujte neomezené weby *
 • Neomezené úložiště SSD *
 • Neomezené e-mailové účty *
 • Neomezené databáze MySQL *
 • Další zdroje CPU a MySQL *
 • Zdarma jeden na jednoho školení
 • Zdarma Pojďme šifrovat SSL
 • Zdarma Cloudflare CDN
 • Zdarma Starter Web Builder
 • Více než 400 bezplatných aplikací
 • Podpora 24/7 prostřednictvím telefonu, e-mailu a živého chatu
 • 99,9% dostupnost
 • 30denní záruka vrácení peněz

* K dispozici s obchodními a obchodními plány

HostPapa je skvělý jak pro nové majitele webových stránek, tak pro zkušené webmistry. Pro začátečníky je jednou z největších výhod, které hostPapa poskytuje, osobní osobní 30minutové školení na jednom školení, které vám pomůže začít vytvářet úspěšný web.

Hosterské plány hostingu jsou plněny funkcemi, které potřebujete k vytvoření úspěšného webu. Spolu s více než 400 aplikacemi dostupnými prostřednictvím cPanelu získáte zdarma Pojďme šifrovat SSL, zdarma Cloudflare CDN a tvůrce webových stránek HostPapa. Business Hosting Plan také zahrnuje neomezené úložiště, neměřenou šířku pásma, neomezené e-mailové účty a schopnost hostit neomezený počet webů.

Jedinou zápornou položkou v tomto případě je, že za automatické zálohování dat je účtován příplatek. Zálohy však můžete vždy spustit ručně pomocí cPanelu atd.

Výsledky testu rychlosti HostPapa

Na web HostPapa jsem určitě ohromen rychlostí webových stránek. Jak v mé osobní zkušenosti, tak v našem samostatném testování, HostPapa dosáhl vynikající rychlosti a výkonu webových stránek ve všech regionech. Níže jsou uvedeny některé z našich ukázkových výsledků.

hostpapa-speed-test-results

Když se rozhodnete pro hostingové plány Business nebo Business Pro, HostPapa poskytuje další prostředky CPU a MySQL.

Zákaznická podpora HostPapa

HostPapa nabízí nepřetržitou podporu prostřednictvím telefonu, e-mailu a živého chatu. Zjistil jsem, že zákaznická podpora v HostPapa je vynikající. Doby odezvy jsou velmi rychlé a členové týmu podpory jsou přátelští a připraveni vám pomoci.

hostpapa-live-chat-support

HostPapa má také rozsáhlou znalostní základnu, kterou můžete použít k získání rychlých odpovědí na vaše otázky. A jak jsem již zmínil dříve, získáte také bezplatnou školení na jednom školení, které vám pomůže začít po registraci.

hostpapa-znalostní báze

Doporučení

HostPapa mě překvapil tím, jak dobře fungoval jejich webhosting. HostPapa nezklame, ať už je pro vás důležitá funkce hostování webu, výkon webových stránek nebo podpora zákazníků.

HostPapa je jedním z nejlepších webových hostitelů, pokud jde o zajištění toho, aby jejich zákazníci měli vše, co potřebují k tomu, aby mohli své webové stránky provozovat. Jejich pomoc na palubě soupeří s dražšími řízenými hostingovými plány.

HostPapa by rozhodně měl být zvážen, pokud hledáte kvalitní hosting cPanel nebo WordPress.

Speciální exkluzivní sleva

Celkově jsem na HostPapa velmi ohromen. Ve skutečnosti, vzhledem k jejich vynikajícímu výkonu hostingu, jsem rád, že mohu nabídnout exkluzivní slevu pro HostPapa. Klikněte na odkaz níže a můžete ušetřit až 74% na jejich Business Hosting plánu. Nebo pro vyšší rychlost a zabezpečení můžete ušetřit až 45% na plánu Business Pro společnosti HostPapa.

hostpapa-exkluzivní-sleva-nabídka

Kliknutím sem získáte exkluzivní 74% slevu na HostPapa

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector