Recenzia HostPapa

Hostpapa-review


Ak nepoznáte HostPapu, budete si ho chcieť prečítať Recenzia HostPapa tu. Rovnako ako ja, aj vy ste mohli byť príjemne prekvapení. Pretože hostPapa síce nemusí byť tak dobre známa ako niektoré iné spoločnosti poskytujúce webhostingové služby, dokázali mi, že patria medzi najlepších poskytovateľov hostingu poskytujúcich služby v Severnej Amerike..

HostPapa plány hostenia

HostPapa-hosting-plány
HostPapa má na výber tri úrovne plánov hostenia: Starter, Business a Business Pro. Majú tiež zodpovedajúcu zostavu optimalizovaných hostingových plánov WordPress, ktoré zahŕňajú predinštalovanie WordPress a Jetpack. Pre svoje vlastné použitie a testovanie som sa rozhodol pre podnikateľský plán.

Začíname s programom HostPapa

Registrácia na HostPapa bol hračkou. Nezabudnite odškrtnúť všetky možnosti, ktoré nechcete zahrnúť do svojej objednávky. Okamžite dostanete potvrdzovací e-mail. Asi po hodine a pol som dostal uvítací e-mail so všetkými informáciami, ktoré som potreboval, aby som mohol začať používať HostPapa.

Tiež som dostal následný telefonický hovor od HostPapa, aby som zistil, ako sa veci vyvíjajú a či potrebujem pomoc. Kliknite nižšie, aby ste si ich vypočuli.

A Victor vlastne nadviazal na svoj telefonický hovor e-mailom – len aby mi oznámil, že boli k dispozícii, keby som potreboval pomoc.

Ovládací panel HostPapa

Hostpapa-cpanel

Ovládací panel účtu HostPapa vám umožňuje jednoduchý prístup k cPanel. Rozhranie cPanel HostPapa vám poskytuje čistý a ľahko použiteľný ovládací panel, ktorý poskytuje rýchly prístup ku všetkým dôležitým funkciám webhostingu..

HostPapa Funkcie a výhody

 • cPanel Hosting
 • Nemeraná šírka pásma
 • Hosťujte neobmedzené webové stránky *
 • Neobmedzený ukladací priestor SSD *
 • Neobmedzené e-mailové účty *
 • Neobmedzené databázy MySQL *
 • Ďalšie zdroje CPU a MySQL *
 • Zadarmo školenie jeden na jedného
 • Zdarma Šifrujme SSL
 • Zdarma Cloudflare CDN
 • Zadarmo Tvorca webových stránok pre začiatočníkov
 • Viac ako 400 bezplatných aplikácií
 • Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefónu, e-mailu a živého chatu
 • 99,9% dostupnosť
 • 30 dňová záruka vrátenia peňazí

* K dispozícii s obchodnými a obchodnými plánmi

HostPapa je skvelý pre nových vlastníkov webových stránok, ako aj skúsených webových majstrov. Pre začiatočníkov je jednou z najväčších výhod, ktorú poskytuje HostPapa, osobný 30-minútový tréning na jednom tréningu, ktorý vám pomôže začať vytvárať úspešné webové stránky..

HostPapa plány hostenia sú nabité funkciami, ktoré potrebujete na vytvorenie úspešného webu. Spolu s viac ako 400 aplikáciami dostupnými cez cPanel získate zdarma poďme šifrovať SSL, bezplatnú službu Cloudflare CDN a tvorcu webových stránok HostPapa. Súčasťou plánu podnikového hostingu je aj neobmedzené úložisko, nemeraná šírka pásma, neobmedzené e-mailové účty a možnosť hostenia neobmedzeného počtu webových stránok..

Jedinou negatívnou položkou tu je, že za automatické zálohovanie údajov sa účtuje poplatok. Zálohy však môžete kedykoľvek spustiť manuálne pomocou programu cPanel atď.

Výsledky rýchlostných testov HostPapa

Na web HostPapa som určite ohromený rýchlosťou webových stránok. V mojej osobnej skúsenosti aj pri samostatnom testovaní poskytol hostPapa vynikajúcu rýchlosť a výkonnosť webových stránok vo všetkých regiónoch. Nižšie sú uvedené niektoré z našich ukážkových výsledkov.

Hostpapa-rýchlostný skúšok výsledky

Keď sa rozhodnete pre hostingové plány Business alebo Business Pro, hostPapa poskytuje ďalšie prostriedky CPU a MySQL.

Zákaznícka podpora HostPapa

HostPapa ponúka nepretržitú podporu prostredníctvom telefónu, e-mailu a živého chatu. Zistil som, že zákaznícka podpora na serveri HostPapa bola vynikajúca. Reakčné časy sú super rýchle a členovia podporného tímu sú priateľskí a pripravení pomôcť.

Hostpapa-live-chatu-support

HostPapa má tiež rozsiahlu vedomostnú základňu, pomocou ktorej môžete získať rýchle odpovede na svoje otázky. Ako som už spomenul, získate tiež bezplatnú školiteľskú reláciu, ktorá vám pomôže začať po registrácii.

Hostpapa-znalosť-base

odporúčanie

HostPapa ma prekvapil tým, ako dobre fungoval ich webhosting. HostPapa nesklame, či už je pre vás dôležitá funkcia webhostingu, výkonnosť webových stránok alebo podpora zákazníkov.

HostPapa je jedným z najlepších webových hostiteľov, pokiaľ ide o zabezpečenie toho, aby ich zákazníci mali všetko, čo potrebujú na to, aby boli ich webové stránky funkčné. Ich pomoc pri nástupe do lietadla konkuruje drahším riadeným hostingovým plánom.

HostPapa by sa mal určite zvážiť, ak hľadáte kvalitný hosting cPanel alebo WordPress.

Špeciálna exkluzívna zľava

Celkovo som na HostPapa veľmi ohromený. V skutočnosti, pre ich vynikajúci výkon hostenia, som rád, že môžem ponúknuť exkluzívnu zľavu pre HostPapa. Kliknite na odkaz nižšie a môžete ušetriť až 74% na svojom obchodnom pláne hostenia. Alebo pre zvýšenie rýchlosti a bezpečnosti môžete ušetriť až 45% na pláne Business Pro programu HostPapa.

Hostpapa-exclusive-zľava-ponuka

Kliknite sem a získajte exkluzívnu zľavu 74% v spoločnosti HostPapa

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map