Recenzja HostPapa

przegląd hostpapa


Jeśli nie znasz HostPapa, zechcesz przeczytać mój Recenzja HostPapa tutaj. Tak jak ja bardzo dobrze możesz być mile zaskoczony. Ponieważ chociaż HostPapa może nie być tak znany, jak niektóre inne firmy hostingowe, udowodniły mi, że należą do czołowych dostawców hostingu obsługujących Amerykę Północną.

HostPapa Plany hostingowe

Hostpapa-hosting-plany
HostPapa ma trzy poziomy planów hostingowych do wyboru: Starter, Business i Business Pro. Mają również odpowiedni zestaw zoptymalizowanych planów hostingowych WordPress, które obejmują wstępną instalację WordPress i Jetpack. Do własnego użytku i testowania wybrałem Biznes Plan.

Rozpoczęcie pracy z HostPapa

Rejestracja w HostPapa była bardzo prosta. Odznacz wszystkie opcje, których nie chcesz dołączać do zamówienia. Natychmiast otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Po około półtorej godzinie otrzymałem e-mail powitalny ze wszystkimi informacjami potrzebnymi do rozpoczęcia korzystania z HostPapa.

Ponadto otrzymałem telefon od HostPapa, aby zobaczyć, jak się sprawy mają i czy potrzebuję pomocy. Kliknij poniżej, aby słuchać.

I Victor faktycznie zadzwonił na telefon, wysyłając wiadomość e-mail – tylko po to, aby poinformować mnie, że są dostępni, jeśli potrzebuję pomocy.

Panel sterowania HostPapa

hostpapa-cpanel

Pulpit nawigacyjny konta HostPapa zapewnia łatwy dostęp do cPanel. Interfejs cPanel HostPapa zapewnia przejrzysty, łatwy w użyciu panel sterowania, który zapewnia szybki dostęp do wszystkich ważnych funkcji hostingu.

Funkcje i zalety HostPapa

 • Hosting cPanel
 • Niezmierzona przepustowość
 • Hostuj nieograniczoną liczbę stron internetowych *
 • Nielimitowane miejsce na dysku SSD *
 • Nieograniczone konta e-mail *
 • Nieograniczone bazy danych MySQL *
 • Dodatkowe zasoby procesora i MySQL *
 • Bezpłatne szkolenie jeden na jednego
 • Bezpłatnie Szyfrujmy SSL
 • Bezpłatny CDN Cloudflare
 • Darmowy Starter Website Builder
 • Ponad 400 darmowych aplikacji
 • Wsparcie 24/7 przez telefon, e-mail i czat na żywo
 • 99,9% czasu działania
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

* Dostępne z planami Business i Business Pro

HostPapa jest świetny zarówno dla nowych właścicieli witryn, jak i doświadczonych webmasterów. Dla początkujących jedną z największych zalet HostPapa jest osobiste 30-minutowe szkolenie indywidualne, które pomoże Ci rozpocząć tworzenie udanej strony internetowej.

Plany hostingowe HostPapa są pełne funkcji potrzebnych do stworzenia udanej strony internetowej. Wraz z ponad 400 aplikacjami dostępnymi za pośrednictwem cPanel, otrzymujesz bezpłatny Let’s Encrypt SSL, bezpłatny Cloudflare CDN i narzędzie do tworzenia witryn HostPapa. Biznesowy plan hostingowy obejmuje także nieograniczone miejsce na dane, nieograniczoną przepustowość, nieograniczoną liczbę kont e-mail oraz możliwość hostowania nieograniczonej liczby stron internetowych.

Jedynym minusem jest to, że istnieje dodatkowa opłata, jeśli chcesz zautomatyzowane kopie zapasowe danych. Zawsze możesz jednak ręcznie uruchomić tworzenie kopii zapasowych za pomocą cPanel itp.

Wyniki testu prędkości HostPapa

Jestem zdecydowanie pod wrażeniem szybkości strony w HostPapa. Zarówno z mojego osobistego doświadczenia, jak i naszych osobnych testów, HostPapa zapewnił doskonałą szybkość i wydajność witryny we wszystkich regionach. Poniżej znajdują się niektóre z naszych przykładowych wyników.

wyniki testu prędkości hostpapa

Po wybraniu planów hostingowych Business lub Business Pro HostPapa zapewnia dodatkowe zasoby procesora i MySQL.

Obsługa klienta HostPapa

HostPapa oferuje wsparcie 24/7 przez telefon, e-mail i czat na żywo. Uważam, że obsługa klienta w HostPapa była znakomita. Czas reakcji jest bardzo szybki, a członkowie zespołu wsparcia są przyjaźni i gotowi do pomocy.

hostpapa-live-chat-support

HostPapa posiada również obszerną bazę wiedzy, z której możesz skorzystać, aby uzyskać szybką odpowiedź na swoje pytania. I, jak wspomniałem wcześniej, otrzymasz także bezpłatną sesję jeden na jeden, która pomoże Ci zacząć po rejestracji.

baza wiedzy hostpapa

Rekomendacje

HostPapa zaskoczył mnie, jak dobrze radził sobie ich hosting. Niezależnie od tego, czy ważne są dla Ciebie funkcje hostingu, wydajność witryny lub obsługa klienta, HostPapa nie zawodzi.

HostPapa jest jednym z najlepszych hostów internetowych, jeśli chodzi o upewnienie się, że ich klienci mają wszystko, czego potrzebują, aby uruchomić swoje strony internetowe. Pomoc w ich wdrożeniu dorównuje droższym planom hostingu zarządzanego.

HostPapa należy zdecydowanie rozważyć, jeśli szukasz wysokiej jakości hostingu cPanel lub WordPress.

Specjalna ekskluzywna zniżka

Ogólnie jestem pod wrażeniem HostPapa. W rzeczywistości, ze względu na ich doskonałą wydajność hostingu, cieszę się, że mogę zaoferować ekskluzywną zniżkę dla HostPapa. Kliknij poniższy link, aby zaoszczędzić nawet 74% na abonamencie Business Hosting. Lub, dla zwiększenia prędkości i bezpieczeństwa, możesz zaoszczędzić nawet do 45% na planie BusinessPapa HostPapa.

hostpapa-ekskluzywna oferta-zniżka

Kliknij tutaj, aby uzyskać ekskluzywną 74% zniżkę na HostPapa

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map